Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 28 sep 2018, 01:10

Svi se portali sprdaju sa ugledom kluba zbog ova dva klosara koja sw svađaju na livadi,brate udji u svlačionicu i jbt mater tucite se,moj brate sta uprava dopušta ovo je skandalozno

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 29 sep 2018, 11:29

Confirmed United squad members:

De Gea, Grant; Young, Smalling, Shaw, Bailly, Darmian, Lindelof; Pogba, Fellaini, Mata, Herrera, Fred, McTominay, Matic; Lukaku, Martial, Rashford, Sanchez.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 29 sep 2018, 12:19

tajger je napisao/la:Svi se portali sprdaju sa ugledom kluba zbog ova dva klosara koja sw svađaju na livadi,brate udji u svlačionicu i jbt mater tucite se,moj brate sta uprava dopušta ovo je skandalozno
A kod SAFa nije bilo ovih stvari? Sta bi rekao da ga je Jozo opalio kopackom po glavi? :D

Uostalom ja sam ukapirao da mu je Pogba pruzio ruku pokusavajuci izgladiti stvari, ovaj se ponasa kao deriste ciji je zadatak maltretirati, ocito, sve u klubu.

Danas ocekujem WHU da nas otrese i da uprava povuce rucnu konacno. Ovo ide u provaliju sigurno ako se na vrijeme ne reaguje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 29 sep 2018, 12:34

Sta ima veze ako nas otresu kao sto kaze gospodin s klupe neki dan "pa i Real je izgubio 3-0 Barca je prosula 5 bodova a i Milan je odigrao remi protiv Empolija" pa zasto bi i United pobjedjivao
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 30 sep 2018, 10:23

Sa jedne od Unitedovih fb stranica: " nasa igra izgleda kao da neko od igraca lezi ozlijedjen na terenu pa igraci nisu sigurni da li da izbace loptu van ili ne" ... al bukvalno je tako ... sta oni rade ma treningu samo Allah zna
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 30 sep 2018, 11:20

Imal tog otkaza da se pije il ce glavonja pobjediti Valenciju i jovo nanovo

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 30 sep 2018, 12:56

Pa znas kako Ed funkcionise onog trenutka kad izgube top4 OTKAZ
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sehic96 » 30 sep 2018, 13:48

Jos nista od otkaza :facepalm: :facepalm:
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 30 sep 2018, 13:56

Nema smisla drzati ga dalje u klubu. Dokazano ne moze vratiti ekipu iz mrtvih kada izgubi kontrolu. Pad ce se sigurno samo nastaviti. Ne mrzim Josea fkt ali klub ga treba otpustiti jos danas.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 30 sep 2018, 15:07

tajger je napisao/la:Imal tog otkaza da se pije il ce glavonja pobjediti Valenciju i jovo nanovo
Najvjerovatniji scenarij.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 30 sep 2018, 18:38

ma do boxing daya nece dobit otkaz. Slazem se sa tajgerom, sad ce karnut valjensiu i kupit sebi vremena. Tek tamo oko bozica ako budemo negdje oko 9-10 mjesta, onda.
Zivim za dan kad ce Ed dobit noznu. U tandemu upropastavaju klub samo tako.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 30 sep 2018, 18:47

I utorak znaci moram protiv nas navijat jer mislim da bi nakon tog poraza sigurno otkaz bio,morao bi Edo obraz oprat sebi jer to bi već bila bruka samo takva da jos tu izgube a on nastavi da sjedi na klupi
Ako cemo realno Valencija to moze,gledao sam protiv juveta i bas lijepo igraju,brza tranzicija,imaju lijepe napade samo ih završnica kolje koju bi protiv nas trebali popraviti jer našim panjevima i juniori Sarajeva i Želje mogu zabiti,samo gurni loptu izmedju ona dva panja stopera i pola gola je tu,nemoj igrat dugim loptama i naši stoperi nece postojati jer samo ih vidis kad treba glavom izbiti a kad idu napadi po zemlji zatvori oci i nadaj se Davidu da spasi jer se oni vrte oko svoje ose ne znaju ni gdje ni kako se postaviti
Zadnja izmjena: tajger, dana/u 30 sep 2018, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sehic96 » 30 sep 2018, 18:49

tajger je napisao/la:I utorak znaci moram protiv sebe navijat jer mislim da bi nakon tog poraza sigurno otkaz dobijo,morao bi Edo obraz oprat sebi jer to bi već bila bruka samo takva da jos tu izgube a on nastavi da sjedi na klupi
Ako cemo realno Valencija to moze,gledao sam protiv juveta i bas lijepo igraju,brza tranzicija,imaju lijepe napade samo ih završnica kolje koju bi protiv nas trebali popraviti jer našim panjevima i juniori Sarajeva i Želje mogu zabiti,tako ajme se nadat da nas dobiju
Šta nam jozo radi. Al nije mi prvi put da prizeljkujem poraz, vec sam to radio dok je Moyes bio tu.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 30 sep 2018, 18:55

sehic96 je napisao/la:
tajger je napisao/la:I utorak znaci moram protiv sebe navijat jer mislim da bi nakon tog poraza sigurno otkaz dobijo,morao bi Edo obraz oprat sebi jer to bi već bila bruka samo takva da jos tu izgube a on nastavi da sjedi na klupi
Ako cemo realno Valencija to moze,gledao sam protiv juveta i bas lijepo igraju,brza tranzicija,imaju lijepe napade samo ih završnica kolje koju bi protiv nas trebali popraviti jer našim panjevima i juniori Sarajeva i Želje mogu zabiti,tako ajme se nadat da nas dobiju
Šta nam jozo radi. Al nije mi prvi put da prizeljkujem poraz, vec sam to radio dok je Moyes bio tu.
Haha tesko vrijeme pred nama,al mi se gade vise naše tekme jer svaka pobjeda znaci vise vremena za onog klauna,tako bolje se strpiti izgubiti al se riješiti

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sehic96 » 30 sep 2018, 19:48

tajger je napisao/la: Haha tesko vrijeme pred nama,al mi se gade vise naše tekme jer svaka pobjeda znaci vise vremena za onog klauna,tako bolje se strpiti izgubiti al se riješiti
Slažem se u potpunosti. Uvjek sam i bio protiv njega. Kada je on dosao ja sam priželjkivao Giggsa, možda ni on ne bi nešto napravio ali svakako ne bi bio gori od ovog morona. Jozo nikad nije preuzeo krivicu na sebe. I tu se vidi o kakvom je treneru (čovjeku) riječ.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 30 sep 2018, 21:20

Ono ispadanje u kupu kod mene je prevagulo na njegov otkaz.Zao mi je sto united prolazi kroz ovo,nisam tu tekmu gledao ni ovu posljednju al sam vidio 3:1 i kontam to je njegov kraj ali nevjerovatano da nemaju hrabrost za takvo nesto.
Ja se slazem da igraca treba poslati na tribine ako nece da slusa,ali samo ako ce to donjeti rezultat ali ne kontra efekat.Kod njeg je sve kontra efekat jer pravi se frajer a nikakvog rezultata nema.
Moyes je strucnjak za Mourinha

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 30 sep 2018, 22:16

Kod nas kad se zakotrlja, zakotrlja se. Od ovakvog javnog bacanja prljavog veša nisam ni mogao da očekujem više od vijesti koje su preplavile net. par onih koje su mi zapele za oko:

"Alexis Sanchez was omitted from Manchester United's matchday squad for the defeat by West Ham at the weekend - and the Reds have now reportedly taken the astonishing decision to cut their losses on the Chilean and sell him at the earliest possible opportunity."

"Meanwhile, The Mirror claim Paul Pogba has told teammates that he is willing to go on strike after being told he will not captain United again."

...i naravno, mali milion članaka da je Zizou u fazi "pripreme"...

Od klasične literature do žutila. Kakav pad u samo nekoliko godina. Fuj.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 01 okt 2018, 14:34

Mozda je vrijeme za novu anketu. Koga bi volili vidit kao novog trenera ili slicno kao ovo danas sto su objavili na ss.ba, ko je kriv za trenutno stanje u klubu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 01 okt 2018, 15:37

Jozina pressica uoči Valencije:


Manchester United manager Jose Mourinho does not believe his job is in jeopardy despite failing to win the last three matches.

United's 3-1 defeat at West Ham on Saturday was their third of the Premier League campaign and they were ejected from the Carabao Cup by Championship club Derby last week. United have won just one of their four Old Trafford matches and tension has mounted between Mourinho and the board for much of the year, while the Portuguese has also encountered issues with players like Paul Pogba and Anthony Martial.

Senior United **** dismissed weekend reports the club had approached Zinedine Zidane as 'nonsense' and a jovial Mourinho dismissed speculation over his role at a pre-match press conference ahead of the Champions League group game with Valencia on Tuesday night.

"No, I don't think," Mourinho said. When asked if he had spoken with executive vice-chairman Ed Woodward, he added: "That's a private matter. I'm not asking you who did you speak with yesterday or this morning, who was your last phone call, that's a private matter. I'm not going to answer it."

"I told already that after 20 years of football I am still the kid that I was 20 years ago and I am still naive, but I still don't believe that a player is not honest.

"And I told your colleague of BT [Sport], is a channel with lot of men that were big players in the past, and I told these people with great reputations in the game, if any time in their career they went to a game not to give the maximum not to help the club, not to make the fans happy, not to try to give his his best, ask them.

"And if somebody tells them I was a football player and in one occasion I didn't give my best then I change my opinion, until somebody who was a big professional player, tells me I was a dishonest player, I will always believe the players are honest players and want to give their best. They do it, they don't do it, that's a different story, they perform, they don't perform, that's a different story, but I repeat I am naive or I still believe the football player is an honest man."

Luke Shaw described United's performance at West Ham as 'absolutely horrendous' and, while Mourinho agreed with portions of analysis, he believes United's poor form is a 'collective' issue.

"Exactly, is a collective thing," he added. "The reason why we don't win matches is the same reason why we don't win matches; is responsibility of everybody. The performance on the pitch in my opinion is the consequence of many factors, of many factors.

"Luke Shaw, for example, told something I agree but I don't agree totally because I am part of it, and other persons are part of it, but he say we players are on the pitch, is about us, we have to perform, we have to give more, I like that perspective but I don't agree totally, is all of us.

"Everybody in the club has a role to play, the kit man has a role to play, the nutritionist has a role to play, I have a role to play, everyone has a role to play. And when we win, we all win, and when we win we all lose. And when we lose the responsibility is the responsibility of everyone."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Artetitis » 01 okt 2018, 15:49

Je li realno da Jozun, prevodilac koji je u prekidima u, haj'mo reći, osmoj godini rada u Engleskoj, slaže ovakve rečenice na engleskom?

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.