Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 12 jul 2020, 23:02

Sad je red da mi ukakimo :lol:

zez na stranu, nadam se da su gledali utakmicu i pokupili bar neke pouke s nje. Leicester je imao sve u svojim rukama, ovi meda nisu mogli... sve dok sin naše legende ne napuca frajera u leđa. 100 sekundi kasnije - game over, 2-1 i igrač manje. Ovo su pizdarije koje se hladno mogu desiti i nama ako ne budemo maksimalno koncetrisani.
Opet nešto kontam - valjda smo ispucali svoju dozu pehova, pa da i nas napokon sreća pogleda...

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Zekicbusioc » 15 jul 2020, 14:27

slika
Hoce zaha moc igrat sutra zbog žutih?

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 15 jul 2020, 15:56

Zaha će igrati, Benteke je suspendovan.

Izgleda nijedan (Shaw i Williams) nisu spremni za Crystal. Brandon je zavrsio na operaciji, ne može još sigurno, a sa Shawom se ne smije rizikovat, kako kaže Ole.

Ne bi me začudilo sa krene sa 3 nazad. Dalot kao lijevi wing back, a napad Martial i Rash, iza Bruno.

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Zekicbusioc » 15 jul 2020, 16:26

Poligon10 je napisao/la:
15 jul 2020, 15:56
Zaha će igrati, Benteke je suspendovan.

Izgleda nijedan (Shaw i Williams) nisu spremni za Crystal. Brandon je zavrsio na operaciji, ne može još sigurno, a sa Shawom se ne smije rizikovat, kako kaže Ole.

Ne bi me začudilo sa krene sa 3 nazad. Dalot kao lijevi wing back, a napad Martial i Rash, iza Bruno.
Rekao je da ce sa Wiliamsom biti sve uredu i da ce izgleda biti spreman za sutra ,dok shaw i greenwood nece igrat sutra ,bilo bi dobro da proba s 4 4 2 s fredom lijevo u vezi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jul 2020, 18:33

Gdje je Rio?Šta se priča za Alexisa?Koliko United traži?Mogla bi past još jedna posudbica kao i ova trenutna :hmmmmm:

I imate li još kojeg jeftinog,a korisnog kao što su on i Young? :kafa: Zlata vrijedni iduce sezone za rotaciju,pravi profesionalci obojica.Young je pogotovo pozitivno iznenadio,od Alexisa sam očekivao da bude dobar.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 15 jul 2020, 19:04

Ima Jones ima i Lingard desetka legao bi pravo.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 15 jul 2020, 19:33

SiamoNoi je napisao/la:
15 jul 2020, 18:33
Gdje je Rio?Šta se priča za Alexisa?Koliko United traži?Mogla bi past još jedna posudbica kao i ova trenutna :hmmmmm:

I imate li još kojeg jeftinog,a korisnog kao što su on i Young? :kafa: Zlata vrijedni iduce sezone za rotaciju,pravi profesionalci obojica.Young je pogotovo pozitivno iznenadio,od Alexisa sam očekivao da bude dobar.
Jel me zajebajes ili ste fakat zadovoljni njima dvojicom? :shock:

Gledam Seriu A redovno, Inter mozda i najvise pa znam o cemu govorim.

Sve ovo sto su pokazali kod vas su razlozi zbog kojih vise ne igraju u Unitedu. Hajde Young je ponesto i kao odigrao ali tanko je sve to da bi trazili jos takvih, jedan je dosta ako zelite nekad zavrsiti ispred Juventusa. Ako budete dovodili igrace poput Younga ili Sancheza to se nece desiti jos prilicno dugo.

Doduse nemam nista protiv da otkupite Sancheza sto ce vam sigurno biti i ponudjeno, United je tu prilicno popunjen pa nam on ne treba. A ako ih zelite udomiti jos evo Lingaard npr ili Jones, pa birajte do mile volje. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 15 jul 2020, 21:03

Ma, trebaju napraviti neki deal za Alexisa dok je sad u nekom dobrom momentu, odigr'o je par solidnih utakmica u posljednje vrijeme, koliko sam upratio. Može im poslužiti kao nekakav backup tamo (moguće i starter ovisno o Lautarovoj sudbini), samo ako htjedne pristat na smanjenje plate, što će sigurno biti problematično u tom eventualnom dealu. U Unitedu stvarno više nema šta tražiti.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jul 2020, 23:39

Format je napisao/la:
15 jul 2020, 19:04
Ima Jones ima i Lingard desetka legao bi pravo.
Desetka nepotrebna kraj Eriksena.Jones isto teško da bi prošao.
Rooney88 je napisao/la:
15 jul 2020, 19:33
SiamoNoi je napisao/la:
15 jul 2020, 18:33
Gdje je Rio?Šta se priča za Alexisa?Koliko United traži?Mogla bi past još jedna posudbica kao i ova trenutna :hmmmmm:

I imate li još kojeg jeftinog,a korisnog kao što su on i Young? :kafa: Zlata vrijedni iduce sezone za rotaciju,pravi profesionalci obojica.Young je pogotovo pozitivno iznenadio,od Alexisa sam očekivao da bude dobar.
Jel me zajebajes ili ste fakat zadovoljni njima dvojicom? :shock:

Gledam Seriu A redovno, Inter mozda i najvise pa znam o cemu govorim.

Sve ovo sto su pokazali kod vas su razlozi zbog kojih vise ne igraju u Unitedu. Hajde Young je ponesto i kao odigrao ali tanko je sve to da bi trazili jos takvih, jedan je dosta ako zelite nekad zavrsiti ispred Juventusa. Ako budete dovodili igrace poput Younga ili Sancheza to se nece desiti jos prilicno dugo.

Doduse nemam nista protiv da otkupite Sancheza sto ce vam sigurno biti i ponudjeno, United je tu prilicno popunjen pa nam on ne treba. A ako ih zelite udomiti jos evo Lingaard npr ili Jones, pa birajte do mile volje. :D
Slabo si ti to gledao onda.

Doslovno nećeš nać 3 osobe koje će ti reć da nisu zadovoljne kako su ova dvojica odigrali.Ako ne vjeruješ odi ovdje pa čitaj komentare: http://forzainterforums.com/forumdispla ... mp-Coaches

Young je najveće pozitivno iznenađenje od svih pojačanja ove sezone jer su svi očekivali da će bit smeće s obzirom kako su ga predstavljali,Alexis je pak odličan bio i prije ozljede i evo sad nakon pauze.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 16 jul 2020, 00:21

Young je trebao ostati i kod nas da bude back up opcija i Ole je to htio, međutim dužina ugovor je problem pa se nisu mogli dogovoriti. Što se tiče njegovih kvaliteta, sigurno da je bolji od svih što ste vi imali kao opciju da igra lijevog ili desnog wing backa. Ima iskustva da igra tu poziciju i može pokazati sve svoje vrline upravo sa te pozicije. Veliki je profesionalac i ako Inter ne dovede ozbiljniju opciju (kao što je Hakimi na desnoj strani), onda će Young i sljedeće godine špartati po lijevoj strani. A Alexisa zadržite kako znate i umijete. Utdu će odgovarati kakav god deal bio. :salut:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SiamoNoi » 16 jul 2020, 02:03

Poligon10 je napisao/la:
16 jul 2020, 00:21
Young je trebao ostati i kod nas da bude back up opcija i Ole je to htio, međutim dužina ugovor je problem pa se nisu mogli dogovoriti. Što se tiče njegovih kvaliteta, sigurno da je bolji od svih što ste vi imali kao opciju da igra lijevog ili desnog wing backa. Ima iskustva da igra tu poziciju i može pokazati sve svoje vrline upravo sa te pozicije. Veliki je profesionalac i ako Inter ne dovede ozbiljniju opciju (kao što je Hakimi na desnoj strani), onda će Young i sljedeće godine špartati po lijevoj strani. A Alexisa zadržite kako znate i umijete. Utdu će odgovarati kakav god deal bio. :salut:
Ovo se najviše ističe.Plus i sa 35 ima dovoljno snage da odgovori zahtjevnoj poziciji kod Contea.U četvrtom mjesecu je vec potpisao produženje na još jednu sezonu i trebao bi biti barem backup pošto se traži neka opcija lijevo ovaj mercato,upitno koga će se uspjeti dovesti pošto su neke druge pozicije mozda veci prioritet.Moguće netko sa kime će djeliti minute dok je tu i dok se iduce godine ne dovede neka opcija kao Hakimi desno.Svakako je kao što kažeš dosta bolji od svih trenutnih opcija koje Inter ima na toj poziciji (šteta jedino što se Asamoah bori cijele sezone sa ozljedama,on bi mu jedini bio pristojna konkurencija za minute).Drago mi je da se nakon Incea još jedan Englez pokazao u Interu,nadam se u budućnosti da će doći netko kao što je i tada Ince.Potrebno je više Engleza u Serie A.Smalling mi je isto oduvijek bio drag,lijep da se snašao u Romi.

A Alexis kao iskusni veteran i u vecini slucajeva opcija sa klupe je zlata vrijedan.Čovjek ima pobjednički mentalitet i takav igrač u Serie A moze trajati još neko vrijeme.Kad ga ne muče ozljede i dalje pokazuje zašto je nekada igrao za Barcelonu.Meni jedan od najdrazih igrača još otkako je u Udineseu bio.

Vjerujem da bi za njega Inter nekih 15-20 M mogao ponuditi.Mislim da je to dovoljno da ga United ne piše kao minus u knjigama.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 16 jul 2020, 02:19

Alexis kao iskusni veteran i u vecini slucajeva opcija sa klupe je zlata vrijedan.Čovjek ima pobjednički mentalitet i takav igrač u Serie A moze trajati još neko vrijeme.Kad ga ne muče ozljede i dalje pokazuje zašto je nekada igrao za Barcelonu.Meni jedan od najdrazih igrača još otkako je u Udineseu bio.

Vjerujem da bi za njega Inter nekih 15-20 M mogao ponuditi.Mislim da je to dovoljno da ga United ne piše kao minus u knjigama.
Njega nisam toliko upratio otkako je ponovo dobio priliku u zadnje vrijeme. Što se tiče Utda i Engleske on je mrtav igrač. Tempo koji mora praviti sa krila, konstantno trčanje gore-dole i sama ubojitost koja je potrebna u ovoj ligi, on je izgubio. Ne kažem da to nije do pada forme ili problema sa samopouzdanjem, vjerovatno jest, ali više nije mogao odgovoriti zadatku onako kako je mogao na vrhuncu svoje moći. Biće mi drago ako bilo šta od ovoga vrati u Interu i ako uspije na bilo koji način da povrati formu. Tamo će igrati u napadu i neće morati previše da se troši, također ima potrebnu slobodu da solira više nego što bi mogao negdje drugo. Specifičan je igrač i ako se dozove barem na 50-60%, Inter će imati korist od njega.

Cifra od 20 mil i skidanje sa platne liste je Utdu premija. Trebaju ga bez razmišljanja pustit ako se dobija slična ponuda.

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 16 jul 2020, 03:54

Poligon10 je napisao/la:
16 jul 2020, 02:19
Alexis kao iskusni veteran i u vecini slucajeva opcija sa klupe je zlata vrijedan.Čovjek ima pobjednički mentalitet i takav igrač u Serie A moze trajati još neko vrijeme.Kad ga ne muče ozljede i dalje pokazuje zašto je nekada igrao za Barcelonu.Meni jedan od najdrazih igrača još otkako je u Udineseu bio.

Vjerujem da bi za njega Inter nekih 15-20 M mogao ponuditi.Mislim da je to dovoljno da ga United ne piše kao minus u knjigama.
Njega nisam toliko upratio otkako je ponovo dobio priliku u zadnje vrijeme. Što se tiče Utda i Engleske on je mrtav igrač. Tempo koji mora praviti sa krila, konstantno trčanje gore-dole i sama ubojitost koja je potrebna u ovoj ligi, on je izgubio. Ne kažem da to nije do pada forme ili problema sa samopouzdanjem, vjerovatno jest, ali više nije mogao odgovoriti zadatku onako kako je mogao na vrhuncu svoje moći. Biće mi drago ako bilo šta od ovoga vrati u Interu i ako uspije na bilo koji način da povrati formu. Tamo će igrati u napadu i neće morati previše da se troši, također ima potrebnu slobodu da solira više nego što bi mogao negdje drugo. Specifičan je igrač i ako se dozove barem na 50-60%, Inter će imati korist od njega.

Cifra od 20 mil i skidanje sa platne liste je Utdu premija. Trebaju ga bez razmišljanja pustit ako se dobija slična ponuda.
Plus gdje ces koristiti covjeka od 300.000 sedmicno kao opciju za klupu da udje zadnjih 20 minuta :urnebes:
Iskreno ja bi vise volio da dovedemo Adamu Traorea, makar bi imali instant pojacanje, desna strana bi bila opasnija za 30%, bez ikakve potrebe za navikavanjem, upoznat sa ligom. Sancho bi bio zalog za buducnost, ali imam duplu crvenu lampicu, prvo jer je Englez, a znamo sta novinari rade od njih i kako ih dizu u nebesa, a drugo je sto i nemamo dobrih iskustava sa Borussiom i njihovim igracima.

Auf jos Adama ima tek 24 godine, ja sam mislio da covjek ima 28 lagano, tek treba da udje u najbolju formu i najbolje igracke godine, za mene bi on bio pun pogodak, uz Koulibalija.

Isto trebalo bi obratiti paznju na Benrahmu, ja msm da se tako preziva momak. Pojeo je Championship ove godine, 17 golova, 9 asistencija, klasicno krilo, nevjerovatan na lopti, mislim da nema 5 igraca u EPL sa onakvim driblingom i osjecajem na lopti. Sigurno da se moze dovesti za 20-tak miliona i njemu su 24 godine, da se napravi dobra konkurencija na krilima.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 16 jul 2020, 11:08

Nesto računam jutros. Ako mi zijanimo večeras, a Lester dobije znaci ide na tri boda. Sljedeću tekmu dobijemo kući WH, a eto nek oni dobiju i Spurse( teško, ali hajd) ostaju ta tri boda do zadnje tekme. Znaci opet odlučujemo sami o sebi u zadnjoj tekmi na King Poweru.

Ovo je najgori scenario, a opet odlučujemo sami o sebi.

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 16 jul 2020, 17:49

Belmin6 je napisao/la:
16 jul 2020, 11:08
Nesto računam jutros. Ako mi zijanimo večeras, a Lester dobije znaci ide na tri boda. Sljedeću tekmu dobijemo kući WH, a eto nek oni dobiju i Spurse( teško, ali hajd) ostaju ta tri boda do zadnje tekme. Znaci opet odlučujemo sami o sebi u zadnjoj tekmi na King Poweru.

Ovo je najgori scenario, a opet odlučujemo sami o sebi.
Nemoj živ bio... zadnje kolo, iscrpljeni zbog sumanutog ritma utakmica, protivnički teren... potencijal da do tada neko bude kartoniran ili ozljeđen. šansa za pobjedu u takvoj poziciji... jedno 20%

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 jul 2020, 18:14

Da smo dobili Soton kuci onda se zadnje kolo vjerovatno ne bi nista pitalo, ovako vjerovatno hoce.

Doduse mi imamo CP na strani sada sto je, u ovom trenutku, strasno teska tekma. Ako ponovimo prosli mec onda necemo kuci ni sa jednim bodom veceras.

Nekako mislim da je i umor poceo uzimati danak, tako da ce veceras biti strasno tesko. Ne bih se usudio ista prognozirati.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 16 jul 2020, 21:11

Valjda nismo toliki pehovi da se Mourinhovi ne potrude protiv Leicestera... Nek tu bude remi recimo, a mi obavimo domaću zadaću večeras i u narednom kolu, koliko znam onda dosta remi kod lisica? To je neki scenarij koji je realan po meni

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 23 jul 2020, 11:22

Vise od bilo kojeg pojacanja ovo ljeto zelim da se rijesimo ovog klauna iz Francuske. Nije njega SAF dzaba otjerao iz kluba, jucerasnja predstava je bila 4 ranga ispod Lingarda, koji makar trci kao kokoska bez glave kad je u igri, a ne mlatara rukama kao ova pomija.
Ovog ljeta se rijesiti Pogbe, Smallinga, Alexisa, Lingarda, Roja, Jonesa, Jamesa, Matu i dobar si preko 100 miliona. Dovesti Sancha/Adamu desno, dovesti Benrahmu iz Championshipa koji ce ako Brenford ne udje u Premier Ligu biti do 20 miliona da se pojaca konkurencija na krilima, dovesti Koulibaliya i rahat si.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3093
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 23 jul 2020, 12:48

Pogba OUT! zajedno sa istetoviranim majmunom u odbrani. Silvestre je za njega Vidić zivota mi. Williams isprepadan,ali ok za rotacije, 1-1 protiv West Hama nije njegova krivica,trebali smo utrpat 3 komada. Bruno crko, Matić isto.. Fosu Mensah nije los,bolji od Williamsa.. Problem je rotacija,nemas igraca za ubaciti da donese nesto novo, osim Igalha,ali to nije upgrade,naprotiv.Ubacis Jamesa dobijes nista,McTominaya isto spram Matića nista,ostale izmjene mi i nemamo, Freda ne smijes ni ubaciti. Treba vidjet ima li kakav omladinac tu da odigra bilo šta..3 dobra pojačanja plus 2 za rotacije su pod moranje kad malo bolje covjek skonta..x nam odgovara,stavit 5 u odbranu,matića mctominaja i gore onu trojicu just in case i Brunu da diriguje pa sta bude..Sa Pogbom i frizurom mi nemamo tu šta raditi realno
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 23 jul 2020, 13:46

Mislim da ce trebati ozbiljna logistika za objasniti eventualne razloge Pogbinog ostanka. Isti ako se desi plata ce mu biti mnogo veca, a pitanje je samo cime bi ovaj zasluzio taj novac? Prodati ga hitno, Juve valjda moze iskasljati tu cifru jer niko drugi nece htjeti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.