Manchester United FC

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Treba li Jose Mourinho voditi Manchester United i naredne sezone?

1. Da
19
36%
2. Ne
34
64%

Ukupno glasova: 53

Asteriks
Kontakt:

PostPostao/la Asteriks » 04 jan 2018, 15:26

Mourinho on hunger to win: I prefer to behave the way I am doing it. I don't think you have to behave like a crazy guy on the touchline to have that passion. It's the way a person is dedicated to his work, not what you do in front of the cameras.

:salut:

...from the injured players, Fellaini is back," Jose said. "And Michael Carrick is back to training, not to competition, but is back to training with the team. Antonio Valencia will be back to the team next week, so he is not playing tomorrow but will be back to the team next week. The situation is improving for us.

Carricku izmislit mjesto u trenerskom dijelu gdje ce veznjacima davat savjete kak da kroje plan tokom meca. Cisto sumnjam da smo imali igraca koji je bolje kapirao ovu igru. Ocit primjer kak neko tako visokog fudbalskog IQ-a moze nadomjestiti sve mane fizicke prirode.
It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 04 jan 2018, 18:00

Autor: Vladimir Novaković

Ništa od Murinjove druge, šta sad?

http://sportklub.rs/Blog/Vladimir-Novak ... a-sad.html

al...
Kontakt:

PostPostao/la al... » 04 jan 2018, 18:31

braco WroteColonAutor: Vladimir Novaković

Ništa od Murinjove druge, šta sad?

http://sportklub.rs/Blog/Vladimir-Novak ... a-sad.html

Odlican tekst

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nane17
Kontakt:

PostPostao/la Nane17 » 04 jan 2018, 22:49

Ovaj Masuaku je za nase bekove svemirski brod!

Format
Kontakt:

PostPostao/la Format » 04 jan 2018, 23:26

Lakse je biti bek kad ti se ekipa brani u 25 metara i ima posjed 21% a tvoj zadatak je zazstavit krilo . Drugi par cipela je buti bek u Unitedu,Liveepoolu itd valjda je to jasno.
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 04 jan 2018, 23:51

Format WroteColonLakse je biti bek kad ti se ekipa brani u 25 metara i ima posjed 21% a tvoj zadatak je zazstavit krilo . Drugi par cipela je buti bek u Unitedu,Liveepoolu itd valjda je to jasno.

Tu se slazem,jer ovaj pokriva 40 metara terena a kod nas il tih ekipa sto napadaju bek mora pokrivat kompletnu tu stranu i kad ispadne da opet se vrati itd,al niti jedan nas bek ne moze drzat tu kompletnu stranu mislim na lijevu,Shaw fizicki moze nekih 60 min,mozda Esli al on def nije Bog zna cemu i svako jace krilo ga izlevati mada mi je drag celavac,gdje jos sa njim gubimo jeste sto se kod centarsuteva mnogo namjesta dok ne uputi centarsut koji je svakako dobar,al se mnogo puta to namjestanje obije o glavu jer se odbrana postavi,ovo se i na Valenciju odnosi,jednostavno nemamo te bekove koji mogu na prvu uputit pravi centarsu,ili u trku ispalit centarsut kad nemas puno vremena i prostora za namjestanje

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 05 jan 2018, 14:51

Lingard POTM.
Samo lagano macko :tokralju:
"...as the REDS go marching ON, ON, ON!!!"

Feldmarschall
Kontakt:

PostPostao/la Feldmarschall » 05 jan 2018, 14:59

Ima li neko info koliko su procentualno utakmica odigrala Mourinhova pojačanja otkad su tu?

Patrice_Evra_3
Kontakt:

PostPostao/la Patrice_Evra_3 » 06 jan 2018, 11:21

Odlična saradnja Lukakua i Martiala sinoć ponovo. :thumbup:

slika
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

UnitedWA
Kontakt:

PostPostao/la UnitedWA » 06 jan 2018, 13:54

Patrice_Evra_3 WroteColonOdlična saradnja Lukakua i Martiala sinoć ponovo. :thumbup:

slika

Napokon je lik bio na poziciji za kontru, a ne u petercu gdje bi asistirao protivniku. :mrgreen:

Format
Kontakt:

PostPostao/la Format » 06 jan 2018, 21:41

Znaci Barca uzela Coutinha ako sad ne mozemo uzet Griezmanna nek se ubiju.
Zeljeznicar! 1921 !

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 06 jan 2018, 22:43

E sada su bas budale ako ga ne dovedu. Ako Jozo ne zeli onda mu momentalno dati otkaz I dovesti Griezmana.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 06 jan 2018, 22:59

Naravno jos jednom Barca pokazuje kako se dovodi WC igrac a ne ovi nasi dovedu neke polovnjake i na kraju kad stavis na papir mi isto potrosili a nista dobili a oni igrca koji pravi razliku,ovako se radi upravo uniteda koja ima pare al pisaj ih kad je uprav bagljava,Grizmana ako ne pokupe onda nek jbu mater nek ih ovako kara Real,Barca itd a oni nek se fale da su najveci brend,najvrednija ekipa itd

Format
Kontakt:

PostPostao/la Format » 06 jan 2018, 23:26

Ja nebi dao Martiala za Coutinha i 50 milioina kunrm se u sve najsvetije
Zeljeznicar! 1921 !

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 07 jan 2018, 00:08

Format WroteColonJa nebi dao Martiala za Coutinha i 50 milioina kunrm se u sve najsvetije

Realno. ali Samo u slucaju da se koristi kako bog zapovijeda, ne ovako ko sto ga murinjo drka
"...as the REDS go marching ON, ON, ON!!!"

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 07 jan 2018, 09:27

tajger WroteColonNaravno jos jednom Barca pokazuje kako se dovodi WC igrac a ne ovi nasi dovedu neke polovnjake i na kraju kad stavis na papir mi isto potrosili a nista dobili a oni igrca koji pravi razliku,ovako se radi upravo uniteda koja ima pare al pisaj ih kad je uprav bagljava,Grizmana ako ne pokupe onda nek jbu mater nek ih ovako kara Real,Barca itd a oni nek se fale da su najveci brend,najvrednija ekipa itd

Pretjera ga I ti. Pa koji god transfer je trener htio zavrsili su. Teze je bilo dovesti Pogbu nego Coutinha. Jedino nam transferi I idu dobro od odlaska Fergusona.
R.I.P

MIRZA RASCIC

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 07 jan 2018, 09:29

Rooney88 WroteColon
tajger WroteColonNaravno jos jednom Barca pokazuje kako se dovodi WC igrac a ne ovi nasi dovedu neke polovnjake i na kraju kad stavis na papir mi isto potrosili a nista dobili a oni igrca koji pravi razliku,ovako se radi upravo uniteda koja ima pare al pisaj ih kad je uprav bagljava,Grizmana ako ne pokupe onda nek jbu mater nek ih ovako kara Real,Barca itd a oni nek se fale da su najveci brend,najvrednija ekipa itd

Pretjera ga I ti. Pa koji god transfer je trener htio zavrsili su. Teze je bilo dovesti Pogbu nego Coutinha. Jedino nam transferi I idu dobro od odlaska Fergusona.

nisu Perisu :tralala:
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 07 jan 2018, 09:40

miki_92 WroteColon
Rooney88 WroteColon

nisu Perisu :tralala:

Kako je igrao prvi dio sezone ja bas kontao da smo se zajebali. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 07 jan 2018, 10:43

Rooney88 WroteColon

Nisam nisam, kad se završi rok onda ćemo vidjet jesam li unaprijed pretjerao, ove velike ekipe dovode klasu a mi se peglamo hocemo feli produžiti ugovor, molimo Pereiru da se vrati sa pozajmice itd ljudi prodali Nejmara i odmah dovedu Dembelea i jednog Coutinha formiranog igrača a mi još Ronalda nismo zamjenili, e moj druže tako se ne može upasti u top 10 klubova gdje smo mi davno isplivali

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 07 jan 2018, 11:10

Kao sto sam I rekao, pretjerujes predebelo. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.