Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la majestic24 » 16 avg 2018, 13:29

Ne opravdavam Pogbu,ali glavni krivac za losu atmosferu je Murinho. On je sjebao Pogbu,Martiala,Shawa,Alexisa,Herreru. Prosle sezone ekipa je bila fizicki iscrpljena vec u januaru samo zbog toga sto su yebenom idiotu gotovo svaki mec isti igraca pocinjali. I na to sve trazenje nekog inata i postavljanje defanzivne igre. Imas Pogbu,Alexisa,Martiala,Lukakua,Matu a 95% ekipa te nadigra u svakom smislu. Vecina pobjeda do kojih smo dolazili je bilo cisto zbog kvaliteta igraca a ne zbog Murinha
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

CantonaBIH
Postovi: 309
Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la CantonaBIH » 16 avg 2018, 14:20

Sralo se na Fergusona (u crni vakat na ovom forumu), sralo se na Moyesa, sralo se na LvG a sada je i Murinjo na tapeti. Isto će biti i kada dođe neko novi. To sam pisao i za Moyesa i za LvG a sada i za Murinja. Problem nije samo u treneru.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 avg 2018, 15:06

Na Fergusona vala nije, mozda nesto sitno ali nikom nije padalo na pamet spominjati smjene I to. Ove ostale se opravdano tjeralo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 16 avg 2018, 15:09

Pa je l' nismo imali razlog da seremo po sve trojici? Osim Fergusona naravno, i ja sam od mozda 2010 na forumu, ali ne sjecam se da je ikad nesto pretjerano pljuvano po njemu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Gusar1995 » 16 avg 2018, 15:34

Pogbi daš kapitensku traku i onda ti se on javno posere na klub pričom kako ne može dati sve od sebe jer nije sretan. Štoćereći, hoće više para bilo u novom klubu ili kod nas, očigledno da ga nije briga gdje. Još uz to doda da ne smije ništa više pričat jer može bit kažnjen :lol: Pa čovjeku je fudbal druga ili treća najbitnija stvar u fudbalu. Niko nikad nije bio, niti će bit veći od kluba i Fergie je dvije i po decenije radio sa takvom filozofijom. Otjerani su i mnogo bolji igrači i veće zvijezde od Pogbe zbog umišljenosti da takvo nešto mogu biti.

Mourinho ga treba posjest na klupu ili čak poslat na tribine par kola. Pokazat mu da nije veći od kluba. Pa Mourinho ako dobije otkaz tokom sezone to će biti zbog svlačionice, ne vjerujem zbog rezultata, a ovakvim ispadima pojedinaca je gubi. Ovdje po meni nije 'biranje' strane između Pogbe ili Mourinhoa, već između igrača ili trenera. Ko je taj koji treba da ima veći autoritet? Pogbina **** pozicionira ga ako ne na višu stepenicu onda bar na istu sa Mourinhom u hijerarhiji kluba. Najvjerovatnije ohrabrena činjenicom da je on za klub marektinški bitniji od bilo koga drugog u klubu. Šta drugo i očekivati kada je trenutno glavni čovjek u klubu ovakvog razmišljanja
"Playing performance doesn’t really have a meaningful impact on what we can do on the commercial side of the business."

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 16 avg 2018, 15:41

Opet se glupostima iz "The Sun" vjeruje :facepalm: ljudi nikad izgleda nece nauciti i iznova se upecaju na njihove price
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Gusar1995 » 16 avg 2018, 16:09

Mislim da je bio BBC ali je nebitno druže ko je objavio. Ono što je bitno da nije uredu da ide naokolo i priča kako nije sretan. Ništa dobro nam to ne može donjeti. Ako nije tačno da je nesretan, nek dematuje u sljedećem intervju sigurno da će ga pitat. Možda ja nisam upravu da je nesretan zbog para, možda je htio da dovedu lupam Neymara da igra s njim što opet nije njegovo da govori. Ispao je glup po meni kako god

Avatar
Bošnjanin_89
Postovi: 456
Pridružen/a: 28 jul 2010, 16:02
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Bošnjanin_89 » 16 avg 2018, 22:37

Pozdrav svima, iako cesto bacim pogled na forum zadugo nista ne pisah pa cu si dati za pravo da malo prosupljiram na pocetku ovogodisnje odiseje.

Opca situacija izgleda dosta zabrinjavajuce, atmosfera unutar kluba je zagadjena, relacije menadzer-uprava i menadzer-igraci su prilicno zategnute sto za posljedicu ima mali milion nerjesenih pitanja, od buducnosti pojedinih igraca do same transfer politike..

Kao uzrocnika trenutne situacije mnogi bi istakli Murinja, sto i jeste tacno ako gledamo situaciju parcijalno, ali ako bi sagledali cijelu genezu desavanja nakon Fergijevog povlacenja uvidjeli bi da je problem dublji tj. da seze do celnika kluba. Od samog pocetka, uprava nije imala jasnu viziju prevazilazenja tog kriticnog perioda pa se je srljalo sa menadzerima, priredilo svakakvih transfera, basnoslovnih novaca potrosilo, a ostali smo prilicno nedoreceni, nedovrseni..
Ova faza sa Murinjom mirise na jos jednu baladu. Jozo je svakako prica za sebe, egomanijak kojem je ozbiljno narusena reputacija "Posebnog" i koji po svemu sudeci odbrojava posljednje godine ili godinu bavljenja klupskim fudbalom na najvisem nivou. Celnici kluba su cini se postali svjesni toga pa mu je "zavrnuta pipa" i podesen sat za otkucavanje sto je dodatno poremetilo ionako uzburkanu atmosferu u ekipi. Sve u svemu, trenutna politika celnika kluba je cini se mnogo vise fokusirana na marketing izvan terena, nego na sam teren. Razumijem da je fudbal postao klasicni biznis, da se sve mjeri novcem, ali United je kao brend ponikao na terenu te se kao takav tu mora i odrzavati. Opcenito, smatram da se vec par godina vodi pogresna politika sa vrha sto se najbolje oslikava na terenu..

Od sezone ocekujem borbu za trece mjesto, prva dva su po svemu sudeci vec rezervisana. Istina, treba se pripremiti i na gori rasplet, ali objektivno ekipa je dovoljno kvalitetna da bi sve izvan prva 4 mjesta u EPL i osmine finala LP bilo prava katastrofa. Uglavnom, mirise mi na sezonu slicnu prosloj..
ZAPAD JE NAJBOLJA OBMANA

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 17 avg 2018, 00:01

Pozdrav,pozdrav svima...
Citam komentare,mogu se sloziti sa vama oko mnogih stvari..
Uprava nema viziju,novac trosen ono da se trosi..
Pogba kad je dolazio bio je sretan,odjednom nije sretan jer sanchez ima vecu platu,druga stvar je i njegov agent koji trazi sebe u svemu ovome...
Pogledaj Ddg sa 19 godina je dosao tu,al nije nakon 2 sezone rekao ja nisam sretan,cak sta vise davno je mogao igrati u realu da je zelio vise nego ostanak...
Da sam Mou,pogba bi igrao malo sa akademijom jer previse se nafurao...Cekao januar i prodao ga,kad sms vrijedi 130-150 za ovog uzet 150-180 hladno...
Kakvu imamo upravu u unitedu prije ce dati Mou otkaz nego prodati pogbu..

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 18 avg 2018, 23:22

Gledao veceras Lazio - Napoli sa drustvom. Ljudi nismo ni svjesni kakav smo “metak” izbjegli sa SMS-om, odnosno cinjenicom da nismo zagrizli i platili. Covjek za 90+ minuta aktivne igre nije napravio nista, bas nista. Nijedna stvar da se za nju uhvatis i da kazes da je u tome dobar. Osim ako se kao neka prednost ne uzme da je lik ogroman, pa mozda kod prekida moze ugurati protivnicku odbranu u gol. Pogba je u svim segmentima igre za ovog emeritus. Ako za njega uzmu 50 miliona, nek se udaraju nogom u straznjicu

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 19 avg 2018, 00:36

Navodno Alexis nije otputovao sa ekipom.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 19 avg 2018, 16:04

slika
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 19 avg 2018, 16:10

Čudo ne igra Felaini umesto Marsijala šta znam
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 19 avg 2018, 16:31

Ocekivano.

Ne ocekujem nista posebno. Mi s njima nikako da uhvatimo ritam. Proslu smo na gostovanju ovdje izgubili rutinski, a one pobjede su bile jadne I kroz iglene usi. Ni danas ne ocekujem nista drugacije. Samo da ne izgube.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
braco
Postovi: 8684
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 19 avg 2018, 22:46


Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Valencia » 20 avg 2018, 01:14

Koga god Junajted dovede umjesto Murinja bice napredak. Od ovoga tesko da moze gore.

Uzasna defanzivna igra. Lester i Brajton su nadigrali Junajted. Igraci su nezadovoljni. Otkaz - hitno.

Problem je naci zamjenu. Svi vrhunski treneri vec imaju klub. Junajtedu treba neko mladji, neko ko igra ofanzivan fudbal.

Zamislite nakon tri velika promasaja dodje cetvrti veliki - Konte. :urnebes: :lol:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
ek0
Postovi: 1081
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la ek0 » 20 avg 2018, 10:02

-
Zadnja izmjena: ek0, dana/u 21 okt 2018, 10:27, ukupno mijenjano 1 put.
https://www.youtube.com/watch?v=oPHKn1JYHcA

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 20 avg 2018, 12:31

Ne znam, meni nije jasno što mi tj naši forumasi dižu bejlija toliko, ne mogu da sad nađem post gdje sam jos na pripremama pisao koliko mi je lik nesiguran i previse agresivan u nekim situacijama, i da svaki njegov start je na ivici prekršaja a pogotovo kad je u sesnest slobodno se drži za glavu i moli od Boga da penal neskrivi
Previše koristi fizičku snagu, nema tu mozgom da saceka igrača već daj ga odnesi uklizaj a ako slučajno loptu izmakne žuti u najmanju ruku sigurica

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Lillard » 20 avg 2018, 14:23

tajger je napisao/la:Ne znam, meni nije jasno što mi tj naši forumasi dižu bejlija toliko, ne mogu da sad nađem post gdje sam jos na pripremama pisao koliko mi je lik nesiguran i previse agresivan u nekim situacijama, i da svaki njegov start je na ivici prekršaja a pogotovo kad je u sesnest slobodno se drži za glavu i moli od Boga da penal neskrivi
Previše koristi fizičku snagu, nema tu mozgom da saceka igrača već daj ga odnesi uklizaj a ako slučajno loptu izmakne žuti u najmanju ruku sigurica
Kad je tek presao u United pisali su ljudi s Primere da je kiks igrač, ali ni čut, biće najbolji stoper lige...
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 20 avg 2018, 17:49

Ne znam da je neko dizao bejlija u nebesa,lika jedino kostaju povrede pa pravi ovakve greske...
Opet je bolji meni od svih ostalih stopera koje imamo,a imamo takve da mozemo samo plakat..
Mou je meni potvrdio da sa ovim igracima,koji jos nece da igraju za njeg ne moze igrati drugacije osim zatvoreno...
Shaw se malo popravio,odbranu pojacat i desnog ofanzivnog dovest a martiala bi poslao na posudbu jer nece puno igrat sigurno...
Zidan da dodje,razlika je samo sto bi igraci dobili volju...
Vidjet cemo,nisam zadovoljan i ovaj ako nastavi ovako sve manje cu united gledat...

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.