Manchester United FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Policeman

PostPostao/la Policeman » 20 maj 2019, 11:45

Opet manjak ozbiljnosti i sporost na trzistu kao da su potrebna 1 ili 2 igraca a ne min 5 :facepalm:

Sto je najgore niko od ovih odrona se ne spominje da odlazi da bar krenu s mrtve tacke
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Zekicbusioc
Kontakt:

PostPostao/la Zekicbusioc » 20 maj 2019, 12:04

Policeman WroteColonOpet manjak ozbiljnosti i sporost na trzistu kao da su potrebna 1 ili 2 igraca a ne min 5 :facepalm:

Sto je najgore niko od ovih odrona se ne spominje da odlazi da bar krenu s mrtve tacke

Barca rijesila De jonga u 1 mjesecu mi ne mozemo daniela jamesa dovest iz swansea za 15 mil.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 20 maj 2019, 12:55

Tacno molim boga da nas Saudi uzmu. Do sada bi Edu glavu tri puta odrezali.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Poligon10
Kontakt:

PostPostao/la Poligon10 » 21 maj 2019, 19:59

Evo onaj malac iz Swansea je dogovoren. Znači prvo pojačanje. Gled'o sam ga malo i ne djeluje loše na prvi pogled. Yebiga znam da to nije neki pokazatelj, ali može se naći koja vrlina. Brz je, i to strašno brz, fina kontrola lopte u punom sprintu, kako sam upratio i solidan centaršut. E sad, vidjet ćemo hoće li išta od ovog prikazati kod nas.

Pitanje je da li će ovaj transfer stopirati eventualni dolazak Sancha ili nekog drugog ofanzivca, ili je ovo samo pokušaj pronalaska talenta za male pare !? - I to je pred nama pa ćemo vidjet. :D

Format
Kontakt:

PostPostao/la Format » 21 maj 2019, 20:28

Ja volim ovakve transfere. Decko ne da je brz,nego cudo komiko je brz i treba nam brzine.

Hajde da sad Bissaku zavrsimo i stopera a vezni za kraj
Zeljeznicar! 1921 !

Anoniman
Kontakt:

PostPostao/la Anoniman » 22 maj 2019, 00:38

Vidjet cemo,koliko bar vidim sad tesko da ce sancha pustit...
Ovaj mali nije skup,a ima talenat.
Pogba ce dobit kapitensku i najvjerovatnije ostat,ddg ako nece ostat dovest pickforda(ako ne bude 100m)

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 22 maj 2019, 02:12

Sta ce nam Pikford od sto miliona?

Romero u ove 4 godine pokazao da se uvijek moze racunati na njega, a i mali Johnstone izrasta u dobrog golmana.

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 22 maj 2019, 03:37

Ma kakav Pickford, otkud ti to. Davida bi ja prodao odmah, očito neće da prihvati novi ugovor, bolje nego da ode za džaba jer mu se očito više i ne brani kao što smo vidjeli ovu zadnju polusezonu.

Ima Romero, a ima i Cillesen, možemo i njega zaganjati, ne bi trebao biti skup.

I ovo da je Young novi kapiten je za :facepalm: :oops:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Policeman

PostPostao/la Policeman » 22 maj 2019, 11:11

DDG ostaje i ocito odbija produzenje dok ne vidi kuda ovaj klub ide a stvari ce mu biti jasnije nakon transfer roka kad bude vidio kao i mi ima li nade ili se nastavlja agonija ocito da ne zeli vise trositi svoju karijeru na Younga Jonesa Smalla i sl. odrone kad se to promjeni potpisat ce on ugovor bez problema ako ne odlazi iduce sezone besplatno i to je to i realno ko mu moze ista prigovoriti

Sto se tice Young prvi kapiten nije nikakav problem moze Ole na papiru pred pocetak sezone da mu da tu ulogu ali nece lik biti u pocetnoj tako da... mislim nadam se da misle dovesti desnog beka :think:
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
MrUnited,OfficialAgent.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 22 maj 2019, 11:45

Jos bi gore bilo dati traku Pogbi. Sto bih ja trcao ako kapiten igra kao da je termin s rajom?

Ako ce se David dozvati onda nisam za prodaju. Ali ako planira nastaviti sa igrama iz finisa sezone onda nimalo nije dobro zadrzavati ga tolikom platom. Sanchez vol 2 u najavi. Sto se golmana tice ozbiljno treba razmotriti i malog Hendersona, imao je brutalnu sezonu.

Svidja mi se ovaj James, treba se malo odmaci od kupovine zvijezda jer nam nije dalo nikakav rezultat.
R.I.P

MIRZA RASCIC

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 22 maj 2019, 12:13

Ovaj mali James mi bas i ne uljeva sigurnost da ce biti top pojacanje, iako ga jos nisam gledao u akciji, vec sudim po ovim klipovima/kompilacijama.
Mada s obzirom da igra na nama kriticnoj poziciji, posjeduje brzinu koja nama treba kao oci u glavi i kosta samo 15 mil, ja 100% podrzavam ovaj transfer
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

CantonaBIH
Kontakt:

PostPostao/la CantonaBIH » 22 maj 2019, 12:14

Nije problem Young kapiten, problem je ako će on da igra više od 5 utakmica naredne sezone!

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 22 maj 2019, 12:28

Ne vidim stvarno kako on moze biti standardan sljedece sezone. Vanzemaljci bruje po svemiru da Unitedu treba desni bek, za Wan Bisaku bih dao koliko god Palace trazi. I to bukvalno, spominje se cifra od 60 miliona - daj im 60 miliona.

James je igrac za buducnost, kosta 15 miliona a ne dolazi praviti razliku odmah nego biti dodatak ekipi. U takve nikad nije lose uloziti.

Ali primarne mete moraju biti bek i stoper. To zavrsiti sto prije i onda pokusati popuniti neke druge pozicije poput veznjaka ili napadaca ako ode Lukaku. Nesto ne vjerujem da ce Pogba nazalost otici. On je u Realu zelja samo zbog Zidanea, Perez nije budala dati ovoliki kes za njega.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Policeman

PostPostao/la Policeman » 22 maj 2019, 12:51

Ko je kapiten to je potpuno nebitno traka oko ruke te ne cini vođom, ko ima liderske osobine on ce biti lider na terenu s trakom ili bez nje
MrUnited,OfficialAgent.

Poligon10
Kontakt:

PostPostao/la Poligon10 » 22 maj 2019, 13:20

Ma ne može se Youngu ponovo dati kapitenska. To bi značilo da se opet koliko-toliko računa na njega, i gdje smo onda prispjeli? Zar ova sezona nije očit primjer u kakvom smo sr.anju bili sa njim. Pa nije bilo tekme da nije imao poklon za protivnika. Daj je bilo kome drugom. Ja sam za Pogbu ili Davida. Njih dvojica da ostanu u klubu sa najvećim ugovorima a ostale rasprodati. Znači Lukaku, Alexis, Nemanja, Jones, Rojo, Darmian + Valenica i Herrera koji već idu. Ovo je dobro oslobađanje platnog prostora za nova pojačanja. Napraviti neku hijerarhiju da se zna kome je gdje mjesto. Štagod vi pričali, činjenica je da su David i Pogba jedini iz društva najboljih u svijetu, i to ovaj kraj sezone neće promijeniti jer je cijela ekipa pala ku.rcu za uši. David sigurno nije zaboravio braniti, a Pogba je igrao najkvalitetniji fudbal otkako je tu do zadnjih mjesec dana.

Anoniman
Kontakt:

PostPostao/la Anoniman » 23 maj 2019, 01:29

Meni Romero ne daje neki znak da moze zamjenit meni odlicnog Ddg.
Ja bi volio da ovaj ostane,ali puno je tu stvari koji njemu smetaju a ja mislim da je ugovor samo slamka za koju se on uhvatio.
Ed je pretjerao sa ugovorom prema sanchezu,sa druge strane Ddg je mladji od njeg i znam da kontaju ako Dddg dobije sada 500k sedmicno pitanje je kakav ugovor treba da bude sljedeci...
Dovoljno je otici na transfermarket..
Vi ste zaboravili kakve probleme je united imao sa golmanima,sve do dolaska van der sara...
Kratko,sve zavisi kakva ce biti pojacanja - logicno ako ne bude united dobro pokriven otici ce i pogba,ddg...
Nama treba napadac kao Harry Kane,po meni dva dobra vezna da pogba moze igrati iza napadaca,
od ove odbrane samo shaw da lici na nesto al i njeg povrede muce i lindelof eventualno...

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 25 maj 2019, 17:41

Nisam znao da je brat Labile oženjen i da ima dijete, mashAllah.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Policeman

PostPostao/la Policeman » 28 maj 2019, 16:54

Average distance covered per 90 last season:

Mata - 11.97
Andreas - 11.97
Fred - 11.86
McTominay - 11.85
Herrera - 11.75
Lingard - 11.68
Matic - 11.58
Dalot - 10.64
Pogba - 10.61
Sánchez - 10.46
Young - 10.28
Shaw - 10.12
Rashford - 9.9
Smalling - 9.63
Lukaku - 9.44
Lindelof - 9.33
Jones - 9.19
Martial - 9.05
Bailly - 8.42
De Gea - 3.81
MrUnited,OfficialAgent.

al...
Kontakt:

PostPostao/la al... » 28 maj 2019, 18:15

Mata sa najvećim radijusom kretanja??? Ovi ostali komotno nek se bace kroz kakav prozor ako obraza imaju

Poligon10
Kontakt:

PostPostao/la Poligon10 » 28 maj 2019, 18:19

Mata je najveći profesionalac koji je zaigrao u Utdu nakon odlaska Fergija. Ne zaslužuje stalne kritike koje dobija jer je uvijek davao sve za ovaj klub. Da su ostali bili kao on otkako su tu, puno bolje bi stanje sada bilo.

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.