Manchester United FC

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

SMR187
x 2
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 12 dec 2019, 17:24

Belmin6 je napisao/la:
12 dec 2019, 15:09
Gdje bude ovih stremova?

Je li dalje reedit?
Ja mislim da sada postoje kao zasebna stranica. Samo kucaj soccerstreams na google.
Nedavno sam nasao aplikaciju na g.play preko koje mozes gledati streamove iz liga petice, pa vjerovatno i iz internacionalnih takmicenja. Neki snimci su hd, vecina nije, ali meni cak ni preko podataka ne trza. Najveci minus je sto nije uvijek engleski komentator, pa ti valja ili mjutat ili slusat arape kako aminaju. Zove se 'Live Football TV'
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

rio_Ferdy88
Moderator
x 13
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 dec 2019, 22:05

SMR187 je napisao/la:
12 dec 2019, 17:24
Belmin6 je napisao/la:
12 dec 2019, 15:09
Gdje bude ovih stremova?

Je li dalje reedit?
Ja mislim da sada postoje kao zasebna stranica. Samo kucaj soccerstreams na google.
Nedavno sam nasao aplikaciju na g.play preko koje mozes gledati streamove iz liga petice, pa vjerovatno i iz internacionalnih takmicenja. Neki snimci su hd, vecina nije, ali meni cak ni preko podataka ne trza. Najveci minus je sto nije uvijek engleski komentator, pa ti valja ili mjutat ili slusat arape kako aminaju. Zove se 'Live Football TV'
footybite
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 14 dec 2019, 19:28

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 17 dec 2019, 19:13

Drzat ovog Pogbu godinu jos u klubu al na tribinama pa nek se sprda s nekim drugim.
Zeljeznicar! 1921 !

al...
x 1
Kontakt:

Post Postao/la al... » 17 dec 2019, 20:39

Format je napisao/la:
17 dec 2019, 19:13
Drzat ovog Pogbu godinu jos u klubu al na tribinama pa nek se sprda s nekim drugim.
Čovjek ode burazu na svadbu i fasuje gripu :rol:

šalu na stranu, on itekako još uvijek vrijedi. Ja bih ga po povratku isprobao na 10-ci, u vezni red ga ne bi više vraćao. Pod jedan, ima taj killer pass koji nam je itekako falio protiv ekipe poput Evertona koja ti je pustila posjed, pa se ti slikaj sa svojom igrom na kontre. On bi sigurno bar jednom ili dvaput uspio "otključati" onu formaciju Evertona. Drugo, na 10-ci ne moraš brinuti o njegovoj nonšalanciji. Dovoljno je daleko od gola i dovoljno je igrača iza njega da pokriju njegove pizdarije sa loptom koju (pre)često gubi. Treće, Scott se formirao, a Fred polako dolazi sebi. Njima treba uvaliti još jednog B2B veznjaka da radi sa njima, a ne lika koji će ih ugušiti, što bi se pretpostavljam desilo kada bi ovaj "carinik lopte" počeo da pegla. Mogu njegovi fanovi pričati šta hoće (jest da ih nema puno ovih dana), ali ekipa bez njega igra brže i direktnije.

Ako sve to padne u vodu... lijepo ispunimo Zidaneove snove, a za ono brdo love, hladno Bruno u vezni red i Maddison/Greelish na 10 i eto ga, ko bombona.

Sarrifufna
x 20

Post Postao/la Sarrifufna » 17 dec 2019, 20:40

Ne moze Pogba igrat 10. ;)
pocasni precjednik @ FK Formula

al...
x 1
Kontakt:

Post Postao/la al... » 17 dec 2019, 20:54

Sarrifufna je napisao/la:
17 dec 2019, 20:40
Ne moze Pogba igrat 10. ;)
Ne vidim nijedan razlog da se ne proba - ima šut sa distance, zna gurnuti zadnji pas... Ionako svaku utakmicu pobjegne barem 5-6 puta gore i rasturi formaciju na sredini i izigrava lažnu desetku... Ne zaboravimo da ga ima i "u visinu", pa može dati ruke kod centaršuteva s boka. Ja bih probao, vjerujem da bi bilo pozitiva.

Sa ovakvim stavom, on je po meni teret za vezni red svake ozbiljnije ekipe. Za njega uvijek moraju 2-3 čovjeka riljati da bi on izigravao freelancera.

Belmin6
Kontakt:

Post Postao/la Belmin6 » 17 dec 2019, 22:47

Ma neces nista dobiti od njega ako ga stavis tu. Probao je to Allegri u zadnjoj sezoni u Juventusu, mrka kapa. Isto je i par puta Mou pokusao, stavljao ga iza Ibre, ali nista ne donosi. Jednostavno je tu preblizu golu, nema dovoljno prostora da izvuces iz njega najbolje.

Pogba igra najbolje utakmice u 433, znaci uz Freda i Skota bi bio najbolji. Na stranu Marcus i James, na devetku Martiala i to je sto imamo najbolje.

Uz zdravog i nabrijanog Pogbu bi ovakve utakmice protiv Evertona uzimali lagano, jer ti treba takav igrac da otkljuca odbrane. Ako vec prodaju Pogbu, trebali bi zaganjati zestoko Medisona ili Eriksena.

Poligon10
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 17 dec 2019, 23:00

Nije to klasična pozicija 10ke. On samo treba biti treći veznjak u 4-3-3 ili 4-2-3-1, gdje će imati malo više slobode u odnosu na ostatak veze. To je imao u drugom dijelu prošle sezone kada je igrao sa Herrerom.i Matićem i bio je strašan. Sada su tu Fred i Scott i može nešto slično odraditi u nastavku (barem se nadam tome...).

Rooney88
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 18 dec 2019, 08:09

Nikada realno nije ni valjao na ceneru. Sve mirise na scenarij gdje Ed na silu pokusava uklopiti marketinski trik u ekipu a isti ne djeluje nikako. Sta nam to donosi? Skupog igraca koji ocigledno ne moze odgovoriti zadatku. Ed ga nece prodati, to je prilicno pogubno za nas jer ce Eriksena i Brunu neko drugi pokupiti a mi cemo ostati s Pogbom u raskoraku.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 18 dec 2019, 11:56

A dobro sad da nam neko ponudi Eriksena,Brunu il Pogbu svi bi uzeli Pogbu. Nije on bez veze kad hoce a sankcije mu uvest kad nece pa ce morati
Zeljeznicar! 1921 !

al...
x 1
Kontakt:

Post Postao/la al... » 18 dec 2019, 20:43

Razlog zbog kojeg ja forsiram priču sa “desetkom” jeste da je Pogba sa svojim shupak radnim navikama klasični “show-off pony” ili kako englezi to vole nazvati “luxury player”. Isti nema ama baš nikakve radne navike niti odgovornost da igra u veznom redu ozbiljne ekipe. Hodajući liability. U današnjem fudbalu, ozbiljne ekipe sebi ne mogu priuštiti da imaš lika za kojeg moraju trčati svojica da imaš balans u veznom redu. Ako ovi realovci misle da će se Modrić, Kazemiro ili Kroos ginuti da bi se ovaj mogao zajebavati, grdno se varaju. Kod Zidanea svi igraju. Ne znam koliko ste ga imali prilike gledati u dresu francuske reprezentacije, ali isti je uvijek “odd man out” na terenu kod formiranja formacije. Srećom, francuzi imaju prejake igrače trkački u vezi i u odbrani i generalno su toliko dominantni nad svima ostalima da se njegove greške toliko i ne primjećuju. Isto je važilo i u Juveu koji je bio generalno prejaka ekipa i bez njega u Italiji. Po meni, isključivo AMF daleko od našeg gola ili 10-ka, ili odbij, daj 150 miliona, pa budi nečiji tuđi problem. Evo gledam trenutno Real - Barca, živo me zanima koliko bi ovdje izdržao sa onim svojim carinjenjem lopte, dok ga Messi ili Suarez ne bi “očerupali” i složili gol na njegovu grešku...

SMR187
x 2
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 19 dec 2019, 10:39

Nisam ni znao da je Mino Raiola agent ovog Hålanda.
Daj nosi ga sto dalje od kluba bgt, kao da nista nisu naucili dosad

Poligon10
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 19 dec 2019, 15:53

Kakav ba Haland. Bilo bi retardirano da ih ponese sav ovaj hajp oko njega. Treba njemu još utakmica i utakmica da bi ga okarakterisali kao buduću klasu.

Dajte nam Sancha pa da zaigramo 4-4-2 k'o u stara dobra vremena. James-Rash-Martial-Sancho :cool:

braco
x 30
Kontakt:

Post Postao/la braco » 19 dec 2019, 16:38

Ma Fabiana Ruiza u vezni red dovesti. :ljepota:

Patrice_Evra_3
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 22 dec 2019, 11:49

United squad:

Goalkeepers: David de Gea, Sergio Romero, Lee Grant
Defenders: Luke Shaw, Aaron Wan-Bissaka, Ashley Young, Victor Lindelof, Brandon Williams, Axel Tuanzebe, Harry Maguire.
Midfielders: Jesse Lingard, Paul Pogba, Fred, Scott McTominay, Andreas Pereira, Nemanja Matic.
Forwards: Daniel James, Mason Greenwood, Anthony Martial, Marcus Rashford.
Pogba je putovao sa ekipom.

Znam da je @Rooney88 oduševljen. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

DragonReborn
Kontakt:

Post Postao/la DragonReborn » 22 dec 2019, 14:30

Fckn Lingard
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

SMR187
x 2
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 22 dec 2019, 14:46

U inat forumskoj masi :crazy:

al...
x 1
Kontakt:

Post Postao/la al... » 22 dec 2019, 22:30

Ljudi, ne znam kako vi, ali ja imam onako prilično veliki problem da provalim kuda plovi ovaj brod.
Prije par kola, poslože Tottenham i City na kamaru... nešto ranije, zeznu Liverpoolov perfektan rekord, minuta falila da se skine "skalp". 2x odvale Chelsea. Leicester. Grizu, lete, ima neki plan na terenu. Taman misliš, napokon "nadošli".
Onda dođe utakmica protiv ovih fenjeraša koje moraš dobiti, a oni kolektivno puknu po šavovima. Da stvar bude gora, ovo je drugi-treći put ove sezone da protivnički treneri na isti način odrade Olea i, posljedično, nas. Što brine. Nije frka da te neko nasadi, problem je kada ti likovi istu foru prodaju iz utakmice u utakmicu.
Ole mora početi nalaziti neka rješenja. Njemu ako padne inicijalni plan u vodu, pogubi se ko abdest. Istini za volju, nemamo mi ni neku klupu da ti sad imaš tamo neke game changere, ali da ti n-ti put prodaju isto, a ti kontriraš radeći isto, vala... Ima ona fina izjava Alberta Einsteina o perfektnoj definiciji ludosti "kada očekuješ različit rezultat radeći stalno isto", u koju se norvežanin previše uklapa.
Volio bih da mogu reći da je sada, na godinu Oleovog mandata, ova ekipa bolja nego kada je istu preuzeo. Izbaci onaj prvi talas kada se nanizalo pobjeda, ono što je ostalo je bilo dosta slabo. Ako ništa, mlađi smo sastav nego što smo bili. Ali bilo bi dobro i da neki od predvodnika ovog mladog talasa počnu pokazivati neku konstantu - ima ih tu koji su prvotimci već 2-3 sezone, reprezentativci, solidnog iskustva. Nema razloga da baš svaki put ovoliko osciliraju.
Da li će ovi talenti ikada sazrijeti u prave igrače, da li to OGS može "iščupati" iz njih, hoće li on ikada "odrasti" kao trener... Ništa od ovog nije sekunde jasnije nego što je bio slučaj na dan kada su mu dali stalni posao. Iskreno, sa svakom ovakvom utakmicom sam sve manje uvjeren u pozitivan ishod.

UnitedWA
Kontakt:

Post Postao/la UnitedWA » 22 dec 2019, 23:19

To što si opisao je ustvari opis jednog kluba koji oscilira između 10. i 7. mjesta. Ubodu protiv velikih, protiv manjih se gube i prosipaju bodove koji su nužni da napreduju do boljih pozicija. United je jedan osrednji klub, i ne više samo igrački već i mentalitetom i kvalitetom trenera.
Odbrana se pojačala, a situacija ista, a clean sheet je skoro pa misaona imenica ove sezone. Danas sam u prvom poluvremenu zaspao 3-4 puta, da nisam na godišnjem teško da bih trošio vrijeme gledajući je uopće. Žestoka letargija je unutar Uniteda, a niko ne reaguje.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.