Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
27
18%
Belotti
14
9%
Lukaku
16
11%
Lacazette
11
7%
Griezman
35
23%
neko drugi
8
5%
dovoljni su Rashford i Martial
39
26%

Ukupno glasova: 150

Adnan89
Kontakt:

PostPostao/la Adnan89 » 09 avg 2019, 11:00

Patrice_Evra_3 WroteColonJbt, teže mi pade što propade ovo za Roja nego što veznog ne dovedoše. :crazy:

Još uvijek ne mogu da vjerujem da će se u sezonu ući sa 7 (sedam) yebenih štopera u rosteru. :shock:

Jedina nada je eto da se upeca neko do 31.08. iz ostalih liga.

Smallinga I Jonesa niko nece iz drugi liga, Roja mozda ali ako odbijamo 25mill Evertonu onda neznam ko ce toliko platiti. Ja bi radije uzeo Manju lovu ali da se proda van englezske jel ne pojacavas rivale a Bailly nema sanse da ide igdje.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Patrice_Evra_3
Kontakt:

PostPostao/la Patrice_Evra_3 » 09 avg 2019, 11:10

Tako je, Smalling i Jones neće sigurno izvan EPL i zasad nemam ništa protiv da zasad ostanu kao rezervne opcije, za tu ulogu su sasvim pristojni (iako je jedan i dalje višak ako se ozbiljno računa na Tuanzebea), pogotovo ako im ne to ne smeta. Bailly je povrijeđen na duži period, tako da njega ne možeš ni prodat, ali sljedeće ljeto je OUT ako se nešto bitno ne promijeni.

Dakle, ostaje Rojo kojeg možda možeš u Španiju ili Italiju prodat, a svakako bi morali na manju cijenu pristat, makar se nadam da hoće. Također, valjda i Darmiana neko uzme iz Italije. Ostaje nada barem.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Adnan89
Kontakt:

PostPostao/la Adnan89 » 09 avg 2019, 11:49

Patrice_Evra_3 WroteColonTako je, Smalling i Jones neće sigurno izvan EPL i zasad nemam ništa protiv da zasad ostanu kao rezervne opcije, za tu ulogu su sasvim pristojni (iako je jedan i dalje višak ako se ozbiljno računa na Tuanzebea), pogotovo ako im ne to ne smeta. Bailly je povrijeđen na duži period, tako da njega ne možeš ni prodat, ali sljedeće ljeto je OUT ako se nešto bitno ne promijeni.

Dakle, ostaje Rojo kojeg možda možeš u Španiju ili Italiju prodat, a svakako bi morali na manju cijenu pristat, makar se nadam da hoće. Također, valjda i Darmiana neko uzme iz Italije. Ostaje nada barem.

Najveci problem su ugovori ovi igraca, mislim da je Darmian na 60k u italiji nece ga niko to placate a I porez je veci. Rojo mozda 80k isto sumljam, mozda ako ode u neki fenerbahce ili Galatasaray ili kina. Hvala bogu da smo se bar rijesili Lukakua I Fellainia, ide polako ali previse polako za mene. Sto duze je Alexis u klubu sto vise ce problema biti da se svakome poveca plata, ja bi najradije pustio ga dzaba nekome Ili odplatijo ga da ide jer se previse frka desava zbog njega.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.