Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Monolog,ribery,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
27
17%
Belotti
15
10%
Lukaku
17
11%
Lacazette
11
7%
Griezman
36
23%
neko drugi
8
5%
dovoljni su Rashford i Martial
42
27%

Ukupno glasova: 156

Zekicbusioc
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Zekicbusioc » 20 maj 2020, 22:01

Dex je napisao/la:
18 maj 2020, 09:11
Bellingham, Hjuggil, Jurado se spominju. Plus ovaj Mejbri što ima u akamediji, kakav sex ćemo imat u vezi
Ma samo sanchu da je uzet ,ostalo ce dox svw na svoje

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 23 maj 2020, 22:35

Ma ne treba ocekivat Sancha ovo ljeto nerealno je poslije svwga iako bi nam mozda donio i borbu za sami vrh. Koliko ssmo ubrza ekipu jos sa Rashom i Martialom bas brutalno izgleda
Zeljeznicar! 1921 !

al...
x 8
Kontakt:

Post Postao/la al... » 24 maj 2020, 15:39

Iskreno, nadao sam se nekim cut-price dobrim pojacanjima zbog covid-19 pandemije, prekida prvenstava i pada finansijskih mogucnosti odredjenih klubova, ali par clanaka na koje sam naletio u UK medijima ne daju nikaka razlog za optimizam. Stavise! U istim smo problemima kao i ostali, s razlikom da je to znog velicine kluba kod nas jos veca cifra. To nece sad znaciti egzodus pulena, ali neki boom investments tesko je ocekivati. Drugo, OT je u groznom stanju, spominje se “pod moranje” masivna investicija da se dovede u pristojno stanje. Dosli smo do toga da krov prokisnjava na nekim sekcijama. Ocito familija americkih pijavica samo zna isisavati pare do krepavanja. Kao komparaciju mozemo staviti da su od preuzimanja Citya katarani kontinuiranim ulaganjen od Ettihada napravili super stadion, a bio je stala. Mi suprotno. Konacno, preuzimanje Newcastlea od strane nasih nesudjenih gazda (hvala bogu). Vrlo lako da cemo vrlo brzo uletiti u novi val napuhivanja cijena jer je dosla bagra koja nece pitati za cijenu... Financial Fair Play rule zaboravite, niko nikad zaprave od njega nije zaplatio. Dakle, puno faktora kontra nas. Daj boze da se varam, ali podaleko smo mi od onoga o cemu mastamo. Te Dembele, te Sancho, te Koulibaly... Realno, nek jedan da valja dodje, a da pri tome niko bitan ne ode - fantasticno.

SMR187
x 53
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 26 maj 2020, 20:16

I dalje zelimo Sancha? :D
GRAD ZMAJA OD BOSNE, GRAD HEROJA
------------------- 76250 -------------------

♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

Dex
x 135
Kontakt:

Post Postao/la Dex » 02 jun 2020, 10:50

U Pole positionu smo da potpišemo Rodona iz Svonsija. Kakav fetiš imamo na Velšane iz Svonsija :mrgreen: Iako smo prije par godina izbjegli metak u vidu Alfija Mejsona :kafa:
"Of course he couldn't swim, he only had one bloody arm. He would have gone around in circles, wouldn't he?"

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 02 jun 2020, 15:42

Vidim prive oko Nigueza ponovo,kao najavio novi klub za tri dana s bit ce déjà vu gluposti novi ugovor nije al lojslnost i ulieicsnje navijacima sigurno da a po meni i nepotreban ako Pogba ostaje.
Zeljeznicar! 1921 !

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.