Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 09 avg 2018, 13:26

Kakav cirkus. Godin je prije par dana potpisao novi ugovor sa Atelticom :rol:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 09 avg 2018, 17:13

Jos manje od sat vremena, a Edi nas ko pijani levat u kafani u 3 ujutro koji hoda od cure do cure, ne bi li se koja pacenica prostrla i dala kakve sadake. E moja levatino... nek se nosi u tri lijepe i on i onaj njegov sponzorski traktor, j... li ga on

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 09 avg 2018, 17:17

Potpisao je Ed zato sa Chivasom baš za ove situacije :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 09 avg 2018, 18:05

rio_Ferdy88 je napisao/la:Potpisao je Ed zato sa Chivasom baš za ove situacije :kafa:
Ne treba njemu. nije on ni svjestan svoje gluposti. To je za nas paćenike koji smo izbili F5 dugme na tastaturi...

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 09 avg 2018, 18:07

Drugi prelazni kako Mourinho ne dobija igrače koje želi, prethodno Perišić, sada štoper i mislim Wilian. Titulu osvojiti ne možemo, top 2-3 je realnost.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la UnitedWA » 09 avg 2018, 18:16

Nitro je napisao/la:Drugi prelazni kako Mourinho ne dobija igrače koje želi, prethodno Perišić, sada štoper i mislim Wilian. Titulu osvojiti ne možemo, top 2-3 je realnost.
Prošle godine nije dobio samo Perišića, a ko misli da bi zbog Perišića osvojili nešto je lud. Na kraju dobije Sancheza i usere i sa njim sve moguće.
Glupo je što ovaj rok nije dobio ništa jer mu uprava daje povjerenje da i dalje trenira United. Ma sve je haotično, konci su se pogubili. Uprava sere, Mourinho sere, igrači nisu zadovoljni, ambicije nikad manje jer je smiješno i zamišljati neke titule trenutno.

Sretno nama paćenicima koji ćemo morati gledati raspad sistema, Valenciu i Matu/Lingarda desno, lijevo debelog Shawa i Younga uz rotaciju sve goreg Rashforda i mrzovoljnog Martiala. Matić povrijeđen, Pogba (ne znam ni ja na čemu smo sa njim), štoperi bolnica. Ne vidim fakat ništa pozitivno, a kamo sreće da se iz ove situacije desi nešto neočekivano i sjajno.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 09 avg 2018, 18:28

Bravo upravo mamu vam jbm Američku na čelu sa Edom, bitno da pare dolaze od sponzora jbo titulu i navijače
Sramota, ni krilo ni bek ni stoper, bravo djubreta

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 09 avg 2018, 18:48

Pridružujem se tigerovim čestitkama, uz opasku da smo dospjeli u Lose - Lose situaciju. Uprava naguzila Moua, on sad ima sve izgovore ovog svijeta ma šta se desilo. Ma divota... Nego Rio, daj ti nama sredi tog sponzorskog Chivasa, trebaće nam

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 avg 2018, 09:23

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 10 avg 2018, 09:54

Bravo za Eda sto nije dao Martiala.

Ali ovaj rat Josea i njega ce skupo kostati klub. Nadali smo se betoniranju odbrane I napadu na titulu, sada za to sanse ne postoje. Nekako vec vidim fijasko, mozda kao I zadnji angazman u Chelseau. Bukvalno vec vcs uopste ne ocekujem pobjedu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 10 avg 2018, 10:17

Guardian prenosi upravo ono što smo i slutili. Sukob Eda i Josea zbog dvije različite filozofije, iako je Ed 80-90% ugađao Mourinhu do ove sezone, nakon izostanka rezultata jednostavno nije želio bacati klub u kolotečinu sa kratkotrajnim rješenjima koji su ujedno dosta skupi (Willian, Perišić, Boateng..). Po meni je ovo ispravna odluka koja nažalost može koštati klub ove sezone, ali barem nećemo ostati zatrpani sa igračima u 30im sa visokim ugovorima. Npr jedan Alexis se plaća ogromne novce, ali samo zato što je potvrđena klasa i za ovakve Ed neće nikada štediti pare, što i stoji tamo u tekstu.

Utd i dalje ima dobru bazu igrača, mješavinu iskustva i mladosti sa dosta kvaliteta. Sa ovakvom ekipom dobar menadžer može dosta postići. Trenutno samo City ima bolji kadar i moguće Liverpool (ako ova dodatna pojačanja opravdaju svoje). Znači legitimni top2-3 kandidat gdje bi barem trebali biti u nekoj borbi za titulu. Mourinho je već počeo tražiti izgovore za mogući neuspjeh i tražit' će ih tokom sezone, ali nikako neće moći opravdati kolaps ako ga zadesi (roooney88 je u pravu, vrlo lako ovo može biti fijasko od sezone). Zato ako je imalo profesionalac neka pokuša izvući maximum iz ove sezone pa ako postigne rezultat siguran sam da će povratiti povjerenje Woodwarda i nas navijača. Sam je kriv što je isto počeo gubiti.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 10 avg 2018, 10:26

Dugo se ovo nije desilo. Da u sukobu trenera i uprave navijaci ovako snazno podrze Eda. Ali jednostavno se mora priznati da je imao pravo. Martial se nije smio prodavati, Wilian je odlican igrac ali zbog godina Ed nije htio mijenjati Martiala njim, Levy je trazio opet Martiala da bi prodao Tobya... a Jose je bio voljan na sve to pristati. Freda su zavrsili odmah, tu su se slozili, kao I Dalota kojeg cekamo vidjeti na djelu.

Ne znam stvarno sta da ocekujem. Sva atmosfera mirise na teski neuspjeh. Nadam se samo da nas nece kostati top4. Liverpool i City su ionako prejaki za pobiti se s ovom odbranom.

Veceras, opet ponavljam, nista i ne ocekujem. U pobjedu nekako najmanje vjerujem.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 10 avg 2018, 11:53

Pravi skeptici su odigrali keca na United ali uplatili samo dvije marke :cool:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 10 avg 2018, 12:03

rio_Ferdy88 je napisao/la: Mislim da je to dijelom i zbog razilaženja u transfer politici između kluba/Woodwarda na jednoj strani i Joze na drugoj, jer Jozo cilja iskusna pojačanja za ove pozicije koje su preostale, a Ed očito nije spreman da iskešira toliki iznos za 29godišnjake i 30 godišnjake, a Jozo ne odustaje od njih. Doveli smo talentovanog Dalota i Freda koji je u prajmu sa 25 godina i vjerovatno malo manjom platom u odnosu na zvijezde u timu. Ed bi se isprsio za Balea ili slično veliko ime zbog marketinga, ali za Tobya malo teže.
Policeman je napisao/la:I ne mozemo reci da Ed nije u pravu previse je u rosteru ionako igraca koji su u ozbiljnim fudbalskim godinama i dovesti jos par njih bi bilo glupo i vjerujem da Edu nije u planu da radi rekonstrukciju svake 2g.

Sanchez 29
Valencia 32
Young 33
Matic 29
Smalling 28
Fella 30
Mata 30
Rojo 28
Darmian 28
Herrera 28

I on bi na ovo jos dodao npr Tobya(29) Perisica(29) Williana(29) i sl. ali ne bi bio toliki problem da su oni jeftini ali njima je cijena £50m+ sto znaci da im za 2g. vrijednost u najboljem slucaju 20tak mil. a u tom trenutku ce na klupi biti vjerovatno neko drugi i onda idemo opet nanovo
Taj clanak samo potvrdjuje ono sto smo pisali prije 15 dana
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 10 avg 2018, 12:21

Imamo mi jos fore dovoditi igrace. :mrgreen:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 10 avg 2018, 12:48

Andre Marriner sudi veceras. Cisto onako da se iznese neka statistika: U utakmicama koje nam je on sudio imamo omjer 22-3-11, od toga 16-3-9 u ligi

Edit: Ups, pogresna tema. Al nema veze :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la marconato » 14 okt 2018, 09:50

Rooney88 je napisao/la:.
https://www.sportske.net/vest/transferi ... 54693.html

Mou ga gledao u Podgorici... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 14 okt 2018, 10:03

marconato je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:.
https://www.sportske.net/vest/transferi ... 54693.html

Mou ga gledao u Podgorici... :)
Govorio sam ti da je nekako "prirodno" da zavrsi u Unitedu. Imam osjecaj i da hoce. A ovo sto pokazuje u Italiji opravdava interes Uniteda. Bolje ga sada dovesti nego da ode u Inter ili ATLM pa da kasnije moras jos vise da se isprsis kako bi ga doveo. :D

Po meni je spreman, vidjet cemo sta ce biti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la marconato » 14 okt 2018, 10:07

Rooney88 je napisao/la: Govorio sam ti da je nekako "prirodno" da zavrsi u Unitedu. Imam osjecaj i da hoce. A ovo sto pokazuje u Italiji opravdava interes Uniteda. Bolje ga sada dovesti nego da ode u Inter ili ATLM pa da kasnije moras jos vise da se isprsis kako bi ga doveo. :D

Po meni je spreman, vidjet cemo sta ce biti.
U Italiji igra beka i odlicno igra, ali ovo sto u reprezentaciji pokazuje na stoperu je nivo iskusnog 30-godisnjaka :)
Frajer drzi zadnju liniju ko Vidić nekad :tokralju: , a sto mi je najjace, jako je brz za svoju visinu..

Vidjecemo ga danas protiv Rumuna..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Pogba » 14 okt 2018, 10:10

Prije prelaska u viole vec ga je Paratici gledao, nisam ni znao ko je momak. Sto ce reci da ima slifa. :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.