Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Anoniman » 08 avg 2018, 16:51

Kao fan uniteda sigurno da bi cijena igraca bila realnija,ali dok bi recimo liverpoolu taj igrac bio 3 puta skuplji...
Generalno svi danas hoce da zarade novac,a dobro od novca se zivi...
Samo biti danas manager igraca,realno isplativ novac...
Ono sto vidim ocekujem da ce doci Maguire,razlog pa lisice su dovele dva stopera to bi trebao biti neki znak...

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 08 avg 2018, 17:12

Anoniman je napisao/la:Kao fan uniteda sigurno da bi cijena igraca bila realnija,ali dok bi recimo liverpoolu taj igrac bio 3 puta skuplji...
Generalno svi danas hoce da zarade novac,a dobro od novca se zivi...
Samo biti danas manager igraca,realno isplativ novac...
Ono sto vidim ocekujem da ce doci Maguire,razlog pa lisice su dovele dva stopera to bi trebao biti neki znak...
Najgore od svega je to sto opet radimo “5 do 12” i preplaticeno glavonju zestoko. Ed ne zna, frajer je po profesiji bankar , ove ga iskusne kabadahije prevrcu na isti nacin evo vec trecu godinu zaredom. Da je kako Gilla vratiti da vrti transfere a Edu ostaviti da namice pare od sponzora gdje je fakat jak. Ovako koliko dobrog napravi, toliko na kraju i upropasti svojik neznanjem.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Unknown3 » 08 avg 2018, 17:21

Redovno čitam sta se pise ovdje, ali nemam priliku cesto pisati zbog posla. Uglavnom, primjetno je da se situacija sagledava realno uz par ispada od vjecitih optimista koji i dalje vjeruju u Mourinha i ovaj United.

Prvi put otkad znam za sebe i za United, stavio bih pare na United van top4 na kraju sezone. To dovoljno govori u kakvoj smo situaciji. Mou je izgubio sav nekadasnji ugled i pravo cudo ce biti ako doceka januar na klupi Uniteda. Najvise od svega boli cinjenica da je Liverpool za klasu bolja ekipa i da su u konstantnom rastu. Mnogo smo grijesili u izboru menadzera poslije SAF-a ... nazalost
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 08 avg 2018, 17:25

AlanSmith14 je napisao/la:Redovno čitam sta se pise ovdje, ali nemam priliku cesto pisati zbog posla. Uglavnom, primjetno je da se situacija sagledava realno uz par ispada od vjecitih optimista koji i dalje vjeruju u Mourinha i ovaj United.

Prvi put otkad znam za sebe i za United, stavio bih pare na United van top4 na kraju sezone. To dovoljno govori u kakvoj smo situaciji. Mou je izgubio sav nekadasnji ugled i pravo cudo ce biti ako doceka januar na klupi Uniteda. Najvise od svega boli cinjenica da je Liverpool za klasu bolja ekipa i da su u konstantnom rastu. Mnogo smo grijesili u izboru menadzera poslije SAF-a ... nazalost
Tri katastrofalna izbora koja su klub kostala stotine miliona funti i kostat ce jos stotine dok se ne vrate na pravi put.

Izbor Mojesa je bio logican. Zajeb, jbg. Dolazak Gala i Murinja je strasan promasaj. Radi se o velikim strucnjacima, ali oni nisu kompatibilnim sa Junajtedom. To je isto kada bi Barsa dovela Kontea ili Ancelotija - ne ide.

Junajted ima odlicne igrace ali nema igru. Grozno za gledati. Ja sam odustao. Radije gledam Tot i Liverpul.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 08 avg 2018, 17:35

Moj Ede, moja upravo, čekate zadnje minute da riješite igrački kadar, kakav cirkus pas vam mater jbo
Znali ste ovog klosara proglasiti trenerom na početku ljeta a ne znate dovesti il završiti posao u prvim mjesecima prelaznog roka
Nekad smo zadnji dan prelaznog čekali neku bombu al opusteno, dosao neko il ne sad čekaš hocel tamo neki Megajver potpisati za 70 miliona, a skripi ti još par pozicija, bekovi u rasulu, desno krilo ne postoji al mi čekamo Megajverinja,tugo moja
Bitno da su tu još Smoling, Darmijan, Jones zanjih ponude i nema dovoljno kakvi su to skartovi al kod nas imaju plate bolje nego neki vrhunski igrači

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 08 avg 2018, 18:03

tajger je napisao/la:Moj Ede, moja upravo, čekate zadnje minute da riješite igrački kadar, kakav cirkus pas vam mater jbo
Znali ste ovog klosara proglasiti trenerom na početku ljeta a ne znate dovesti il završiti posao u prvim mjesecima prelaznog roka
Nekad smo zadnji dan prelaznog čekali neku bombu al opusteno, dosao neko il ne sad čekaš hocel tamo neki Megajver potpisati za 70 miliona, a skripi ti još par pozicija, bekovi u rasulu, desno krilo ne postoji al mi čekamo Megajverinja,tugo moja
Bitno da su tu još Smoling, Darmijan, Jones zanjih ponude i nema dovoljno kakvi su to skartovi al kod nas imaju plate bolje nego neki vrhunski igrači
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

slika

Ja mislim da ni ovaj covjek ne moze spasiti sljedecu sezonu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 08 avg 2018, 18:34

Hahaha joj odakle ga izvuče, a možda bi nas on spasio sa nekim trikom, da recimo odgodi ligu god dvije dok ne sklopimo ekipu da valja

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2018, 20:17

Ima li sta **** vam sve ?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 08 avg 2018, 21:29

Njente, čak su i glasine zamrle. Ako ništa, bićemo barem u zadnjim satina poštedjeni glasine za Davida u Real, jer su ovi upravo osakatili Chelski za Thibu.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 08 avg 2018, 21:54

AlanSmith14 je napisao/la:Mnogo smo grijesili u izboru menadzera poslije SAF-a ... nazalost
Profesor je slobodan, top 4 zagarantovan. Omakne mu se jednom u 20 godina. :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 08 avg 2018, 22:00

Jao, kakvo dno od prijelaznog roka. :facepalm: Nemam vremena ovih dana da čitam i pratim sve, ali izgleda da ne propuštam mnogo...
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2018, 22:01

Sva klima u, i oko, kluba je ocajna trenutno. Bgmi mogla bi ovo biti bas katastrofalna sezona...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 08 avg 2018, 22:29

Ma dobro stvarno je trebalo krilo prije svega a nek mu ne daju stopera,dva je doveo. **** ga Baily ,vazda out.
Zeljeznicar! 1921 !

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 08 avg 2018, 22:40

Evo da malo probam da dodam na temu. Dakle, malo sam pretresao uobičajene stranice i naletio na sljedeće što se povezuju sa nama:
Odbrana: Toby Alderweireld, Harry Maguire i Jerome Boateng glasine su još žive – Maguire se smatra preskupim, dok je priča koja se vrti oko Boatenga season long loan, iako je prvobitno rečeno da ovaj ne želi kod nas. Maguire se, kažu, pravo zagrijao da dođe, ali lisice ne daju... Navodno su odbili dvije naše ponude, od kojih je jedna bila 60 mil funti. Uglavnom, ako išta bude, mislim da će biti Toby ili Jerome, koji je belika Joseova želja. Uletila je glasina i da smo kao backup opciju kontaktirali Chelsea oko Kurta Zoume. Nadam se da nismo toliko očajni. Glasine oko Jerrya Mine su, hvala bogu, utihnule. Najgore je to što nigdje nijednog bočnog na vidiku, čak ni glasine.
Napad: odjednom je sjevnulo po britanskim portalima da nas zanima Ousmane Dembele iz Barce. Ovo mi je onako... daleko od realnosti, ne znam šta bi od njega uz gužvu koju ionako imamo. Danas se ukazao i neizbježni Willian koji je izjavio da bi opet rado radio sa Mourinhom.
Vezni red: Već par dana je aktuelna priča da onaj italijanski smrad Raiola uveliko radi na transferu Pogbe u Barcu, koja nam je ponudila onog svog smeća i nešto keša. Nadam se da nisu toliko ludi da ga puste. Priča ide u pravcu da naši ne bi ni odbili, ako bi se mogao osigurati SMS iz Lazia, no italijani i mi se razlikujemo u nekih 30-ak miliona u vrednovanju igrača.
Sve u svemu, tanko ovo sve. Biće jedan, ali prije nijedan. Uz lošu situaciju i relacije u klubu, ovaj za sada više nego tanak transfer windows bi mogao biti uvod u jako mučnu sezonu.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 avg 2018, 23:19

Najgore što sad ni džabe ne možemo utopiti Darmiana i Roja, svak zna da su višak i neće da daju ni marke za njih, a oni parazitiraju i uzimaju lovu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 08 avg 2018, 23:57

Sto se tice Pogbe tu nema ni promil sanse da ode. Prvo on je vodja ovog Uniteda,prije ce Mou biti otjeran nego li on prodat a ima ugovor jos 3 god+1 ,tako da se i ne pita nista kao ni Krme debelo.

Ponavljam da mu nebi doveo stopera i posrzsvdm eda sto se toga tice(ukoliko neda pare) ,krilo (Willian) recimo je bilo pod moranje.
Zeljeznicar! 1921 !

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Anoniman » 09 avg 2018, 00:58

Kasno je Ed reagovao sa ponudama,al ja vjerujem da je do amera..
Bekovi skripe,stoper ako bude al smoling je tanak stim da ako neko dodje bit ce i prodaje sigurno...
Pogba,danas manageri igraca dogovore sve i fakticki oni sebe nadju u svemu tome a onda igrac kad je sve gotovo vrsi pritisak...
Prvi put je otisao radi njeg,ovo sad je spin da dobije vecu platu ideja sigurno riole,ali ja cisto sumnjam da ce on ostat u unitedu na produzenje jos jednog ugovora pod uslovom da Mou bude tu..
Solskajer ima ugovor do 31.12.2018 sa Moldeom, iskreno njegov dolazak popravio bi atmosferu u klubu...
Ja bi se bar ugodno osjecao,sjecao pravog uniteda i lakse bi zaboravio Mourinha...

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 09 avg 2018, 01:06

Anoniman je napisao/la:Kasno je Ed reagovao sa ponudama,al ja vjerujem da je do amera..
Bekovi skripe,stoper ako bude al smoling je tanak stim da ako neko dodje bit ce i prodaje sigurno...
Pogba,danas manageri igraca dogovore sve i fakticki oni sebe nadju u svemu tome a onda igrac kad je sve gotovo vrsi pritisak...
Prvi put je otisao radi njeg,ovo sad je spin da dobije vecu platu ideja sigurno riole,ali ja cisto sumnjam da ce on ostat u unitedu na produzenje jos jednog ugovora pod uslovom da Mou bude tu..
Solskajer ima ugovor do 31.12.2018 sa Moldeom, iskreno njegov dolazak popravio bi atmosferu u klubu...
Ja bi se bar ugodno osjecao,sjecao pravog uniteda i lakse bi zaboravio Mourinha...
Kupovati igrace za ovakav Junajted je jednako kao raditi stolariju u kuci koja se urusava radi propadanja temelja.

Nisu ni Amerikanci budale. Ne zna se sta ce sa trenerom biti. Ekipa od odlaska Fergija nema nikakvu igru. Ulozeno je par stotina miliona funti a igra je teski uzas. Junajted je izgubio prepoznatljiv stil igre sto je najgore.

Pogledajte Liverpul i Siti. Koga god ubacis u masinu dobro izgleda. Dijete od 17 godina izgleda kao vrhunski igrac kada stroj djeluje besprijekorno.

Junajted je isto Argentina. Uzalud Mesi, Aguero ili bilo ko drugi kada nema sistema. Mesija ubaci u ovaj Junajted, bio bi za klasu gori igrac.

Dok Klop, Pep i Poce izvlace 100% iz svakog igraca, igraci Junajteda igraju na 60-70%. Problem je trener i nepostojanje sistema a ne igraci.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Anoniman » 09 avg 2018, 01:28

Slozit cu se sa tobom da Klop,Pep izvlace iz igraca 100%...
Unitedovo najjace oruzje je bio Fergy,nije se puno trosilo na pojacanja a glavni je bio on i njegova strategija...
Uglavnom puno je jacu ekipu docekao pep,i ovaj klop nego mourinho...
Oni su dobro znali gdje idu,i sta ce uradit a ovaj je dosao ono idemo pa sta bude medjutim danas smo u Lp,imamo kakve takve igrace al nemamo igru...
Drugacije je kad ekipa ima kostur,ali u unitedu je uslijedila smjena generacija a to je kriva uprava jer nije mislila na vrijeme da ce se fergy povuci...
Moyes,Van gal nisu za Uniteda,nije ni Mou al sta se moze...
Zbunjeni su svi,ovo isto znaju dzaba trose novac na nesto od cega nema smisla jer prije ili poslije njemu ce sa ovom igrom dati otkaz a on ce uredno to naplatit...

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 09 avg 2018, 01:33

Bravo Valencija druže, to sam bas primjetio kod Citya recimo udje neki dijaz od 17 god i lik predobro izgleda, isto tako liverpool ubaci djecu protiv nas i igra ista brza kratki pasovi i djeca nam tricu sad pa sad zabise e tu se vidi kad sistem napraviš i samo nadograđuj koga god ubaciš dobro izgleda
Ovaj trabant treću sezonu gledaš utakmice gdje neuputi šut prema golu, gdje ne vidiš smišljenu akciju, uigrano nešto, samo daj Sanchezu prije toga Marsijalu i ako sta uradi dobro i jeste

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.