Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 19 jun 2019, 11:49

Ja ba Cancelo bek
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 19 jun 2019, 12:51

Osim13 je napisao/la:Pa kakve veze Isco i Cancelo imaju jedan sa drugim :mrgreen:
I jedan i drugi su, neces vjerovati, fudbaleri.

Izmedju dva fudbalera, Iska i Kansela, da mogu birati, izabrao bih Iska.

...

Bejl i Isko vrijede duplo vise od Dibale i Kansela. Na jednoj strani dva samipona, na drugoj dva lika koja kroz cijelu karijeru osciliraju sa formom i nikad nisu odigrali 10 utakmica dobro u kontinuitetu.

Meni se ne cini da je Dibala bolji od Marsijala, Rasforda ili Lukakua. On bi tu bio cetvrti igrac po kvalitetu. Idiotizam je zamijeniti tako renomirano ime poput Pogbe za nekakvog blijedog Dibalu.

Pogba je jedini kapitalac u Junajtedu i ne treba ga pustati bez minimalno 150 miliona ili jednog ili dva JAKA igraca u zamjenu.

Dakle,

Kros i Bejl

Ili

Isko i Bejl

To bi bilo realno.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Osim13 » 19 jun 2019, 12:57

Ja, i? Porediš desnog beka koji je btw potreban Unitedu kao suho zlato sa kreativnom veznjakom. Ne kontam, isto ko da Smallinga porediš sa Lukakuom.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 19 jun 2019, 13:09

Osim13 je napisao/la:Ja, i? Porediš desnog beka koji je btw potreban Unitedu kao suho zlato sa kreativnom veznjakom. Ne kontam, isto ko da Smallinga porediš sa Lukakuom.
O kakvom poredjenju govoris?

Ja kazem da je bolje u timu imati Iska nego Kansela.

Isto tako kazem da je u vlasnistvu bolje imati stan u Londonu nego stan u Olovu.

Sta je tu nejasno?

Junajtedu nista nije potrebno kao kreativan veznjak. Najveci nedostatak.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la jasmin10 » 19 jun 2019, 15:33

Sve ovo sto si pisao za Dybalu vrijedi i za Isca. Ocajna sezona i slabašan u duelu.
I ko jos zeli Balea ? Real ga ne moze nikome prodati.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2019, 16:04

Bale je bio brutalan u Engleskoj, ono od Ronalda nisam vidio. To je cinjenica koju niko ne moze osporiti.

Ali to vise nije taj igrac. Da li bi se vratio na staro povratkom na Otok? Valencia ocito misli da bi, ja ne vjerujem nimalo. Jednostavno ne izgleda mi kao neko ko uopste voli fudbal trenutno. Dodaj tome probleme sa povredama i apsolutno nerealnu cijenu koju Real trazi i dobit ces jasniju sliku.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 19 jun 2019, 17:35

Vi se nadate Baleu zbog necega sto je radio prije 50 godina u engleskoj, misleci da ce tako biti i danas?
Igraca kojeg jedan Korhut strpa u dzep ko da je Belmin Vila, a ne Gareth yebeni Bale.

U postovima spominjete konstantnost, pa onda Balea iako to dvoje ne moze u istu recenicu ni u zajebanciji
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 19 jun 2019, 18:20

Ne kontam ovo produzavanje ugovora Mati,meni igrač koji sa klupe ne moze promjeniti nista,pa bolje djete neko gurati nego ovom jos davati dvije godine,strašno al kad se Yangu,Smolingu i Jonesu ugovor produžio nema potrebe plakati i za ovim,mrs u pm svi

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2019, 18:27

Sto da ne Mati?

Razumijem ja da mi imamo mnogo skarta za otjerati. Ni meni Juan nije za prvih 11 ali ludilo bi bilo ne zadrzati ga. Onakav tehnicar uvijek moze pomoci.

I mene nervira cesto u prvih 11 jer igra djeluje sporo. Ali nece ionako biti stabdardan tako da je ovo plus sa novim ugovorom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 19 jun 2019, 18:41

Mata jedini igrac u ekipi koji zna sacuvati **** loptu i koji igra mozgom i neka je ostao a uz to trci ko Pogba i Lukaku zajedno po utakmici a uz to ne glumi budalu ko 90% ih i kako ne volit ovakve igrace.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 19 jun 2019, 19:19


Duncan Castles: United have agreed a fee with Crystal Palace for the transfer of Aaron Wan-Bissaka. The deal values Wan-Bissaka at £55m.


Produzenje Mati na 3g moze biti i jedan od razloga da privole DDG na produzenje ali nece ga tako uvjeriti lik hoce ozbiljan tim a ne Younga Smalla Jonesa i slicne polovnjake ispred sebe i konkurentan tim za trofeje ne za 6to mjesto

Ole na Matu gleda kao debelu rezervu i nista vise
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2019, 19:21

Nadm se da je ovo za Bissaku istina. To bi bilo jedno od dva najveca moguca pojacanja. Po drugi u Napulj i dati onom ludaku sta god hoce. :pray:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Pogba » 19 jun 2019, 19:26

Znaci valencia prica o Dybali koji bi bio nesposoban na duel igru u Engleskoj i istovremeno zeli kornjacu i nista sposobnijeg u duelu - Isca. :salut:
Pri tome, Dybala je propao, a Isco zvani klupa nije.

Isco bi u Unitedu imao sudbinu Kagawe.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 19 jun 2019, 19:36

Isco je nista vise nego prosjecan igrac toliko g. u Realu i toliko se trenera promjenilo i ni kod jednog nije uspio biti pocetna postava sto dovoljno govori
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 19 jun 2019, 19:54

Haj bar radosna vjest sto onog ćelavog klošara nece biti tu na beku

Mata jeste zahvalan i ne buni se al ne mogu da gledam kako ga svaki igrač pojede kao da je od slame napravljen.Debela rezerva je ok jer protiv svake brze ekipe taj lik nestane,ne pričamo ovde ko koga voli,igrač za Spanije po meni gdje mozak vise igra ulogu,ovde ako nisi fizički jak pojeden si moras imati savršenu tehniku da to nadomjestis,al kome su sve dali ugovor Mata svakako najviše zaslužuje

Avatar
Poligon10
Postovi: 5670
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 19 jun 2019, 20:21

Duncan Castles: United have agreed a fee with Crystal Palace for the transfer of Aaron Wan-Bissaka. The deal values Wan-Bissaka at £55m.
Policajac koliko je ovo relevantna informacija?

Castles je uvijek bio pouzdan izvor a obzirom da smo se natezali sa Cryrstalom vjerovatno smo se našli na ovih 55 mil uključujući bonuse. Cifra je velika, ali ako hoćemo iole kvalitetnog igrača ovo ljeto moramo ga prelatiti. Wan-Bissaka je sigurno jedan od njih za koje u ovom trenutku vrijedi dati pare.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 19 jun 2019, 20:33

A valjda je ovaj pouzdan,koliko znam jos nije zakazao,ajde nek su počeli nešto radit,daj tog stopera sad i veznog sto prije formirati ekipu da se mogu opustat

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 19 jun 2019, 20:38

Ja bi najprije sad da Brunu uzmemo dok jos mozemo pa po stopera,vjerovatno Maguirea
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 19 jun 2019, 21:01

Valencia je napisao/la:Bejl i Isko vrijede duplo vise od Dibale i Kansela. Na jednoj strani dva samipona, na drugoj dva lika koja kroz cijelu karijeru osciliraju sa formom i nikad nisu odigrali 10 utakmica dobro u kontinuitetu.
Osim sto je Cancelo jedan od najzaslužnijih što se Inter vratio u LP nakon poduze stanke jer je odigrao fantasičnih par mjeseci nakon sto se vratio nakon ozljede u prvom dijelu sezone.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 19 jun 2019, 21:13

Poligon10 je napisao/la:
Duncan Castles: United have agreed a fee with Crystal Palace for the transfer of Aaron Wan-Bissaka. The deal values Wan-Bissaka at £55m.
Policajac koliko je ovo relevantna informacija?

Castles je uvijek bio pouzdan izvor a obzirom da smo se natezali sa Cryrstalom vjerovatno smo se našli na ovih 55 mil uključujući bonuse. Cifra je velika, ali ako hoćemo iole kvalitetnog igrača ovo ljeto moramo ga prelatiti. Wan-Bissaka je sigurno jedan od njih za koje u ovom trenutku vrijedi dati pare.
Zna i Duncan fino promasiti zadnjih g. ali u ovom slucaju izgleda da je prilicno siguran da je transfer gotov

Pojacanje bi bilo veoma dobro ali samo ukoliko se dovede i neko ispred njega inace uzalud ako se opet krpila pozicija s Matom i sl. jer dobio bi samo malo defanzivne sigurnosti u odnosu na Younga i nista vise
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.