Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 24 jan 2018, 00:57

United je jedan od 5-6 klubova koji su zainteresovani za Seri-a, igrača Nice [Sky Sports]

Jadna im majka ako Edo zagrize..
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 24 jan 2018, 01:11

Velike ribe plivaju oko Serija, iako bi United, ukoliko postoji ozbiljan interes, trebao biti favorit za njegovo dovođenje. Ljetos su tražili 50 milona od Barcelone koja se povukla nakon što su navodno bili dogovorili transfer za deset miliona manji iznos, PSG koji se dovodio u vezu s njim je doveo Diarru tako da vjerovatno neće ići i po Serija makar do ljeta, City je dugo u toj priči, ali čini se da su bliži Shakhtarovom Fredu. Ostaje Arsenal koji ukoliko dovede Aubameyanga neće imati novca za još jedan transfer sličnog iznosa.

Njegov dolazak bi definitivno otvorio vrata za prelazak na 4-3-3.

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 24 jan 2018, 04:33

Feldmarschall je napisao/la:Velike ribe plivaju oko Serija, iako bi United, ukoliko postoji ozbiljan interes, trebao biti favorit za njegovo dovođenje. Ljetos su tražili 50 milona od Barcelone koja se povukla nakon što su navodno bili dogovorili transfer za deset miliona manji iznos, PSG koji se dovodio u vezu s njim je doveo Diarru tako da vjerovatno neće ići i po Serija makar do ljeta, City je dugo u toj priči, ali čini se da su bliži Shakhtarovom Fredu. Ostaje Arsenal koji ukoliko dovede Aubameyanga neće imati novca za još jedan transfer sličnog iznosa.

Njegov dolazak bi definitivno otvorio vrata za prelazak na 4-3-3.
Arsenal mislim da svakako ispada iz te price puno bi Wengeru bilo da u zimskom prelaznom roku dovede 3 igraca,ali prica da nema para je bas budalastina teska,Miki je dosao u zamjenu za Alexisa,Walccot i Kokelan su napustili klub tako da ce Arsenal u slucaju da dovede Aubu namiriti jos nekih 25 miliona,jer su i za ovu dvojicu dobili oko 40 miliona,jel stvarno mislis da Arsenal nema vise od 25 30 miliona za pojacanja :?:
A to sto Wenger stara konjina nece da trosi i misli da ima super jaku ekipu to je vec nesto drugo :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14293
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 jan 2018, 09:54

U tekmama gdje ćemo ganjati bodove vjerovatno ćemo nastaviti u ovoj 4 1 4 1 jer nam Jesse donosi igru u oba pravca (računam Alexisa na desnoj strani), ali već protiv Tottenhama je potreban Fellaini umjesto Lingarda i vjerujem da će i Jose ići tim putem. Jedan klasan box to box bi legao ovoj ekipi kao kec na desetku, a siguran sam da ćemo krenuti po sličnog naljeto. Carrick odlazi, Ander i Fellaini nisu taj kalibar, tak' da jedna kvalitetna 8-ca mora doći.
Tesko je naci profil btb-a idealan za klub koji cilja na titulu. Zbog toga sam nekak vise za varijantu da se kaparise zadnji vezni sa izostrenim segmentom defanzive uz to, fenomenalan atleta, a pored njega Nemanja bi dobio tik vise slobode ka naprijed (a znamo da moze, pogotov taj dugi korak - prenos).

Znaci kontura te neke vizije za jace tekme

-------Labilni--------Matic
---------------N'Zonzi

Bas tu, u centralnom bloku, ove sezone falilo je dosta toga pocev od duel igre do kvalitetnog pokrivanja zone ispred odbrane. Jozina filozofija zivi od kvalitetnih presjecanja, (polu)kontri, a onda ekipa smije istupiti nekoliko metara vise pri presingu, a znamo da je svaki pedalj od presudnog znacaja.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 24 jan 2018, 10:03, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 jan 2018, 10:03

Nzonzia prizivas godinama vec. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14293
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 24 jan 2018, 10:05

Mobilnija verzija Felle, neko ko ce kulturno izmarisati protivnika te igrac na kojeg se smijes osloniti kada cuvas rezultat.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 24 jan 2018, 10:35

Ima li kakav nizi tip takvog igraca, ala Kante ili Gattuso svojevremeno...Nije bas da se nema visokih igraca u ekipi :mrgreen:
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 jan 2018, 10:39

Taman da kazem, I Nzonzi je ak se dobro sjecam preko 193. Dosta kosarkasa bgti. Eto ovaj Seri je kepec, moze on? :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 24 jan 2018, 11:35

topnik1 je napisao/la:
Izvor iz kluba je potvrdio da u slučaju transfera Aubameyanga neće biti više pojačanja u ovom prelaznom roku. Naravno da klub koji godišnje uprihoduje 500 miliona ima i 50 za još jedno pojačanje, ali u Arsenalu stvari odavno nisu tako crno-bijele.

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Muumii » 24 jan 2018, 12:26

Dobro bi nam dosao ili ovaj Seri,a mozda cak jos i bolje Strootman...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Slatinash_7 » 24 jan 2018, 12:35

Kako je odigrao Ndembele ili kako se vec zove veznjak Lyona sad protiv PSG-a, bas top igrac za nas,ako je konstantno na onom nivou..ali treba vezni,vidi se da Herrera nije taj kalibar,jer krajnje je vrijeme da u Unitedu prestanu igrati igraci koji su dobri u samo jednom segmentu igre..znaci samo iznadprosjeci igraci za svoju poziciju u odnosu na druge evropske ekipe..Dosta je Darmiana koji zna samo igrat obranu ako i to zna,ili Fellu koji samo skace (iako ove godine igra dosta bolje od toga mislim da on nije taj kalibar)..Napad je rijesen;Alexis,Martial,Rash i Lukaku,tu stalno mozes rotirati trojicu napadaca..obrana steka jer su svi stakleni i tu treba uloziti kesa u bekove..ili nek vadi Fosu Mensaha i Tuanzebea iz naftalina,ako nisu dovoljno dobri daj nove talente
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 jan 2018, 12:44

Slatinash_7 je napisao/la:Kako je odigrao Ndembele ili kako se vec zove veznjak Lyona sad protiv PSG-a,
On cak nije ni igrac Lyona, pozajmljen je iz Amiensa ili Auxerea, nesto sa A. I ja sam se sjebao kada sam gledao kontra PSGa, brutalna utakmica. Nije ni ovaj Seri los.

Ali trebamo rijesiti i bekovske pozicije, ne smijemo na njih zaboraviti. Desni bek je must, vjerujem Tonyu ali ne moze on izgurat sve. Fosu bi to mogao popuniti, ova epizoda u CP je fkt uspjesna za sada. Lijevog beka imamo, Shawu itekako vjerujem ali ne mozes se poizdati da ce moci spojiti bar 4-5 tekmi bez povrede. Alex Sandro bi bio idealno rjesenje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Slatinash_7 » 24 jan 2018, 13:21

Ma ja sam ostao frapiran, dug korak, zna iznjeti loptu ali i presjeci, napraviti faul,mislim da bi se odlicno uklopio uz Matica i Pogbu..Bekovi su pod must,sad treba skontati da li Tuanzebe i Fosu Mensah su kalibar Uniteda za tu poziciju ili treba dovesti nekoga drugog..Ono sto bi ja uradio jeste za lijevog beka doveo nekog talentovanog igraca,ako Shaw proigra dobro i jeste,ako ne proigra ili mu se desi ono sto mu se cesto desi,imas Younga i tog malca kojeg polako dovodis u igru..Mislim jedan PSG ima 3-4 igraca koja mu igraju ove sezone a ja nikad cuo za njih nisam,tako i mi trebamo imati nekog talenta svake sezone, kojeg ubacujes u kupu,kad je neko povrijedjen,u LP kad si osigrao prolaz i protiv slabijih ekipa u ligi
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 24 jan 2018, 14:05

Samo Radja... Ostalo ne priznajem. Čovjek svojeručno na derbiju ubio vezni red Intera. Zna tući, zna strašan pas poslati, zna opaliti sa 25 metara. Podsjeća li vas to na nekog?

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 jan 2018, 14:13

al... je napisao/la:Samo Radja... Ostalo ne priznajem. Čovjek svojeručno na derbiju ubio vezni red Intera. Zna tući, zna strašan pas poslati, zna opaliti sa 25 metara. Podsjeća li vas to na nekog?
Samo ga cigare ubise. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 24 jan 2018, 14:25

Rooney88 je napisao/la:
al... je napisao/la:Samo Radja... Ostalo ne priznajem. Čovjek svojeručno na derbiju ubio vezni red Intera. Zna tući, zna strašan pas poslati, zna opaliti sa 25 metara. Podsjeća li vas to na nekog?
Samo ga cigare ubise. :D
Pa taman, odeš sa čekom , ugovorom i poneseš dvije šteke Malog Bore iz free shopa na aerodromu i posao zaključen :lol:

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 24 jan 2018, 16:16

Gledao sam sinoc Nzonzija protiv Atletika a i od prije momak se ubio za Engleskke lige,pokupi svaku visoku loptu a i dosta je pokretniji od Fele i zna igrat lopte,ne znam kako ga neko ne pokupi

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Dex » 24 jan 2018, 21:29

tajger je napisao/la:Gledao sam sinoc Nzonzija protiv Atletika a i od prije momak se ubio za Engleskke lige,pokupi svaku visoku loptu a i dosta je pokretniji od Fele i zna igrat lopte,ne znam kako ga neko ne pokupi
Odličan je bio i u Stokeu i Blackburnu dok je igrao
Šta bih ja dao da mi na ljeto dovedemo Meuniera, al teško
Zadnja izmjena: Dex, dana/u 24 jan 2018, 21:31, ukupno mijenjano 1 put.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 24 jan 2018, 21:31

Dex je napisao/la:
tajger je napisao/la:Gledao sam sinoc Nzonzija protiv Atletika a i od prije momak se ubio za Engleskke lige,pokupi svaku visoku loptu a i dosta je pokretniji od Fele i zna igrat lopte,ne znam kako ga neko ne pokupi
Odličan je bio i u Stokeu i Blackburnu dok je igrao
Nikad ga ja nisam tamo primjetio,znaci nista cim se opet vratio u spaniju

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Dex » 24 jan 2018, 21:32

tajger je napisao/la:
Dex je napisao/la:
tajger je napisao/la:Gledao sam sinoc Nzonzija protiv Atletika a i od prije momak se ubio za Engleskke lige,pokupi svaku visoku loptu a i dosta je pokretniji od Fele i zna igrat lopte,ne znam kako ga neko ne pokupi
Odličan je bio i u Stokeu i Blackburnu dok je igrao
Nikad ga ja nisam tamo primjetio,znaci nista cim se opet vratio u spaniju
Naprotiv, iz Stokea u Sevillu je veliki korak u karijeri. Jedan od ključnih igrača u onom osvajanju Evropske lige kontra Liverpoola.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.