Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 04 jun 2019, 23:46

Ma nismo nista jos zavrsili sem Jamesa.

Ovo ce na kraju biti da nismo ni zainteresovani bili kao i uvijek.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 05 jun 2019, 11:23

Ja ne kontam ovo za Uefino pravilo sto pisu, da klubovi ne smiju praviti vise od 100mil minusa na transfere? Jel to vec official ili je to razlog sto vecinom ganjamo ove transfere od 25-60 mil, s obzirom da ni za jednog svog igraca osim Pogbe ne mozemo uzeti 100+ miliona
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 05 jun 2019, 12:48

slika

Zavrsis 6. i jos ni jedan transfer nije zavrsen :facepalm: :facepalm: :facepalm: o odlascima da i ne govorim uhljebe ne mozes ni puskom istjerati :facepalm: :facepalm: :facepalm: a i kako bi kad su im plate 70% vece nego sto ce im ponuditi drugi klubovi

RASPAD SISTEMA
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 05 jun 2019, 13:33

Joao Felix vjerovatno u Cityu. Logicno, oni kradu od nas ono sto valja, mi njima krademo ono sto ne valja
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2019, 17:21

Gdje ovaj SS.ba kupi informacije da mi je znati ?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 05 jun 2019, 18:26

Portugalski mediji jedan dan pisu 100% sve zavrseno s Cityem drugi dan sve 100% zavrseno s Unitedom i tako guraju evo vec 20 dana :crazy:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 05 jun 2019, 22:24

E kakva prevara je Felix ovo fudbal nije vidio.
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 05 jun 2019, 23:51

Ma felix **** teska a ni ovaj iz sporting mi nešto ne odaje povjerenje,kad mu gledaš najbolje poteze i golove rekao bi jbo Ronalda a kad ga gledam ovamo nekako mi je mehak nije explozivan al et koga god se dovede ne moze biti gori od trenutno navučeni ispodprosječnih levati nagrađeni sa jakim ugovorima

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 06 jun 2019, 08:57

Felix je nevidjen talenat. Fali mu samo konzistentnost

Protiv Dinama sam ga gledao, odbrana ga ponistila u potpunosti. Beskoristan igrac.

S druge strane protiv Porta odigrao na nivou Ronalda iz najboljih dana.
S obzirom na njegove godine vjerujem da ce to doci na svoje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 06 jun 2019, 10:46

Manchester United will announce the signing of Bruno Fernandes after the Nations League finals, according to reports.

A Bola claim United are willing to pay €70-80million for the midfielder who had an incredible season in Portugal.

Portuguese paper A Bola claim Ole Gunnar Solskjaer will make his first signing on Sunday and an announcement will be made almost imminently afterwards.

A Bola claim United want to get a deal for Sporting Lisbon midfielder Bruno Fernandes announced after the Nations League ends with an official announcement expected afterwards. The report claims United have met with Sporting this week to agree the deal.
[MEN]
Tottenham se takodjer ukljucio u borbu za njegov potpis. Vide ga kao zamjenu za Eriksena
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 06 jun 2019, 11:00

Radije bih Madisona ali...

Imao je strasne dvije sezone u Sportingu, vidjet cemo kakav ce biti kod nas ako dodje. Doduse od Pogbe i CO u vezi tesko zaista da moze biti gori.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 06 jun 2019, 12:07

Takodjer. Mada mislim da necemo fulati ni sa ovim.

Dan James danas na ljekarskim (telegraph)
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 06 jun 2019, 12:14

Moguce, ali Madison moze biti samo bolji nego prosle. Englez, dokazan u ligi i mlad. Nekako mi je logicnije bilo dovesti njega. Da se razumijemo, Fernandes mi izgleda brutalno ali opet to je Portugalska liga. Vidjet cemo, nadam se da ne grijesimo. Stvarno mislim da je ovo i Edu zadnje ljeto, zadnja sansa. Ako fuli sa pojacanjima onda ne vidim nikakav nacin da se opravda i zadrzi posao.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 06 jun 2019, 12:22

Ma taj covjek ne moze svjesno pogoditi s transferom kad se razumije u fudbal ko mara u kriv qrac

Gledajuci na igrace s kojima se povezujemo i igrace koje trebamo dovesti, stice se dojam kao da se u transfere upleo neko iz fergusonove ere ili sam fergie, iako zvuci nevjerovatno.

Povezujemo se sa dosta super talentovanih momaka, vecinom engleza, sto je drasticna razlika u odnosu na prosle prelazne rokove gdje smo vecinom bili zainteresovani za neke super zvijezde ili one season wondere koje bi na kraju primamljivali debelim paycheckom
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 06 jun 2019, 21:37

Daj ba Senegalca, jos je ovaj mnogo zelen. Nije samo zbog ove greske i poluvremena. Gledao sam cesto Ajax u Niz ligi i... dobar jeste ali necu puno o manama, uletit ce Katalonci i sjebat temu. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 06 jun 2019, 21:44

Ja De Lighta i govana za 45 minuta. Sancho i Rash od njega napravise amatera. Ali mi se mnogo svidja ona crna mamba na desnom beku

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 06 jun 2019, 23:29

Et to smo mi momak pogresio jednom i ostalo prekucao i los De Light,nek nam je Lingard dobar lik ušao i vidio se kad je gol dao iz ofsajda od tada lik samo takne loptu reda radi i pobjegne,Englezi i njihovi talenti,neka su ih ovi uzeli

Svakako da bi Senegalca svako prije uzeo al da budemo malo realni nećemo ni jednog ni drugog tako opusteno

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 07 jun 2019, 07:00

Ja kada god sam ga gledao nije me previse deff impresirao. Kod kornera je zivotinja, davap bi golova bruku ali...

Dodusa Sanca treba fkt dovesti koliko god da kosta.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 07 jun 2019, 07:01

tajger je napisao/la:Et to smo mi momak pogresio jednom i ostalo prekucao i los De Light,nek nam je Lingard dobar lik ušao i vidio se kad je gol dao iz ofsajda od tada lik samo takne loptu reda radi i pobjegne,Englezi i njihovi talenti,neka su ih ovi uzeli

Svakako da bi Senegalca svako prije uzeo al da budemo malo realni nećemo ni jednog ni drugog tako opusteno
Možda nas Edo i iznenadi, nemoj. Biti pesimista toliki :mrgreen:

Što se tiče malog holandeza, nesumnjiv talent, ali je sinoć odigrao za zatvora. Nije samo poklonjeni penal i poigravanje Sancha, nego cijela utakmica. Loš pasing, 2-3 puta uvalio je golmana u ****, nesiguran. Ima problem sa presingom i brzim napaddačima koji pritišću. S druge strane, odličan gol glavom, ali greške i nezrelost su tu. I to sa Virgilom kao parom u odbrani. Možeš misliti kako bi to izgledalo još pride kada bi mu natovario funkciju šefa odbrana sa zadatkom da bude korektor Lindelofu i ostalim hadaljima. Definitivno neko zrelije rješenje bi bilo poželjno. Zamisli samo kada bi ga u EPL pritisnuo jedno veče onaj luđak Vardy, pa onda naredno trio Sane, Salah, Firminho, pa onda nakon toga, Kun i partaje... Uvežeš par loših utakmica, engleska štampa te razapne. EPL je velik level i nešto nisam siguran da je on još spreman za to. On je sada materijal da ode u neku ekipu gdje je sve etablirano pa da polako stiče svoje mjesto u prvih 11, a ne da ga odmah gurneš da bude “spasilac” što se kod nas očekuje. Prva bi ga ovdje ekipa roštiljala i spominjala Edu konja i bačene milione, a kamoli englezi.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 07 jun 2019, 08:14

Gledao sam ja njega nekoliko outa i u Niz ligi. Ima tu propuha dosta, hajp oko njega je veliki i moguce da ce jednog dana biti veliki igrac ali ovo sto sada pokazuje nije vrijedno ovolikog ludila oko njega. Ne bih mu dao u ruke odbranu Uniteda ni slucajno. Ako ne moze Senegalac onda daj Tobya radije.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.