Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
27
18%
Belotti
14
9%
Lukaku
16
11%
Lacazette
11
7%
Griezman
35
23%
neko drugi
8
5%
dovoljni su Rashford i Martial
39
26%

Ukupno glasova: 150

edRed
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la edRed » 10 jun 2019, 14:03

daleko je Bruno još uvijek od nas, čim Metro i Sun javljaju da je neka talijanska radio stanica (tačnije Radio Rossonera) objavila da smo blizu dogovora .... :mrgreen:

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 10 jun 2019, 14:09

Format je napisao/la:Van de Beek,Mct i Bruno u vezi. Znaci nekih 120 mil
Bi kostalo a Pogbu prodat za 150 hladno.

Po meni savrseno. Jos smo blizu Bissake

Prodati Pogbu(120-150mil) i DDG(80-100mil) i ako ima jos koji da valja u ovom rosteru i dovesti par polovljaka i to je to
Jer citajuci vase postove ovo bi bilo idealno ljeto

I onda krene sezona i likovi pocnu pisati nemamo WC igraca zasto ne dovedu nekog :facepalm: pa ko bi vam ugodio
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 10 jun 2019, 14:17

Policeman je napisao/la:
Format je napisao/la:Van de Beek,Mct i Bruno u vezi. Znaci nekih 120 mil
Bi kostalo a Pogbu prodat za 150 hladno.

Po meni savrseno. Jos smo blizu Bissake

Prodati Pogbu(120-150mil) i DDG(80-100mil) i ako ima jos koji da valja u ovom rosteru i dovesti par polovljaka i to je to
Jer citajuci vase postove ovo bi bilo idealno ljeto

I onda krene sezona i likovi pocnu pisati nemamo WC igraca zasto ne dovedu nekog :facepalm: pa ko bi vam ugodio

Pogba nije WC igrac a DDG jeste a i koji ce mi qrac igraci koji nece da igraju za klub pa sve da je Messi.
Zeljeznicar! 1921 !

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 10 jun 2019, 14:19

A tebi kao Pogba rekao sta zeli i sta ne zeli :think:

Hoce li da igra za Francusku :?:
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
MrUnited,OfficialAgent.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 jun 2019, 14:50

Htio ne htio on ne moze biti ono sto nama treba.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 10 jun 2019, 15:02

Policeman je napisao/la:A tebi kao Pogba rekao sta zeli i sta ne zeli :think:

Sto ne demantuje i ne kaze da zeli ostat itd? Isto je radio kad je kod nas prelazio ali isto,samo sutio i muljao.

Druga stbar sto vec ima 26 godina a nista nije pokazao u karijeri(nesto specijalno) . Sve sad ce,krene pa nece,pa mu treba neko kao Pirlo iza njega pa Kao Kante pa ovo te ono ma hajde Bogati.
Zeljeznicar! 1921 !

Belmin6
Kontakt:

Post Postao/la Belmin6 » 10 jun 2019, 18:22

Cuj vezni red Beek MCT i Bruno. :lol:

Pa kad ih sastavis ne mogu bit kao lijeva noga Pogbe.

SMR187
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 10 jun 2019, 18:27

Zasto ne bi za pocetak pokusali obezbijediti Pogbi saigrace koji nisu poluamateri?
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

It's Mr. Hankey in a snow storm,
this gone be the coldest shit you ever seen

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 jun 2019, 18:46

Znaci dovesti Pogbu za 100 miliona, uciniti ga sada najplacenijim u historiji kluba vjerovatno na osnovu cinjenice da mu trebaju jos Kante i N/A kako bi proigrao tek tada?

Jeste vi nornalni ba? Pogledaj vezni red Liverpoola,navodno nijedan od njih nije vrijedan kopacke da mu veze. A svaki na terenu djeluje X puta bolje od nase super zvijezde koja eto nema s kim igrati. U toj situaciji bi mi u sustini znaci doveli Pogbu za 100, dali mu 20+ mil plate na dva ugovora, kupili mu jos dvojicu iza da on ne mora trcati previse, papreno ih platili i sjeli molit boga da je igrac od vec 27 godina vrijedan toga te da ce konacno nesto i pokazati ? Sjajan plan, sjajan.

Razumijem ja vas fakat, mnogo smo od njega ocekivali. Ali za ovo sto smo dobili nema izgovora. Da se na njemu vidi zelja i volja za fudbalom pa bi covjek i rekao da je do saigraca. Ovako se precesto pitam koji je njemu qrc na terenu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 10 jun 2019, 19:11

Pogba u repki ima sve sto mu treba i trkace i znalce pa opet nista posebno.
Zeljeznicar! 1921 !

Anoniman
Kontakt:

Post Postao/la Anoniman » 10 jun 2019, 20:08

Ma nije repka mjerilo,nekad je bilo...
Danas je sve novac,a on je u klubu realno...
Medjutim,Pogba je posebna prica u juventusu je igrao nogomet a nakon sto je dosao u United meni je nekako nezainteresovan..

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 10 jun 2019, 20:16

Anoniman je napisao/la:Ma nije repka mjerilo,nekad je bilo...
Medjutim,Pogba je posebna prica u juventusu je igrao nogomet a nakon sto je dosao u United meni je nekako nezainteresovan..

Zato sto EPL nike Seria A i nena Chieva i Genoe itd budimo realno.
Zeljeznicar! 1921 !

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 jun 2019, 20:19

Anoniman je napisao/la:Ma nije repka mjerilo,nekad je bilo...

Drugi su u Juventusu teglili za njega, on najmladji i samim tim najopjevaniji. Evo vidimo Juve bez njega, ljudi su bolji.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 10 jun 2019, 20:28

Format je napisao/la:
Policeman je napisao/la:A tebi kao Pogba rekao sta zeli i sta ne zeli :think:

Sto ne demantuje i ne kaze da zeli ostat itd? Isto je radio kad je kod nas prelazio ali isto,samo sutio i muljao.

Druga stbar sto vec ima 26 godina a nista nije pokazao u karijeri(nesto specijalno) . Sve sad ce,krene pa nece,pa mu treba neko kao Pirlo iza njega pa Kao Kante pa ovo te ono ma hajde Bogati.

Pa onda citav roster zeli otici jer niko nije izasao u javnost nakon kraja sezone i rekao da zeli ostati jesam u pravu ili to vrijedi samo za Pogbu da on "mora" reci da ostaje :think:

Kazes "nije nista specijalno pokazao u karijeri" ako mozes samo primjer nekog aktivnog igraca sredine terena za kojeg smatras da je to "specijalno" pokazao pa samo da vidim sta tacno mislis pod tim "specijalno"
Belmin6 je napisao/la:Cuj vezni red Beek MCT i Bruno. :lol:

Pa kad ih sastavis ne mogu bit kao lijeva noga Pogbe.

Al hajd ti to objasni ljudima yebote kakve ljudi fix ideje imaju tacno se pitam gledamo li istu ekipu i igraca
SMR187 je napisao/la:Zasto ne bi za pocetak pokusali obezbijediti Pogbi saigrace koji nisu poluamateri?

Nemoj tako poenta je u tome da on sam nosi citavu ekipu jer je placen 105mil i zbog toga on ne zasluzuje da ima pristojne igrace pored sebe

Juve hoce da ga vrati zeli ga i Zizu u Realu ali ne ispunjuje standarde nasih "strucnjaka"
Ili mozda hoce oni da pomognu Unitedu da proigramo tako sto ce ga kupiti :think:

Juve i Real imaju jace rostere i zele da ga pojacaju s Pogbom a United 6ti i nama treba neko bolji :rol:
MrUnited,OfficialAgent.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 jun 2019, 20:56

Ma vi nemate oci. Jesi valjale ove njegove tri godine u Unitedu? Treba da ovin budem zadovoljan mozda?

Kako smo se mi zajebali tako ce se zajebati I Real ako ga dovede.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 10 jun 2019, 21:06

Covjek se potrudio ali nista nije rekao. Kao sto kazes mene niko ne moze ubjedit u nesto sto nije. Imam oci i gledam tri godine kako igra poprilicno lose,bezvoljno itd.

Liverpool recimo sa prosjecnim veznim redom
Ali BtB igracimo jede svaku sredinu i zato sam napisao da bi sa Brunom Beekom i Mct ubijali.
Zeljeznicar! 1921 !

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 10 jun 2019, 21:46

Postavio sam ti jedno prosto pitanje i nisi bio u stanju na na njega odg.

Ovo su tvoji "argumenti" sto se tice Pogbe skoro svaki post
Format je napisao/la:Imam oci i gledam tri godine kako igra poprilicno lose,bezvoljno itd.

Format je napisao/la:Pogba u repki ima sve sto mu treba i trkace i znalce pa opet nista posebno.

Format je napisao/la:Druga stbar sto vec ima 26 godina a nista nije pokazao u karijeri(nesto specijalno)

Format je napisao/la:Pogba nije WC igrac i koji ce mi qrac igraci koji nece da igraju za klub pa sve da je Messi.

Ti si lik koji je u zabludi i s takvima je nemoguce voditi raspravu jer bilo kakvi argumenti da ti se iznesu tvoji ce se postovi svoditi na ovo gore
MrUnited,OfficialAgent.

Patrice_Evra_3
Kontakt:

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 jun 2019, 22:00

Pogba i dalje najveći problem ekipe, haha. Blago nama.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 jun 2019, 22:10

Policajac

Ti kao da United prestaje postojati ako ode Pogba. Zasto zadrzavati tipa koji ne daje ocito sve od sebe za United? Pa samo mozemo biti bolji ako talav vise ne bude clan kluba. Niko sretniji od mene ako me demantuje u sljed sezoni. United bi u tom slucaju bio jaci. Ja samo smatram da do toga nece doci jer on nece uhvatiti jacu konstantu utakmica na visokom nivou. Odigrat ce par vrhunskih i masu prosjecnih. Fernandes vec moze imati vrhubsku sezonu na osnovu cega cemo profitirati vise. Ako ne onda nikom nista jer ni Pogba vjerujem nece. Ali o tome nema svrhe diskutovati. Nasi nisu bez razloga nabili ovoliku cijenu,znaju da to nece niko platiti tako da ovaj ostaje. Dolazak Fernandeza uopste ne mora znaciti odlazak Pogbe.

I da, naravno da on nije najveci problem. To je jos uvijek zadnja linija. Ali tu nemamo sta diskutovati. Dovedi beka, stopera i zavrsi pricu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 10 jun 2019, 22:11

E dragi moji, za promjenu, jedna fina rasprava na temu... Nije dugo bilo. Vidite, ja sam među prvima slavio kada smo dotičnog gospodina doveli, jer sam (priznajem) i ja uletio u hype zvjezdane prašine - ono, lijepo je vaditi mast ostalima kada ti se redaju u ekipi Ibrakadabra, Falcao, Di Maria i ini... Sam Ćiro Blažević je uvijek volio reći da talenta nikad dosta. Ipak, sport je čudna ptica. Pogotovo fudbal u kome moraš sklopiti 11 individua u jednu funkcionalnu ekipu. Pokazali su to na kraju krajeva i naši rezultati, koji su ispali daleko ispod investiranog. Rijetko je kada “sum of all parts” jednak očekivanom. Nekada solidni ili čak prosječni igrači čine premoćan stroj, a nekada bude sasvim obrnuto. Jednostavno se ne uklopi. Formula postaje još komplikovanija kada uzmemo u obzir da je talenat 20-25%, dok je sve ostalo predani rad i voljni momenat. Koji dotičnom Pogbi fali. Nemojmo se lagati - EPL je ultrakompetativno takmičenje gdje nemaš vremena za predah. Svi znaju igrati, fizički je veoma izazovno. lako je bilo izigravati talenta, šta ja znam, jednoj Salernitani, a još ti pride leđa čuvaju Marchisio i Pirlo.
Na sve to, postavimo pitanje - uklapa li se ovakav “luxury player” uopšte u ovakvu ligu? Niko ne spori talent, ali je li on ono što nama treba? @Rooney88 ima pravo u jednom. On je na svoj loš dan igrač manje na terenu. Ako nema killer pasa, ako izostane voljni momenat, ako mu neko pokaže zube, ko turci neko veče - čovjeka nema. Ne mjeri se sve u parama, ali za 105 miliona očekujem čovjeka čije se prisustvo osjeti na terenu. Možda će nekom ovo zvučati kao bogohuljenje, ali jedan Jordan Henderson ima veći uticaj na igru svoje ekipe nego Pogba, a nema frtalj francuzovog talenta. Trči, pokriva, nabija ritam, čim uđe, osjeti se razlika. Pazite, govorimo o Liverpoolu - prvaku Evrope. Nije Stoke. A ovaj bi, kao, trebao biti 5x bolji. Pogledajte ekipe koje imaju dominantne tehničare, tipa Citya. Nema kod njih lopte u nogama jednog igrača duže od par sec. Ovaj naš carini samo tako. Davi. Zagradi se pa rempla, pa izgubi loptu. Kad nema loptu u nogama, ima radijus kretanja kornjače. To natezanje je možda prolazilo u doba Ivice Osima, danas sigurno ne.
Znači, imamo pitanje “da li se uklapa”? Ima još jedno, a to je da li želi da se uklopi? Odnosno, želi li iskreno da ovdje uspije ili želi way out negdje gdje sunce redovno sja? Meni tako nažalost izgleda. Politički je korektan - nema tu pogrešnih izjava, sve OK, ali govor tijela je potpuno drugačiji. Bio je jedan obećavajući period od jedno 6-7 utakmica Oleovog mandata, gdje je Pogba bio Pogba kakvom smo se svi nadali, ali nakon čega se brzo vratio ružnim navikama zbog kojih ga je Mourinho svojevremeno klupirao. Jednostavno nestane. Za moj pojam nedopustivo od igrača takvog statusa.
Ipak, sada imamo novi moment - Ole radi prelazni rok, doći će igrači koje on želi. Proći će igrači pripreme na “njegov” način. Kaže da želi da gradi ekipu oko Pogbe. Treba probati još ovu godinu. Možda na kraju ipak dobijemo ono čemu smo se nadali. Ako ne, uvijek je tu superagent Mino i dežurni prekršioci finansijskog fair playa da istresu kesu.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.