Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Ethel » 10 mar 2016, 22:48

Da hoce Woodwarda kamion pokupit kakav :puke:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 10 mar 2016, 22:50

Ne znam vise, nisam pametan. Ne mogu naci nijedan valjan razloga zasto ga trpe vise. Samo ga skloni, ne mogu vise da gledam United jer mi digne pritisak kada god mu onu odvratnu njusku prikazu na ekranu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
edRed
Postovi: 655
Pridružen/a: 17 mar 2015, 10:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la edRed » 10 mar 2016, 22:51

ovo je bio ofsajd pri dodavanju lopte ...

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 10 mar 2016, 22:51

odvratnu njusku prikazu na ekranu
Krme holandsko. Al tu je proces i zlatni prsten na presici, obicni psihopata. :rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 10 mar 2016, 22:54

Ako prezivi i ovo ispadanje onda navijaci trebaju krenuti u ozbiljan bojkot. Na sve moguce nacine.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 10 mar 2016, 22:54

Hvala bogu i ovom pacenju dodje kraj...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Nane17
Postovi: 779
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nane17 » 10 mar 2016, 22:57

Jos jednom da se konstatuje De-Gea,Martial bjezite dok ima nade za vas

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Valencia » 10 mar 2016, 22:58

Rooney88 je napisao/la:Ne znam vise, nisam pametan. Ne mogu naci nijedan valjan razloga zasto ga trpe vise. Samo ga skloni, ne mogu vise da gledam United jer mi digne pritisak kada god mu onu odvratnu njusku prikazu na ekranu.
Jedino racionalno objasnjenje je da ima neka klauzula u ugovoru koja mu garantuje debelu odstetu ako ga otpuste u toku sezone.

Davno je on trebao dobiti otkaz...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 10 mar 2016, 22:59

Valencia je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Ne znam vise, nisam pametan. Ne mogu naci nijedan valjan razloga zasto ga trpe vise. Samo ga skloni, ne mogu vise da gledam United jer mi digne pritisak kada god mu onu odvratnu njusku prikazu na ekranu.
Jedino racionalno objasnjenje je da ima neka klauzula u ugovoru koja mu garantuje debelu odstetu ako ga otpuste u toku sezone.

Davno je on trebao dobiti otkaz...
Znam da ima. Mora biti, to je standardna praksa sirok svijeta ali zar moze biti toliki novac da je vrijedan ove muke? Ja mislim da ne moze.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 10 mar 2016, 23:30

Mata katastrofalan danas,nista nije uradio,cak je dosta puta bjezao id lopte i hajde sto me sve to iznerviralo i rezultat i igra al pored Smallinga pa i De Gee koji qrac Mata nosi traku,jel se neko sprda sa Unitedom?

Treba ovde jedan covjek kao Mourinho da ih pola rastjera


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Septerra » 10 mar 2016, 23:56

Format je napisao/la:Mata katastrofalan danas,nista nije uradio,cak je dosta puta bjezao id lopte i hajde sto me sve to iznerviralo i rezultat i igra al pored Smallinga pa i De Gee koji qrac Mata nosi traku,jel se neko sprda sa Unitedom?

Treba ovde jedan covjek kao Mourinho da ih pola rastjera


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I jos je kapiten bio. Dao mu Lujo traku za inat svima koji prizivaju Mourinha jer znamo koliko ovaj Matu "cijeni".

Kad ti je Fella najbolji u ekipi trebas dobro da se zamislis i presaberes. Najgore od svega sto se ova debaklaza pretvorila u rutinu. Najnizi udarac koji su nam Ed i Lujo zadali je ovo srozavanje standarda i mentalitet mediokritetstva.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 11 mar 2016, 00:04

Pa sto se tice Mou i Mate to nije tajna al nije tajna ni da on ne odg njegovom sistemu a i mene sve vise nervira iako ga postujem al usporava igru mnogo, nekonstantan je,on bi trebao biti vodja uz Rooneya ove dkipe al nista ,zato i sumnjam da ce bitu tu i sl sezone ako Mou dodje.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 11 mar 2016, 00:06

Zasto ocjenjujete igrace koji su pokazali da mogu dosta toga u ovakvim okolnostima. Naravno, Fella, Valencia su limitirani, ali ima tu strasnog kvaliteta.

Jedan Depay na pocetku sezone odlican, protiv Danaca te Arsenala, ali nema takticku podlogu, sistem da moze konstantno prenositi te igre na teren.

Pogledajte malo ekipu Poola, koja pod Klopom lagano povezuje redove. Ima tu jos dosta sljama, ali su izgledali kao space shuttle vcrs, pogodite zasto. ;)

Ovo rasulo vlada vec skoro dvije sezone, a ima podlogu u klokanovoj filozofiji. Zasto se uvijek mora pisati neka detaljnja analiza da se tek onda neke stvare gledaju iz druge prespektive.

Sto niko ne kaze da je Mata kreirao najvise prilika ove sezone za United, da bez njega ova prcija izgleda i mnogo gore.

Covjek prekuco Primeru asistencijama, u Chelseu masa istih, za ovaj klub 20 ligaskih golova i toliko asist plus taj podatak raste kada gledamo i ostala takmicenja.

Vidite da i Martial (koji je tehnicki skoro savrsen) polako gubi konstantnost. Nema ovdje timskog duha, taktike, motivacije, a bez toga izgledamo kao bezveze placeni pojedinci.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Genius11
Postovi: 39
Pridružen/a: 25 maj 2015, 17:49
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Genius11 » 11 mar 2016, 00:16

ne lupetaj vise sa tim svojim nekim objasnjenjima i analizama

kao da ni jedan forumas ovdje ne zna nista o fudbalu osim tebe
Zadnja izmjena: Genius11, dana/u 11 mar 2016, 00:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LvG
Postovi: 861
Pridružen/a: 07 jul 2014, 18:02
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la LvG » 11 mar 2016, 00:17

Skupina limitiranih igraca koji ne mogu odraditi takticke zadatke. Biti ce to bolje u trecoj sezoni, kada se rijesi dodatni sljam, promovisu novi igraci, te rupe popune novim.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la UnitedWA » 11 mar 2016, 00:27

LvG je napisao/la:Skupina limitiranih igraca koji ne mogu odraditi takticke zadatke. Biti ce to bolje u trecoj sezoni, kada se rijesi dodatni sljam, promovisu novi igraci, te rupe popune novim.
Hahaha, banuj se. Što te limitirane igrače nije odmah izbacio i popunio novim?

Avatar
LvG
Postovi: 861
Pridružen/a: 07 jul 2014, 18:02
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la LvG » 11 mar 2016, 00:29

Pa nije Football Manager pa da to uradi tek tako. Fino je krenuo prethodno ljeto, a vjerujem da će to uokviriti u prestojećem transfer roku.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 11 mar 2016, 00:30

Oce sa sedme pozicije.

Koliko mu jos treba mozda 500m da se docepa lp.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nitro » 11 mar 2016, 00:38

Martial jedan od najlošijih večeras, al haj mu zamjeri kako igra čitave sezone u odnosu na ostale... De Gea dokazao da je najbolji na svijetu. Blind standardno dobar. Fellaini, pa mislim da i on zna da je zalutao u ovaj klub, ne posjeduje kvalitet jednostavno... Varela fenomenalan za svoje godine, uz De Geu i Blinda je i više nego solidno odigrao. Ostali neka se stide.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
King_James
Postovi: 462
Pridružen/a: 08 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la King_James » 11 mar 2016, 00:39

Ja jos ne mogu da vjerujem da neki kake po igracima... Pa ljudi dragi i Di Maria je u Lujinom sistemu izgledao kao amater :lol: Hej jedan Di Maria koji ove sezone kida u PSG-u, a sezonu prije toga pokidao u Realu!

Ja nikako ne mogu da kritikujem trenutacno niti jednog igraca, to cu da radim kad neki normalan trener sa normalnim planom sjedne na klupu!
Ja jos uvijek od Memphisa ocekujem mnogo i smatram ga za ogromnog talenta, a trenutacno je momak ne unisten, nego razvaljen na psihickom planu i nista mu ne polazi za rukom. Mislim moguce je da sam i ja u zabludi, ali stvarno smatram da momak ima potencijala za velike stvari.
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.