Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

wr10
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la wr10 » 31 jan 2018, 22:35

Ne mozemo loptu uzeti :/ jao na sta smo spali.. gdje je fergie kad su se preokretale utakmice, a ne predavati se ovako olako :'( :'( :'(
forever United

AlanSmith14
x 1
Kontakt:

Post Postao/la AlanSmith14 » 31 jan 2018, 22:37

Niko plate za ovu sedmicu vidio ne bi da se ja pitam.

Ovako jadnu igru ne pamtim od Van Gaalovih dana.
Manchester United - 66 titles
Liverpool - 63 titles

UnitedWA
Kontakt:

Post Postao/la UnitedWA » 31 jan 2018, 22:38

Nitro je napisao/la:2-3 idiota ubiju moral čitavoj ekipi. :bow:

Zar može neko toliko ubiti moral igračima, da ne znaju 3 pasa uvezati kako treba?
Jedine kokoši večeras su igrači Uniteda, sa horozom na čelu koji sjedi na klupi.
Srećom konkurencija je još gora, a sa ovom igrom drugo mjesto je ravno trofeju.

tajger
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 31 jan 2018, 22:38

MENE STID SUTRA NA POSA,BRAVO MOURINJO SUPER SI IH PRIPREMIO,DOBRO SI IH I DR POLUVRIJEME PRIPREMIO,BAS IM JE PAUZA PRIJALA
SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA

UnitedWA
Kontakt:

Post Postao/la UnitedWA » 31 jan 2018, 22:41

Baci peškir Mourinho, lupaju nas ko Tyson nekog amatera.

Rooney88
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 31 jan 2018, 22:41

Nije ovo samo vcs, ova losa igra je vec neko vrijeme. Fuj!

Sreca samo pa je Che gori I nece iskoristiti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Asteriks
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Asteriks » 31 jan 2018, 22:42

Kada protivniku poklonis prednost uz strasnu smusenost veze, onda je logicno da iscekujes ovakav ishod.

Dvije stavke - stoper i dm su raznijeli game plan a onda se nestabilnost sama od sebe uvukla ovim rokadama.

Nemos biti tak anemican pozadi protiv tehnicki prejake ekipe, jer nemas prostor za razvoj tempa ciji okidac moraju biti kontre, koje opet dolaze od pozitivne duel igre.

Nista, teska srca primit ovu lekciju fuzbala, cestitat maestralnom Pocheu te ono najvaznije, po svaku cijenu ucvrstit redove, jer sada prema gore imamo vise suhog kvaliteta.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 31 jan 2018, 22:54, ukupno mijenjano 1 put.
"Tko godi je Bosnjanin ali Kraljstva bosanskoga prije rata bil dlzan komu godi Dubrovcaninu, volja na viri mu uzeto na gospockoj, a moze Dubrovcanin tozi istinom pokazati - da se ima Dubrovcaninu vratiti i platiti." Tvrtko II

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 31 jan 2018, 22:44

Najjace je kad se tjesimo da je neko drugi kiksao. Nema dalje

tajger
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 31 jan 2018, 22:47

NAJJACE PITANJE TAMO NA FB JESTE KAZE MOZEMO LI OSVOJITI LP SAD KAD IMAMO ALEXISA,ONO MESIJA DOVELI A I MESIJA DOVEDI PORED POLOVNJAKA COVJEK BI SE IZGUBIO
TRENUTNO NAS LJUDI PISAJU,VISE SE NAPATE SA WOTFORDOM
SAD CE POBJEDITI JADNIKE HUDERSFILD I OPET CE SE POCET SVRSAVAT

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 31 jan 2018, 22:58

Izvini Lingaarde za sve uvrede sa moje strane,ti svoje neznanje fudbalsko kompenzujes trkom,borbom a u zadnje vrijeme i golovima,a Small i Jones svoje neznanje ne mogu nadomjestiti ni sa cim,2 najmolumnija stopera u Unitedu u zadnjih 30 god .Jos ovdje dodju i kuju mi Jonesa u zvijezde! Sto se tice tekme samo Alexix i Jesse prolazne ocjene uz De Geu,ostali FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ !

collector
x 2
Kontakt:

Post Postao/la collector » 31 jan 2018, 23:08

Uspio sam stici na drugo poluvrijeme i ono sto sam vidio je izuzetno lose, odavno vecu nezainteresovanost ekipe nisam vidio, pa cak ni pod Moyesom i Lujom, da li je bilo nekakvog podcjenjivanja ili necega ne znam jer je ovo bilo uzasno, sporo i sta sve ne, da ne spominjem manjak kompaktnosti jer se osnovna dodavanja nisu odradjivala kako treba, da li je to povezano sa dolaskom Alexisa gdje se valjda stekao osjecaj lazne sigurnosti i razmisljanja lako cemo sad pojma nemam ali je bilo lose...

Najvise mi je smetala odbrana, postavljanje igraca u linijama, zatim manjak koncentracije prilikom pracenja igraca gdje su 2 pasa bila dovoljna da se svi izgube nazad, manjak agresivnosti na igrace Spursa pri njihovim napadima ili borbi sa neutralnu loptu gdje je primjera Smalling pobjegao nekoliko puta i od Kanea i od lopte i slobodno ga pustao da atakuje dok se on povlacio, Young totalno pogubljen lijevo, Matic par puta ispadao, ali kad sam vidio da se on spusta da krpi stopere znao sam koliko je sati...
Osnovala partija, podržala Čaršija !!!
Istina za Vedrana !!! 1985 - 2009 !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019
Superkup - 1996/1997

delinjo
x 84
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 31 jan 2018, 23:08

Nitro je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Da je dočekati jedan derbi u kom protivnik sam sebi zabije 2 gola i da United pobijedi. Protiv City-a dva autogola Lukakua, sad protiv ovih, dva autogola ova dva bogalja. :urnebes:

Fino to ide.

Pa ko je krivac onda za ovakvo stanje na terenu? Zašto se ponovo ponavlja situacija kao da igraju protiv all star ekipe Indonezije? Za ovakvo nešto neko mora da odgovara, bolno je za gledati.

Mourinho je kriv jer bogaljevi sami sebi golove zabijaju?

I nakon autogola u 11-toj sekundi, rasuli smo Spurse do tog drugog autogola našeg genijalca Jonesa. Nakon toga nema čovjeka na svijetu koji bi odigrao odličnu utakmicu.

Alexis se bori kao da je dijete kluba, aferim momčino :bow:

svasta ces danas procitati...hej Murinjo kriv jer primas gol u 11 sekundi hah
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Poligon10
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 31 jan 2018, 23:10

Molio bih Mourinha da nekako objasni večerašnju predstavu, da navede neke valjane razloge za ovu blamažu, jer ja nisam dugooo vidio da Utd biva ovako ODUČEN od fudbala. Od prvog do posljednjeg minuta Utd je izdominiran, nije bilo kontrole nad mečom sigurno duže od 5 minuta i kako da se sad vadimo na amaterske reakcije u odbrani ako nismo ništa učinili na terenu (vjeruj Nitro ovu utakmicu ne može saprat prorok Muhamed, a kamoli "nesretno primljeni golovi").

Držati nekako ovu drugu poziciju, pokušati završiti na istoj, ali sa ovakvim predstavama protiv top6 biće prilično teško. Jedino da se vadimo na ovim dole jer tu smo bolji od konkurencije, ali za ostalo fakat nemam komentar.

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 31 jan 2018, 23:13

Samo neznzlicz ce krivit stopere pored ovakve veze i mrtvih Matica a posebno Pogbe.

Vidic i Rio bi smijesni izgledali
Zeljeznicar! 1921 !

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 31 jan 2018, 23:19

Poch pravac u svlacionicu i zahvaliti se Joseu na ovom poklonu veceras

Lik igra na domacem terenu i opet postavi 3 na sredini Dembele Dier Eriksen a ovaj nas mangup postavi Matica i Pogbu a kroz citavu sezonu se ocito vidi da momak ne pruza ni 20% svojih mogucnosti na ovoj poziciji

--------Pogba----Matic
Martial--Lingard--Sanchez
------------Lukaku

Odmah na startu utakmice 2 najbolja igraca tima je osakatio postavljajuci ih na ove pozicije i propuh kroz odbranu je bio ocekivan sto smo vidjeli u svakoj tezoj utakmici ove sezone u ovom sistemu tako da me ovo nije iznenadilo

Vidim vecina krivi igrace ali po meni ovo ide njemu na dusu jer ne mogu shvatiti ovakvu pripremu utakmice nikako istina igraci su grijesili ali utakmicu bi izgubili ovako ili onako
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 31 jan 2018, 23:20

Ja nisam vidio goru ekipu kad gube,jel moguce da ovako izgledaju nezainteresovano kad gube,pa jbt nije 5 razlike,oni setkaju jel ovo moguce,al mi stvarno nije jasno,mad ne bitno kakve golove primis,al ovako da odgovoris na terenu je jadno,imas polu da se dozoves nesto pokusas,oni izadju i setaju po terenu,sta je ovo bilo vcr imal iko odgovor

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 31 jan 2018, 23:22

Format je napisao/la:Samo neznzlicz ce krivit stopere pored ovakve veze i mrtvih Matica a posebno Pogbe.

Lijepi posto si ti znalac kako komentarises potez Jonesa gdje svako sa imalo mozga izbija loptu lijevom nogom prema centru,a ne plasira je desnom u raslje,a kretnju Smalla i postavljanje je suvisno komentarisat bgm,i smijesno je stavljat Ria i Vidica u istu recenicu sa ovim ojebinama !

Format
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Format » 31 jan 2018, 23:24

Nane17 je napisao/la:
Format je napisao/la:Samo neznzlicz ce krivit stopere pored ovakve veze i mrtvih Matica a posebno Pogbe.

Lijepi posto si ti znalac kako komentarises potez Jonesa gdje svako sa imalo mozga izbija loptu lijevom nogom prema centru,a ne plasira je desnom u raslje,a kretnju Smalla i postavljanje je suvisno komentarisat bgm,i smijesno je stavljat Ria i Vidica u istu recenicu sa ovim ojebinama !

Decko ovde nije problem poraz niti autogol i slicno,problem je sto su radili sta su htijeli.
Zeljeznicar! 1921 !

Asteriks
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Asteriks » 31 jan 2018, 23:26

Dva gola - greske dva stopera.

Prvi, Jones gubi vazd deul a Small nastavlja putanju za igracem pokusavajuc zatvoriti praznu poz, al ispada ko mlado majmunce.

Drugi gol bezvezan prizemni centarsut koji jos bezveznije zavrsava u mrezi.

Krivi svi, dabome ali stopere sa indolentnim osuguracima na prvu liniju paljbe kritika.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 31 jan 2018, 23:28, ukupno mijenjano 3 puta.
"Tko godi je Bosnjanin ali Kraljstva bosanskoga prije rata bil dlzan komu godi Dubrovcaninu, volja na viri mu uzeto na gospockoj, a moze Dubrovcanin tozi istinom pokazati - da se ima Dubrovcaninu vratiti i platiti." Tvrtko II

rio_Ferdy88
Moderator
x 4
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 jan 2018, 23:27

Ništa idemo i slaviti sa Spursima, neki bi to jedva dočekali, koliko drkicu bacaju na njih :mrgreen:

Pametnije bi bilo da mi Pocheu popnudimo bjanko ček da preuzme United na kraju sezone, kakva korist od Joze ako će svaki derbi ponavljati isto. U napadu po ko zna koji put nismo ništa, ali apsolutno ništa napravili i greške u odbrani nisu krive za to, kriva je pogrešna postavka od početka i što nismo imali nikakav odgovor na to, a imali smo 90 minuta da nešto uradimo nakon tog prvog gola. :oops:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.