Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 20 okt 2018, 14:43

Tako je Tony, pisaj po svima. Lagano, šaraj.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 20 okt 2018, 14:55

titula ! :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 20 okt 2018, 15:00

gol jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 20 okt 2018, 15:02

Ajjjjjjjjjjj Bozeeee izdržite mamu vam jbm

Avatar
edRed
Postovi: 655
Pridružen/a: 17 mar 2015, 10:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la edRed » 20 okt 2018, 15:12

Martial igračina!!! Koliko je samo grijao klupu i vise ucini za jednu tekmu nego Alexis od dolaska...

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 20 okt 2018, 15:26

Nedostajalo je srece,kad bi ovako united igrao prvi dio heh pa bio bi najjaci

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 20 okt 2018, 15:26

Jbt hljeb i odbrana kakao vise svaka visoka lopta ti prodje jbt boga

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 20 okt 2018, 15:28

Bem’ ti kraj, to je sve sto cu reci. Ne znamo mi braniti peterac kad je guzva da nam za zivota treba

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 20 okt 2018, 15:32

Jbt mater i izležavanje i odugovlačenje,ne igraš za Barsu i Real cigani jedni,neka je nadoknadio 6 mislili su krasti i čovjek im lijepo produžio i začinio

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 20 okt 2018, 15:32

Ybga, mora se neki peh desiti pa makar. Da nam se u ovom trenutku izvuku u zadnjoj minuti... steta fkt jer bi eventualna pobjeda ovdje mnooogo znacila.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 20 okt 2018, 15:33

Na kraju jbg steta sta drugo reci

Ali nije mi zao 2 boda ako bi igrali koliko toliko u nastavku sezone kao ovo drugo pol.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 20 okt 2018, 15:34

Pu yebem ti igru i fudbal, pa kod svake duge lopte i prekida mi smo visili, svaki put igrač sam a košarkaška ekipa. Yebem ti ovo, dabogda jedina pozitivna stvar bila otkaz onome nakon ovog remija. Kolko mi je krivo sad bi sam sebe izjeo u pm. :twisted:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14312
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 20 okt 2018, 15:37

Labilni, Lukaku i Matic ispod svakog nivoa.. al gle, opet odlican/odlucan otpor.

Druge snage ce da se iskristaliziraju sa il bez Jozuna, a msm da kontura te ekipe ide ovako... Martial, Rash i mali Andreas, uz upadno mentorstvo velikog Juana.

O stoperima ne treba trositi rijeci, Small varira od levela Ferdinand do onog poluprofi lige.

Kako goc, nismo osramoceni a za dalje se mora praviti rez te udariti po hijerarhiji, jer ovde ima znanja i odgovornosti, samo sto lezernost takve stvari baca u sjenu.

GGMU.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 20 okt 2018, 16:27

Strašan je lukaku,pa dobro vise ptice znaju da ovak lik ne moze igrat protiv jakog protivnika,daj onda gurni u vrh rasforda a krila samceza i marsojala igraj na kontru,pa lik upropasti skoro svaku kontru,prvo sa prijamom lopte pa onda sa driblingom,pa kod nas bi lakazet ubijajo sa ovim stilom igre

Ojjj koliko mi je krivo pa da su gol dali bilo kako ne iz ubacaja ne bi riječ napisao,pa jbt njihovu visinu niko ne moze da skoči,Shaw je previše opusteno ispratio ovaj napad tapka u mjestu ceka kraj,ova pobjeda bi značila povratak i izbrisala dva kiksa ovako nista do božica 15 zaostatka
Zadnja izmjena: tajger, dana/u 20 okt 2018, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la sehic96 » 20 okt 2018, 16:28

To i jest problem kod Smalla sto odigra kao Rio pa onda kao neko iz League 2!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Nane17
Postovi: 779
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nane17 » 20 okt 2018, 23:10

Ja samo ne mogu da shvatim jednu stvar,a to je da ekipa koja ima Smalla,Lindelofa,Matica,Pogbu,Lukakua,Rashforda,Fellu, ne moze ni da zaprijeti prilikom kornera,ali kad se brani isti onda nam gol stalno visi u zraku,i danas Chelsea sve sto je uradio bilo je nakon udaraca glavom,stvarno neshvatljivo .

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 21 okt 2018, 17:44

Pozdrav svima, nisam se mogao družiti sa vama jučer „live“, jbg porodične obaveze. Opet, ne dade mi đavo mira, pa sam vratio snimak.
Par takeouta sa jučerašnje utakmice su:
Odbrana: da je Chelsea bio „pri šutu“ jučer, sahranio bi nas sa petardom. Hladno. Broj šansi u kojima su se nalazili u više situacija igrači plavaca sa gotovo čistim pogledom na golmana je čisti kriminal. Čak i onom drugom poluvremenu gdje smo ko fol proigrali. Sreća pa se nekako poklopilo da su se nekako njihove radilice poput Kantea i Luisa uglavnom nalazile u istima. Stavite ovo u kontekst nekog hipotetskog okršaja sa, lupam, PSG-om ili Barcom. Ne bi izašlo na dobro. Da li će Mourinho dočekati tog „ministra odbrane“ za kojeg je kumio u prelaznom roku, ne znam, ali se vidi da je frajer predebelo bio u pravu. Po ko zna koji put Lindelof pogubljen, a Small može funkcionisati samo kao backup ili kao druga violina koja će pratiti nekog dominantnog defanzivca. Kao šef odbrane – zaboravi ga. Zato i curi na sve strane. Dodaj vezni red koji je nikakav osigurač odbrani, eto ti ga. Jedini koji je odradio svoj posao kako treba u defanzivnoj četvorci je Shaw. Young nas uredno podsjetio kako to izgleda kada njega staviš na poziciju desnog. Jednostavno, igrač manje.
Skok igra: sve ste već napisali o tom čudnovatom fenomenu KK Manchester United, koji ne može nikog na skoku da uzme – da nas ovo već debelo ne košta bodova (ne samo jučer), bilo bi tu dobro materijala za smijanje. Ovako... Poseban spomen za Romelua Lukakua, koji ne može da nadskoči i onu djecu što skupljaju lopte. Imam osjećaj da će ovo „sjesti“ kada dođe novi šef parade u odbranu. Zaboravili smo mi kako je to kad Rio ili Stam počnu vrištati na saigrače da preuzmu svoje zadatke prije protivničkih kornera... Dobar vođa je čudo.
Energija: Ja ovo ne kontam nikako – mrtve babe do nekog momenta kada im se desi „klik“. Jučer je bio to Martialov go. Zar je problem nagaziti od prvog sudačkog zvižduka... Je li ovo pitanje za Mou-a ili ove babe koji bi trebali biti profesionalni fudbaleri, hajde sad znaj. Krivi su svi po meni.
Mou: Dobra mu je ova varijanta sa Matom i Pogbom. Pogba povučeniji izbacuje gore, a Mata radi „finish touch“. Fino, šteta što Juan nije mlađi da odradi svih 90 u istom ritmu. Drago mi je da je malo za promjenu pružio ruku Martialu, a ovaj mu debelo vraća. Nadam se da ga neće klupirati nakon prve lošije utakmice. Zato je sve usrao sa Youngom desno. Ne znam što ne stavi malog Dalota majku mu... Od Younga nije mogao biti lošiji. Veliki minus – priprema utakmice (vidi pod „Energija“)
Igrači: Brine me da je par nosilaca igre u debeloj banani. Tu prije svega mislim na Lukakua koji je potpuno van igre već neko vrijeme i sa njim je napad paćenje. Počeo je izostajati i njegov „arbeit“ na terenu. Da li je umoran ili nešto drugo, ne znam. Znam samo da je bez njega poentiranje postao veliki problem. Drugi, Rashford - Dr Jekyll and Mr Hyde – jedan igra u gordom albionu, a drugi kod nas. Pogodite koji. Nemanja Matić – jednostavno, ostario. Ko god bude ovdje naredne sezone, moraće dobro razmisliti šta sa ovom pozicijom. Da li je vrijeme za Freda? Sigurno je da Nemanja nije više za svake utakmice i čini mi se da igra pomalo postaje prebrza za njega. Pogba ko Pogba – na jedan genijalni, idu 2-3 amaterska poteza. Odbrana osim Shaw-a nije ni vrijedna komentara.
U svakom slučaju, čak i da smo uzeli te bodove, ne može se zamazati činjenica da je pred nama ponovo sezona sa porođajnim mukama. Nismo materijal – previše tu ima prosječnog i ispodprosječnog. Tu i tamo iskoči neka iskrica koja nas obraduje, ali suma-sumarum, daleko smo mi od ozbiljnog contendera, kako na otoku, tako i u Evropi. Najgore, što od naredne sezone, jovo-nanovo, novi trener i 3-4 pozicije koje treba popunjavati. Zvuči poznato?

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 okt 2018, 19:47

slika

Ipak bez promjena u odnosu na subotu.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 23 okt 2018, 20:09

Prvi put nakon 48 utakmica :crazy:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 23 okt 2018, 20:58

Ajdeeeeeree jbm nanu karajte damu

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.