Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Anoniman
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 30 jun 2020, 22:33

Prodajom Dddg Mancho ce se vratit na vrijeme Carolla,Howarda po meni Henderson je lvl njih dvojice.
Vremenom treba imati to u vidu da je on oko 7 godina mladji od ddg i raditi na tome.
Ovo nocas je ok, pogbi se nije igrao sa razlogom,bruno je doveden u prelomnom trenutku i tako je uticao na ekipu
da je ovo druga ekipa a sve je pocelo od onog izbacivanja Psg u ligi prvaka.

Slatinash_7
Kontakt:

Post Postao/la Slatinash_7 » 30 jun 2020, 22:37

Lagana tekma za nova 3 boda,prevelika je ovo prednost da se ispusti..treba izvesti svakako Brunu i Shawa, ostale po potrebi..Inače Manchester od dolaska Matića kao da igra na njegov pogon, od prve tekme protiv Chelsea kad smo ih 4-0 dobili i fantastičnog početka te sezone mi se tako čini,kad padne on nema ni nas nigdje u kontinuitetu. Mozda i Maguire i Matic da odmore malo,igraju bruku minuta u zadnje vrijeme. Tu mi Ole malo kaska, sa tim izmjenama,kao da nisu pravovremene
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2020, 22:40

Konacno tekma za gledati opusteno bez srkleta.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 30 jun 2020, 22:47

ova ekipa ima takav potencijal... da je još dovesti to r’n’r krilo na desnu stranu tipa Sancho i da protivnici ne znaju više odakle ih udara... Opet samo furamo left, left, left... Mason je bio dobar s te desne strane, ali nije to njegova pozicija

EDIT: Daniel James i njegova reakcija :facepalm:

Patrice_Evra_3
Kontakt:

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 30 jun 2020, 23:06

Da, činjenica je da ovo dosta mlada ekipa i da mnogi igrači imaju mjesta za napredak još, a nadam se da će se nastaviti sa dobrim trendom po pitanju transfer politike. Na ljeto nisu potrebne neke radikalne promjene, nekoliko IN i nekoliko OUT i ekipa bi trebala napredovati sljedeće sezone, barem da top 4 ne bude upitan.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 30 jun 2020, 23:21

Odlično ovo... 3:0 , clean sheet. Bez povreda. Idemo dalje u zgusnutom rasporedu. Što se tiče utakmice, sve pet dok nismo počeli redati izmjene. Onda smo izgubili i igru i posjed... i De Gea je morao zaraditi platu.
Bruno fantastičan, svi ostali u prvih 11 odlični. S klupe što je ušlo - tanko. James je imao metar grešaka, ali hajde, mlado, vrijedi istrpiti. Onda ugledam onog Perreiru na terenu i ne mogu čudom da se načudim kako taj lik još stigne uzimati platu u UTD-u. Moraće Ole biti aktivan bar još jedan do dva prelazna roka dok se ne počiste ovi lumeni poput Perreire, Lingarda i sličnh. Čovjek provede 30 minuta na terenu i ne napravi jednu stvar da valja. Strašno

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 30 jun 2020, 23:23

Nebi dao jednu Masonovu nogu za Sancha onako najrealnije.
Zeljeznicar! 1921 !

MANUTDTe
Kontakt:

Post Postao/la MANUTDTe » 30 jun 2020, 23:50

Format je napisao/la:
30 jun 2020, 23:23
Nebi dao jednu Masonovu nogu za Sancha onako najrealnije.
Jbg, posteno. Malinkad igra **** majku s driblinzima 🤘

Poligon10
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 01 jul 2020, 00:16

Uf, dobra partija do 70.min. Čak štaviše, odlična. Od početka pritisak, incijativa i konkretne akcije. To je taj Utd što gledamo decenijama. Ne mora to biti 70% posjed, ali direktnost i oštrina moraju ako mislimo da se vratimo na prave staze. Večeras je upravo to bilo, kad imaš loptu - napadaš. Nema komplikovanja i nema bespotrebnih lopti nazad. Brighton nije mogao da diše tamo nekad do 70.min. Matić-Pogba-Bruno su maestralni. Njihova pobjeda danas, zajedno sa Greenwoodom. Malac je vrhunski talenat. Onakav rad sa obje noge rijetko imamo u fudbalu. Dvoumit se kad bi se njemu oduzimala pozicija u budućnosti. Krilo nam treba, ali momak je već sad zreo za velike stvari. Kasnije su bili stali i Brighton je to mogao kazniti, ali David se konačno trznuo pa nije dozvolio da primimo gol. Rash i Martial su večeras bili rezervni, više Martial nego Rash, ovaj drugi je pokretao napade i bio agilan. Učestvoao je kod drugog gola kad je sjajno proigrao Shawa. Vrijeme je za gol u subotu.

Odlična forma, odlična igra, sad dalje napadati bodove.

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 01 jul 2020, 00:34

Rashu treba gol i to pod hitno jer kao da se malo gubi na momente a to mi izgleda zbog manjka samopouzdanja a to bi jedan gol vjerovatno promjenio jer ovo do sad nije ni blizu one forme iz prvog dijela sezone

Pogba po meni veceras prilicno los opet je izgubio par lopti na mjestima i u situacijama gdje ne bi trebao a to ce ako se nastavi neki jaci protivnik da kazni

Matic ponovo perfektan lik je prakticno kljuc ove igre
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

Poligon10
Kontakt:

Post Postao/la Poligon10 » 01 jul 2020, 01:29

Rashford uopšte nije loš nakon povrede. Prošla tekma je bila na vrhunskom nivou, a i ove jako dobro prvo poluvrijeme. Pokreće napade, preuzima odgovornost i učestvuje u skoro svakoj akciji. Danas je bio uglavnom daleko od gola pa se nije dalo da uđe u šansu. Inače sve ostalo je na izuzetnom nivou. Naravno vremenom će ulaziti u veću formu a gol je taj koji će pokrenuti novi val samopouzdanja. Nekako sam ubijeđen da postiže gol u subotu.

Najbitnije je da su svi razigrani. Bruno je vođa pokreta, a do sada ga najviše prati Martial, Pogba i Rash su odmah iza. Svi učestvuju u akcijama i svi se trude da dođemo do pobjede. Kada imamo timski duh, onda je lako nabiti statistike svima njima.

<3 LiMes <3
Kontakt:

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 01 jul 2020, 09:19

Mason je blago, odavno nisam vidio kad se neki igrač zaleti na odbranu da se oni toliko useru, strašno koliko ima kontrolu nad šutem. Svaki put fintira i obavezno lopta prolazi kroz noge nekom igraču. Golman zbog toga ima vrlo malo vremena za reakciju. Momku dati šansu do kraja, malac će zabiti 10ak golova u PL a da je bio u drugom planu. Opet onaj stari Matić zbog čega smo ga i doveli, uz Brunu prevega za ovakav napredak u igri. Drago mi je da je ostao nakon onih priča da neće imati mjesta u ekipi. Bruno je vodja, tu više nema dileme. Ono što nam je on donio u igri pored svih ostalih kvaliteta jeste presing na vrhu 16 metara, dirigovanje presinga, drugim igračima govori gdje će pritisnuti, nakon toga lopta neminovno ide u naš posjed. Pogba dosta ozbiljan, fitnes mu još kaska, ali će i to doći na svoje. Evidentno je da ima ogroman respekt prema Bruni. Sve super izgleda, koliko vidim najrelanije je da ulovimo Leicester City, realne su šanse jer imaju poprilično loš raspored do kraja.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Format
Kontakt:

Post Postao/la Format » 01 jul 2020, 11:10

Ma samo nam treba stopercina ,izvalit pare i imat pravu odbranu. Masin mora igrat kakav Sancho itd. Kupit mozda jos prwvog napadaca ako se ima para o bude sta interesantno il mozda Cavanija dovest dao bi 40 golova sa ovakvom ekipom.
Zeljeznicar! 1921 !

Dex
Kontakt:

Post Postao/la Dex » 01 jul 2020, 11:28

Rashforda boli qrac hoćel ga ić do kraja sezone, lik je nacionalni heroj. Al svejedno pruža odlične partije, finishing mu je očajan poslije pauze. Ali ima opravdanje, tek se vratio nakon ybne povrede
"Riddle me this: Hit me hard and I will crack but you'll never stop me (from) staring back. What am I?"
https://www.youtube.com/channel/UCNX1Q00LpSYz08OXGNGXVJg

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 04 jul 2020, 16:05

Kako je neobicno kad je OT prazan... ‘bem ti Coronu

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 04 jul 2020, 16:18

Maguire i De Gea :facepalm:
Pricace ti da se ona gasi, ti sto nikad nisu tako sjali.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.

edRed
Kontakt:

Post Postao/la edRed » 04 jul 2020, 16:18

Maguire kapiten i onda se pitamo što je neko nezadovoljan, on treba da bar 3-4 godine grize pa da se uopće priča o kapitenskoj.. fuj

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 04 jul 2020, 16:20

Ispadosmo smjesni u odbrani fakat, inace ritam utakmice je takav da jos iz prve u drugu brzinu nismo ubacili

master44
Kontakt:

Post Postao/la master44 » 04 jul 2020, 16:22

Matic i Pogba kakva sredina, kornjace ...

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 04 jul 2020, 16:25

Gol identican kao i protiv Spursa velika greska Harrya i pitanje da li je DDG mogao vise :facepalm: najiskusniji igraci yebu ekipu izgleda od povratka na teren
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.