Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

topnik1
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 16 avg 2020, 23:14

Poligon10 je napisao/la:
16 avg 2020, 23:00
Puno ispred Arsenala. :kafa:
:salut:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 16 avg 2020, 23:16

Meguieru uzet kapitensku i dati Bruni,Lindeloffa poslat u 3 picke materine,frajer se hladno okrenu i svadja se sa Brunom usta mu se naserem.

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 16 avg 2020, 23:19

Zonked je napisao/la:
10 avg 2020, 23:48
Sta je ovo bilo yebo te fudbal

Rasha i Williamsa necu vise da vidim na terenu bruka i sramota od igre

Martial od trenutka genijalnosti pa onda usere tamo gdje je najjaci u realizaciji i jedino zbog toga mu ne mogu dati titulu igraca utakmice jer morao je zabiti

Sta da kazem Sevilla ili Wolves 90% idu u finale jer ne vidim nacin da protivnik te kvalitete nece zabiti 2 ili 3 gola pogotovo ako sistemski izvede nesto sl. ovom
Samo cu citirati svoj post nakon Copenhagena

Bukvalno preslikana utakmica samo sto umjesto Copenhagena imas ozbiljnog protivnika koji ce te yebati ako moze

Poraz Olea bez dileme a ako se pita zasto pa samo nek pogleda utakmicu ne ovu veceras nego protiv Copenhagena

Pa lud lik ne bi izveo ponovo kombinaciju Rash--Williams ali Rash je posebna prica bruka i sramota i nek se samo moli da klub ne dovede pojacanja u ofanzivi jer ga ceka debela klupa pa ima li obraza pogledati u lice 18godisnjem Greenwoodu u svlačionici zadnjih 10tak utakmica ne zbog broja postignutih golova nego kako momak generalno tretira loptu dok je on sa loptom engleski Bebe

AWB--Lindelof--Maguire--Wiliams
Veceras su bili 4 duduka u odbrani

Bolji tim prosao u to nema dileme tako se igra utakmica izbacivanja
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

Zekicbusioc
Kontakt:

Post Postao/la Zekicbusioc » 16 avg 2020, 23:20

Barem ce im ovaj poraz donijeti neke pouke...
Obavezno novi lijevi bek i novi štoper i nova klasična devetka

Anoniman
Kontakt:

Post Postao/la Anoniman » 16 avg 2020, 23:22

Moja analiza.
Poveli smo to je ok,
gol smo primili po meni kriv je mali viliams-igrac mu je dosao sa ledja i pogodio.
Drugi dio nismo iskoristili sanse,Lindelof ima razloga da kaze sto nisi njima nesto rekao?
Ali generalno je Lindelof kriv za drugi gol,dalje nisam gledao.
Olea ne mogu krivit,klupa nam je losa.
Potreban nam je napadac,krilo,stoper,lijevi bek.
To je 400m a mi to nemamo.

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 16 avg 2020, 23:24

Zonked je napisao/la:
16 avg 2020, 23:19
Zonked je napisao/la:
10 avg 2020, 23:48
Sta je ovo bilo yebo te fudbal

Rasha i Williamsa necu vise da vidim na terenu bruka i sramota od igre

Martial od trenutka genijalnosti pa onda usere tamo gdje je najjaci u realizaciji i jedino zbog toga mu ne mogu dati titulu igraca utakmice jer morao je zabiti

Sta da kazem Sevilla ili Wolves 90% idu u finale jer ne vidim nacin da protivnik te kvalitete nece zabiti 2 ili 3 gola pogotovo ako sistemski izvede nesto sl. ovom
Samo cu citirati svoj post nakon Copenhagena

Bukvalno preslikana utakmica samo sto umjesto Copenhagena imas ozbiljnog protivnika koji ce te yebati ako moze

Poraz Olea bez dileme a ako se pita zasto pa samo nek pogleda utakmicu ne ovu veceras nego protiv Copenhagena

Pa lud lik ne bi izveo ponovo kombinaciju Rash--Williams ali Rash je posebna prica bruka i sramota i nek se samo moli da klub ne dovede pojacanja u ofanzivi jer ga ceka debela klupa pa ima li obraza pogledati u lice 18godisnjem Greenwoodu u svlačionici zadnjih 10tak utakmica ne zbog broja postignutih golova nego kako momak generalno tretira loptu dok je on sa loptom engleski Bebe

AWB--Lindelof--Maguire--Wiliams
Veceras su bili 4 duduka u odbrani

Bolji tim prosao u to nema dileme tako se igra utakmica izbacivanja
Za duduke u odbrani stoji,bolji tim nije prosao i Ole je zasro sa izmjenama al to ne umanjuje cinjenicu da je pobjednik trebao biti rijesen u 60. min.

<3 LiMes <3
Kontakt:

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 16 avg 2020, 23:24

Sve je bilo dobro osim završnice kad je u pitanju veza i napad, odbrana vrlo loša, to se mora riješiti u prelaznom roku. De Gea opet vrlo loš, statičan, po mom mišljenju sukrivac kod oba gola. Lindelof krivac za oba, noga. Solskjer dobro postavio igru, ne razumijem ove maloumnike koji kreču nešto, trebalo je biti 3-4 za nas, ali nije, šta sad. Sudija je bio vrlo loš, prvi gol primamo iz auta koji je trebao biti naš, ne znam da li var djeluje u takvim situacijama, očito ne. Suma sumarum, bili smo puno bolji, napadački možda i najkreativnijih 30 min ove godine, opet to je moje mišljenje. Idemo dalje.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 16 avg 2020, 23:56

???????????????????????
Sta je ovo Junajtedovci?????
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 17 avg 2020, 00:00

topnik1 je napisao/la:
16 avg 2020, 22:59
al... je napisao/la:
16 avg 2020, 22:57
Nek idu u 100 PM-ova. tri polufinala ove godine, tri. Tim bez muda i pobjedničnog mentaliteta. Fuj
Nemoj tako jaki ste ko crna zemlja miljama ispred Arsenala :mrgreen:
Hajde smore miči se s teme više. Majke mi vas iz drugih klubova ne razumijem, igra se utakmica UTD - Sevilla, on došao ovdje da priča o Arsenalu. Još mu kulturno odgovoriš, a on glumi nekog majstora sarkazma. Ako misliš da je to što vas je prosralo u kupu dovoljno za dalji iskorak sa ovim sastavom, samo naprijed i puno sreće. Nama ovakvi kakvi ste, savršeno odgovarate. Bez 5-7 novih igrča, vas nema nigdje, a svi znamo koliko je galantna cijenjena familija Kroenke. :rol:

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 17 avg 2020, 00:10

Nane17 je napisao/la:
16 avg 2020, 23:24
Za duduke u odbrani stoji,bolji tim nije prosao i Ole je zasro sa izmjenama al to ne umanjuje cinjenicu da je pobjednik trebao biti rijesen u 60. min.
Druze bolji tim jeste prosao Sevilla je uradila sve sto treba kad je rijec o takmicenju jedne utakmice

Ne uzimaju trofej timovi koji odigraju utakmice kao United veceras i protiv Copenhagena nego ekipe koje igraju strpljivo, pametno koji cuvaju energiju jer su i produzeci u opticaju i koji cijene svaku loptu i svaki svoj posjed i pokusavaju izvuci maximum iz svakog napada a ne ko ovi cirkuzanti koji misle da "ma nema veze sto izjebemo 15 dobrih situacija na utakmici" bilo to situacije za dobru kontru ili neke zicere uglavnom se lopte poklanjaju protivniku "ma ne zabit cemo" zabit ces qurac e onda kad primis gol za 2-1 i onda ne mozes uvezati 2 pasa 15min do kraja jer si napunio protivnika samopouzdanjem a ti ostao bez energije i game over pakuj kofere kao sto smo mogli savršeno vidjeti i sinoc Lyon-City

staragarda
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 17 avg 2020, 00:12

Samo se ti smijulji norveški klaune j e b o te voz koji te dovukao....što se ti tiče igraca...boli vas k u r a c,...samo gledajte da se do ramena istetovirate al na obadvije ruke...j e b o bi ja vama i nanu i nanulu da vas treniram....Keana bi ja vama poslao da vam malo objasni kako se izbija bezmudost mamu vam j e b e m preplacenu...puu stoko
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 17 avg 2020, 00:15

Zonked je napisao/la:
17 avg 2020, 00:10
Nane17 je napisao/la:
16 avg 2020, 23:24
Druze bolji tim jeste prosao Sevilla je uradila sve sto treba kad je rijec o takmicenju jedne utakmice

Ne uzimaju trofej timovi koji odigraju utakmice kao United veceras i protiv Copenhagena nego ekipe koje igraju strpljivo, pametno koji cuvaju energiju jer su i produzeci u opticaju i koji cijene svaku loptu i svaki svoj posjed i pokusavaju izvuci maximum iz svakog napada a ne ko ovi cirkuzanti koji misle da "ma nema veze sto izjebemo 15 dobrih situacija na utakmici" bilo to situacije za dobru kontru ili neke zicere uglavnom se lopte poklanjaju protivniku "ma ne zabit cemo" zabit ces qurac e onda kad primis gol za 2-1 i onda ne mozes uvezati 2 pasa 15min do kraja jer si napunio protivnika samopouzdanjem a ti ostao bez energije i game over pakuj kofere kao sto smo mogli savršeno vidjeti i sinoc Lyon-City
Druze da je Utd zabio na pocetku drugog poluvremena i samo bog dragi zna kako nisu al hajd,ovdje bi se pisali hvalospjevi o Oleovoj postavci igre bla bla,ja stojim kod toga da smo sami sebe izbacili.,a ne neka wow partija Seville,koja je imala 3 suta i od toga 2 pogodila.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 17 avg 2020, 00:16

To mene ubi u pojam,sve pickica zivota mi,mlaki isto trebe neke.Nemas muskarca u ekipi jebote.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Nane17
Kontakt:

Post Postao/la Nane17 » 17 avg 2020, 00:18

delinjo je napisao/la:
17 avg 2020, 00:16
To mene ubi u pojam,sve pickica zivota mi,mlaki isto trebe neke.Nemas muskarca u ekipi jebote.
Nemas lidera pa to ti je!

tajger
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 17 avg 2020, 00:22

Sve uredu da se ne mora sutra iz kuce izac,djsba dobra igra i prilike izgubili smo to je najjači argument
Trenutno je sevilja veci klub od uniteda i sta je tu je,nemojte mi se kitit starim perjem ljudi nas drugi put uzimaju mi smo mentalni luzeri
Recimo sve one prilike da su bile u grupnoj fazi bar pet bi zsbili ali blokada pritisak i strah desi se sta se desi

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 17 avg 2020, 00:27

Nane17 je napisao/la:
17 avg 2020, 00:18
delinjo je napisao/la:
17 avg 2020, 00:16
Nemas lidera pa to ti je!
Pa u prevodu to i jeste tako,i trener mi je mlak ali najvise mi fali taj lider na terenu,da okupi ekipu i natjera ih da se bacaju na glavu.Ovdje su bukvalno u ekipi 99 % sve sminkercici i neki instagram **** jbg.
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Zonked
Kontakt:

Post Postao/la Zonked » 17 avg 2020, 00:28

Nane17 je napisao/la:
17 avg 2020, 00:15
Druze da je Utd zabio na pocetku drugog poluvremena i samo bog dragi zna kako nisu al hajd,ovdje bi se pisali hvalospjevi o Oleovoj postavci igre bla bla,ja stojim kod toga da smo sami sebe izbacili.,a ne neka wow partija Seville,koja je imala 3 suta i od toga 2 pogodila.
Yebiga sta cemo sad svesti analizu na sta bi bilo kad bi bilo pa u tome i jeste poenta i to je ono sto i hocu da kazem ako si ozbiljna ekipa moras svoje prilike iskoristiti moras biti rutiner ili ides kuci kratko i jasno a to su Sevilla(Lyon) uradili

bhpremijerliga12
Kontakt:

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 17 avg 2020, 00:32

Mi s ovom pic.kicom u ekipi ocekujemo nesto? Kakva ba analiza, odigrali sjajan mec, imali 20+ suteva, imali 5 sansi 1 na 1, promasili i na kraju nas ljudi kaznili. Da smo imali 2 suta na gol, pa bi i krivio Olea za pickast pristup i slicno, medjutim ovo je sve prvo na Martialu koji se ispromasivao, onda Rashford, a onda i ova piz.dica nazad. Jos neki govore izmjene i slicno.. Koga ces ba uvesti? James koji nije za 4. ranga, Ighalo, Mata ti nista pomoci nece sto se i pokazalo. Kazem ponovo, sjajna utakmica, Bayern je iz ovoliko sansi zabio 8 golova, a mi nijedan(ne racunam penal) i to je kraj price.
slika

al...
Kontakt:

Post Postao/la al... » 17 avg 2020, 00:44

Vidi mu parea bem' ti sunce, spreman za paradu ponosa. :urnebes:

Bogami, kada su se titule osvajale, izgledalo je to ovako:

slika
ili ovako...
slika
Sad gledajte modnog mačka...

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 17 avg 2020, 01:01

Neville imao frizuru kao da ga Musan sa bistrika sisa.
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.