Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 09 feb 2021, 22:05

Čovječe, nas stisnuo West Ham, koji jad i čemer da moraš potegnuti Brunu i Cavania i na ovakvoj utakmici

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 09 feb 2021, 22:09

Nije West Ham maciji kasalj, ali je cinjenica da mi bez Brune tesko mozemo ikoga dobiti
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 09 feb 2021, 22:19

AlanSmith14 je napisao/la:
09 feb 2021, 22:09
Nije West Ham maciji kasalj, ali je cinjenica da mi bez Brune tesko mozemo ikoga dobiti
Ma opet, došli su i oni oslabljeni. Treba ovo lakše riješiti. Najgore je što svi mi prizivamo recimo van der Beeka i onda ti on za sat i kusur ne uradi ništa. I Telles vala prdi u prazno većinu utakmice. Ne kontam te igrače, znaš da ti minute dolaze na kašičicu i daš ovo. Isto tako, dok je ovaj Marcus zacementiran sa ovakvom formom, mi ćemo otpasti iz svih kombinacija za bilo kakav trofej. Evo vadi Greenwooda, a kralja humanitarne ne smije ni pogledati.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la nepoznat1 » 09 feb 2021, 22:34

Pola ekipe izvadio, ostavio neupotrebljivog Rashforda i Martiala da igraju svih 120 minuta dok je Amad na klupi. Divno.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 09 feb 2021, 22:36

Ma bravo Scottie, tako se rješavaju mesari

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 09 feb 2021, 22:46

Martial najbolji večeras. Šteta za neke situacije jer je zaslužio gol.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 09 feb 2021, 22:59

Kakva je prehlada nas trenirala... Moyes vadi zaredom drugog čovjeka večeras kojeg je uveo kao zamjenu ranije :rol: Moj Alexe, šta si ti u njemu vidio...

EDIT: Dean Henderson je vrh večeras. Sve visoke lopte su bile njegove, maloprije odličan na lopti. Mogao bi malo De Gea na prinudni odmor. Ima se šta uvesti mjesto njega
Zadnja izmjena: al..., dana/u 09 feb 2021, 23:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la DragonReborn » 09 feb 2021, 23:01

Dunster barabar sa Ole Lolom Ribarom
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 09 feb 2021, 23:10

Koliko je odbojan lik na masoj klupi,da Bog sacuva
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 09 feb 2021, 23:18

Rasha ni asist ne moze oprati koliko je bio los opet

Martial u odnosu na prosle utakmice veceras dobar i prilicno rastrcan ali zavrsnica :crazy:

I moram pitati treniraju li oni kontra napade jer su katastrofalni u realizaciji pojma nemaju ni ideju kako izigrati odbranu
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 09 feb 2021, 23:30

Previše su bili nonšalantni u završnici, pogotovo nakon 1-0 gdje su mogli odmah završiti utakmicu. Bruno je tu prednjačio jer nije donio niti jednu dobru odluku u tranziciji. Na njihovu sreću WH nije mogao, a vala ni znao kako doći do gola. Najbitniji je prolaz dalje a igra u ovakvim utakmicama je uvijek u drugom planu.

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 09 feb 2021, 23:34

VdB razocarao stalno imam utisak da je na pogresnom mjestu na terenu i veceras se moglo vidjeti zasto ne igra vise
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 10 feb 2021, 07:15

Zonked je napisao/la:
09 feb 2021, 23:34
VdB razocarao stalno imam utisak da je na pogresnom mjestu na terenu i veceras se moglo vidjeti zasto ne igra vise
Pa da igra ikako mozda bi nesto i pokazao, ovako je jedan od cudnijih transfera kluba. Placen solidno a ne igra nikako.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 10 feb 2021, 13:40

Rooney88 je napisao/la:
10 feb 2021, 07:15
Zonked je napisao/la:
09 feb 2021, 23:34
VdB razocarao stalno imam utisak da je na pogresnom mjestu na terenu i veceras se moglo vidjeti zasto ne igra vise
Pa da igra ikako mozda bi nesto i pokazao, ovako je jedan od cudnijih transfera kluba. Placen solidno a ne igra nikako.
slika

Pa dobro nije bas da ne igra nikako

Ne znam sta je problem do njega ili do instrukcija koje dobije od Olea ali mi se nikako u zadnje vrijeme ne sviđa način na koji igra(kad igra 10tku)

Trebao bi da okupira prostor koji igra Bruno i da bude veza između sredine i napada ali ne on cim ekipa prenese loptu na polovinu protivnika on trci u napad da bude napadac i da pravi drustvo Martialu i tad vecinom teret kreativnosti pada na dvojicu defanzivnih veznih(Matic-Fred) a o njihovoj kreativnosti ne treba trositi rijeci
Cak se i Martial morao izvlaciti po loptu cesce nego inace i zato smo i imali utisak da je bio rastrcaniji nego inace i cak je to radio mozda i vise puta nego sam VdBeek

Niko ne ocekuje da on bude Bruno i da ima takve brojke ali ovo kako on igra 10tku nije ni blizu zadovoljavajuce sto se moglo i sinoc vidjeti nakon samo par minuta nakon ulaska Brune koji je u samo par jednostavnih pasova pokazao ono sto VdB nije za 70min

Po meni je najbolje utakmice igrao kad je bio povuceniji u tandemu s jednim defanzivcem a Bruno ispred njega kao utakmica u gostima protiv Newcastlea ili na OT protiv Basaksehira


Veoma inteligentan igrac i znam da je steta sto grije klupu ali jednostavno nije igrac koji Unitedu treba na ovoj poziciji(10tka) i to je cinjenica i zato bih volio da ga Ole prestane gledati kao zamjenu za Brunu
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 10 feb 2021, 14:06

Donny nije kreator, ti to dobro znaš @zonked. On je navik'o na brze kombinacije u Ajaxu i zato se uvlači u napad da okupira protivničku odbranu. Vidi se da ne zna dobro šta da radi kad je u igri jer Utd ne igra na način na koji to on želi i voli. Baš u tim utakmicama iznad kad je imao s kim odigrati brze duple pasove došao je do izražaja jer je jednostavno taj profil igrača. On nije vrhunski kreator niti igrač koji će sam rješavati tekme, ali je zato odličan timski igrač koji želi igrati brz i jednostavan fudbal. Ove sezone je vjerovatno već kasno za njega i za takav sistem igre Utda, ali mislim da bi se od sljedeće sezone 'isplatilo' da uklopimo njega i Brunu zajedno na terenu jer bi time igra Utda dobila puno. Uštimati dobar presing, dosta trke i trio Scott-VdB-Bruno. Meni se dopada. :kafa:

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 10 feb 2021, 14:49

Sve tacno i to i jeste problem on i sad kao da je mentalno u Ajaxu iste kretnje isti pasovi a United igra potpuno drugacije
I da kao sto kazes u Ajaxu je navikao na brze kombinacije i mogao je da se uvlaci u napad ali u Ajaxu je oko sebe imao jos par igraca slicnih njemu i specifican sistem pa njegovi izleti u napad nisu bili stetni za igru dok u Unitedu kad on ode u napad od koga da dobije loptu od Matica ili Freda i odmah se u takvim momentima vidi manjak ideje u igri citave ekipe jer ova 2 vecinom igraju one sigurne pasove i u takvim okolnostima njegova uvlacenja izgledaju beskorisna

Znam ja da on nije kreator tipa Bruno zato i govorim da ga treba skloniti s ove pozicije
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 feb 2021, 14:59

To je to, glavni problem i jest što Ole njega izgleda gleda kao zamjenu za Brunu, odnosno kao AMC-a, a kao takav se zasad sigurno neće naigrati, sve dok je Bruno spreman i zdrav.

Šteta je što ga nije u dovoljnoj mjeri probao na ovim pozicijama koje okupiraju Pogba ili McT kada igraju sa Brunom u postavi. U onih par mečeva gdje su igrali tako, tu je izgledao puno bolje.

Recimo, ovako nešto smo gledali možda jednom ili dvaput max:

----------------Fred/Matić-------------------
------VdB/McT--------------Pogba-------
---------------------Bruno----------------------
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 10 feb 2021, 15:31

A bilo je prilike i nekih utakmica u zadnje vrijeme gdje se moglo to opet igrati s njim iza Brune

I ovih par utakmica gdje je VdB igrao povucenije uglavnom je bilo na pocetku sezone a u zadnja 2 ili 3 mjeseca uglavnom sluzi Oleu da odmori Brunu i nista vise
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 feb 2021, 15:51

Ma, vjerovatno se računalo da će biti više povreda u veznom redu kad je doveden, a samim tim i rotiranja, međutim, srećom ih nema zasad, pa su i njegove prilike za igru time limitirane.

Mada, čeka se vjerovatno i rasplet sa Pogbom. Ako ode na ljeto, nema potrebe dovodit zamjenu kad je imaš u klubu već. Ako Pogba ipak ostane, to može biti problem za VdB-a i njegovu minutažu, no otom-potom. Realnije je da se traži zamjena za Matića, tj. neki defanzivnije orijentisan veznjak, kad i za to dođe vrijeme.

Uglavnom, ove sezone će VdB morati imati strpljenja, jednostavno drugi veznjaci trenutno igraju svoje uloge na potrebnom nivou, tako da zasad nema razloga da ih mijenja.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 10 feb 2021, 17:34

A koga stavit na desetku kad nema Brune?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.