Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Nane17
Postovi: 778
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nane17 » 13 mar 2018, 23:08

Anoniman je napisao/la:Krenimo redom,kako je Mou dosao u ligu prvaka tako sto je uzeo ligu evrope..
Malo se pojacao u odnosu na rivale,mislim na city ali puno je i greski napravio kod pojacanja...
Ovaj stil nogometa,moze proci sa intereom chelsijem jer su to ekipe koje se znaju branit..
Ja ne znam da je u historiji manchester united igrao ovako defanzivno...
Gledao sam drugi dio,sevilja bolja..Mou povukao trupe nazad kao da je imao 0:1 u prvoj tekmi..
On je tvrdoglav,dok ne dobije otkaz on nece promjeniti ono sto je zacrtao i dok je bio u realu isto je zacrtao i noga...
Nemogu shvatit imas tako dobre ofanzivne igrace,ti hoces defanzivno sa igras..
Bolje je sto smo ispali nocas nego da smo prosli i otisli na mejdan realu ili barsi..
Ovo boli ali vise boli dobiti debakl...
I ovo je druze debakl i to ****,pa Eibar je ovoj istoj Sevilli koja je nas nadigrala u 2 tekme strpao 5 komada,Betis,A. Madrid,svi su im dali 5-icu,mi jedan i to jedva.Znaci Mouu otkaz i to podhitno,odavno mi se gade nase tekme al ovo veceras je kapppp!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 13 mar 2018, 23:38

moze li se pljuvati po najboljem treneru....fulio taktiku skroz to je cinjenica i sta sad ....haj svake godine mijenjati trenera nidje veze....sljedece sezone se osvaja ili EL ili LP...volim Murinja ali za sljedecu sezonu to mora biti cilj ...jos ova ekipa nije na nivou ....ali kad vidim Pogbu ....kako seta terenom ...toga se treba stiditi a ne Murinja ...desava se i ovo sta sad ....daj Moyesa da forumasi ss budu zadovoljni :thumbup:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la JoeBleck » 13 mar 2018, 23:46

Tu prvu recenicu ni sam Jose ne bi uspio za sebe reci.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 13 mar 2018, 23:50

Kako smjesan trener a izjave jos smjesnije
Zar ovo nije utakmica koja ce usmjeriti sezonu,sto nisi bio dzek pa rekao da je ovo veliki neuspjeh pika ti mamina,vec sutra je novi dan
Sram bilo navijace koji dodju da gledaju ovaj njegov odron od fudbala i napune stadion,pogotovo u goste,od danas tj od vcr se molim Bogu da ispadnu iz kupa i da nekako ligu zijane tj da 5 zavrse za dobrobit kluba

Avatar
Nane17
Postovi: 778
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nane17 » 13 mar 2018, 23:50

delinjo je napisao/la:moze li se pljuvati po najboljem treneru....fulio taktiku skroz to je cinjenica i sta sad ....haj svake godine mijenjati trenera nidje veze....sljedece sezone se osvaja ili EL ili LP...volim Murinja ali za sljedecu sezonu to mora biti cilj ...jos ova ekipa nije na nivou ....ali kad vidim Pogbu ....kako seta terenom ...toga se treba stiditi a ne Murinja ...desava se i ovo sta sad ....daj Moyesa da forumasi ss budu zadovoljni :thumbup:
Citam i nevjerujem ! Ceko sam da napises sala,ili sarkazam kad ono nista !

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 13 mar 2018, 23:58

pa sta ,rekao sam da je pogrijesio i on je svjestan toga....ovdje bi neki mijenjali trenera svako dva mjeseca,ali haj desit ce se i to nekad ...pa ce ovi isti sto ga sad tjeratu,brze bolje prizivati nazad ...ali haj ....zivi bili pa vidjelii..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Nane17
Postovi: 778
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nane17 » 14 mar 2018, 00:03

delinjo je napisao/la:pa sta ,rekao sam da je pogrijesio i on je svjestan toga....ovdje bi neki mijenjali trenera svako dva mjeseca,ali haj desit ce se i to nekad ...pa ce ovi isti sto ga sad tjeratu,brze bolje prizivati nazad ...ali haj ....zivi bili pa vidjelii..
Svaku iole jacu utakmicu mi se konstantno branimo i stalno smo u podredjenon polozaju,i svjestan je on **** moj onaj potez sa Fellom ono ne bi uradio ni Kemo Hafizovic!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 00:05

Alexis do sada u unitedu 9999 9999 9999 triliona izgubljenih lopti i pogresni pasova,evo postao je i rekorder u lp po tome strasno pojacanje
Nikad mu ovo ispadanje halalit,EIBAR 5 KOMADA SEVILJI
BETIS 5 KOMADA SEVILJI
ATLETIKO M 5 KOMADA SEVILJI
MANCHESTER UNITED ISPADNE OD SEVILJE,JEL GA STID,JEL IH STID,WUDWORD I MOURINJO MRS IZ KLUBA JBO VAM AMERIKANCI MAJKU

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Belmin6 » 14 mar 2018, 00:06

tajger je napisao/la:Alexis do sada u unitedu 9999 9999 9999 triliona izgubljenih lopti i pogresni pasova,evo postao je i rekorder u lp po tome strasno pojacanje
Nikad mu ovo ispadanje halalit,EIBAR 5 KOMADA SEVILJI
BETIS 5 KOMADA SEVILJI
ATLETIKO M 5 KOMADA SEVILJI
MANCHESTER UNITED ISPADNE OD SEVILJE,JEL GA STID,JEL IH STID,WUDWORD I MOURINJO MRS IZ KLUBA JBO VAM AMERIKANCI MAJKU
Aj bratko jesam ljut Allahami, da mi je sad blize tacno bi mu glavu s vrata skino za kurban.

Odo se otrovat kakom rakijom, da ne mislim na ovu sramotu.

A yebem ti sunce sibicarako, kakve jos izjave daje tokmak

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 14 mar 2018, 00:13

Nane17 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:pa sta ,rekao sam da je pogrijesio i on je svjestan toga....ovdje bi neki mijenjali trenera svako dva mjeseca,ali haj desit ce se i to nekad ...pa ce ovi isti sto ga sad tjeratu,brze bolje prizivati nazad ...ali haj ....zivi bili pa vidjelii..
Svaku iole jacu utakmicu mi se konstantno branimo i stalno smo u podredjenon polozaju,i svjestan je on **** moj onaj potez sa Fellom ono ne bi uradio ni Kemo Hafizovic!
a jbg brate dobio si kuci,Totenhem,Liverpool,Celzi....ne bjezim veceras je skroz fulio ovo sa Fellom,samo jel cilj mijenjati trenera svake sezone jbg. ..naredne mu postaviti uslov da mora osvojiti EL ili LP i to je to..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 00:14

LJUDI JA NE ZNAM KAKO MOZETE BITI TAKO SMIRENI KAO DA SE NISTA NIJE DOGODILO,PA OVO JE BRUKANJE VECE OD NEIGRANJE LIGE PRVAKA,JBNA SEVILJA DOSLA NA OLD TRAFORD I DRZI CAS NOGOMETA MANCHESTER UNITEDA,PA JA BI IH SAD SVE POBIJO SVIJU MI MRTVIH,NA ZID I OKRENUO IH I STRELJAO,PA JEL IH STID UZET PLATU ZA OVO STO RADE,PA CIO SVIJET SAD ISMIJAVA OVAJ KLUB


DAVIDE DE GEA KO BOGA TE MOLIM IDI U KLUB GDJE ZASLUZUJES IGRAT REAL MADRID,DO KAD CES IZLAZIT OBORENE GLAVE A NAJBOLJI NA SVIJETU

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 14 mar 2018, 00:16

delinjo je napisao/la:pa sta ,rekao sam da je pogrijesio i on je svjestan toga....ovdje bi neki mijenjali trenera svako dva mjeseca,ali haj desit ce se i to nekad ...pa ce ovi isti sto ga sad tjeratu,brze bolje prizivati nazad ...ali haj ....zivi bili pa vidjelii..
Lika je sevilja umrla izbacila iz LP i on nakon toga hladno izjavi da je sutra novi dan. ?!

Skonto je on qrac jbg, mazga yebena pa istu taktiku ce koristit i u sljedecoj utakmici

i sljedecoj

i sljedecoj

i sljedecoj

Ali nema veze, nek odradi jos jedan prelazni rok.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 00:25

PA JEL MOGUCE AL EVO JEL MOGUCE DA SMO MI JBNI POSMATRACI CIM SMO VIDILI POSTAVU POCELI PISAT DA OVO NE VALJA A LIK KOJI ZIVI OVAJ SPORT TO NIJE VIDIO,PA BOLAN BUDI COVJEK PRIZNAJ DA SI POGRIJESIO STO SI MOMKA KOJI JE PREKUCAO 2 DERBIJA OSTAVIO NA KLUBI A GURNUO SKAKACA KOJI LOPTU NE ZNA VODITI I KOJI NIJE IGRAO 4 MJESECA
KAKVA JE OVO TAKTIKA,KAKO NEKO OVDE IMA STIDA DA GA BRANI ZA OVO STO JE POKUSAO VCR,PA SEVILJA TI JE IZGLEDALA KAO BARCELONA NA OLD TRAFORDU,JEL ON UZEO PROTOKOL POGLEDAO SASTAV SEVILJE,JEL POGLEDAO ZADNJU LINIJU TE EKIPE,KOGA NIJE SMIO NAPAST
ALLAHA MI DRAGOG MOJESA BI RADIJE GLEDAO NA KLUPI NEGO OVO SMECE KOJE SE BILO UZDIGLO POSLIJE POBJEDA NAD CHELSEAM I LIVERPOOLOM

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 14 mar 2018, 00:44

McTominay momak razvalio, gine na terenu u posljednje vrijeme savrsena pomoc za Matica i pobjede ostvarene protiv Chelsea i Liverpoola su najvise zahvaljujuci njihovoj saradnji

A na drugoj strani imamo lika koji ne zeli vise biti u ovom klubu i koji je ocito davno spakovao kofere i samo ceka kraj sezone da ode i covjeka koji je vec 2 puta odbio ugovor i kojeg Mourinho bukvalno u 2 ili 3 navrata javno moli da ostane i potpise novi ugovor jer je kako on kaze "veoma bitan igrac" :tokralju: veceras nakon duzeg odsustva zbog povrede i u jednoj od bitnijih utakmica bude nagradjen s pocetnih 11 :rol: sto je u najmanju ruku smijesno i amaterski i naravno ne kazem da je utakmica ovako odigrana zbog njega ali je to bio jedan od glavnih faktora jer je Nemanja igrao stalno 1 na 2 dok je on lutao po terenu

Al et vjerovatno je uveden zbog jednog jedinog segmenta veceras a to je kad De Gea izbija loptu jer drugu svrhu nisam vidio
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 17 mar 2018, 19:41

slika
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la DragonReborn » 17 mar 2018, 19:50

Sneg do kolena, tačno će Smoling da utera neku frljoku i da se oprostimo od Kupa kralja Artura.
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 17 mar 2018, 20:01

Pa gdje ti je Felaini ljudino jbti on sve sto imas,logicnije je bilo da igra protiv ovih drvljadi koji preferiraju visoke lopte nego protiv tehnicke ekipe kao sto je sevilja,moj strucnjak

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 mar 2018, 21:24

Rom :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 17 mar 2018, 21:24

Ko ce drugi ? Nas najbolji ove sezone.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 17 mar 2018, 21:27

Jednostavno coju trebaju krila i bekovi koji znaju uputit centarsut i pola gola je tu,Marsijal ima uzasan centarsut i po zraku i zemlji,jednostavno pogne glavu ala Valencija

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.