Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12578
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la dr.van nostrand » 07 nov 2018, 23:02

ne da se :crazy: , pacov slučajno uze bodove i dodatno nas ukopa...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

CantonaBIH
Postovi: 309
Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la CantonaBIH » 07 nov 2018, 23:02



slika

Pozz za tajgera amatera.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 07 nov 2018, 23:03

Wow, potajno sam neki iks očekiv'o, prebaciše očekivanja. :mrgreen:

Ronaldo izgubi naslovnice. :guz:

Mou ne može bez cirkusa ni kad pobijedi. Vazda neke ratove vodi s nekim jbt. :facepalm:

Ono što boli gledat je veliki nesrazmjer između lijeve i desne strane napada. Lijevo imaš kombinaciju Shaw - Pogba - Martial, koji će svaku utakmicu nešto iskreirat, a desno... pa, bolje da ne nabrajam. Čast Mati naravno. :salut:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Nitro » 07 nov 2018, 23:06

Rooney88 je napisao/la:Steta samo sto sada ide City, dobro je ekipi dosla ova pobjeda.
Dobijamo City.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 07 nov 2018, 23:11

uzima se jedan trofej ove sezone siguran sam :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 07 nov 2018, 23:14

516MK je napisao/la: Paša,
Ako si ikad igrao fudbal na profesionalnom nivou trebao bi znati da ne spinujem.
Ne kažem da momak ne griješi, da je dobar večeras, ali brate, kad vidim nekog da se na prvu zakači za njega ili bilo koga drugog na takav način jasno je da tu ozbiljnosti nema ni na pomolu.
Ova ekipa sa Pogbom ili bez njega nije ništa više od prosječne i tako će ostati sve dok ne dođe neko ko će uvesti red među igrače i početi igrati kako je zapisano u Unitedovom DNK.
Buraz bavio sam se ja drugim sportom (polu)profesionalno, tako da sam imao priliku da radim i sa "zvjerima", sa mnogo dobrim igračima, igračima koji misle da su mnogo dobri. Svjestan sam ja da je timski sport mnogo zajebana stvar i da je potrebno da se puno stvari poklopi da bi nešto funkcionisalo. U skladu s tim, ne kačim se ja ni na koga po defaultu, kod mene je sve po zaslugama, lako ti je pogledati moje komentare ako želiš. Ja Pogbu smatram jednim od rijetkih koji bi mi ostali u sastavu kada bi se pravio onako kako bi ja htio. Zato me i nervira kada pored svog talenta i pažnje koju traži nerijetko bude jedan od najgorih na terenu - kao večeras. Za te pare, za nivo pažnje koji privlači na sebe, on mora puno više, bolje, konstantnije. Nije više dijete pa da možemo sve svaliti na propuh u glavi. Sve je ovo OK, uzeli smo večeras, ali bih volio da je bio večeras arhitekta pobjede, a ne slučajni prolaznik.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 07 nov 2018, 23:25

Ovaj Tony ako ne bude nekih povreda ili ako opet Jose nesto ne izvodio on bi mogao biti glavni pogon za nastavak sezone

Prije ove dao je 5 golova u 5 utakmica veceras nije zabio ali je odigrao daleko najbolje i kompletnije

Sto se tice Pogbe :roll: bas me razocarao razmisljao sam u toku utakmice jel moguce da ovako igra lik

Mozda je ovo samo bljesak zadnjih par utakmica ali kao da su se dogodile neke takticke promjene i stvari sto se tice pristupa jer igraci mi izgledaju kao da zele igrati sto nije bio slucaj do prije mjesec dana kad je sve bilo mrtvo
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
516MK
Postovi: 676
Pridružen/a: 27 jan 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la 516MK » 07 nov 2018, 23:27

al... je napisao/la:
516MK je napisao/la: Paša,
Ako si ikad igrao fudbal na profesionalnom nivou trebao bi znati da ne spinujem.
Ne kažem da momak ne griješi, da je dobar večeras, ali brate, kad vidim nekog da se na prvu zakači za njega ili bilo koga drugog na takav način jasno je da tu ozbiljnosti nema ni na pomolu.
Ova ekipa sa Pogbom ili bez njega nije ništa više od prosječne i tako će ostati sve dok ne dođe neko ko će uvesti red među igrače i početi igrati kako je zapisano u Unitedovom DNK.
Buraz bavio sam se ja drugim sportom (polu)profesionalno, tako da sam imao priliku da radim i sa "zvjerima", sa mnogo dobrim igračima, igračima koji misle da su mnogo dobri. Svjestan sam ja da je timski sport mnogo zajebana stvar i da je potrebno da se puno stvari poklopi da bi nešto funkcionisalo. U skladu s tim, ne kačim se ja ni na koga po defaultu, kod mene je sve po zaslugama, lako ti je pogledati moje komentare ako želiš. Ja Pogbu smatram jednim od rijetkih koji bi mi ostali u sastavu kada bi se pravio onako kako bi ja htio. Zato me i nervira kada pored svog talenta i pažnje koju traži nerijetko bude jedan od najgorih na terenu - kao večeras. Za te pare, za nivo pažnje koji privlači na sebe, on mora puno više, bolje, konstantnije. Nije više dijete pa da možemo sve svaliti na propuh u glavi. Sve je ovo OK, uzeli smo večeras, ali bih volio da je bio večeras arhitekta pobjede, a ne slučajni prolaznik.
ABd da bude. Je li taj tip? Ne znam. Može li biti? Ne znam.
Ono što znam je da njega, a i mnoge druge nećemo vidjeti u pravom svjetlu dok nas ublehe vode i šprdaju se sa klubom.
Mnogo je škarta u Unitedu, ne samo igračkog.
06.02.1958. Munich air disaster
01.07.2011. United signed Lingard
19.05.2014. Van Gaal was confirmed as the new manager
27.05.2016. Dolaskom Mourinha zabija se zadnji ekser u kovčeg Fergusonovog Uniteda

---NAJCRNJI DANI U HISTORIJI MANCHESTER UNITEDA!---

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 07 nov 2018, 23:54

CantonaBIH je napisao/la:

slika

Pozz za tajgera amatera.
Haha E moj levatu potencijal koji imaju pojedini igrači ovaj majmun ubija i tek kad nema sta izgubiti onda krene i spašavaju ga al ova igra nije dostojna a ti svršavaj na njega

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 08 nov 2018, 00:44

tajger je napisao/la:
CantonaBIH je napisao/la:

slika

Pozz za tajgera amatera.
Haha E moj levatu potencijal koji imaju pojedini igrači ovaj majmun ubija i tek kad nema sta izgubiti onda krene i spašavaju ga al ova igra nije dostojna a ti svršavaj na njega
predpostavljam panj Rasho ima potencijal :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 08 nov 2018, 01:10

Ljudi su nas uništili a vi svrsajite na njega sto je luda sreća bila na našoj strani,stručnjak pogodio sa izmjenom uveo Matu kakav potez,Felainija vauuu daj mu ugovor novi
Ne znam stvarno sta vidite dobro u ovome što ekipa igra otvoreno i krene da nešto proba tek kad nema sta izgubiti,a to bi trebao biti i najveći argument da ovaj ode sa klupe jer ako se tad može napraviti nešto što se ne bi moglo i kad je neriješeno već jok nemoj rizikovat a kad primimo gol jbg igrajte poraz je kako god

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 08 nov 2018, 01:12

Uh, kakav epilog. :D

Slatka pobjeda, meni pogotovo što je došla protiv Juventusa (nisu mi omiljeni :D ). Rekli ste sve šta se trebalo reći. Pogba jeste podbacio, morao je bolje, ali ne mogu da vjerujem kako se odmah razapinje. Npr u pošlom porazu od Juventusa on je bio naš najbolji igrač, pa je sve do sada prikazivao odlične partije i dođe ova tekma on odmah razapet. Strašno. :roll:

Tony Martial - ćaća. :kafa: :kafa:

Nego Asteriks, hoće li se Rasho ikada naučiti završiti onakve situacije? :D

berardi25
Postovi: 721
Pridružen/a: 12 feb 2014, 15:25
Lokacija: vukojebina
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la berardi25 » 08 nov 2018, 01:22

cestitke na pobijedi,zasluzeno, bili ste bolji :clap:
https://pbs.twimg.com/media/Bm6HHeLCEAE3QJh.jpg

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Urbinato » 08 nov 2018, 05:45

Cuj bili bolji. Pa nisu ni remi zasluzili a ne pobjedu.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Marvin » 08 nov 2018, 08:18

Urbinato je napisao/la:Cuj bili bolji. Pa nisu ni remi zasluzili a ne pobjedu.
Trola lik :mrgreen:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 08 nov 2018, 08:30

Tacno nikada necete nauciti gubiti. :D

Ali realno uz igru od sinoc nemate se ni vi cemu nadati u LP. ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Pogba » 08 nov 2018, 08:44

Rooney88 je napisao/la: Ali realno uz igru od sinoc nemate se ni vi cemu nadati u LP. ;)
Prečka, stativa, još 3/4 čiste šanse, 20-tak udaraca na gol, posjed i dominacija sinoć kao i u svakoj utakmici sezone. Rekao bih da je buducnost svijetla. ;) Sve to bez bitnih igrača kao Costa, Berna i Cancelo, roviti Matuidi i Mandzo, nedostupni Can.
Vjerovatno nismo isti kanal gledali.

Ne kontam ove floskule oko gubljenja, niko Unitedu nije oduzeo ništa, komentari su uglavnom da je Juve sam sebi kriv.

I na kraju, u novembru prognozirati finalni ishod LP, to valjda niko nije pogodio nikad.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 08 nov 2018, 08:54, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 08 nov 2018, 08:53

Sta je juventini jos pjene

Covjek bi pomislio da ce se vise naviknuti na to da kad United ode u Torino United i pobjedi nije to nista neobicno

Tradicionalno lako gostovanje
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 08 nov 2018, 08:54

Pa to je oduzimanje Unitedu. Izgovor se trazi u frazi da ste sami sebe dobili. Niste, United vas je dobio. Prvo pol je bilo lose od strane Unitedw, drugo mnogo bolje. Ali ki smo ekipa koja nema ni glavu ni rep. Ekipa koja moze bilo koga dobiti ali i od bilo koga izgubiti. Ako zelis trofej LP ne moze ti buducnost biti svijetla ako pogodis precku i stativu protiv takvih, izgubis i onda se vadis kako te nije United robio nego ti sam sebe. Posteno, ali takav stav nikada nece donijeti LP. Opet ce vas neko od ovih jacih lagano zaustaviti i to je to.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41236
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 nov 2018, 09:01

Rooney88 je napisao/la:Tacno nikada necete nauciti gubiti. :D

Ali realno uz igru od sinoc nemate se ni vi cemu nadati u LP. ;)
Realno su među top 3-4 favorita za osvajanje, nisu tako daleko da se nemaju čemu nadati, obzirom da i drugi favoriti ne briljiraju. Barca, City i oni mi nekako najuvjerljivije djeluju zasad, al do proljeća ima još, znajući da tad neki dižu formu treba sačekati sa tim prognozama.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.