Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Zonked
Kontakt:

PostPostao/la Zonked » 22 sep 2019, 17:33

Ole nema ekipu to smo znali od ranije i vec sam pisao da cudo mora da se desi da uleti u top4 ali jedno ne mogu shvatiti nikako na presu konstantno prica o mladim igracima o brzoj igri itd itd i onda pred utakmicu EPL-a u postavi ugledas Matu Matica Younga i sl. stvari a likovi vec 3g+ gotovi igraci :facepalm: i u takvoj situaciju jednostavno ga ne mogu braniti i ovakve utakmice idu njemu na dusu

Opet se moramo vratiti na transfer rok gdje ne krivim Olea nego nesposobnost ljudi iznad njega da balvane kojih se Ole rijesio ne uspiju mu dovesti u klub niti jednog jedinog igraca u ofanzivi i sredini i kad zavrsis 6ti i na kraju transfer roka klub se pobrine da imas slabiji roster onda znas gdje lezi pravi problem
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 22 sep 2019, 17:36

Asteriks WroteColon
Nema on nikakvog sistema jarane. Drag mi je, ali garantujem da je vrhunac njegovog poznavanja taktike i uputa igračima 'trčite više od njih' i 'mi smo United, play United way'.

Igrači razbacani po terenu, nabij u for Rashfordu, linije nikad kompaktne, gomila prostora itd itd.

Kompaktnost nije moguce dobiti obzirom da Matic nije pravovremen te nema pluca da prati pomjeranja, pa se razvlace linije i stvaraju rupe. Dalje, ozbirom da se Rash mnogo izvlaci bilo kakvu kombinaciju nije moguce finalizirati jer fali neko u vrhu/centru.

Na postavljenu odbranu protivnika nemamo kreatora. To je ono sto Labilni ponekad uspije pored milion izgubljenih lopti.

Pa čija je krivica što Matić mora pokrivati prostor koji ne može? Čija je krivica što nema nikog u centru? Ko je prodao napadača, pustio Andera i nije doveo nikakve zamjene? Ko je ganjao nekog Longstaffa cijelo ljeto dok Gueye ode za 30m? Ko stalno priča kako ima autoritet, ima moć da donosi odluke?

Ne bi da povlačim tu paralelu jer mislim da je Mourinho bivši prvenstveno jer je tvrdoglava prznica ali on je sa ovom ekipom išao na 80 bodova, nikad nije bio 7 mjeseci bez pobjede u gostima itd. Može Ole biti tu 5 godina i pričati bajke i uspomene o starom Unitedu, ali vidi se iz aviona da nikakve budućnosti nema. Samo se odlaže neizbježno i LP bodovno odmiče svakim kolom. Da voli United k'o što priča da ga voli dao bi otkaz sutra ujutro.

delinjo WroteColon
rille WroteColon:clap: I jos nesto koju god ekipu i ligu gledam na tv-u svaka ekipa ima neku igru, neki sistem mi nemamo nista. Bolji sistem igre ima skoro svaka ekipa u ligi.. tj. svaka ima neki sistem, jer mi smo bez sistema ikakvog..

gotovo svaka ekipa je i igracki kvalitetnija od Uniteda....da se ne lazemo ..

Ma daj ba pusti te priče. Treba Unitedu 10-ak pravih igrača za prvi sastav i klupu i isto toliko postojećih da se proda da bi se borili za titulu, ali ne treba ti puno, ako išta, da se ubaci u top 4 kad se i ostale ekipe skoro otimaju da ispadnu iz LP ili ide do kraja u EL.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 22 sep 2019, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 22 sep 2019, 17:40

@ilcapitano ....jeste buraz urpavu si ti jer se mnoge utakmice uzmu na ime ...na neki pritisak ali vjeruj da ove igrace sve i jednog prebacis u Palace da bi ispali iz lige...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Asteriks

PostPostao/la Asteriks » 22 sep 2019, 17:43

Pa čija je krivica što Matić mora pokrivati prostor koji ne može

Uprave.

Trenutni status Matica je rezerva (u startnu postavu upao povredom Pogbe).

Dalje, ne mozes se preko noci rijesiti cijelog skarta, pogotovu kada otpusnu listu ne prati kupovina.

To sto se pustio Lukaku nije nikakva greska, pogotov kada znamo da se radi o prosjecnom napadacu visokih primanja koji nije zadovoljan ulogom rezerve.

Jozo je imao nekoliko prelaznih rokova, doveo 8 pojacanja, dok je Norvezanin za ofanzivu dobio igraca iz druge lige.
It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.

Slatinash_7
Kontakt:

PostPostao/la Slatinash_7 » 22 sep 2019, 17:52

Stvarno smijesno izgledamo..Skupina dizelasa u vezi kvalitete mozda Fletchera,Young na boku nidje veze kad je Rojo odigrao sasvim solidno u EL i morao je danas dobiti sansu.Pereira ne zna ni zasto igra ni gdje igra..Greenwood je talentovaniji od svih igraca Uniteda na terenu danas (osim Bissake) i ne moze sjesti ni na klupu umjesto onog cupe Chonga..Idi i ti Ole u pm zajedno sa Woodwardom sto ne dovede makar jos jedno pojacanje a zasto ne reci i dva..Osim Bissake i Maguirea u Unitedu nema igraca klase kakve su bili Giggs,Scholes,Roy Keane,Rio, Vidic i ekipa a takvi ti trebaju da uzmes titulu, o CR i Rooneyu da ne pricam..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 22 sep 2019, 17:52

Asteriks WroteColon
Pa čija je krivica što Matić mora pokrivati prostor koji ne može

Uprave.

Trenutni status Matica je rezerva (u startnu postavu upao povredom Pogbe).

Dalje, ne mozes se preko noci rijesiti cijelog skarta, pogotovu kada otpusnu listu ne prati kupovina.

To sto se pustio Lukaku nije nikakva greska, pogotov kada znamo da se radi o prosjecnom napadacu visokih primanja koji nije zadovoljan ulogom rezerve.

Ne može Ole biti zaslužan za dobra pojačanja, uprava za loša. Sam je više puta rekao da će se prodati i dovesti koga on kaže. Ili laže ili je on jednako odgovoran. U oba slučaja jednako loše.

Uprava se neće promijeniti, ali pravi trener može napraviti svu razliku što se vidjelo na primjeru Liverpoola i Citya.

Što se Matića konkretno tiče - možda i jeste tolika katastrofa ali Oleova taktika nije nikakvo mjerilo. I opet se vraćamo na to zašto onda nije dovedena zamjena. Gueye koji bi bio fantastičan je otišao za smiješnu cifru i relativno malu platu.

Odlazak Lukakua nije problem, slažem se da su oprali Inter na ruke za onu cifru, ali nedovođenje zamjene je smiješno. Pogotovo kad je i Ole prodavao maglu s pričom o mladim igračima.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Asteriks

PostPostao/la Asteriks » 22 sep 2019, 18:04

Sam je više puta rekao da će se prodati i dovesti koga on kaže. Ili laže ili je on jednako odgovoran. U oba slučaja jednako loše.

Sta je trebao, blatiti upravu na pocetku mandata u klubu cija je legenda ?

Nema to prodaje magle, naravno da ce pokusati napraviti najbolje sa onim sto ima na raspolaganju. Treba li pominjati da smo se rijesili 4 utege sa jedinom greskom u vidu Herere.
It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 22 sep 2019, 18:12

Asteriks WroteColon
Sam je više puta rekao da će se prodati i dovesti koga on kaže. Ili laže ili je on jednako odgovoran. U oba slučaja jednako loše.

Sta je trebao, blatiti upravu na pocetku mandata u klubu cija je legenda ?

Nema to prodaje maglu, naravno da ce pokusati napraviti najbolje sa onim sto ima na raspolaganju. Treba li pominjati da smo se rijesili 4 utege sa jedinom greskom u vidu Herere.

Nemoj ba, znamo kako izgleda politički odgovor. Niko nije rekao da ih je morao blatiti, ali je uvijek pričao pun samopouzdanja, obećanja i sl., i dan danas priča da je prezadovoljan ekipom, da su investirali gomilu novca itd.

Nema sportskog direktora, ko dovodi igrače? Je l' to Woodward zna ko je Longstaff? Misliš da on prati portugalsku ligu pa je poludio za Fernandesom odjednom?

Naravno da nije odgovoran za sve i Woodward jeste veliki problem, ali OGS je vrlo vjerovatno najgori trener u ligi ili u najboljem slučaju među zadnja 3. Može imati još 10 rokova, on pojma nema od taktike, od fizičke pripreme, od tempiranja forme, rotacije, kad napasti, kad se braniti.

Asteriks

PostPostao/la Asteriks » 22 sep 2019, 18:19

Nema sportskog direktora, ko dovodi igrače? Je l' to Woodward zna ko je Longstaff? Misliš da on prati portugalsku ligu pa je poludio za Fernandesom odjednom?

Da, mi na osnovu medija prije svega otockog zutila znamo cijelu listu pojacanja i sve prioritete za jedan prelazni rok. :lol:

Ima tu jos vremena da se poprave stvari, pogotov kada vidis ko je konkurencija za top 4.

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 22 sep 2019, 18:22

Samo još jednom da kažem bravo Policajac za početak sezone kad si napisao da bez desnog krila ne možeš dobiti puni kapacitet od van bisaka

Momak je defanzivno rijetko viđena zvjer al kod protivnickog sesnesterca svaka odluka mu je pogrešna,da ima krilo sa kojim može odigrat neku kombinaciju možda bi bio bolji al ovako upropasti masu dobrih napada jer il lose centrira il pogodi u blok

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 22 sep 2019, 18:23

Asteriks WroteColon

Da, mi na osnovu medija prije svega otockog zutila znamo cijelu listu pojacanja i sve prioritete za jedan prelazni rok. :lol:

Ima tu jos vremena da se poprave stvari, pogotov kada vidis ko je konkurencija za top 4.

Gdje sam rekao da se zna cijela lista pojačanja? Ali na osnovu nekih imena (o kojima je on javno pričao) se vidi da se pita nešto, a ti ga ovdje oslobađaš odgovornosti.

Jedino za šta ima vremena je da se napravi nenadoknadiv minus za top 4.

Asteriks

PostPostao/la Asteriks » 22 sep 2019, 18:28

Pominjes neka pojacanja, a ne znamo cijelu zeljenu listu i onda se vrtimo u krugu sbbkbbb.

Naravno da se pita i odgovoran je za rezultat ali kljucnu krivicu snosi uprava. Ole je takav karakter, optimistican po prirodi i tu mu se nema sta zamjeriti.

Toliko.

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 22 sep 2019, 18:36

Po meni nikad nije bila veca razlika u kvalitetu igara izmedju recimo Uniteda i Liverpoola kao sad,mi i kad smo osvajali sa onom zlatnom generacijom nismo za ovoliko bili bolji od Liverpoola kolika se sad razlika napravila u kvalitetu,to najviše boli

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 22 sep 2019, 19:00

Asteriks WroteColonPominjes neka pojacanja, a ne znamo cijelu zeljenu listu i onda se vrtimo u krugu sbbkbbb.

Naravno da se pita i odgovoran je za rezultat ali kljucnu krivicu snosi uprava. Ole je takav karakter, optimistican po prirodi i tu mu se nema sta zamjeriti.

Toliko.

Realno Ole ne izbori li top 4 noga mu je, nema se tu sta filozofirati, zna se sta je minimalni cilj. Dvije sezone bez LP uzastopne znace odmah i veliki pad prihoda, posebno od adidasa tako da ce se morati reagovati sto prije.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 22 sep 2019, 19:02

e cuj lp ...ovaj nece el izboriti ...kakva crna liga prvaka hah

koliko je ovaj celzi samo bolja ekipa od Uniteda....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Zonked
Kontakt:

PostPostao/la Zonked » 22 sep 2019, 19:41

tajger WroteColonSamo još jednom da kažem bravo Policajac za početak sezone kad si napisao da bez desnog krila ne možeš dobiti puni kapacitet od van bisaka

Momak je defanzivno rijetko viđena zvjer al kod protivnickog sesnesterca svaka odluka mu je pogrešna,da ima krilo sa kojim može odigrat neku kombinaciju možda bi bio bolji al ovako upropasti masu dobrih napada jer il lose centrira il pogodi u blok

Ma nije to bila nikakva vanserijska prognoza samo ocekivan slijed dogadjaja koji se desi u svakom klubu ako ne dovede igraca na kriticnu poziciju ali et izgleda da nasa uprava misli da je ovaj klub poseban i da mogu bez problema bez tog krila i tako evo godinama :facepalm: et kad je Nani otisao iz kluba mislim u ljeto 2014 i jos nije dovedena zamjena tamo a tek ovo ljeto dovedena zamjena za Rafaela koji je isto otisao 2014 i ko ne vidi gdje je stvarni problem kluba onda njemu nema pomoci

Wan Bissaka igra savrseno defanzivno i upravo zbog nesposobnosti kluba od njega se ocekuje da sad pokriva i ofanzivni dio desne strane dakle bukvalno da igra i desno krilo i normalno da je to nerealno ocekivati od nekog ko ima 21g. i trebamo biti presretni da je u ovim godinama lik tako dobar u segmentu koji i jeste prioritet za beka a ima dovoljno prostora i vremena da poboljsa ofanzivni segment sto ce se i pokazati kad i AKO klub nekad dovede pristojno desno krilo

Ovo je jedini klub na planeti koji godinama ceka svoje "talente" da uspiju u klubu :crazy: ostali giganti ponekad daju mladim igracima svega nekoliko utakmica da pokazu sta znaju i mrš iz kluba ako nisi dovoljno kvalitetan ali u Unitedu dobijes godine za dokazivanjem i plus na to konstantno povecavanje plate sto je pateticno i sto je jedan od glavnih uzroka trenutnog stanja jer se ide "ma sta ce nam ovaj imamo Lingarda, ma sta ce nam onaj tu je Rashford" i tako godinama

Klub nece krenuti naprijed rezultatski dok jedno ljeto ne presjece i ne dovede ozbiljna 2 igraca koliko kostali da kostali ne istrosene cirkuzante tipa Sanchez nego ozbiljne igrace reputacije npr Kane
Reporter: "What was Viera's biggest strenght?"
Keane: "He was really really really tough."
Reporter: What was Viera's biggest weakness?
Keane: "He wasn't as tough as me."

Anoniman
Kontakt:

PostPostao/la Anoniman » 22 sep 2019, 19:53

Nemamo kvalitet igraca,klupe..
Mislim da ovo sto Ole radi,trebat ce vremena...
Sjecam se kad je Liverpool bio u istom,City isto tako...
Smjene managera,pojacanja...
Problem je kad se vratis nazad da vidis razliku oviz klubova i man.united,Manageri poslije fergija nisu doveli kvalitetna pojacanja...
Moyes,Gal,Mou...
Pogba,Mata,Martial...
Bissaka,maguiere i dodaj ddg...
Dok recimo razlika je doci u klub,a imas 10 igraca na nivou..

topnik1
Kontakt:

PostPostao/la topnik1 » 23 sep 2019, 19:52

Jel se vfacaju Martial, Pogba i Shaw protiv Arsenala, kakvo vam je stanje s povrijedjenim igracima?
Kod nas sigurno nema Lakazeta, Bellerin i Tirney a vjerujem ni Holding imaju veoma male sanse da zaigraju.
I ona glupa crncuga na beku ima crveni tako da ni od njega nista(ali to nam je pojacanje realno)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 23 sep 2019, 21:31

Topnik nista ne brini kod nas devetku igra Lingard,možete i golmana ostaviti u Londonu braco

al...
Kontakt:

PostPostao/la al... » 25 sep 2019, 21:16

Ima li nas živih na threadu, ono, igramo danas :lol:

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.