Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 26 jul 2020, 18:50

od penala nisu uputili sut ni van okvira
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 26 jul 2020, 18:53

Jedini koji moze zadrzati loptu duze od dvije sekunde je Martial, ostali kriminalni

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 26 jul 2020, 18:56

amin..
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 26 jul 2020, 19:00

Hvala bogu vise!

Ne znam stvarno, ovaj finis sezone u ovolikom grcu je nekako pokvario dojam ali na kraju trece mjesto. Realno to je plasman koji bi svi prihvatili prije pocetka sezone jer smo znali da se sa Cityem i Redsima ne mozemo nositi. Sto se mene tice Ole je polozio ispit za ovu sezone, vidim da se vecina navijaca slaze. Opet ponavljam, mrlja je ovaj finis sezone ali kada uzmemo sve u obzir izgubili smo samo jedan mec, kup od Chelsea, i uceni greskama iz proslih sezona na ovu moramo gledati kao uspjeh.

Sada ozbiljno sjesti i razmisliti sta sa Pogbom i DDGom, ja bih prodao i jednog i drugog. Prvog jer jednostavno nije dovoljno dobar, drugog jer imamo boljeg na pozajmici + u velikom je padu forme + nece sigurno biti bolji kako godine idu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 26 jul 2020, 19:11

Dobro je, osnovni cilj na kraju ipak ostvaren, iako možda teže od željenog i očekivanog, ali ok. Broj bodova je mogao biti nešto veći, ali srećom da je i ovo dovoljno na kraju.

Sljedeći cilj treba da bude smanjiti razliku u odnosu na prve dvije ekipe, nadam se da neće opet biti grčevita borba za LP. Nova sezona svakako nije daleko.

Sada ostaje završnica EL, koja će se igrati sa puno manje pritiska. Ekipa malo treba odmora sad, da se napune baterije koliko je moguće i da se proba napasti jedan trofej.

Sa eventualnim trofejom tu bi se moglo pričati o sasvim ok sezoni, ali otom-potom.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 26 jul 2020, 19:13

Hvala Bogu sve ostalo ne treba komentarisati
Vidimo jesu li naucili iz ove sezone bar nešto

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 26 jul 2020, 19:44

Najvazniji cilj izboren i to je najbitnije od svega.

Sada neka malo odmore i ozbiljno shvate zavrsnicu EL. Steta bi bilo u onoj konkurenciji ne uzeti to takmicenje.

Sto se tice Olea, najvise cijenim cinjenicu da se za godinu i po rijesio mnogo skarta (Fellaini, Darmian, Smalling, Alexis, Lukaku, Rojo itd.). Klupirao je Jonesa i Lingarda. Sa pojacanjima je solidan posao napravio. Takodjer, pozitivno je to sto je prodajom Lukakua jasno definisao nacin kako zeli igrati prema naprijed. Druga strana medalje je cinjenica da jos uvijek ne umiju dovoljno kvalitetno napadati.

Ovaj prelazni rok mu je kljucan. Pod broj jedan, odluciti da li zeli igrati sa Pogbom i De Geom ili ih se rijesiti. Nakon toga je obavezno dovodjenje vrhunskog stopera (kojeg ne vidim na trzistu), tog Sancha i wc napadaca (takodjer ne vidim takvog na trzistu).

Naravno, nadam se prodaji najvece prevare u historiji modernog fudbala zvanoj Fred.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Kestrel
Postovi: 329
Pridružen/a: 28 jun 2015, 16:01
Lokacija: Iza Bosanskih Planina
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Kestrel » 27 jul 2020, 01:39

Rooney88 je napisao/la:
26 jul 2020, 19:00
Hvala bogu vise!

Ne znam stvarno, ovaj finis sezone u ovolikom grcu je nekako pokvario dojam ali na kraju trece mjesto. Realno to je plasman koji bi svi prihvatili prije pocetka sezone jer smo znali da se sa Cityem i Redsima ne mozemo nositi. Sto se mene tice Ole je polozio ispit za ovu sezone, vidim da se vecina navijaca slaze. Opet ponavljam, mrlja je ovaj finis sezone ali kada uzmemo sve u obzir izgubili smo samo jedan mec, kup od Chelsea, i uceni greskama iz proslih sezona na ovu moramo gledati kao uspjeh.

Sada ozbiljno sjesti i razmisliti sta sa Pogbom i DDGom, ja bih prodao i jednog i drugog. Prvog jer jednostavno nije dovoljno dobar, drugog jer imamo boljeg na pozajmici + u velikom je padu forme + nece sigurno biti bolji kako godine idu.
Da ti nisi polupo loncice pa mislis da smo uzeli titulu a ne 3ce mjesto?

Pogba ti nije dovoljno dobar?

Momak je igrac svjetske klase, da je (d)upe, jeste. Ali to ne mijenja njegovu ulogu u nasem veznom redu. Svaka ekipa bi ga htjela u kadru a ti bi da ga se rijesis hahaha....

Idi napij se vode.
Domo23

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 27 jul 2020, 04:14

Nemoguća misija je napokon iza nas, hvala Bogu uspješno. O učinku igrača nema potrebe raspravljati. Dok smo imali svježinu prvih par kola u nastavku, bilo je to dobro, poslije su noge bivale teže, greške čeśće, igra je pucala na momente. Pozitivne stvari iz cijele ove sezone, riješili smo se skoro cijelog hamelja, preostali lete ovog ljeta, u to sam siguran. Drugo, vrlo je bitno vratiti duh pobjednika, uvesti neki nove klince, smjena generacije je u završnoj fazi. Napokon imamo pravog lidera na terenu, Bruno, ljubila te majka.

Zašto je treće mjesto uspjeh, zbog progresije u svim aspektima. To je proces koji dobro napreduje, još dosta puta je ispred nas do neke nove prilike za titulu, ali pušu neki pozitivniji vjetrovi. Imate potpuno drugu sliku tima, bezvoljni Martial koji je trčkarao po terenu je bila slika i prilika cijelog tima, sad je to Martial koji uživa, koji pravi presing, koji zabija kad niko drugi ne bi. Što se tiče Pogbe, odustati od takvog igrača je ludost, nije ga išlo, ali nije da se nije trudio. Neki misle da je napokon rasterećen dolaskom Brune, da, ali tek od sljedeće sezone. Ovaj drugi dio, dobre partije Brune su stvarale njemu pritisak, ostao je u hladu njegovih briljantnih nastupa, gubiš pozornicu, treba mu vremena za novu ulogu. DeGea je možda i najveće razočarenje ove sezone, igra mu pada iz godine u godinu, gubi se pod pritiskom odličnih igara Hendersona. Mislim da on neće još zadugo biti broj 1. Moram još podvući za Shawa, posljednje 4 utakmice, njegovo neigranje se uveliko osjetilo, sve je puhalo po toj strani. Možda bi u toj situaciji mogli reći, ne znaš da cijeniš dok ne izgubiš. Štoper jedan je neophodan i tu nema dileme.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 27 jul 2020, 08:01

Kestrel je napisao/la:
27 jul 2020, 01:39
Rooney88 je napisao/la:
26 jul 2020, 19:00
Hvala bogu vise!

Ne znam stvarno, ovaj finis sezone u ovolikom grcu je nekako pokvario dojam ali na kraju trece mjesto. Realno to je plasman koji bi svi prihvatili prije pocetka sezone jer smo znali da se sa Cityem i Redsima ne mozemo nositi. Sto se mene tice Ole je polozio ispit za ovu sezone, vidim da se vecina navijaca slaze. Opet ponavljam, mrlja je ovaj finis sezone ali kada uzmemo sve u obzir izgubili smo samo jedan mec, kup od Chelsea, i uceni greskama iz proslih sezona na ovu moramo gledati kao uspjeh.

Sada ozbiljno sjesti i razmisliti sta sa Pogbom i DDGom, ja bih prodao i jednog i drugog. Prvog jer jednostavno nije dovoljno dobar, drugog jer imamo boljeg na pozajmici + u velikom je padu forme + nece sigurno biti bolji kako godine idu.
Da ti nisi polupo loncice pa mislis da smo uzeli titulu a ne 3ce mjesto?

Pogba ti nije dovoljno dobar?

Momak je igrac svjetske klase, da je (d)upe, jeste. Ali to ne mijenja njegovu ulogu u nasem veznom redu. Svaka ekipa bi ga htjela u kadru a ti bi da ga se rijesis hahaha....

Idi napij se vode.
Krenut cu od pocetka.

S obzirom u kakvom smo stanju bili trece mjesto je ravno tituli. Objektivno koliko nas je smatralo prije pocetka sezone da imamo sansu uzeti titulu? Ne vjerujem da je vise od 5%.

Dalje, da - Pogba nije dovoljno dobar. Od dolaska u United nije pokazao nista posebno a placen je preko 100 miliona, dodaj tome i eventualni novi ugovor koji bi ga ucinio jednim od najplacenijih igraca u ligi. On taj novac uopste ne zasluzuje, rijetko kada je igrac koji donosi razliku. Ofanzivna trojka + Bruno zasluzuju takve ugovore u ovoj ekipi, ostali ne. Naravno, neki manje neki vise ali Pogba definitivno nikako. Slihtara klasicna, kroz cijelu karijeru se krije iza boljih od sebe i konacno dodje negdje gdje se od njega ocekuje da vodi ekipu i dobijemo samo izgovore. Ne znam samo ko bi ga to htio u svojoj ekipi? Real je odustao, njima ga ne mozes vise uvaliti, PSG se i ne spominje a Juve je sve tisi i tisi, nisu ljudi coravi kod zdravih ociju hebo ga ti.

Ove argumente tipa napij se vode, decko ti nisi normalan, budalo i sl. necu da komentarisem.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 27 jul 2020, 09:19

Ja razumijem hejt i sve, ali priča o rješavanju Pogbe mi je i dalje presmiješna. Toliko da mi se ne da ni pisati o argumentima protiv ili diskutovati o tome, suvišno je nekako.

Za De Gea-u je već malo drugačija priča. Tu već imamo igrača spremnog da popuni njegovo mjesto, ali je situacija baš nezgodna, već smo to pisali. Čovjek je legenda kluba, a nije da je u 37. godini, pa da mu organizuješ oproštaj i zahvališ mu se. Još jedan nedostatak u cijeloj priči je taj što nisam siguran da ima više konkretnih mušterija za njega. Možda kad bi Oblak napustio Atletico, pa da se tamo vrati ili da se pokrene neki domino golmanskih transfera (možda Chelsea kao pokretač toga), pa da se negdje stvori mjesto za njega.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 27 jul 2020, 12:58

De Gea me ozbiljno brine do jucer sam bio koliko toliko miran ali nakon utakmice ne znam sta da mislim vise lopta koja putuje citavu vjecnost mu pada u peterac lik se ukopao na liniji pa prije toga jedan patetican sut igraca Leicestera ispade mu lopta iz ruku ono gledam i ne vjerujem sta lik radi :facepalm:

I realno s ovakvom njegovom formom EL tesko da se moze uzeti jer je ocito da ce u nekom trenutku sjebati tim

Ali opet i ovakav je bolji za klasu od Hendersona kojeg Englezi u svom stilu hajpaju na sav mah a lik ove sezone uradio bruku grešaka ali naravno to prođe ispod radara jer Englezi svoje igrace ne kritikuju i nije uopste trenutno toliko dobar koliko ga javnost gura a kamoli da zamjeni Davida na golu

On je jos uvijek samo veliki potencijal i nista vise a to sto je on umislio da je vec dovoljno dobar da brani za M.United je stvar za analizu

Toliko gresaka napravio u Shefildu ali eto spreman je da podnese pritisak M. Uniteda

Jan Verthongen od danas slobodan igrač ne znam bolju i jeftiniju opciju trenutno za prosirenje rostera
Zadnja izmjena: Zonked, dana/u 27 jul 2020, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Belmin6 » 27 jul 2020, 13:00

Pa valjda ce ispostovati Romera i dati mu da odradi sve tekme u EL. Momak je to zaslužio.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 jul 2020, 13:01

Daj Kabaka :zviz:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zekicbusioc » 27 jul 2020, 13:26

rio_Ferdy88 je napisao/la:
27 jul 2020, 13:01
Daj Kabaka :zviz:
Bijela verzija Bailya

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 27 jul 2020, 14:18

Pa Romero mora braniti EL!

Zasluzio je realno, a i DDG je u ionako katastrofalnoj formi.

@Rio

Zar taj vec nije presao u Liverpool? Jel to onaj iz Schalkea?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 27 jul 2020, 14:22

U FA kupu ga nije ispoštovao, nije isključeno da to uradi i u EL od četvrtfinala. Protiv LASK-a će sigurno braniti.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 27 jul 2020, 15:15

Ne bi imalo nikakvog smisla fakat, DDG treba malo na hladjenje a imamo sjajnu rezervu, ne znam ijedan klub na svijetu koji ima bolju golmansku opciju sa klupe.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Osim13 » 27 jul 2020, 17:36

Rooney88 je napisao/la:
27 jul 2020, 14:18
Pa Romero mora braniti EL!

Zasluzio je realno, a i DDG je u ionako katastrofalnoj formi.

@Rio

Zar taj vec nije presao u Liverpool? Jel to onaj iz Schalkea?
Nije, zato se i javio Rio sa njim. Baca crnjak! :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 jul 2020, 00:12

Osim13 je napisao/la:
27 jul 2020, 17:36

Nije, zato se i javio Rio sa njim. Baca crnjak! :mrgreen:
Što mi ignorišeš poziv na planinu :thumbdown:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.