Louis Van Gaal

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

20le
Kontakt:

PostPostao/la 20le » 23 jan 2015, 22:44

Sta li ce reci lik poslije utakmice xD
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

AlanSmith14
Kontakt:

PostPostao/la AlanSmith14 » 23 jan 2015, 22:48

20le WroteColonSta li ce reci lik poslije utakmice xD

Ako spomene filozofiju, zvanično mu se sjetim kćerke ... i to 3 puta ujutro, 5 puta na podne i 2 puta navecer.
Manchester United - 66 titles
Liverpool - 60 titles

Persie
Kontakt:

PostPostao/la Persie » 24 jan 2015, 11:01

Prosto ne vjerujem sta citam.. Malo vas nervoze uhvati i odmah serendate tu nesto.. Prvo i prvo, nema tog navijaca koji je imao vece ambicije od top 4 ove sezone, koliko vidim za sada to ide dobro i pustite covjeka.. Drugo, za razliku od Moyesa, LVG ima neki plan za koji je i sam rekao da ce uspjeti, ali ne odmah, zato pustite covjeka da radi svoj posao, on je placen za to.. Sto se mene tice, neka svaku utakmicu do kraja sezone odigramo lose kao ovu sinoc, samo neka budemo u top 4, a vec sljedece sezone se moze pricati o boljoj igri i prvom mjestu..
Ne shvatate da je United u zadnje 2 godine potpuno drugi klub, od odlaska Fergia, pa katastrofe sa Moyesom, pa sve do sada..

rambo16
Kontakt:

PostPostao/la rambo16 » 24 jan 2015, 11:13

Manchester United boss Louis van Gaal blames pitch and referee after Cambridge draw

Legendo,barem dostojanstvo zadrži. . .
A.F.C. Bournemouth!

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 24 jan 2015, 15:33

Policeman"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

akisarajevo92
Kontakt:

PostPostao/la akisarajevo92 » 24 jan 2015, 15:36

Policeman WroteColon

Opet pogresno kaze Queens Park Rangers? Vise zvuci kao "Racists" :lol:
Don't believe the hype.

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 24 jan 2015, 15:45

ma zna on samo provocira :)
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
MrUnited,OfficialAgent.

LeBronfan

PostPostao/la LeBronfan » 26 jan 2015, 22:27

U 5.mjesecu cemo vise pricati o njemu, ako budemo medu 3, zatim ako osvojimo FA Cup, on je svoje ostvario. Sad kako se doslo do tih rezultata je manje vazno al opet je bolje kad se igra malo bolje. Nadoci ce. Idemo po redu dobiti Leicestera pa Cambringa na Traffordu
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 31 jan 2015, 00:19

napokon :bow:
MrUnited,OfficialAgent.

20le
Kontakt:

PostPostao/la 20le » 31 jan 2015, 00:21

Policeman WroteColon

napokon :bow:

Ma laze ****, laze, samo nas fura. I nas i trenera lestera.
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 31 jan 2015, 00:24

20le moguce s njim se nikad ne zna
MrUnited,OfficialAgent.

LeBronfan

PostPostao/la LeBronfan » 31 jan 2015, 00:26

vidjet ćemo sve sutra u 15h kad izađu postave, s njim se ništa ne zna
20. LeBron James 24913 (14.4.2015.)
7. LeBron James 4631 (Play-off)
641 uzastopna utakmica s 10+ poena

Bilall
Kontakt:

PostPostao/la Bilall » 18 mar 2015, 02:07

DukeOfWellington WroteColon
Rajaz WroteColonJa mislim da je upravo on postavio temelje Bayerna kakvog danas gledamo.

To je bila prva sezona, problem je druga, a on je logično otiš'o nakon druge, nije nakon prve.

Nikakve on temelje nije postavio, nakon njega su došli bolji i sposobniji i od tad Bayern predstavlja konstantu u strogom vrhu europskog fudbala. Za njegovo vrijeme to nije bio slučaj.

hmmmmmmm :D
Nije tema Bayerna, ali ne treba nebuloze pisat o Bayernu ni ovdje :mrgreen:
Vojvoda nam nije upucen u ovu materiju bas nikako :mrgreen:

Sta je zatekao Van Gaal u Bayernu? Rasulo od ekipe koje mu je ostavio Jürgen Klinsmann.
Sta je uradio kada je dosao u Bayern? Napravio velike rezove, promijenio stil igre i uveo neki novi mladi kadar koji danas cini Bayern ekipom kakva jest.
Govoris kako je bio neuspijesan a i pored nereda koje je naslijedio, prvu sezonu je osvojio BL, kup, i izborio finale LP. A vazan podatak, Van Gaal je relativno malo trosio novac i vise se oslanjao na Bayernov omladinski pogon.
Transferi na kojima je on insistirao
1 Robben
2 Luiz Gustavo

Mladi igraci koje je uveo u prvi tim
1. David Alaba
2. Thomas Muller -Mullera je Klinsmann htio otjerati iz Bayerna.
3. Holger Badstuber.

Znaci sve igraci koji ce posle odigrati vazne uloge u osvajanju LP pod vodstvom Heynckesa. I dan danas od njih su svi tu osim Gustava kojeg je Guardiola otjerao jer se u martinezu naslo bolje rjesenje na toj poziciji. Van Gaalova je krivica i sto Ribery nije otisao u Real Madrid, a htio je. Ribery je produzio ugovor nakon finala LP jer se uvjerio da se radi na izgradnji modernog i jakog Bayerna. 100% tacno.

http://sportske.jutarnji.hr/olic-otkrio ... -/1099008/
MIA SAN MIA!
"Sehen Sie ihnen in die Augen. So bleiben Sie in Erinnerung."
Claus von Stauffenberg, 21.07.1944.
Prije nego moje ime uzmes u usta, operi ih. Kada uperis prst u mene, tri su uperena u tebe.

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 18 mar 2015, 18:51

Bilall WroteColonhmmmmmmm :D

Osim što si bezobrazan i osim toga što ti je razmišljanje neargumentovano nisi odgovorio na ključno pitanje: Kako to da su ti igrači pod Heynckesom igrali neuporedivo bolje nego pod van Gaalom. Na to pitanje niko ne želi da ponudi odgovor, a on je vrlo jasan. Prvi nije znao kako, drugi je znao. To što mu je on ostavio igrače s kojima on nije znao, a Heynckes je znao, nije nikakav argument za van Gaala nego baš suprotno. Provlačenje kroz LP u toj prvoj sezoni i mašina za mljevenje mesa koju je napravio Heynckes neuporedivi su i rezultati nisu pravi pokazatelj. Kad bi United napravio drugom Bayernu ono što je napravio prvom u prvom poluvremenu revanša? Nikad. To bi barem neko ko prati Bayern trebao da zna. Mašeš brojevima isto kao i van Gaal, a ja za svaki tvoj broj imam jednu konkretnu utakmicu.

I knoačno, to što ti bezobrazno tvrdiš kako ja 'pišem nebuloze' ili kako 'nisam upućen u materiju' i pri tome ne ponudiš nikakvu suvislu argumentaciju samo govori o tvom neznanju i nemogućnosti da na pravi način dođeš do poente. A i kako bi kad si u potpunosti pogrešno procijenio stvari kako sam ti gore vrlo vrlo jasno naveo. Možeš otići Stephenu Hawkingu i poručiti mu da priča nebuloze ali to neće značiti da on zaista priča nebuloze jer nemaš nikakvu argumentaciju. Konačno, ako ono piskaranje koje nisam htio ni da citiram nazivaš argumentacijom na temu 'Louis van Gaal kao najzaslužniji čovjek za igru današnjeg Bayerna', onda bi najbolje bilo da edituješ post dok još neko nije pročitao i tako se spasiš sramote. Ali kao da ti znaš šta je sramota.

OnlyUnited

PostPostao/la OnlyUnited » 18 mar 2015, 19:04

Ajmo uzeti u obzir da je Luj imao relativno uspjesnu karijeru. Kakve to veze ima sa trenutnom situacijom. Pa na osnovu te reputacije je doveden, al' na njemu je da se dokaze u novoj sredini, sto za sada nije ni priblizno ostvareno. Manite se djecijih prica bice bolje, treba strpljenja,... United nije u poziciji da zbog kojekakvih strucnjaka ispasta, te treba sto prije da se vratimo na kolosjek.

Napravio je mali milion errora takticke prirode da ih ne ponavljam, jer nam je ta tema svakodnevnica. Samo mi cudno na osnovu cega bi trebali trpiti managera koji nije poboljsao igru, a imao je i imat ce milione na raspolaganju. Sa takvom (skupom) ekipom moze komotno i prosjecan manager da izbori ligu prvaka.
- Ed Woodward for Prime Minister !

Bilall
Kontakt:

PostPostao/la Bilall » 18 mar 2015, 20:13

DukeOfWellington WroteColon
Bilall WroteColonhmmmmmmm :D

Osim što si bezobrazan i osim toga što ti je razmišljanje neargumentovano nisi odgovorio na ključno pitanje: Kako to da su ti igrači pod Heynckesom igrali neuporedivo bolje nego pod van Gaalom. Na to pitanje niko ne želi da ponudi odgovor, a on je vrlo jasan. Prvi nije znao kako, drugi je znao. To što mu je on ostavio igrače s kojima on nije znao, a Heynckes je znao, nije nikakav argument za van Gaala nego baš suprotno. Provlačenje kroz LP u toj prvoj sezoni i mašina za mljevenje mesa koju je napravio Heynckes neuporedivi su i rezultati nisu pravi pokazatelj. Kad bi United napravio drugom Bayernu ono što je napravio prvom u prvom poluvremenu revanša? Nikad. To bi barem neko ko prati Bayern trebao da zna. Mašeš brojevima isto kao i van Gaal, a ja za svaki tvoj broj imam jednu konkretnu utakmicu.

I knoačno, to što ti bezobrazno tvrdiš kako ja 'pišem nebuloze' ili kako 'nisam upućen u materiju' i pri tome ne ponudiš nikakvu suvislu argumentaciju samo govori o tvom neznanju i nemogućnosti da na pravi način dođeš do poente. A i kako bi kad si u potpunosti pogrešno procijenio stvari kako sam ti gore vrlo vrlo jasno naveo. Možeš otići Stephenu Hawkingu i poručiti mu da priča nebuloze ali to neće značiti da on zaista priča nebuloze jer nemaš nikakvu argumentaciju. Konačno, ako ono piskaranje koje nisam htio ni da citiram nazivaš argumentacijom na temu 'Louis van Gaal kao najzaslužniji čovjek za igru današnjeg Bayerna', onda bi najbolje bilo da edituješ post dok još neko nije pročitao i tako se spasiš sramote. Ali kao da ti znaš šta je sramota.

Ajoj kako si se ti zapalio za sitnicu :D
Polako bolan jer stvarno nisi upucen u materiju. ;) Najozbiljnije. Nisam bezobrazan vojvodo, samo direktan. :tralala:

Ti si izgleda mislio da je Van Gaal za jednu sezonu trebao napraviti takozvani "Super Bayern" koji ce mljeti sve pred sobom. Neozbiljan si onda..
Naravno, ne uzimas u obzir da je naslijedio raspad sistema od Klinsmanna. Ne uzimas u obzir da je dosao da postavi temelje Bayerna sa nekim novim mladim igracima koje je ukljucio iz omladinskog pogona.
Ima li Van Gaal carobni stapic? :)
Muller, Alaba, Badstuber, nisu igrali ni priblizno na onom nivou kakvom mogu igrati danas ali je od njih napravio igrace, prvenstveno on.
Prvenstveno on je je stvorio temelje za takozvani super Bayern, sa formacijom 4-2-3-1 gdje je imao dva snazna krilna, jedan spic i jedan poluspic. Nemoj pisati stvari koje nisu tacne jer jeste, on je utemeljio ovu ekipu koju gledas danas, i koja se iz sezone u sezonu samo nadogradjivala i postajala sve jaca.
Da, imao je jednu neuspijesnu sezonu, ali ne zaboravi imao ju je i Heynckes pa njega ne prozivamo, jos je naslijedio odlicnu ekipu upravo od Van Gaala.

Ti svjesno izostavljas neke cinjenice, samo da bi natjerao vodu na svoj mlin. Ne valja ti to vojvodo :D
Da me neko nebi pogresno razumio, bas me briga za Unitedom i tome kakav je on trener tamo, ali kada je njegov angazman u Bayernu u pitanju, onda treba realno reci da je Van Gaal utemeljio i ostavio svoj pecat u ovom danasnjem Bayernu.
MIA SAN MIA!
Prije nego moje ime uzmes u usta, operi ih. Kada uperis prst u mene, tri su uperena u tebe.

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 18 mar 2015, 20:26

Dakle, van Gaal je naslijedio raspali Bayern od Klinsmanna, a Heynckes je naslijedio sega-mega Bayern od van Gaala iako sezonu prije toga Bayern nije osvojio ništa i služio je kao sprdnja čak i u Njemačkoj. Pokušavaš ubacit' tako neku netačnu tvrdnju na mala vrata, e pa ne u mom dvorištu :nene: Dakle, Heynckes je naslijedio raspad sistema i iste sezone napravio mašinu od ekipe koja je i danas dan najjači ili jedan od 2-3 najjača europska kluba u svakom momentu. On je ostavio sređeno stanje, ne van Gaal. Tu je sve jasno. Ali džaba tebi crtat', ti misliš da je nešto argument ako ga ti nazoveš argumentom. Nije. Ovim bih završio svaku dalju raspravu na ovu temu.

Bilall
Kontakt:

PostPostao/la Bilall » 18 mar 2015, 20:33

DukeOfWellington WroteColonDakle, van Gaal je naslijedio raspali Bayern od Klinsmanna, a Heynckes je naslijedio sega-mega Bayern od van Gaala iako sezonu prije toga Bayern nije osvojio ništa i služio je kao sprdnja čak i u Njemačkoj. Pokušavaš ubacit' tako neku netačnu tvrdnju na mala vrata, e pa ne u mom dvorištu :nene: Dakle, Heynckes je naslijedio raspad sistema i iste sezone napravio mašinu od ekipe koja je i danas dan najjači ili jedan od 2-3 najjača europska kluba u svakom momentu. On je ostavio sređeno stanje, ne van Gaal. Tu je sve jasno. Ali džaba tebi crtat', ti misliš da je nešto argument ako ga ti nazoveš argumentom. Nije. Ovim bih završio svaku dalju raspravu na ovu temu.

Samo boldirano kada sam procitao, uvidio sam da nisi nikako upucen... nemoj se ljutiti ali nisi :)
Razlika izmedju tog Bayerna kojeg je naslijedio Van Gaal i onog kojeg je naslijedio Heynckes je nebo i zemlja.
Nemoj pisati o stvarima koje ne znas, jednostavno. Ja ako ne znam nesto o Unitedu, necu ni pisati o tome. ;)
MIA SAN MIA!

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 18 mar 2015, 20:37

Opet ista priča. Dakle, ispod ti stoji zašto je ta tvrdnja tačna a ti izvlačiš samu tvrdnju i tvrdiš da je netačna pri čemu je tvoj jedini argument - 'nisi upućen'. Tebi je mjera upućenosti navijanje za neki klub. Nije. To što ti tvrdiš da neko nije upućen ama baš ništa ne znači, i to bi trebao da razumiješ. Tako ne raspravljaju ozbiljni ljudi.

Bilall
Kontakt:

PostPostao/la Bilall » 18 mar 2015, 20:48

DukeOfWellington WroteColonOpet ista priča. Dakle, ispod ti stoji zašto je ta tvrdnja tačna a ti izvlačiš samu tvrdnju i tvrdiš da je netačna pri čemu je tvoj jedini argument - 'nisi upućen'. Tebi je mjera upućenosti navijanje za neki klub. Nije. To što ti tvrdiš da neko nije upućen ama baš ništa ne znači, i to bi trebao da razumiješ. Tako ne raspravljaju ozbiljni ljudi.

Spamamo temu dzaba. Ja ti ne lazem.
Ko je osramotio Bayern u Evropi pod vodstvom Van Gaala? Izgubili su nesretnim okolnostima protiv Intera u cetvrtfinalu ako se dobro sjecam, u njegovoj drugoj sezoni. Pogledaj kakve je blamaze trpio Bayern pod vodsvom Klinsmanna. 4:0 od Barcelone.
Pogledaj ekipu, sam sastav koju je Klinsmann napravio.. Christian Lell,Massimo Oddo, Andreas Ottl, Breno Borges. Ma daj ba. ne lici na ekipu.
MIA SAN MIA!

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.