Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 15 avg 2018, 08:58

:lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 15 avg 2018, 09:01

Brokula je napisao/la::lol:
Puno ovih novih likova da nisu ovo marsalovi i anelovi rezervni akauntovi :rol:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 15 avg 2018, 09:06

Ramiy je napisao/la:
Brokula je napisao/la::lol:
Puno ovih novih likova da nisu ovo marsalovi i anelovi rezervni akauntovi :rol:
Nemam pojma ko su, al evo sad znam da je Emer klocina i neznalica :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 15 avg 2018, 09:16

Ja samo ovaj acc imam :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 15 avg 2018, 10:06

anell je napisao/la:slika
tkz. natrcavanje bez efekta, vidjeno na svjetskom kad su srbi natrcali brazilce sto se na terenu nije primjetilo.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 15 avg 2018, 10:10

zanatlija57 je napisao/la:MOgao bih s dosta napisanog da se složim sa SEAMAN-om ali nemogu progutati način na koji to eleborira. Daj momak popravi malo rječnik i izbaci iz njega vulgarnosti...bićeš vjerodostojniji. Samo jedno kolo je odigrano...Trener je pogriješio i to će se vidjeti ubrzo...Pa Klop kad je preuzeo Liverpool je lutao i sada ima ekipu koja igra kako valja. Samo da dodam...Toreira mora biti ispred Džake,Lihštajner prije Beljerina a Lakazet mora igrati u tandemu sa Obamejangom. Najveći dobitak je Mattéo Guendouzi...Smijem reći da mamo novog Patric-ak Vieira-u. Sa Lenom treba malo pričekati.Tek da zna da neće lako do jedinice....
Po cemu si vidio da je novi Patrick Vieira? Ja sam po onim reakcijama u defanzivi i kiksevima vidio novog Denilsona, lik je Aguera poslao 1 na 1 sa Cechom, je li to novi Vieira?

Sta fali vulgarnom? Nismo na fakultetu pa da biramo rijeci...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 15 avg 2018, 10:35

japa je napisao/la:
anell je napisao/la:slika
tkz. natrcavanje bez efekta, vidjeno na svjetskom kad su srbi natrcali brazilce sto se na terenu nije primjetilo.
Ma radi se o tome da trčiš za loptom koju ima suparnik i tako nabijaš kilometražu. Sjećam se kad su Hrvati slavili Krunu Jurčića i Dinamo nakon onih 0-1 protiv Reala kod kuće jer su više pretrčali od Reala.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 15 avg 2018, 10:53

Kakve veze ima ako trcis ko muha bez glave ? Valjda treba imati neki rezultat poslije tog trčanja.
I am coming

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 15 avg 2018, 11:04

Pa i nije baš trčanje ko muha bez glave bilo, isforisirano je dosta grešaka kod protivnika, koji je vjerovatno najbolja pas ekipa na svijetu. Nije loše za prvu utakmicu
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 15 avg 2018, 11:11

Nije loše al nije ni kako treba. Ja nisam vidio da su napravili puno grešaka u igri City-a isforsirane od strane Arsenala
I am coming

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 15 avg 2018, 11:15

Isforsirano je dosta gresaka ali od njihovog golmana uglavnom koji nam je poklonio tri lopte iz kojih smo morali bar jedan gol zabiti npr. u onoj situaciji kad je Lacazete dezorjentisan pa konta da je u ofsajdu...Tamo na sredini terena se bas i nismo naosvajali lopti iz tog trcanja. To je bilo ko sto Artetitis rece trcanje iz ganjanja lopte. Npr. taj neki presing u par navrata je kao neka pozitivna stvar od dolaska Emerya ali selekcija igraca i sastav mu je bio ocajan i zbog toga nisam optimista, pa ovako nesto bi od voajera ocekivao da je ostao.

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 15 avg 2018, 14:36

Pa meni vise baca da je emery bezidejno kopirao wengera. Same old arsenal. Wenger in!

Avatar
Marsal
Postovi: 22609
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 15 avg 2018, 15:33

Gori su mi ovi novi nego ona zege ubleha. :facepalm: Ako ste fakat očekivali da pobijedimo Citya sa onakvom ekipom onda niste realni nimalo, Pep ovu momčad ima već treću godinu skoro na okupu, a mi smo tek počeli da nakon 10 godina neigranja uspostavljamo neki sistem koi će imati i glavu i rep, za 6 sedmica se to ne može srediti da si ne znam ti ko, eto pitajte Pepa koji se isprosipao prvu sezonu sa Cityem, čak i voajer mu bio težak zalogaj :lol:

Eh sad, selekcija igrača jeste bila loša za prvu utakmicu ali ne toliko, jedino što se može zamjerit je Torreira na klupi i Xhaka u prvoj... osim te rotacije mi nemamo bolje. Lakazet kad igra krilo nepostojeći je kao i Auba, zato se i krenulo sa Ozilom i Mikijem.

Miki je odigrao korektno ništa posebno, ali nije bio loš. Ozil je u defanzivi pridružio sjajnu partiju, ali je zakazao tamo gdje je najjači, u zadnoj trećini terena, jednostavno nije odigrao kako može.

Emery će ovo posložiti, ali treba vremena, treba se riješiti škarta, treba dovesti igrače koji mogu sprovesti ono što on zamisli, nažalost pola njih ne može trenutno, a jbg valjda bolje znamo od toga da se ne može 11 igrača promijenit u jednom roku.
japa je napisao/la:Isforsirano je dosta gresaka ali od njihovog golmana uglavnom koji nam je poklonio tri lopte iz kojih smo morali bar jedan gol zabiti npr. u onoj situaciji kad je Lacazete dezorjentisan pa konta da je u ofsajdu...Tamo na sredini terena se bas i nismo naosvajali lopti iz tog trcanja. To je bilo ko sto Artetitis rece trcanje iz ganjanja lopte. Npr. taj neki presing u par navrata je kao neka pozitivna stvar od dolaska Emerya ali selekcija igraca i sastav mu je bio ocajan i zbog toga nisam optimista, pa ovako nesto bi od voajera ocekivao da je ostao.


Evo pogledaj ovaj video, vidjećeš da je ovo nešto novo što nismo igrali pod voajerom, ali kao što sam napisao gore potrebna je dosta vremena da se ekipa koja nije bila taktički disciplinovana zadnjih 5-10 godina dovede na jedan nivo koji će biti zadovoljavajući.

Ne shvatam samo kako ne shvatate da imamo prosječnu ekipu, da smo realno tek peti ili šesti tim u Engleskoj i ne shvatam kako vam je Emery kriv za to.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 15 avg 2018, 16:45

1️⃣ Man City: €1.05 billion
2️⃣ Liverpool: €899.5m
3️⃣ Chelsea: €896m
4️⃣ Man United: €839m
5️⃣ Tottenham: €834.5m
6️⃣ Arsenal: €557.5m
7️⃣ Everton: €420.5m

Eto 6a smo ekipa lige sve ispod 6og mjesta je lose sve iznad je dobro :D
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 16 avg 2018, 11:38

Ne vjerujem da ćemo i bolji biti od tog 6 mjesta al opet, ko zna. Možda nas iznenade pa budemo i 5 čak :D
I am coming

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 16 avg 2018, 13:27

BREAKING: @Arsenal confirm Ainsley Maitland-Niles ruled out for six to eight weeks with a fractured leg. #SSN
Pocelo je
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 16 avg 2018, 21:03

Ramiy je napisao/la:
BREAKING: @Arsenal confirm Ainsley Maitland-Niles ruled out for six to eight weeks with a fractured leg. #SSN
Pocelo je
:damn:

Ono je na usporenom bas ruzno izgledalo. Samo mi nije jasno kako je slomio, ja sam vise mislio da je koljeno stradalo.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8263
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 17 avg 2018, 06:08

Ospina u napoliju na posudbi
Joel campbell u forsioneu za nepoznatu sumu

Avatar
Marsal
Postovi: 22609
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 17 avg 2018, 10:34

Rosicky je napisao/la:Ospina u napoliju na posudbi
Joel campbell u forsioneu za nepoznatu sumu
Ospinu dajemo za milion eura, a Joel 3-4 miliona eura.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 17 avg 2018, 11:56

Da hoće Iwobia nekome uvaliti :/
I am coming

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.