Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

liverpool - ARSENAL

2:2
6
18%
0:2
4
12%
1:2
4
12%
2:4
19
58%

Ukupno glasova: 33

Murga
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Murga » 01 sep 2019, 21:17

I treba da je negativno. Ovaj tim mora da pobjedi Spudse kod kuce, ali gledajuci kako igraju i sta Emery radi zadnjih mjeseci, ne cudi me nista. Zato sam na kraju prosle sezone i rekao da ih necu vise ni gledati i s pravom kako vidim.
Prosjecna ekipa u rangu Evertona po ovome sto pokazuju.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 01 sep 2019, 21:50

Moderni fudbal je bolesna stvar. Pepe 2 starta u ligi i momak se pljuje kao da je flopao 2 sezone. Što je najgore u obje utakmice je bio jako dobar
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

ItsRamiz
Kontakt:

Post Postao/la ItsRamiz » 01 sep 2019, 21:53

ma dobar je pepe kod njeg je lopta presigurna fakat lik ok igra jos malo da se prilagodi i da tim bolje citav igra i doci ce do izrazaja jos vise
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

topnik1
Kontakt:

Post Postao/la topnik1 » 01 sep 2019, 21:56

Ma Pepe je doktor, lik zakljuca loptu uvjek moze napraviti visak, samo dok malo ne poradi na zavrsnici bolje je da pokusava asistencijama krunisati dobru igru, vec protiv Watforda ocekujem njegov gol
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

QUARTERBACK
Kontakt:

Post Postao/la QUARTERBACK » 01 sep 2019, 22:00

de ba pepe ce biti vremenom jos bolji samo da se navikne na ligu a evo otkako je doso u sansama je i aktivno vrlo ucestvuje u napadu sto se i trazi od takvog igraca
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

topnik1
Kontakt:

Post Postao/la topnik1 » 01 sep 2019, 22:10

QUARTERBACK je napisao/la:de ba pepe ce biti vremenom jos bolji samo da se navikne na ligu a evo otkako je doso u sansama je i aktivno vrlo ucestvuje u napadu sto se i trazi od takvog igraca

Pojedini mislw da treba zabiti 25golova i podijeliti 20 asista za sezonu pa nije lik spic nego krilo, i odigrao dvije i pol utakmice od cega dva derbija i u oba bio dobar, ovdje cak i asistirao steta sto nije pogodio, ali ce biti vrhunsko pojacanje jos kada mu se Bellerin prikljuci po strani bit ce jos bolji :opaopa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 01 sep 2019, 22:24

Ma momak primi loptu niko mu ne smije prići ni na 5 metara. Odavno nismo imali takvog igrača
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Arnelv52
Kontakt:

Post Postao/la Arnelv52 » 01 sep 2019, 22:55

Još nije prošao ni pripreme sa Arsenalom. Neko ga uporedi sa Gervinhom... Gervinho nije imao tehniku i Gervinho nije bio dobar igrač na malom prostoru, Pepe ima i tehniku i odlično igra na malom prostoru.

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 01 sep 2019, 23:40

Najveći belaj je Emery, daj bolan godinu dana izdrkavaš neke taktike fore fazone, sredi tu ekipu vidiš kakav potencijal imamo, počinješ sa tri zadnja vezna derbi.

Nije prvi put, hiljadu puta smo prošle sezone igrali tako i pušili bodove, što Viško govori dobro uvijek zbog te pasivnosti primamo golove u derbijima i gubimo iste, kakva bolan defanziva o čemu pričamo? Da je bar defanziva ala ne damo im prići, nego frajer je bacio trojicu veznjaka koji ne mogu iznijeti loptu na protivnički dio, koji nisu kreatori posebni i koji se pate da distribuišu loptu našim napadačima..

Kako je moguće da uvijek ovako počinjemo? Kaže neko drugo poluvrijeme obećava nastavak sezone, uzeli smo ih 4-2 prošle sezone u najboljem meču pod Emeryem i pogledaj kako smo završili, ubi nam lik svaki potencijal napadački svojim bombama i taktikama, 3 DMFa derbi, bravo majstore, mogao bi da ti nije Xhaka DMF možda..

Meni je muka gledati kako Auba prilazi po loptu i Lacazette uzima onu loptu i pokušava stvoriti napad, brate nisu ti oni Salah i Mane, ovi su čisti napadači sa time da je Laca najkompletniji igrač kod nas, daj im finu distributivnu sredinu i vidjećeš kako će da igraju, a ne da gledamo patnju da nam treba 40 minuta da uputimo prvi šut u okvir gola..

Dvije izmjene, Pepe je trebao vani nakon 75te, Xhaka nakon 45, uveo je armenskog prasca Mikitarijana, pa hajde da ne budem pristrasan, nije uveo Ozila, ali jedan mali Nelson bi odigrao 300000x puta bolje nego ovaj krmak, a da ne pričam šta je Ozil za Mikitarijana, božanstvo u fudbalskom smislu, elem i da nijednog nije uveo imao je Willocka ili Nelsona, ne znam koju foru Emery izigrava, idiot obični.

Tješi se nešto, traži pozitive, napretka nemamo, nemamo igru, imamo pojedince, strijelci dosad -

Auba
Laca
Torreira

Bukvalno znali smo na opening dayu 2009te npr dati Evertonu 6 golova sa 6 razlicitih igraca, zamisli sad da osim napadačkog dvojca niko drugi ne postiže golove.

Sramota Emery, i da udjes u top 4 nisi trener za duže staze, treba završiti sa njim ove sezone i dati nekome drugom priliku.
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Murga
Kontakt:

Post Postao/la Murga » 01 sep 2019, 23:57

Ja mislim da su se stvari malo promjenile kako je otisla ona ubleha (Gazidis) i da ce treneri letiti ako rezultati budu losi. Volio sam da je Emery uspjesniji, ali tvrdoglav je brate dragi sto se tice igre i igraca.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

ItsRamiz
Kontakt:

Post Postao/la ItsRamiz » 02 sep 2019, 00:03

Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
·
48m
AS Roma are in talks with Arsenal for Mkhitaryan. #AFC #Roma #transfers

ekstra

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 02 sep 2019, 09:59

Prema Skyu otputovao već u Rim

Roma plaća 180kpw a mi 20

Ovo Emeryu hladan tuš da mu pokažu da nema zajebancije sa ovim propalicama, prvi put da je neko iznad onaj ko poznaje fudbal a ne kao sto je Gazidis bio prokleti

Jos par gresaka i salji Emerya takodjer Raule
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Harika
Kontakt:

Post Postao/la Harika » 02 sep 2019, 10:10

I Džaku i Mustafija još allaha ti
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 02 sep 2019, 11:39

slika

:zviz:
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 02 sep 2019, 12:47

slika

Ornstein kaže nema pravo otkupa, Fabrizio kaže da ima 15 miliona eura + 3.5 miliona plate.
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

ItsRamiz
Kontakt:

Post Postao/la ItsRamiz » 02 sep 2019, 12:49

Ornsteinu vise vjerujem nego svojim ocima

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 02 sep 2019, 15:16

**** Raul ne vadi.

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 03 sep 2019, 14:30

Arsenal have now saved £45m on their annual wage bill, adding up to nearly £900k a week, after Mkhitaryan became the 11th senior player to be offloaded this summer, alongside Cech, Ramsey, Welbeck, Koscielny, Monreal, Elneny, Iwobi, Ospina, Lichtsteiner & Jenkinson.

:bow:

QUARTERBACK
Kontakt:

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 sep 2019, 00:57

sto se tice ciscenja igraca ovo ljeto svaka im cast sta su sve rasprodali to je prvi znak da se nesto mjenja u ovom klubu radi se drugacije nece se dozvoljavati da se vise svakakav otpad nakuplja
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 05 sep 2019, 17:32

https://arsenal-mania.com/forum/threads ... 46/page-44

malo nize vidjecete xhakin video sa njegovim greskama, ne da ih ima mnogo nego ih ima koliko ti bog hoce
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.