Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Brokula
Postovi: 30482
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 25 jan 2022, 18:47

Rajaz je napisao/la:
25 jan 2022, 17:12
Rajaz je napisao/la:
08 jan 2022, 16:49
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
08 jan 2022, 12:45
Mislim da Vlahovića nema potrebe više spominjati. Agent mu uopšte ne odgovara na pozive Arsenala.

Možda misli da može u City. Nema drugog objašnjenja. Juventus i Barsa su smiješni klubovi, ali ako ganja tamo da ide neka ide.
Zašto bi bilo ko na planeti, a kamoli Vlahović koji može birati, odabrao klub koji je evo 2 decenije totalno nebitan u Evropskom fudbalu prije Juventusa i Barcelone :?
BenWhite je napisao/la:
25 jan 2022, 13:24
Juve će platiti 75 miliona. Utopit će Moratu negdje. Očigledno da se može naći način za takvog igrača. Kad se hoće i zna.

Mi se uopšte nismo trebali petljati tu. Mislio sam da su priče kako se ne javlja na telefon glupost a ustvari su tačne. Naši su izgleda čekali da se javi i izgubili evo 4-5 mjeseci hahahahaha
To ti je tako
Ne razumijem kako si pokusao ispasti pametan u situaciji gdje momak nista nije krivo rekao. Boze me sacuvaj
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15045
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 25 jan 2022, 18:54

Ne djeluje lose ovaj Isak ali brate noge su ko plitke, gore nego u Aube, svaki jaci start na njega potencijalno odsustvo s terena po par sedmica.
Gradjen je ko pjetlic kakav a ne kao momak koji igra seniorski fudbal.
Iato tako ne mogu vjerovati da smo ganjali Vlahovica a alternativa mu je Isak, dva totalno razlicita fudbalera sa Isakom ponovo nebi dobili to aktivno ucestvovanje u gradnji napada jer ne vjerujem da se on bilo kome moze zagraditi i sacuvati loptu, dok s druge strane Vlah to moze bez problema, sa Vlahovicem bi dobili i skok igru i onda bi oni nasi slini centarsutevi imali smisla, sa Isakom to ponovo nema smisla.
I Vlahovic i Isak su dobri igraci ali sasvim dva razlicita tipa naapdaca, vise mi pije vode da uistinu ganjamo DCL jer je on taj tip napadaca kao Vlahovic, samo eto Vlah nam je bio prva opcija sada kako je on i zvanicno propao mislim da ce se ganjati Calwert :mrgreen:
Nezz ni ja sta sam sad sve ispisao :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Rajaz » 25 jan 2022, 20:09

Brokula je napisao/la:
25 jan 2022, 18:47
Rajaz je napisao/la:
25 jan 2022, 17:12
Rajaz je napisao/la:
08 jan 2022, 16:49


Zašto bi bilo ko na planeti, a kamoli Vlahović koji može birati, odabrao klub koji je evo 2 decenije totalno nebitan u Evropskom fudbalu prije Juventusa i Barcelone :?
BenWhite je napisao/la:
25 jan 2022, 13:24
Juve će platiti 75 miliona. Utopit će Moratu negdje. Očigledno da se može naći način za takvog igrača. Kad se hoće i zna.

Mi se uopšte nismo trebali petljati tu. Mislio sam da su priče kako se ne javlja na telefon glupost a ustvari su tačne. Naši su izgleda čekali da se javi i izgubili evo 4-5 mjeseci hahahahaha
To ti je tako
Ne razumijem kako si pokusao ispasti pametan u situaciji gdje momak nista nije krivo rekao. Boze me sacuvaj
Vrati se na ovu diskusiju i biće ti jasno.

Ili ću ti je ja iskopati :kafa:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Justin » 25 jan 2022, 20:53

DCL > Vlah

Rjesavaj to i da se izbori top4. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 25 jan 2022, 22:18

Rajaz je napisao/la:
25 jan 2022, 17:12
Rajaz je napisao/la:
08 jan 2022, 16:49
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
08 jan 2022, 12:45
Mislim da Vlahovića nema potrebe više spominjati. Agent mu uopšte ne odgovara na pozive Arsenala.

Možda misli da može u City. Nema drugog objašnjenja. Juventus i Barsa su smiješni klubovi, ali ako ganja tamo da ide neka ide.
Zašto bi bilo ko na planeti, a kamoli Vlahović koji može birati, odabrao klub koji je evo 2 decenije totalno nebitan u Evropskom fudbalu prije Juventusa i Barcelone :?
BenWhite je napisao/la:
25 jan 2022, 13:24
Juve će platiti 75 miliona. Utopit će Moratu negdje. Očigledno da se može naći način za takvog igrača. Kad se hoće i zna.

Mi se uopšte nismo trebali petljati tu. Mislio sam da su priče kako se ne javlja na telefon glupost a ustvari su tačne. Naši su izgleda čekali da se javi i izgubili evo 4-5 mjeseci hahahahaha
To ti je tako
Šta? Ne kontam?
07 jan 2022, 15:46
Ako Guardiola razmišlja o Vlahoviću, time je otklonjena i najmanja dilema o kvaliteti tog igrača.
On će vjerovatno u Juventusu završiti. Haaland u City, Mbappe u Real, Kane u Totenhem hahahahahahah
Ovo sam napisao prije 20 dana. Kakve ja imam veze sa raspravom o Juventusu?
41:34

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 26 jan 2022, 01:52

I sad se postavlja pitanje ako ne dovedemo nikoga, ko je kriv za ovu situaciju?

Nije samo Edu - Arteta je poslao AMNa na posudbu, Marija također, Salibu na početku sezone, Guendouzi je prodan, a pare potrošene na beskorisnog Lokongu.

Još par dana imaju, poslao je pola ekipe na posudbe kad nam treba kakva takva klupa, da ne bi mali Čarli Patino igrao svaku drugu utakmicu do kraja sezone.

Nema ovdje ozbiljnosti sekunde jedne jedine, sve se u zadnji dan radi, da Tomisayu nije ispao ok pojačanje vidjeli bismo mnoge žalbe jer je doveden bukvalno na zadnji dan prelaznog roka, kako je panic buy i slično.

Neozbiljni, a imamo finu priliku da se približimo Europi.

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Murga » 26 jan 2022, 05:03

---------------- Ramsdale
Karate Kid - Gabriel - Saliba - Tierney
------------- Dernek - White
-------- Saka ---- ESR ----- Martineli
----------------- Kaseta

Ne znam kako bi ovo izgledalo na terenu, ali za mene i mozda najbolje od igraca sto imamo. Jest da nije White mozda kalibar za toga, ali mozda bi protok lopte bio bolji prema naprijed. Martineli je vrijedan, ne bi se bojao za tu stranu previse.
S obzirom da je Xhaka nezamjenjiv, da Saliba nece nikad mozda ni zaigrat kod nas, nema ni ovome nade.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 26 jan 2022, 15:26

Bruno u Njukastlu

Šta je Donnyem iz Junajteda, grije im klupu, a dobar igrač

Avatar
Marsal
Postovi: 22590
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2022, 16:21

I to bi to...

Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Sarsfield
Postovi: 518
Pridružen/a: 21 mar 2019, 12:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Sarsfield » 26 jan 2022, 16:59

Spominje se Neves :pray:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 26 jan 2022, 18:04

Vidim cmizdra se na temi EPL, počinjem polahko shvatati ovog Begu.

Balinja se za nekim Brunom, čuo za njega prekjučer, vidio ime i Arsenal kako lista FB feed.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Rosicky » 26 jan 2022, 18:58

Kakve lopte dijeli nenara

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 26 jan 2022, 19:03

Čuj balinja se za Brunu hahahahahhahahaha kakav proniciljiv zaključak, popišam se i na Brunu i na kreatore ovakvih zaključaka.

Ekipa zbog nedostatka veznih igrača morala otkazivati utakmice, tu nam igra lik koji ne zna osnove fudbala. Upgrade na osnovu njega bi bio i Jonjo Shelvey a ne Bruno ili ne znam ko već.
41:34

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Rajaz » 26 jan 2022, 19:48

BenWhite je napisao/la:
25 jan 2022, 22:18
Rajaz je napisao/la:
25 jan 2022, 17:12
Rajaz je napisao/la:
08 jan 2022, 16:49


Zašto bi bilo ko na planeti, a kamoli Vlahović koji može birati, odabrao klub koji je evo 2 decenije totalno nebitan u Evropskom fudbalu prije Juventusa i Barcelone :?
BenWhite je napisao/la:
25 jan 2022, 13:24
Juve će platiti 75 miliona. Utopit će Moratu negdje. Očigledno da se može naći način za takvog igrača. Kad se hoće i zna.

Mi se uopšte nismo trebali petljati tu. Mislio sam da su priče kako se ne javlja na telefon glupost a ustvari su tačne. Naši su izgleda čekali da se javi i izgubili evo 4-5 mjeseci hahahahaha
To ti je tako
Šta? Ne kontam?
07 jan 2022, 15:46
Ako Guardiola razmišlja o Vlahoviću, time je otklonjena i najmanja dilema o kvaliteti tog igrača.
On će vjerovatno u Juventusu završiti. Haaland u City, Mbappe u Real, Kane u Totenhem hahahahahahah
Ovo sam napisao prije 20 dana. Kakve ja imam veze sa raspravom o Juventusu?
U pravu si
BenWhite je napisao/la:
08 jan 2022, 17:01
Ovi polupanci iz Barcelone se izgleda interesuju za svakog igrača i na kraju dovedu otpatke Citya hahahah
Oni neki faktor, i dalje im Buskec vedri i oblači a svaka utakmica u ligi im je derbi. Čak i ovakav Arsenal je trenutno i finansijski i organizaciono i igrački i bilo kako koplje iznad raspale Barcelone.
Ti si odvukao diskusiju u drugom smjeru. Izvinjavam se.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 26 jan 2022, 20:40

Evo ništa ni od El Nenija za sirotinju.
Pld W D L
38 26 12 0

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Artetitis » 27 jan 2022, 11:14

DCL je grozan izbor za napadača, cijenu mu nabija to što je Englez i to je to. Zabija golove k'o Nketiah, sa par metara, ali učešće u kreiranju nula bodova. Radije bih dao pare za Petkovića iz Dinama nego za ovog Evertonovog kloca. Alternativno, dao bih masnu lovu za Richarlisona i napravio špica od njega.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8489
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Gunner4 » 27 jan 2022, 13:53

Sva tri izbora su grozna... Teski prosjeci nabildane cijene... Jos juce kad se pojavila prica o Jovicu kad se slogirao nisam. Ali sreca nista od toga.
Vidis Richarlison ne bi bio losa opcija. Vidim danas pisu o onoj masini iz Napolija kao da cemo ponuditi onih 70 miliona ma da ne vjerujem u to ni najmanje pogotovo ne u zimu.
Za iducu sezonu cemo i onako dovesti 2 nova napadaca.

Vezni red je tek katastrofa i veci prioritet. I tu potrebna 2 igraca za normalno funkcionisanje ali da je bar 1 dovesti.

Sreca izgleda se odustalo od Artura.
Tilemans nista navodno se i Liverpool ukljucio a i to je posao vezan za ljeto.
Neves dijeluje kao izglednije rijesenje i moja najveca zelja vec 2 sezone.
Birmingemske novine pisu da ovi iz Aston Ville cekaju da ih kontaktiramo za Luiza. Izgleda Edu potrosio racun zvrckajuci Vlahovica.
Nije mi jasno zasto Renata Sachesa ne pokupe. Sad je vec dostupan za 30ak miliona.

Sve u svemu Neves i Luiz kad bi sad dosli mogli bi ponovo da se posibamo za top4. A kostali bi nas manje nego za Vlahovica sto su htjeli dati
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22590
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 27 jan 2022, 14:35

Gunner4 je napisao/la:
27 jan 2022, 13:53

Sve u svemu Neves i Luiz kad bi sad dosli mogli bi ponovo da se posibamo za top4. A kostali bi nas manje nego za Vlahovica sto su htjeli dati
I ja bih radije njih dvojicu nego napadača.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Brokula
Postovi: 30482
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 27 jan 2022, 16:36

Imena koja se spominju sem ovog iz Vukova su toliko grozna da bi vise imali za top4 da nikog ne dovedemo. Ionako su svi spremni poslije ove pauze
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Artetitis » 27 jan 2022, 17:18

Gunner4 je napisao/la:
27 jan 2022, 13:53
Sva tri izbora su grozna... Teski prosjeci nabildane cijene... Jos juce kad se pojavila prica o Jovicu kad se slogirao nisam. Ali sreca nista od toga.
Vidis Richarlison ne bi bio losa opcija. Vidim danas pisu o onoj masini iz Napolija kao da cemo ponuditi onih 70 miliona ma da ne vjerujem u to ni najmanje pogotovo ne u zimu.
Za iducu sezonu cemo i onako dovesti 2 nova napadaca.

Vezni red je tek katastrofa i veci prioritet. I tu potrebna 2 igraca za normalno funkcionisanje ali da je bar 1 dovesti.

Sreca izgleda se odustalo od Artura.
Tilemans nista navodno se i Liverpool ukljucio a i to je posao vezan za ljeto.
Neves dijeluje kao izglednije rijesenje i moja najveca zelja vec 2 sezone.
Birmingemske novine pisu da ovi iz Aston Ville cekaju da ih kontaktiramo za Luiza. Izgleda Edu potrosio racun zvrckajuci Vlahovica.
Nije mi jasno zasto Renata Sachesa ne pokupe. Sad je vec dostupan za 30ak miliona.

Sve u svemu Neves i Luiz kad bi sad dosli mogli bi ponovo da se posibamo za top4. A kostali bi nas manje nego za Vlahovica sto su htjeli dati
Meni se Neves oduvijek sviđao kao igrač. On i Moutinho su bili bolji vezni red nego što smo mi imali od 2008. Sanches mi je uvijek imao nešto što me malo nerviralo.

Richarlison na krilu ili CF-u uz Martinellija, brazilska veza koja bi ubijala svaku odbranu u pojam.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.