Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
feniksptica
Postovi: 15309
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la feniksptica » 28 jan 2023, 12:02

Na dva fronta idemo. Mada EL ne ganjat do polufinala. Nije to toliko opterećenje. Bolje BW da igra zadnjeg nego Lokonga il da se dovede bilo ko
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 28 jan 2023, 12:04

Ja bas mislim da ih treba maltretirat dok ne prodaju
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 28 jan 2023, 12:29

Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 12:04
Ja bas mislim da ih treba maltretirat dok ne prodaju
Ma nema od prodaje ništa, Douglas Luiz situacija. Treba se okrenut drugom rješenju ili jednostavno odustati od trke i ne dozvolit svakom klubu da na nama oštri qrac.

Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 jan 2023, 12:35

Douglas Luiz nije tražio transfer, ovaj je postao na TW i IG i nije se pojavio na treningu.

Pustit će ga za 70-75m. A u ovom trenutku je to vrijedno, plus mu je samo 22.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
feniksptica
Postovi: 15309
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la feniksptica » 28 jan 2023, 12:53

Nece, vjerojatno bi i mi podrzali klub da nama neko ovako uradi.

Spremni su ga na ljeto prodat i jeftinije al sad nece
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 28 jan 2023, 12:57

Ma razmisljate emotivno, sve je to dio pregovaracke taktike. Sto odlucnije djeluju, vece su sanse da ce dobro naplatiti.
Igrac bukvalno moli da ide i da ga puste, nema sanse da bi iko od nas htio da zadrzimo takvog igraca da se radi o nekom nasem.

Plus na sve to dajemo ogromne novce, mnogo vise nego sto vrijedi. Ne pljackamo Brighton
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 28 jan 2023, 13:19

Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 12:57
Ma razmisljate emotivno, sve je to dio pregovaracke taktike. Sto odlucnije djeluju, vece su sanse da ce dobro naplatiti.
Igrac bukvalno moli da ide i da ga puste, nema sanse da bi iko od nas htio da zadrzimo takvog igraca da se radi o nekom nasem.

Plus na sve to dajemo ogromne novce, mnogo vise nego sto vrijedi. Ne pljackamo Brighton
Nah, ovo je Douglas Luiz situacija.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
AA23
Postovi: 16087
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 28 jan 2023, 13:21

Ovaj brat je na 5k sedmično u Brightonu valjda, a ne potpisuje mu se ugovor jer zna da će ići na ljeto.

Na ljeto će biti jeftiniji, Brighton sad ima priliku da uzme paprene pare, svakako gledaju Haidara kao potencijalnu zamjenu.

Ako danas ne bude gotov Caicedo, treba odmah preci na narednu metu, a ne zadržavati se na nečemu što se vidi da neće proći (ako je to slučaj).

Ima još meta koje mogu biti backup Parteyu.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 28 jan 2023, 14:09

Marsal je napisao/la:
28 jan 2023, 13:19
Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 12:57
Ma razmisljate emotivno, sve je to dio pregovaracke taktike. Sto odlucnije djeluju, vece su sanse da ce dobro naplatiti.
Igrac bukvalno moli da ide i da ga puste, nema sanse da bi iko od nas htio da zadrzimo takvog igraca da se radi o nekom nasem.

Plus na sve to dajemo ogromne novce, mnogo vise nego sto vrijedi. Ne pljackamo Brighton
Nah, ovo je Douglas Luiz situacija.
Nah 2, evo ljudi su ga spremni prodat vec danas za 90. ;)

Sve su to menadzerske igre moj Marsale. Ko god je imao dodira s bilo kakvim vidom prodaje, zna da apsolutno sve ima cijenu.

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 28 jan 2023, 14:31

Pratite ga molim vas cijeli ovaj napad :facepalm:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la L-Train » 28 jan 2023, 14:43

Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 14:31
Pratite ga molim vas cijeli ovaj napad :facepalm:
Fino skakuce
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 28 jan 2023, 15:01

Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 14:31
Pratite ga molim vas cijeli ovaj napad :facepalm:
Hahah yebo majku vise bih ja terena pokrio i bolje akciju pratio nego ovaj milioner :rol:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 28 jan 2023, 15:03

Sjecam se u St. Gallenu kad smo igrali EL protiv Züricha, bilo par poznanika koji apsolutno ne prate fudbal, ali su eto dosli da odgledaju tekmu. Nadjemo se poslije tekme i ljudi umiru od smijeha i pitaju ko vam je onaj "crni" u vezi? Lik je bukvalno cijelu tekmu razgledao oko sebe, po tribinama, kao da je zagrijavanje, a ne evropska tekma. :urnebes:
To se u prijenosu ne vidi, jer je samo u fokusu kad je oko lopte. Medjutim kad ga uzivo ovako pratis, cvojek je izgubljen k´o abdest po terenu. Igra bez lopte mu je apsolutna nula.

Eh bukvalno isto i ovdje na snimku, covjek apsolutno nema nikakve fudbalske inteligencije i konstantno cuva prazan prostor. Alvareza je trebao ispratit prvo, pa nakon stative je trebao ici dosta agresivnije naprijed te bit na distanci Ake-a i Gundogana. Bukvalno u sve tri situacije je bio 2 koraka iza mjesta gdje treba biti. Sto se tice igre prema naprijed, tu nije bio los. Dobijao je duele, oslobadjao se relativno lako svog igraca, ali jednostavno nema fudbalski IQ ni blizu Partey-a. Nesto poput Xhake, dok je igrao DMFa. Mozda bi se i on preporodio s ofanzivnijom ulogom u timu.


Ako Partey bude duze van pogona, bez dostojne zamjene nam se pise crno. Iako nije u top formi i dalje je miljama iznad svakog igraca na toj poziciji u ovoj ligi, osim Casemira. Kad su na 100%, onda su tu negdje.

Avatar
AA23
Postovi: 16087
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 28 jan 2023, 16:07

Meni je krivo što smo prepustili dovođenje zamjenskog veznog za zadnje dane prelaznog roka.

Znalo se od početka sezone da je na Parteyu sve živo, umjesto da smo odmah dali ponudu za Caicedoa i ako ne prođe, našli zamjenu, mi zadnja 3 dana ćemo sad biti rob otkupne cijene koju Brighton može da diktira.

Edu mi ne ulijeva povjerenje nimalo sa načinom na koji radi transfere, Mudrik je isti fazon bio, pola januara smo izgubili na liku kojeg je Čelzi riješio za jedan dan, umjesto da je prioritet bio veznjak, pa krilo pa onda stoper.

Ovako smo propustili veliku šansu za ligu ako Partey bude odsutan jer jedini način da neka sredina postoji je da Vieira igra sredinu zajedno sa Odegaardom a Xhaka bude klasični DMF, Lokonga ne smije primirsati prvoj postavi, momak je pojavom kriv što smo ispušili LP prošle sezone, a ne da kažem da smo izgubili titulu bude li on igrao umjesto Parteya.

Iskeširajte za Caicedoa, nema sad drugog izbora, sami su se uvaljali u ova ****, Edu je najviše kriv za ovo.

Avatar
Brokula
Postovi: 30956
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 28 jan 2023, 16:12

Parteyu nije nista, udario ga KDB laktom u rebra, ali se vezni morao dovesti mozda cak i ljetos. Pravo je cudo sto je Partey ovoliko dugo čitav
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16087
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 28 jan 2023, 16:24

Brokula je napisao/la:
28 jan 2023, 16:12
Parteyu nije nista, udario ga KDB laktom u rebra, ali se vezni morao dovesti mozda cak i ljetos. Pravo je cudo sto je Partey ovoliko dugo čitav
E pa to, ne znam jel stvarno neko lud da vjeruje u Elnenya i Lokongu, čak i oni najpozitivniji navijači su bili svjesni da ne može bez adekvatne zamjene za Parteya.

Mislim da se Edu malo provlači pod uspjehom koji Arteta trenutno ima, nije mi neki strateg niti mi djeluje da je toliko dobar, Parteya smo na kraju prelaznog doveli isto nakon što smo čekali cijelo ljeto.

Pretpostavka je da nisu ni oni očekivali da ćemo biti u ovakvoj situaciji u kojoj se sada nalazimo, ali opet Edu je morao da na vrijeme potraži i da postavi prioritet za veznjaka koji je neminovan, Vieira ne može mijenjati Parteya.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 jan 2023, 17:10

Dođi nam Moisesuuuu :pray:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 28 jan 2023, 17:17

Ja sam ovdje pisao dok se desavala saga s Ukrajincem, da nama vise gori pod nogama u vezi, nego u napadu. Gore imamo par igraca koji mogu uskocit utakmicu dvije protiv ovih slabijih ekipa, ali u vezi cak i za takve tekme nemamo rjesenje, pogotovo nakon povrede Elnenya.


Dovodjenje DMFa je apsolutni prioritet do kraja roka, cak i po cijenu opasnog preplacivanja.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8065
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 28 jan 2023, 17:29



Malo lijepih vijesti :thumbup:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 jan 2023, 17:40

AshburtonG je napisao/la:
28 jan 2023, 17:17
Ja sam ovdje pisao dok se desavala saga s Ukrajincem, da nama vise gori pod nogama u vezi, nego u napadu. Gore imamo par igraca koji mogu uskocit utakmicu dvije protiv ovih slabijih ekipa, ali u vezi cak i za takve tekme nemamo rjesenje, pogotovo nakon povrede Elnenya.


Dovodjenje DMFa je apsolutni prioritet do kraja roka, cak i po cijenu opasnog preplacivanja.
100%, ja bi za njega dao i 85m. Jednostavno gori pod nogađa a dobijas Kante regen-a za sljedecih 10 godina.

Evo ponudili smo 70m.

⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.