Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:25

Reče čovjek koji je za Nunu Tavaresa rekao da je igrač hahahahahahahahah. Jel treba šta dalje pričati o tome i tvom poznavanju fudbala? Ustvari, ovo danas i tvoja argumentacija te ogolila.

O tim ličnim stvarima i podacima stvarno ne želim. To je dno dna i zadnja stvar koju ljudi na forumu provlače kad iscrpe sve nebuloze o fudbalu ili nečemu drugom. Da li ti meni možeš nešto pojasniti, i o tome ne želim fakat. Niti znam ko si ni šta si. A i ne zanime me iskreno. Niti prosipam pamet ikome niti ikoga lično prozivam niti uopšte svodim rasprave na lične stvari. Ti ako želiš još podataka o meni, javi se, nije problem, riješit ćemo nešto.
41:34

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:28

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:25
Reče čovjek koji je za Nunu Tavaresa rekao da je igrač hahahahahahahahah. Jel treba šta dalje pričati o tome i tvom poznavanju fudbala? Ustvari, ovo danas i tvoja argumentacija te ogolila.

O tim ličnim stvarima i podacima stvarno ne želim. To je dno dna i zadnja stvar koju ljudi na forumu provlače kad iscrpe sve nebuloze o fudbalu ili nečemu drugom. Da li ti meni možeš nešto pojasniti, i o tome ne želim fakat. Niti znam ko si ni šta si. A i ne zanime me iskreno. Niti prosipam pamet ikome niti ikoga lično prozivam niti uopšte svodim rasprave na lične stvari. Ti ako želiš još podataka o meni, javi se, nije problem, riješit ćemo nešto.
Ne daj se selektore, inženjeru. Kad se fakultet mogao privesti kraju za deset godina, valjda će se šta i o fudbalu moći naučiti.

Nuno Tavares do 20. godine uspio dogurati do Arsenala. Jok, ti si znalac koji će objasniti skautima koji prate fudbal koga trebaju dovesti i Arteti objasniti kako treba klub voditi. :rol: :rol: :rol: :rol:
Zadnja izmjena: bega_afc, dana/u 23 jan 2022, 17:33, ukupno mijenjano 1 put.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 23 jan 2022, 17:33

Pomalo momci.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30941
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 17:35

anell je napisao/la:
23 jan 2022, 17:33
Pomalo momci.
Zamisli da smo izgubili
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:36

anell je napisao/la:
23 jan 2022, 17:33
Pomalo momci.
Qrca mog pomalo kad danas svaka šuša misli da može prosipati pamet gdje stigne.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:36

Ma jasno. Ako ništa tu imam tebe da naučim o fudbalu mnogo toga.

7 sam studirao, 5 godina mastera sam završio. Barem nemoj lagati ali okej, razumem te, teško ti je. Ocrniti mene na taj način i to laganjem je stvarno jadno. Ono dno dna bgmi. Nemam riječi.
41:34

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13498
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 jan 2022, 17:36

a yebi ga vama je ok napraviti dvije izgledne sanse protiv zadnjih na tabeli i reci da nisi imao srece, meni nije jer to mora biti puno vise od toga ako vec pretendujemo tom top4..
zato sam i rekao kad skontas ko je igrao sredinu dobro je i ovo, al necu se nikad pomiriti s tim da ne pobjedjujemo i da mi to postane u redu, ovo je arsenal mora da postoji kvalitet, pravi mentalitet i glad za pobjedom.. oni su odigrali dobru odbranu jer nasi nisu kvalitetno napadali, lose su izbore pravili u dodavanjima i otvaranjima prostora, lose se kretali previse staticni bili kad se ovako ekipa zatvori ne mozes i ti stajati nema poente..

evo recite vi jeste li optimisticni da mozemo doci do lige prvaka? ja bih volio ali iskreno rekao bih 40/60 sanse da cemo uspjeti u tome nadam se da grijesim
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30941
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 17:38

QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 17:36
a yebi ga vama je ok napraviti dvije izgledne sanse protiv zadnjih na tabeli i reci da nisi imao srece, meni nije jer to mora biti puno vise od toga ako vec pretendujemo tom top4..
zato sam i rekao kad skontas ko je igrao sredinu dobro je i ovo, al necu se nikad pomiriti s tim da ne pobjedjujemo i da mi to postane u redu, ovo je arsenal mora da postoji kvalitet, pravi mentalitet i glad za pobjedom.. oni su odigrali dobru odbranu jer nasi nisu kvalitetno napadali, lose su izbore pravili u dodavanjima i otvaranjima prostora, lose se kretali previse staticni bili kad se ovako ekipa zatvori ne mozes i ti stajati nema poente..

evo recite vi jeste li optimisticni da mozemo doci do lige prvaka? ja bih volio ali iskreno rekao bih 40/60 sanse da cemo uspjeti u tome nadam se da grijesim

Ruku na srce dosad smo sve i jednu pobijedili od ovih sa dna tabele :D

A top4 je izgubljen
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:44

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:36
Ma jasno. Ako ništa tu imam tebe da naučim o fudbalu mnogo toga.

7 sam studirao, 5 godina mastera sam završio. Barem nemoj lagati ali okej, razumem te, teško ti je. Ocrniti mene na taj način i to laganjem je stvarno jadno. Ono dno dna bgmi. Nemam riječi.
Kad hoćeš da se nekom obratiš i pokušaš ismijavati, citiraš ga, ne sakrivaš se okolo po tuđim dimijama. Dovoljno dugo sam se suzdržavao da ti ne odgovorim na ovakav način. Kažem ti, nisi ipak toliko pametan koliko misliš.

MašAllah, nek se on priveo kraju pa koliko god da je trajalo, sad možeš po internetu pamet prosipati. Valjda će biti i kakva mlada hairli koja će uskoro pasti na stiskanje šake na profilnoj, kako bi se neofirno istakao biceps nabijen od drkanja, pa ćeš manje srati ljudima po raznim forumima i fejzbuk stranicama.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Marsal
Postovi: 22713
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 23 jan 2022, 17:52

B(r)ega i Ben White,

ZADNJE UPOZORENJE PRED BAN!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:55

Na kakav način da mi odgovoriš? Lažima? Pa ako si se već suzdržavao, barem istinu pričaj. Lažima se ionako zakopavaš u **** iz kojih se sada ne možeš iščupati.

Već rekoh, poraz u diskusiji na forumu znači iznošenje privatnih stvari na forum. Dno dna. I na sve to, pominje skrivanje a ja nemam pojma zapravo ko je on niti se krijem od njega hahahahah.

Ponavljam, ako te još šta zanima, javi se eto. Što se kriješ 'iza dimija'?
41:34

Avatar
Brokula
Postovi: 30941
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 17:56

A koji vam je kur.ac brate mili
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 18:02

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:55
Na kakav način da mi odgovoriš? Lažima? Pa ako si se već suzdržavao, barem istinu pričaj. Lažima se ionako zakopavaš u **** iz kojih se sada ne možeš iščupati.

Već rekoh, poraz u diskusiji na forumu znači iznošenje privatnih stvari na forum. Dno dna. I na sve to, pominje skrivanje a ja nemam pojma zapravo ko je on niti se krijem od njega hahahahah.

Ponavljam, ako te još šta zanima, javi se eto. Što se kriješ 'iza dimija'?
Poraz u diskusiji na forumu. Sine dragi, previše držiš telefon u rukama. Izađi malo, druži se sa narodom. Gora sam ja budala, repliciram liku koji je do prije tri godine mislio da je dupli pas kad vidi dvoje ščenadi na livadi.

Sutra sam aBd na tvom kraju, javi mi samo trebaju li lanci.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 18:06

Nisam ti ja 'u mom kraju' trenutno ali vjerujem da trebaju lanci jer je januar i zimska oprema je obavezna.

Hvala na prijedlogu, ne mogu večeras napolje nikako. Potrudit ću se do srijede. Lijep pozdrav.
41:34

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 18:09

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 18:06
Nisam ti ja 'u mom kraju' trenutno ali vjerujem da trebaju lanci jer je januar i zimska oprema je obavezna.

Hvala na prijedlogu, ne mogu večeras napolje nikako. Potrudit ću se do srijede. Lijep pozdrav.
Taman, stigneš napraviti još dva-tri rezervna profila za forum da možeš pobjeđivati i ubuduće u raspravama. :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 23 jan 2022, 18:09

bega_afc je napisao/la:
23 jan 2022, 18:02
BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:55
Na kakav način da mi odgovoriš? Lažima? Pa ako si se već suzdržavao, barem istinu pričaj. Lažima se ionako zakopavaš u **** iz kojih se sada ne možeš iščupati.

Već rekoh, poraz u diskusiji na forumu znači iznošenje privatnih stvari na forum. Dno dna. I na sve to, pominje skrivanje a ja nemam pojma zapravo ko je on niti se krijem od njega hahahahah.

Ponavljam, ako te još šta zanima, javi se eto. Što se kriješ 'iza dimija'?
Poraz u diskusiji na forumu. Sine dragi, previše držiš telefon u rukama. Izađi malo, druži se sa narodom. Gora sam ja budala, repliciram liku koji je do prije tri godine mislio da je dupli pas kad vidi dvoje ščenadi na livadi.

Sutra sam aBd na tvom kraju, javi mi samo trebaju li lanci.
Al sto mene prozivas, ata ti ja uradi :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22713
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 23 jan 2022, 18:10

Bega 7 dana

Ben White 7 dana


Ovako se to radi anelle.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 23 jan 2022, 18:12

Marsal je napisao/la:
23 jan 2022, 18:10
Bega 7 dana

Ben White 7 dana


Ovako se to radi anelle.
A jest te vlast pokvarila, ajd mene banuj ako smijes :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Justin » 23 jan 2022, 18:23

Marsal je napisao/la:
23 jan 2022, 18:10
Bega 7 dana

Ben White 7 dana


Ovako se to radi anelle.
Eto sta manekeni na terenu uradise. Umjesto da ovdje bude pozitivna atmosfera sada, zavrsise ljudi sa banom.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Rosicky
Postovi: 8314
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Rosicky » 23 jan 2022, 18:26

:nedam: U svakoj raspravi morate početi od toga da mi nismo top4 ekipa,ni rubno.
Ulaganje i kvalitet ekipe,pojačanja City,Utd,Chelsea i Liverpoola + tottenham i Westham koji imaju bolje trenere i ekipe koje su duze vremena na okupu su jace od nas.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.