Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Marsal
Postovi: 22754
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 05 feb 2023, 19:41

Zadnjih 6 utakmica nam je živa katastrofa, ako dotad ne budemo imali 10 bodova viška bit će jako teško.

11. Feb - Brentford H
15. Feb - City H
18. Feb - A. Villa A

Ovdje ako se ćapi 9 bodova imamo pole position.

12. Feb City čeka Villu kući
15. sa nama se kolju
18. gostuju Nottinghamu
feniksptica je napisao/la:
05 feb 2023, 19:36
A je l nam i zaostala s Evertonom ?
Sa Cityem. Ako pobijedimo Brentforda i njih idemo na 11 poena prednosti.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 05 feb 2023, 19:42

Ova sad tri nadolazeća meča su najbitnija i rješavaju pitanje osvajača
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 05 feb 2023, 19:42

bega_afc je napisao/la:
05 feb 2023, 19:37
baboedindzeko09 je napisao/la:
05 feb 2023, 19:35
bega_afc je napisao/la:
05 feb 2023, 19:33


Za šta?
U borbi za titulu, imali bi +6 i utakmicu manje, sa pobjedom ideš na +9, mislim ono i +8 je vrhunski ali eto, žao mi što nam je Everton baš od svih uzeo bodove.
Nebitna utakmica apsolutno s ovim njihovim današnjim kiksom. Imamo dva međusobna duela koja nose 12 bodova, tu trebamo biti pravi. Jučerašnji šamar je došao u idealnom momentu za novo nabrijavanje ekipe.
Nije baš nebitna sa obzirom da smo mogli otići na +11 nakon Brentforda da smo dobili jučer.

Ali nismo i tu sve završava, ovo se samo računa kao poništavanje kiksa, ništa više, nismo izgubili nikakvu prednost, nisu oni dobili i tjt.

Nadam se da će igrati sad tekme kao da je svaka finale, jer tako jeste, ako mislimo napasti titulu.

Avatar
Marsal
Postovi: 22754
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 05 feb 2023, 19:44

Nabit EL nogom i fokusirat se na ovo, igrat odmorno svaku utakmicu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 05 feb 2023, 19:45

AA23 je napisao/la:
05 feb 2023, 19:42
Nije baš nebitna sa obzirom da smo mogli otići na +11 nakon Brentforda da smo dobili jučer.

Ali nismo i tu sve završava, ovo se samo računa kao poništavanje kiksa, ništa više, nismo izgubili nikakvu prednost, nisu oni dobili i tjt.

Nadam se da će igrati sad tekme kao da je svaka finale, jer tako jeste, ako mislimo napasti titulu.
Šta bi bilo kad bi bilo, mogao je i Siti danas dobiti pa doći na -2, gledajući ovu tvoju logiku.

Ne kontam zašto toliko patiš za prošlim vremenom, ništa se vratiti ne može, ne znam na šta se žališ.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 05 feb 2023, 19:51

Ma ne treba zaliti za jucerasnjim ne treba biti proklet,ispalo nam super,utakmica manje za odigrati a prednost ostala ista ,idemo dalje mi imamo odigrati jos 18 utakmica a City 17 imamo prednost od 5 boba koja moze otici na 8.U strasnoj smo poziciji treba dobiti Brendforda sljedece kolo a onda sa Cityem ici na pobjedu ali ni bod nebi bio los .
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 05 feb 2023, 19:51

bega_afc je napisao/la:
05 feb 2023, 19:45
AA23 je napisao/la:
05 feb 2023, 19:42
Nije baš nebitna sa obzirom da smo mogli otići na +11 nakon Brentforda da smo dobili jučer.

Ali nismo i tu sve završava, ovo se samo računa kao poništavanje kiksa, ništa više, nismo izgubili nikakvu prednost, nisu oni dobili i tjt.

Nadam se da će igrati sad tekme kao da je svaka finale, jer tako jeste, ako mislimo napasti titulu.
Šta bi bilo kad bi bilo, mogao je i Siti danas dobiti pa doći na -2, gledajući ovu tvoju logiku.

Ne kontam zašto toliko patiš za prošlim vremenom, ništa se vratiti ne može, ne znam na šta se žališ.
Ma Bože moj, nismo zaslužili juče i to je to. ****, nekad se mora i kiksati.

Krivo mi je bilo samo jer je protiv ekipe koja se bori za opstanak i to je sve, djelovali su mi jučer kao da su sebi upisali 3 boda prije nego što su došli.

Nego eto kažem, Everton nije trebao biti kiks, ali nije ni Cityu pa eto, izjednačilo se trenutno.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 05 feb 2023, 19:56

topnik1 je napisao/la:
05 feb 2023, 19:51
Ma ne treba zaliti za jucerasnjim ne treba biti proklet,ispalo nam super,utakmica manje za odigrati a prednost ostala ista ,idemo dalje mi imamo odigrati jos 18 utakmica a City 17 imamo prednost od 5 boba koja moze otici na 8.U strasnoj smo poziciji treba dobiti Brendforda sljedece kolo a onda sa Cityem ici na pobjedu ali ni bod nebi bio los .
Imas pravo.

Do sad nam City nijedan kiks nije kaznio. U pravilu kad mi kiksamo i oni kiksaju. Prvenstvo ce velikim dijelom ovisit o raspodjeli 6 bodova izmedju te dvije ekipe.

Avatar
Brokula
Postovi: 30983
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 05 feb 2023, 20:00

Previse unaprijed razmisljate
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 05 feb 2023, 20:02

AA23 je napisao/la:
05 feb 2023, 19:51
Ma Bože moj, nismo zaslužili juče i to je to. ****, nekad se mora i kiksati.

Krivo mi je bilo samo jer je protiv ekipe koja se bori za opstanak i to je sve, djelovali su mi jučer kao da su sebi upisali 3 boda prije nego što su došli.

Nego eto kažem, Everton nije trebao biti kiks, ali nije ni Cityu pa eto, izjednačilo se trenutno.
Everton je bio samo nesretnom igrom slučaja na dnu tabele, zbog katastrofalnog vođenja ekipe i izbora igrača. Ekipa koja se po imenima može sigurno boriti za 7-8 mjesto i koja će sa novim trenerom biti toliko tvrda da će se svi pomučiti više da ih dobiju. Vidjet ćeš za par kola kako će uhvatiti ritam, ovaj lik je bio specijalista da s malim budžetom preživljava u EPL, a da ne pričam koliko može sa značajnijim budžetom. Pa likovi su zadnjih deset godina potrošili na pojačanja koliko i Arsenal, samo ih nije imao ko posložiti.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Murga » 06 feb 2023, 04:57

Ne upisujte bodove unaprijed, jedna po jedna tekma se igra. Upisivali su pojedini i juce 3 boda pa nista.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 06 feb 2023, 12:48

slika

Kaže Maraneli u padu forme. Zato što se Zinčenko uvlači u sredinu, a Žesusa nema da ide prema Martineliju, nego je Enketija non stop u centru, ogroman dizbalans imamo na ovoj lijevoj strani. Momak sam očigledno igra.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Brokula
Postovi: 30983
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 06 feb 2023, 12:56

bega_afc je napisao/la:
06 feb 2023, 12:48
slika

Kaže Maraneli u padu forme. Zato što se Zinčenko uvlači u sredinu, a Žesusa nema da ide prema Martineliju, nego je Enketija non stop u centru, ogroman dizbalans imamo na ovoj lijevoj strani. Momak sam očigledno igra.
Istina, i generalno prilicno tezimo ka desnoj strani terena dok kad Martinelli primi loptu to je uvijek 1 na 1 da nesto izvede
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 06 feb 2023, 13:03

Imao je dobar link up sa Jesusom i manje su ga cuvali.

Sada su najvece mete on Saka i Odegaard. Ta trojica su glavni fokus banana ekipica.

Bilo proslo, ali ne smije se onako bezvoljno ulaziti u meceve. Ukoliko zele #14, vrijeme je za budjenje i preuzimanje stvari u svoje ruke.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Artetitis » 06 feb 2023, 13:39

AshburtonG je napisao/la:
05 feb 2023, 19:38
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
05 feb 2023, 19:34
Valjda im se sad bude igralo kad su vidjeli ovaj vecerasnji rezultat.
Ja bih krenuo sa Trossardom i Tomijem kao starterima. Ben White je totalno indisponiran nakon onog vadjenja na poluvremenu protiv Uniteda. Treba malo razdrzmat igrace. Mozda cak i tekma gdje bi se mogao isprobat Jorginho u paru sa Parteyem

@feniksptica

Jest.
Xhaka igra nivo ispod onog što je igrao prije SP i uopće ta ideja sa Jorginhom ne bi bila loša, s tim da tu ima problem što je Xhaka ljevak, a nama je ta sposobnost igrača da igraju lijevom nogom bila baš velika stvar.

Postoji i opcija sa Tierneyem lijevo, a Zinchenkom umjesto Xhake kako bi malo više prostora dobio Martinelli.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 07 feb 2023, 09:35

Ja Jorginha korisnog i vidim samo u domacim tekmama, protiv ovih relativno slabijih ekipa. Za sve ostalo, jedino da udje zadnjih 10min pri pozitivnom rezultatu i s njim pokusamo umrtvit igru. Prespor je za ovaj Arsenal.

Gledao sam analizu kretanja nasih igraca protiv Evertona i sasvim je jednostavno zakljuciti zasto je Gabi los. Bukvalno cijela ekipa "vuce" na desno, a on je 90% vremena udvojen, a na to kad dodas da Zini vrlo rijetko ide u overlap, jer je fokusiran na ulogu dirigenta, tesko je ocekivat da momak nesto vise napravi. Ja sam isto razmisljao o veznom redu Zini-Partey, ali tu onda nemas luksuz dodatnog veznjaka, jer to Kieran ne zna igrat. Ali sto i to ne probati, jer tu sigurno dobijamo vise podrske Gabiju, kako ofanzivno, tako i defanzivno.

Avatar
Brokula
Postovi: 30983
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 07 feb 2023, 15:37

:salut:
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8091
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 feb 2023, 04:28


DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 08 feb 2023, 18:26

Yebote Jesus se prije oporavio od ESR-a, šta je sa njim uopšte?

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 08 feb 2023, 19:32

Dimitris Nikolaou, ex-teammate of Jakub Kiwior:

"He can also play as a defensive midfielder. Last year he filled that position in most games. He has the stuff to play in front of the defense and why not, he can do the same in England.

His strengths are that he is fast. He has an excellent pass and makes very good decisions in the game. How to mark the striker and where to pass the ball so it’s not contested.

He will cope with the pace of the Premier League!"
Nadam se da ćemo i ovog momka vidjeti uskoro na djelu...

@AA23 Koliko sam pročitao, ESR bi trebao biti spreman za narednu utakmicu.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.