Arsenal - Chat

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 23 jan 2022, 16:53

Eno dvije stative na kraju
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 16:55

Kiks koji je okoncao borbu za top4 po meni.

Lokonga ne zasluzuje nositi dres Arsenala
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13496
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 jan 2022, 16:55

bega_afc je napisao/la:
23 jan 2022, 16:47
QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 16:46
nema im se sta zamjeriti osim sto su nesposobni inace nista strasno
Kaži šta je to danas bilo pogrešno? Jednostavno lopta neće u gol, takav dan.
koja lopta brate? onaj sut sake na kraju prvog polusansa, slobodnjak odegarda malo iznad precke solidno, sut smith rowea posle kornera i lakazetov promasaj dvije sanse koje su realno trebale golovi biti..
nidje veze nista posebno nismo odigrali, imas jednu dobru intervenciju golmana i glup promasaj lakazeta i to je sve sto smo uradili konkretno na utakmici sto je presmijesno protiv ovih levata koji nas evo godinama habaju..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:00

Ali imali smo šanse,

hahahahaha kakav argument za brukanje protiv Burnleya, svaka čast.
41:34

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:00

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 16:52
HAAHAHAHAHAHA, dobro su momci odigrali, nema se šta zamjeriti. Dobar bod protiv nezgodnog Burnleya, sudija nas zakinuo, ovi zadržavali vrijeme i to nas je koštalo. Inače smo ih demolirali naročito u prvom dijelu.

I oni žele ovom idiotu dati novi ugovor. **** li vam majku svima kad sa ovim majmunom na klupi planirate i dalje....
Ti si baš odlučio preuzeti Simenovu i Pajinu palicu, počinješ bivati pravo iritantan. Ovakvi komentari obično ispadaju iz ljudi koji u životu zelenog terena nisu vidjeli i kojima je uspjeh biti makar na golu kad se igra fudbala na poligonu. Ako si i toliko mogao. Sva sreća pa provali o kom se liku radi.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 17:03

Ma bilo je sansi, al je utakmica koja se morala dobiti bez obzira na sve. Nisu usli sa tim mentalitetom i vidi se
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:04

E jesi me uvrijedio u pm, evo tresem se.

Halo, jesi svjestan šta pišeš? Burnley, ekipa koja nema igrače ni za drugu ligu ti je uzela bod kući. O kakvim ti prilikama pričaš? Imao si 2-3 šanse, imao je i Burnley i šta? To je dokaz da smo bolji i da ja nisam nikada igrao lopte? Hahaha fascinantan zaključak.
41:34

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 23 jan 2022, 17:07

Brokula je napisao/la:
23 jan 2022, 17:03
Ma bilo je sansi, al je utakmica koja se morala dobiti bez obzira na sve. Nisu usli sa tim mentalitetom i vidi se
Ma sto si rekao na pocetku, trebali smo 25 minuta poginuti, stisnuti ih, napasti, i gol bi pao sigurno, ovako au usli u utakmicu sa razmisljanjem oni nama nece dati a mi cemo njima vec nekako za sat i pol vremena uvaljati jedan, tako se ne pobjedjuju utakmice.
Po meni ovdje je Arteta kriv, znaci striktno igracima kazes idemo od prve minute napasti, presing vrsiti i igrati brzo moraju pasti, ovako kako je utakmica odmicala sve manje smo imali sanse za pobjede. Jeftino prosuta tri boda, obzirom na to da igraju Totas i Chelsea u slucaju da smo uzeli sva tri boda tu bi nam pasao svaki rezultat, ovako qrac.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:07

QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 16:55
bega_afc je napisao/la:
23 jan 2022, 16:47
QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 16:46
nema im se sta zamjeriti osim sto su nesposobni inace nista strasno
Kaži šta je to danas bilo pogrešno? Jednostavno lopta neće u gol, takav dan.
koja lopta brate? onaj sut sake na kraju prvog polusansa, slobodnjak odegarda malo iznad precke solidno, sut smith rowea posle kornera i lakazetov promasaj dvije sanse koje su realno trebale golovi biti..
nidje veze nista posebno nismo odigrali, imas jednu dobru intervenciju golmana i glup promasaj lakazeta i to je sve sto smo uradili konkretno na utakmici sto je presmijesno protiv ovih levata koji nas evo godinama habaju..
Jedna je stvar to što si iznerviran kiksom, a druga realno sagledati utakmicu. Kažeš imali dvije šanse koje su trebali biti golovi i onda kažeš da se ništa posebno nije odigralo. Sve vrijeme su diktirali tempo, izveli više od 10 kornera, jednostavno se nije dalo. Pričamo o odbrani koja je šesta u ligi po broju primljenih golova, a ne o nekim raspalim luzerima koji primaju peticu po utakmici.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Marsal
Postovi: 22709
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Marsal » 23 jan 2022, 17:08

Brokula je napisao/la:
23 jan 2022, 16:55
Kiks koji je okoncao borbu za top4 po meni.

Lokonga ne zasluzuje nositi dres Arsenala
I ja mislim da je gotovo.

Sa suđenjem kakvo imaju Tott i Man Utd teško da možemo top 4, iskreno u ovom trenutku potpisao bih i Europsku ligu samo da ne idemo u onaj Intertoto kup.

Mada, bolje nismo ni zaslužili. Mjesec dana unaprijed se zna da korona hara, da ljudi idu na AFCON, da nemamo veznjaka i napadača i oni ništa. Ozbiljan klub koji navodno pretenduje na Top 4 bi već prvog januara imao dva nova fudbalera u klubu ali džaba je sad.

It is what it is.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 23 jan 2022, 17:08

Vidim vratio se brat Seamen.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:10

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:04
E jesi me uvrijedio u pm, evo tresem se.

Halo, jesi svjestan šta pišeš? Burnley, ekipa koja nema igrače ni za drugu ligu ti je uzela bod kući. O kakvim ti prilikama pričaš? Imao si 2-3 šanse, imao je i Burnley i šta? To je dokaz da smo bolji i da ja nisam nikada igrao lopte? Hahaha fascinantan zaključak.
Neka te momak, razumijem da ti je pojam bio i doći na utakmicu da je pogledaš uživo. :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15280
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la feniksptica » 23 jan 2022, 17:12

Pa ko je kriv nego Arteta.Ovakvu ekipu napadnes i zavrsis u prvih pola sata a ne da ti prva prava prilika bude u 45+.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

BenWhite
Postovi: 2584
Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la BenWhite » 23 jan 2022, 17:13

Ma jasno, sve 5.

Tvoji argumenti su u ovom slučaju komični i uopšte ne znam kakve veze ima jesam li ja igrao lopte ili nisam, no dobro hahaha. Imali smo šanse, nismo imali sreće. Ljudi vas ismijavaju sa tom pričom a vi je gurate i dalje. Prelijepo.
41:34

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13496
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 jan 2022, 17:13

realno je da se moralo vise napraviti pred golom ovog burnleya danas, dvije sanse nisu dovoljne ako hoces da igras ligu prvaka moras imati raznovrsnost i kreativnost.. nisu dovoljno dobri bili niti su se svi borili na 100%, isto ko da su pregorili posle onog remija na anfieldu.. doduse kad skontas da je bambi sredina u paru s odegardom remeti to i ostatak ekipe odmah balans je nepostojeci u ovoj postavci..

arteti zamjeram sto gura ovog kitu levata a ne daje nikom od ove djece sansu pa ubaci nekog sta imas izgubiti zadnjih 10 minuta ovi svakako ne planiraju centra preci a ovaj ti ide na kraju sezone, ne znam evo daj boze da dodjemo do te lige prvaka bice svega do kraja..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:18

BenWhite je napisao/la:
23 jan 2022, 17:13
Ma jasno, sve 5.

Tvoji argumenti su u ovom slučaju komični i uopšte ne znam kakve veze ima jesam li ja igrao lopte ili nisam, no dobro hahaha. Imali smo šanse, nismo imali sreće. Ljudi vas ismijavaju sa tom pričom a vi je gurate i dalje. Prelijepo.
Poenta je da se praviš previše pametan o igri o kojoj zapravo nemaš pojma. Kažem ti, pamet možeš prosipati momcima po forumu koji te zapravo ne znaju. O ostalim životnim segmentima da ne pričam, a mislim da bih ti i tu mogao štošta pojasniti. Zenica je blizu Kaknja, Mostar je nešto dalje, ako me razumiješ. Smanji malo doživljaj i taj pokušaj ismijavanja mojih komentara onako usput. Vjeruj mi da nisi toliko pametan.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la VGS » 23 jan 2022, 17:19

Realno je da nismo bili dovoljno dobri i tacka. Ova ekipa jednostavno nije dovoljno dobra i ovisi samo o formi i naletu par omladinaca. Kad ih prosere mjesec dva tad nakupimo nesto bodova i onda opet patnja i tako evo drugu sezonu. Trener prosjecan od prvog dana pa do danas, takav ce i ostati.

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 23 jan 2022, 17:20

QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 17:13
realno je da se moralo vise napraviti pred golom ovog burnleya danas, dvije sanse nisu dovoljne ako hoces da igras ligu prvaka moras imati raznovrsnost i kreativnost.. nisu dovoljno dobri bili niti su se svi borili na 100%, isto ko da su pregorili posle onog remija na anfieldu.. doduse kad skontas da je bambi sredina u paru s odegardom remeti to i ostatak ekipe odmah balans je nepostojeci u ovoj postavci..

arteti zamjeram sto gura ovog kitu levata a ne daje nikom od ove djece sansu pa ubaci nekog sta imas izgubiti zadnjih 10 minuta ovi svakako ne planiraju centra preci a ovaj ti ide na kraju sezone, ne znam evo daj boze da dodjemo do te lige prvaka bice svega do kraja..
Em smo oslabljeni, em mislim da je ekipa psihicki krahirala poslije utakmice sa Cityem, i to je ostavilo dosta traga sigurno.
Druga stvar kada smo odbranili se sa 10 igraca protiv liverpula prikazivalo se kao massterclas u odbrani, danas kada nismo probili Brnlya to nije njihov masterclas nego smo mi losi, slazem se da nismo bili najbolji, i da smo trebali mnogo bolje, ali treba i protivniku cestitati na jako dobroj defanzivi ljudi dosli po bod osvojili ga dovidjenja i prijatno :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 23 jan 2022, 17:22

Bice bolje poslije pauze kad se okupi onih 11 sto valja, ali ovo danas je bilo ravno onom penalu Aube protiv Totenhema, prekretnica koja je presudila konacan ishod
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 23 jan 2022, 17:24

topnik1 je napisao/la:
23 jan 2022, 17:20
QUARTERBACK je napisao/la:
23 jan 2022, 17:13
realno je da se moralo vise napraviti pred golom ovog burnleya danas, dvije sanse nisu dovoljne ako hoces da igras ligu prvaka moras imati raznovrsnost i kreativnost.. nisu dovoljno dobri bili niti su se svi borili na 100%, isto ko da su pregorili posle onog remija na anfieldu.. doduse kad skontas da je bambi sredina u paru s odegardom remeti to i ostatak ekipe odmah balans je nepostojeci u ovoj postavci..

arteti zamjeram sto gura ovog kitu levata a ne daje nikom od ove djece sansu pa ubaci nekog sta imas izgubiti zadnjih 10 minuta ovi svakako ne planiraju centra preci a ovaj ti ide na kraju sezone, ne znam evo daj boze da dodjemo do te lige prvaka bice svega do kraja..
Em smo oslabljeni, em mislim da je ekipa psihicki krahirala poslije utakmice sa Cityem, i to je ostavilo dosta traga sigurno.
Druga stvar kada smo odbranili se sa 10 igraca protiv liverpula prikazivalo se kao massterclas u odbrani, danas kada nismo probili Brnlya to nije njihov masterclas nego smo mi losi, slazem se da nismo bili najbolji, i da smo trebali mnogo bolje, ali treba i protivniku cestitati na jako dobroj defanzivi ljudi dosli po bod osvojili ga dovidjenja i prijatno :D
Jok, treba se qrčiti po forumu i pamet prosipati, a ne biti u stanju obraditi pravilno dvije napisane rečenice.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.