Arsenal

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

Monolog
Moderator
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Monolog » 07 okt 2011, 18:01

Nasri >>>>> Gervinho

U pravu si, @Arnelinho. Dobili ste WC igrača u razdjeljku. :mrgreen: Ne znam kako su samo ostali klubovi propustili dovesti ovog madžioničara. :mrgreen:

Arsenal sam gled'o 4x ove godine. Dakle, u te 4 utakmice Gervinho skoro pa ništa nije pokaz'o. Stvarno ne znam šta si ti gled'o kada si zadovoljan njegovim igrama. :roll:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 18:01

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Htjeli to ili ne prihvatiti, previše ga podcjenjujete. Prošle sezone Nasri je bio odmah druge ime Arsenala nakon Fabregasa. Nisu dovedene nikakve konkretne zamjene, Gervinho se tek triba priviknuti na stil igre u Engleskoj, a ove tinejdžere ne treba komentirati.

Prošle sezone prvo ime na Emiratima je bio Jack, drugi je RVP, a treći Szczesny, to su 3 igrača koja su pokazala najviše. Gledano po "zvjezdicama" kojekakvim (odn. koliko bi ove sezone doprinijeli), Fabregas je bio prvo ime Arsenala, a Nasri se ne može visoko uvrstiti samo zbog toga jer je odigrao 1/3 sezone (ej! 1/3) dobro. Gervinho je već pokaz'o mnogo toga, mislim da će ovo svako ko je makar 120 min. gled'o Arsenal ove sezone potvrditi. ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 18:05

Monolog je napisao/la:Nasri >>>>> Gervinho

U pravu si, @Arnelinho. Dobili ste WC igrača u razdjeljku. :mrgreen: Ne znam kako su samo ostali klubovi propustili dovesti ovog madžioničara. :mrgreen:

Možda nisu propustili? Možda nisu mogli ?
Ovaj Gervinho je pravi topnik, momak koji voli taj grb. ;)

A svi znamo otkad je Gervinho Arsenalov pick, od onog doba kad je im'o 20 godina, od tad se stalno povezuje sa Arsenalom.

I niko nije kaz'o da je Gervinho WC, al' je li Nasri? Ako je Nasri onda je Gervinho, jer je drugi madjioničar za prvog.

Uostalom, ko je bolji igrač? Onaj ko je jedan od trojce zaslužnih za uspjeh 3/4. kluba u Francuskoj da su osvojili double ili onaj igrač koji je odigrao 1/3 , eto i 1/2 sezone dobro i u istoj nije napravio ama baš nikakav rezultat ni lični ,ni sa klubom?

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 07 okt 2011, 18:12

Cabaye, Gervinho, Hazard i Sow. :mrgreen: Bez bilo koga od ove četvorice, Lille ne bi uspio osvojiti prvenstvo. Al' haj', ako je tebi Gervinho najbolji, onda... :lol:

Btw, sve više i više sumnjam u tvoje poznavanje fudbala, vjeruj mi. To si pokaz'o kada si na samom početku sezone govorio o mladićima poput Jenkinsona i ostalih, a to sada dokazuješ usporedbom Nasrija i Gervinha.

Samir je mnogo, mnogo bolji igrač od njega. Bolji individualno, bolji timski igrač. Šta je tu nejasno? Kad će Gervinho povući Arsenal onako kao što je Samir na početku prošle sezone? Smijem se kladiti da je odgovor - NIKADA. :mrgreen:

Voli taj grb? Šta je on? Produkt Arsenalove škole fudbala, je li? Čovjek je odigr'o desetak utakmica u dresu londonskog kluba, pobogu. :mrgreen: Da, u pravu si. Voli taj grb. :lol:

Kome je potreban Gervinho? City-ju koji ne igra preko krila? Unitedu koji ima mnogo bolja krila? Chelseau? O velikim španskim klubovima da ne govorim. Pa i o Bayernu. :mrgreen: Nešto se ne sjećam da su oni igdje spomenuli Gervinha. On se samo dovodio u kontekst prelaska u Newcastle i Arsenal. Možeš samo zamisliti kao bi Arsenal bio jadan kada bi igrač izabr'o Newcastle spram Arsenala. :lol:

Nego, da l' je Gervinho bolji od Cesca? Jer, Cesc nije ništa prošle godine osvojio sa Arsenalom, a Gervinho je osvojio duplu krunu. :mrgreen: Pa da l' je onda Zeba bolji od Cesca? Zeba je najzaslužniji za Željino osvajanje kupa, a Cesc je, gle čuda, ostao praznih ruku.

Odoh sad da se pripremam za historijski meč sa Luksemburgom. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 18:16

Živimo u 2011.g., što jednom nogometašu iz Obale Bjelokosti znači grb na dresu, apsolutno ništa, glavno da novac svako mjesec dana sjedne određeni iznos na račun, prošla su vremena Tottija, Shearera, Kahnova itd.

Osim toga ne znam odakle ti to da je Gervinho 75% zaslužan sa uspjeh Lillea u Francuskoj? Pa bilo je tu još kvalitetnih igrača Cabaye, Hazard, Landreau itd sad da ne nabrajam koji imaju svoj udio u tom uspjehu. Gervinho nije toliki individualac kolikim ga ti želiš prikazati da je baš samo on toliko zaslužan, osim toga razrađene akcije mu baš i nisu jača strana, više ide na silu.

Osim toga ne znam odakle ti ideja uspoređivati Englesku i Francusku ligu, pa jbt ekipa koja se u Engleskoj vrti po sredini tablice bi u Francuskoj bila ozbiljan konkurent za osvajane prvenstva.

Shvati da je nogometu u kojem igra 11 igrača skupa, a ne svatko pojedinačno i nikada se ne može izraziti koliko je tko zaslužan za određeni uspjeh, pogotovo ne u postotcima ;)

Edit: Evo sam vidim da sam napisao post sa istom poantom kao Monolog.

tyler durden
Kontakt:

Post Postao/la tyler durden » 07 okt 2011, 18:25

Arnelinho je napisao/la:došao je igrač sa iskustvom u EPL- Benayoun

:o :lol: :lol:

bas ce Benayoun donijet prevagu :D

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 18:26

:roll: Ja analogije, svaka čast. :lol:
Porediti BHPL i Francusku... :roll:

Monolog je napisao/la:Voli taj grb? Šta je on? Produkt Arsenalove škole fudbala, je li

Gervinho je davno rekao da je navijač Arsenala i prije prelaska. ;)

Što se tiče povezivanja-nije tačno, povezivan je i sa Bayernom, bar prema transfermarktu prošle godine.

Što se tiče mladića, ja stojim iza toga. Oni će Arsenalu donijetu četvrto mjesto, a za nešto više trebaće pomoć starijih. I nije Jenkinson, nego Chamberlain i Miyaichi. ;)

Njih dvojca su supertalenti.

Btw. Niko (sem navijača Arsenala) se ne sjeća koliko je Nasri lopti posl'o u bunar u trenucima kad se očekuje njegova "magija", a sada vidimo kako to ide- Arsenal se brani, sl. sekunde- Arsenal ima protinapad, Gervinho je u prilici. I kao što kažeš, nije samo Gervinhova zasluga za osvajanje titule(a), takodje nije ni Nasri sam vuk'o Arsenal. ;)

Da si bio zreliji, odnosno da je bilo interneta u doba kada je Viera prešao u Arsenal rek'o bi da je Arsene napravio najveću grešku u životu, uvjeren sam, ovako je čovjek dobio vrijeme i dokazao je.

Svi to trebaju-trebaju vrijeme. Nasri ga je imao i previše i sve što je pokazao je bila ta polusezona, a šta je Gervinho do sada napravio? Bukvalno jedan od boljih topnika, al' dobro i da je loš, njemu samo treba vrijeme, jer je on ipak prvi izbor selektora Slonovače uprkos Doumbii, Koneu, Kalou i drugim igračima... ;)

bas ce Benayoun donijet prevagu :D

Nisam ni rek'o da hoće. Donio je samo potrebnu širinu.

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 18:30

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Živimo u 2011.g., što jednom nogometašu iz Obale Bjelokosti znači grb na dresu, apsolutno ništa, glavno da novac svako mjesec dana sjedne određeni iznos na račun, prošla su vremena Tottija, Shearera, Kahnova itd.

Osim toga ne znam odakle ti to da je Gervinho 75% zaslužan sa uspjeh Lillea u Francuskoj? Pa bilo je tu još kvalitetnih igrača Cabaye, Hazard, Landreau itd sad da ne nabrajam koji imaju svoj udio u tom uspjehu. Gervinho nije toliki individualac kolikim ga ti želiš prikazati da je baš samo on toliko zaslužan, osim toga razrađene akcije mu baš i nisu jača strana, više ide na silu.

Osim toga ne znam odakle ti ideja uspoređivati Englesku i Francusku ligu, pa jbt ekipa koja se u Engleskoj vrti po sredini tablice bi u Francuskoj bila ozbiljan konkurent za osvajane prvenstva.

Shvati da je nogometu u kojem igra 11 igrača skupa, a ne svatko pojedinačno i nikada se ne može izraziti koliko je tko zaslužan za određeni uspjeh, pogotovo ne u postotcima ;)

Edit: Evo sam vidim da sam napisao post sa istom poantom kao Monolog.

Kakvi postotci? :?

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 18:44

Arnelinho je napisao/la::roll: Ja analogije, svaka čast. :lol:
Porediti BHPL i Francusku... :roll:

Monolog je napisao/la:Voli taj grb? Šta je on? Produkt Arsenalove škole fudbala, je li

Gervinho je davno rekao da je navijač Arsenala i prije prelaska. ;)

I Berba je navijač Newcastlea, jednom je izjavio da je kao dječak spavao u Shearerovu dresu, pa nikada nije bio ni blizu prelaska na Tyneside, naprotiv, čak je nekoliko puta bio strijelac upravo protiv Svraka. Osim toga to mi ne drži vodu, ne znam koliko je prosječan stanovnik Obale Bjelokosti (što je Gervinho bio do neke 15-16 godine kada se preselio u Europu) upoznat sa klubovima EPL-a, a pogotovo da će znati neke detalje o klubu. Ne vjerujem da ga je u 18 godini života puklo odjednom da navija za Arsenal. :mrgreen:

Arnelinho je napisao/la:Što se tiče povezivanja-nije tačno, povezivan je i sa Bayernom, bar prema transfermarktu prošle godine.

Prvo nauči razliku između 'povezivanja' i 'poslane ponude' u nogometu. ;)

Arnelinho je napisao/la:Što se tiče mladića, ja stojim iza toga. Oni će Arsenalu donijetu četvrto mjesto, a za nešto više trebaće pomoć starijih. I nije Jenkinson, nego Chamberlain i Miyaichi. ;)

Njih dvojca su supertalenti.

Kakve veze ima što su oni supertalenti, pa nije stvarnost FM, Pes, što li već igraš, pa da će razvoj igrača ići prema unaprijed određenom planu. Njih dvojica nemaju ni 20 godina, sigurno neće dva mlada igrača od 18-19 godina donjeti Arsenalu četvrto mjesto. Trebaju im stariji i puno kvalitetniji igrači za to koji mogu donjeti prevagu.

Arnelinho je napisao/la:Da si bio zreliji, odnosno da je bilo interneta u doba kada je Viera prešao u Arsenal rek'o bi da je Arsene napravio najveću grešku u životu, uvjeren sam, ovako je čovjek dobio vrijeme i dokazao je.

Bio sam premlad da bi pratio nogomet sredinom 90-ih, ali znam za nekoliko godina stariji slučaj Henryja kada je Wenger pogodio. Sa druge strane vrijeme u Arsenalu su dobivali i igrači tipa Jefferson i Hoyte, pa gdje su danas.

Arnelinho je napisao/la:Svi to trebaju-trebaju vrijeme. Nasri ga je imao i previše i sve što je pokazao je bila ta polusezona, a šta je Gervinho do sada napravio? Bukvalno jedan od boljih topnika, al' dobro i da je loš, njemu samo treba vrijeme, jer je on ipak prvi izbor selektora Slonovače uprkos Doumbii, Koneu, Kalou i drugim igračima... ;)

Vrijeme je novac. Dok ti čekaš to da oni postanu kvalitetni EPL igrači prođe još nekoliko godina bez trofeja. Tako da ta teza ne vrijedi.

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 18:48

Arnelinho je napisao/la:Kakvi postotci? :?

Arnelinho je napisao/la:Uostalom, ko je bolji igrač? Onaj ko je jedan od trojce zaslužnih za uspjeh 3/4. kluba u Francuskoj da su osvojili double ili onaj igrač koji je odigrao 1/3 , eto i 1/2 sezone dobro i u istoj nije napravio ama baš nikakav rezultat ni lični ,ni sa klubom?

Mene su u školi učili da je 3/4=75%. :mrgreen:

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 18:54

Monolog je napisao/la: Nešto se ne sjećam da su oni igdje spomenuli Gervinha. On se samo dovodio u kontekst prelaska u Newcastle i Arsenal.

@PCS: Ako ćeš koga čemu učiti onda nauči svog kolegu, ja sam samo slijedio njegovo razmišljanje i kad je razmišljanje u pitanju, tu sam beskompromisan, jer ne idem nikad niz dlaku, mada uvijek kažem da je istina na pola.

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Vrijeme je novac. Dok ti čekaš to da oni postanu kvalitetni EPL igrači prođe još nekoliko godina bez trofeja. Tako da ta teza ne vrijedi.

Ostatak neću komentarisati jer je suvišno.

Ovu tezu moram ,al' na kratko.
Znaš odakle je izašla ta fraza "vrijeme je novac"? Iz toga da se biznis pokreće ili vremenom ili novcem. Jednostavno, svi imamo 24 sata na dan i ko pravilnije iskoristi to vrijeme koje ima na raspolaganju biće i bogatiji. Naravno, ako je pri tome u poziciji da ne može ulagati (vlastiti, već zaradjeni) novac. ;)

I kako rekoh, ostalo ne bih da komentarišem, otićemo u nepovrat, a ja vam samo savjetujem ne otpisujte Arsenal prije nego se sezona završila, dajte ovim momcima priliku, jer su do sada igrali u nekim drugim okolnostima i vidjećete da puno ne griješim. ;)

Što se Gervinha tiče, on je iz gl. grada Slonovače, Abidjana.

Mene su u školi učili da je 3/4=75%. :mrgreen:

:lol:
Nisi vidio tačku? :mrgreen:
Mislio sam na "trećeg ,četvrtog" kluba (po jačini i renomeu). Lyon, Marsej, Bordo/Lille. :)

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 19:05

Arnelinho je napisao/la:
Monolog je napisao/la: Nešto se ne sjećam da su oni igdje spomenuli Gervinha. On se samo dovodio u kontekst prelaska u Newcastle i Arsenal.

@PCS: Ako ćeš koga čemu učiti onda nauči svog kolegu, ja sam samo slijedio njegovo razmišljanje i kad je razmišljanje u pitanju, tu sam beskompromisan, jer ne idem nikad niz dlaku, mada uvijek kažem da je istina na pola.

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Prvo nauči razliku između 'povezivanja' i 'poslane ponude' u nogometu. ;)

Arnelinho je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Vrijeme je novac. Dok ti čekaš to da oni postanu kvalitetni EPL igrači prođe još nekoliko godina bez trofeja. Tako da ta teza ne vrijedi.

Ovu tezu moram ,al' na kratko.
Znaš odakle je izašla ta fraza "vrijeme je novac"? Iz toga da se biznis pokreće ili vremenom ili novcem. Jednostavno, svi imamo 24 sata na dan i ko pravilnije iskoristi to vrijeme koje ima na raspolaganju biće i bogatiji. Naravno, ako je pri tome u poziciji da ne može ulagati (vlastiti, već zaradjeni) novac. ;)

I kako rekoh, ostalo ne bih da komentarišem, otićemo u nepovrat, a ja vam samo savjetujem ne otpisujte Arsenal prije nego se sezona završila, dajte ovim momcima priliku, jer su do sada igrali u nekim drugim okolnostima i vidjećete da puno ne griješim. ;)

Nemoraš meni objašnjavat tu frazu, u ovom kontekstu taj novac su trofeji koje Arsenal sa ovom politikom već nekoliko godina nema.

Arsenal ne otpisujemo već nekih 5-6 godina sve do posljenjih desetak kola, ali smo se svih ovih godina nekim stvarima i naučili sami, tj da se oko Arsenala, a pogotovo Liverpoola ista priča vrti duže vrijeme.

Arnelinho je napisao/la:Što se Gervinha tiče, on je iz gl. grada Slonovače, Abidjana.

Čekaj, ti stvarno misliš da je jedan prosječni stanovnik Abidijana prije desetak godina bio upoznat sa klubovima u Premeirshipu i odabrao jedan klub za koji će navijati?

Monolog
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Monolog » 07 okt 2011, 19:06

Znači, kada je Gervinho u pitanju važe medijska naklapanja u vezi Bayerna, a kada su Gotze i ostali igrači koji nisu došli u Arsenal u pitanju, onda su to medijske patke? :mrgreen: Hm, nešto tu opasno smrdi. Btw, gdje sam ja spomen'o slanje ponude, da mi bi znati? :roll:

Eto i da proguram to za Bayern, šta je sa gorenavedenim klubovima (Mančo, City, Chelsea, Barcelona, Real. Vidiš, zaboravio sam i talijanske divove navesti, al' svejedno se ni sa jednim nije ni poveziv'o Gervinho)? Kome je Arsenal preoteo Gervinha? Arsenal da se nadmeće sa bilo kojim jačim timom - izgubiće. Zbog klupske politike popularno nazvane "škrti smo", oni ne mogu dovesti igrača ako je isti pod budnim okom obaju Manchestera, Chelseaom te španskim i talijanskim divovima.

Btw, ti si poredio Lille (francusku ligu) i Premiership. Le Championat je iz godine u godinu sve slabiji. Ove sezone su samo naftaši spasili tu ligu kupovinom PSG-a. ;) I, tvoji parametri su bili "učestvovanje u osvajanju duple krune", a ne moji. Dakle, isti se važe kada se porede Gervinho i Nasri, a ne važe kada se porede Gervinho i Cesc. Jer, po tim parametrima, Cesc je slabiji igrač od Gervinha. Realnost je drugačija. Cesc je tata za gdina Razdjeljka. :mrgreen:
Arnelinho je napisao/la: Uostalom, ko je bolji igrač? Onaj ko je jedan od trojce zaslužnih za uspjeh 3/4. kluba u Francuskoj da su osvojili double ili onaj igrač koji je odigrao 1/3 , eto i 1/2 sezone dobro i u istoj nije napravio ama baš nikakav rezultat ni lični ,ni sa klubom?

Gervinho je brži igrač od Nasrija, al' to ne znači da je bolji (ovo je jer si spomen'o da se Gervinho naš'o u kontranapadu). :mrgreen: Pa i Bolt je brži od Messija, al' sam ubijeđen da nije bolji fudbaler. :mrgreen:

I, da, vidićemo na kraju sezone. Ustvari, moći ćemo se uvjeriti već na zimu. Ako Wenger odriješi kesu, to će dovoljno reći o tome koliko vjeruje u ovu današnju ekipu. ;) Ako ne odriješi, onda slijepo vjeruje u skupinu omladinaca koji u ovom trenutku ni igrom ni igračkim kadrom ne mogu pokucati na vrata top 4. ;)

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 20:00

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Čekaj, ti stvarno misliš da je jedan prosječni stanovnik Abidijana prije desetak godina bio upoznat sa klubovima u Premeirshipu i odabrao jedan klub za koji će navijati?

Ej, nemoj mene pitati takve stvari, ja nemam pojma koliki im je BDP, prosječna, maksimalna,minimalna plata, koliko ljudi radi u terciarnom, kvartarnom sektoru, o tome blage nemam. :D Samo prenosim riječi. ;)

Monolog je napisao/la:Znači, kada je Gervinho u pitanju važe medijska naklapanja u vezi Bayerna, a kada su Gotze i ostali igrači koji nisu došli u Arsenal u pitanju, onda su to medijske patke?

Čekaj sad, ja sam @Paja ? :roll:
Ja nisam rek'o ništa za Gotzea, a ti nisi rek'o "poslane ponude" već "dovodjenje u kontekst", ja sam ti naveo stranicu koja ga je dovela u kontekst sa Munchenom (a ta stranica dovodi u kontekst tek kad neka druga dovede ,pa je ova citira :D ).

Što se ostalih klubova tiče, vjerovatno im nije bio potreban. :? Šta će u Barceloni, Realu? Kad je tamo kamara fantastičnih krila, bio bi višak ili bi u gorem slučaju za jednog od dovedenog ili Gervinha ili drugog nekog (ko jeste od prije u tim klubovima) bacili pare.

Monolog je napisao/la:Gervinho je brži igrač od Nasrija, al' to ne znači da je bolji (ovo je jer si spomen'o da se Gervinho naš'o u kontranapadu). :mrgreen: Pa i Bolt je brži od Messija, al' sam ubijeđen da nije bolji fudbaler. :mrgreen:

Ovo je ekstreman primjer. Isto tako Bolt je bolji od Messija, kao što je Gervinho bolji krilni igrač od Nasrija.

Monolog je napisao/la:Le Championat je iz godine u godinu sve slabiji.

Ovo je tvoje zapažanje. ;)
A ti si dodao na to BHPL ili neku tako sličnu yugoligu. :mrgreen:

Btw. naravno da je Cesc tata za Gervinha, jer je Cesc bio najbolji i "najveći" igrač Arsenala punih 4-5 godina, imao gomilu ličnih nagrada, ostvario povjesne uspjehe u repki itd...

"Idemo u bunar" ( :mrgreen: ), predlažem da malo odahnemo, pa nakon historije da popričamo, a ako 'oćeš i ne moramo, ja sam liberalan u širom značenju te riječi što se debate tiče, mada ne znam kud će nas tačno odvesti, jer raspravljamo o okusima-po jednoj strani ja volim tip igrača ala Gervinho, Hanry, Chambo,Ryo ,Young (da ne bude sve Arsenal :D ), a ti očigledno Nasri i njemu slične. :D

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 21:47

Arnelinho je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Čekaj, ti stvarno misliš da je jedan prosječni stanovnik Abidijana prije desetak godina bio upoznat sa klubovima u Premeirshipu i odabrao jedan klub za koji će navijati?

Ej, nemoj mene pitati takve stvari, ja nemam pojma koliki im je BDP, prosječna, maksimalna,minimalna plata, koliko ljudi radi u terciarnom, kvartarnom sektoru, o tome blage nemam. :D Samo prenosim riječi. ;)

Država u potpunom kolapsu i u kojoj su u posljednjih deset godina bila dva građanska rata, EPL sigurno nije svakodnevna tema.

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 07 okt 2011, 22:02

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:

Država u potpunom kolapsu i u kojoj su u posljednjih deset godina bila dva građanska rata, EPL sigurno nije svakodnevna tema.

A šta ako je im'o tetku u Londonu aa? Šta sad? :P :mrgreen:

SamoZeljo
Kontakt:

Post Postao/la SamoZeljo » 08 okt 2011, 00:08

-Paja je napisao/la:Otkud njemu pravo da zeli da predje u Barcelonu? Je li to nesto dao Arsenalu? jel mu to Arsenal duzan? Cuj ti usvojis dijete odskolujesga , napravis covjeka od njega, obezbjedis perfektan zivot i on na kraju ode vrati se starim roditeljima koji su ga napustili davno, jel to normalno?

:shock: :shock:
Ovo vec postaje strasno. Porediti djecu sa parama i slavom! :shock:
Ovdje zaista ne vrijedi diskutovati. :shock:
------------------------- PAPCI SE FURAJU NA BAKLJE -------------------------

---- NISMO NI SVJESNI KOLIKO SMO SRETNI STO TE IMAMO, AMARE! ----

arsengunner
Kontakt:

Post Postao/la arsengunner » 08 okt 2011, 00:17

a jel ima igde link sa golovima chembe od juce?
Samo WENGER istina je!!!

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 okt 2011, 00:24

SamoZeljo sta ti imas diskutovati kad se pokazalo da si jos samo jedan od onih kako bi ih Englezi nazvali ''gloryhuntera'' tako da..
Celik!3,2,2.

SamoZeljo
Kontakt:

Post Postao/la SamoZeljo » 08 okt 2011, 01:03

Nemoj samo opet da me tjeras sa teme jer cu ubuduce prijavljivati takve komentare. :) Diskutujem gdje mi je cejf i niko mi ne moze zabraniti. Cak sam jos aktivniji kad me neko tjera. Vidis koliko sam aktivniji. Mislim preuzeti glavnu rijec na ovoj temi. :mrgreen:

P.S. Da sam ''gloryhunter'' vec odavno bi volio United ili Chelsea. :)
------------------------- PAPCI SE FURAJU NA BAKLJE -------------------------

---- NISMO NI SVJESNI KOLIKO SMO SRETNI STO TE IMAMO, AMARE! ----

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.