Arsenal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

SamoZeljo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la SamoZeljo » 08 okt 2011, 01:21

AllGunsBlazing je napisao/la::lol: :lol: :lol: Jest zato odavno volis City, od kad ih je onaj kupio..

Ne, nego od dana kad je najveci igrac BiH presao tamo. Cim je potpisao meni je na fejsu bila slika profila Dzeko u dresu MC. Sta je tu lose? Jednom u 20 godina je jedan igrac iz PL BiH dobacio do najjace lige na svijetu i sad se trebamo cuditi sto volim njega i njegov klub? (pored svega imas sta i vidjeti kad gledas City)
Pratio sam i Wolfsburg pa se niko nije cudio. Ne shvatam sta je sad problem?
------------------------- PAPCI SE FURAJU NA BAKLJE -------------------------

---- NISMO NI SVJESNI KOLIKO SMO SRETNI STO TE IMAMO, AMARE! ----

Carlo
Kontakt:

Post Postao/la Carlo » 08 okt 2011, 01:41

SamoZeljo je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la::lol: :lol: :lol: Jest zato odavno volis City, od kad ih je onaj kupio..

Ne, nego od dana kad je najveci igrac BiH presao tamo. Cim je potpisao meni je na fejsu bila slika profila Dzeko u dresu MC. Sta je tu lose? Jednom u 20 godina je jedan igrac iz PL BiH dobacio do najjace lige na svijetu i sad se trebamo cuditi sto volim njega i njegov klub? (pored svega imas sta i vidjeti kad gledas City)
Pratio sam i Wolfsburg pa se niko nije cudio. Ne shvatam sta je sad problem?

Upravu si, slažem se, bravo za ovaj post.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

spizz
Kontakt:

Post Postao/la spizz » 08 okt 2011, 21:55

GunnerS je napisao/la:Nikad Wenger nije ponudio za nekog igrača preko 20 miliona ( samim time i najskuplji transfer u Arsenal je 17 miliona, onaj Arshavina iz Zenita?! ) Tako što pričaš za tih 40 miliona je da ne kažem glupost. Dortmund bi njega prodao da je došla tolika cifra, ne brini. A btw, da je Wenger htio tolike pare dat onda bi sigurno dao za Hazarda ili Kaku ;)

Ne brukaj se ;)

35 miliona eura (a ne lira) je pljunuo na stol Sevilli za Reyesa svojevremeno.

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 08 okt 2011, 22:16

Danas sam gled'o Vels-Švicarska pobjeda Velsa 2-0. :)

Aaron Ramsey dao gol , doduše iz penala, al' je bio i kapiten. 8-) I jedan od boljih igrača na terenu, uz Balea i možda Bellamya i onog desnog beka, zaboravio ime. :)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 okt 2011, 22:37

Andrey Arshavin je najskuplji placen igrac Arsenala, sa 15 miliona funti, Reyes je placen 13 miliona funti.. Ovo pokazuje koliko je kompetentan @Mandrljo da pise o Arsenalu..
Celik!3,2,2.

Carlo
Kontakt:

Post Postao/la Carlo » 08 okt 2011, 22:49

AllGunsBlazing je napisao/la:Andrey Arshavin je najskuplji placen igrac Arsenala, sa 15 miliona funti, Reyes je placen 13 miliona funti.. Ovo pokazuje koliko je kompetentan @Mandrljo da pise o Arsenalu..

paša, Reyes je plaćen 22.7 miliona FUNTI.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Arsenalisation
Kontakt:

Post Postao/la Arsenalisation » 08 okt 2011, 22:52

Despite Sevilla manager Joaquín Caparrós wishing to hang onto him, Reyes signed with English club Arsenal during the January transfer window of the 2003–04 season. The £10.5 million transfer fee was negotiated with top ups, depending on the success of Arsenal, which could have risen to £17 million

A dobili su samo malo bonusa jer se on vrlo brzo vratio u domovinu... ;)
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

Zabac
Kontakt:

Post Postao/la Zabac » 09 okt 2011, 00:54

Cuj tamo neki Gervinho bolji igrac od Nasria :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa nevjerovatno !
Bolji je Arteta od Fabregasa garant.
Misljenaj sam i da je Santos bolji od Clichya ili recimo Gibbs.
A Schesny je najbolji golman na svijetu pa to je covjek koji primi 8 golova na jednoj utakmici a brani vanserijski.
Fabregas nije cigan on izrazi svaki put saucesce Arsenalu kada ih neko pregazi.Pozeli im bolje dane i bolje sutra.
Covjek igra u najboljem klubu,najatraktivnijem,najprivalcnijem i igra za klub koji mu je na srcu a uz sve to ima veca primanja.On je cigan ??? Dakle svi su cigani kada napuste svoj klub ? Da je to nesto aman iznenada se desilo,to je bilo neminovno.Pitanje je samo vremena bilo.
Sta reci za jednog Beckhama koji cak sta vise je djete Uniteda a otisao je u Real.Jel on Cigan ???
Jesul ovi Francuzi sto dolaze u Arsenal cigani ???? Jel Gervinho cigan sto je doso u Arsenal a toliko mu je Lille dao.Napravio do njega igraca,stvorio ime,kako vi kazete velikog igraca(boljeg od Nasria) ocito je WC igrac.ALi je otisoa u Arsenal i on je izdajnik i cigan ?
Sto je onak panj Mertesacher otisao u Arsenal kad mu je Verder toliko dao.Napravio uriejtko i reprezentativca velike Njemacke od njega.
Benayoun je onda teski cigan jer je promjenio ko kakva kurvica sve ove malo vece klubove izuzev Uniteda.
Taj neki adolescent sto je placen 12 miliona ??? CIGAN ! Napustio klub koji ga je napravio !!! CIGAN !

Pa ljudi moji kad on kaze da je neki "Počeši" najbolji golman EPL.Mislim dovoljno !
Stranger in the night. SIDA in the morning!

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 09 okt 2011, 01:12

Izgleda da bi uskoro mogao doći Salomon Kalou na Emirate. :)
Prilično ozbiljna špekulacija, bar meni. Pogotovo kad znaš da je Wenger pokuš'o Kaloua dovesti iz Holandije (bar po pričama) i to da je sam Kalou izjavio da bi "volio igrati pod Wengerom". Šlag na tortu je to da mu ugovor ističe kroz godinu, dakle sl. godine i navodno je cijena 6 miliona funti. :)

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Edin.-
Kontakt:

Post Postao/la Edin.- » 09 okt 2011, 01:18

'ta će nam on, Dzeko mu kroz noge probaciv'o ..

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 09 okt 2011, 01:49

Edin.- je napisao/la:'ta će nam on, Dzeko mu kroz noge probaciv'o ..

E jbg. sad, kome Džeko nije kroz noge probaciv'o ? :mrgreen:

Edin.-
Kontakt:

Post Postao/la Edin.- » 09 okt 2011, 01:53

Pa to je fazon :D

A vala, meni se taj Kalou i ne svidje nesto previse, nije los igrac,al opet.. Radije bi da Wenger dovede M'Vilu/Hazarda i jednog stopera.

Mislim, dovodjenje veznjaka je neophodno, jer Ramsey ne moze bit kreativac, nije frajer sposoban za toga i dovidjenja.

Edin TM87
Kontakt:

Post Postao/la Edin TM87 » 09 okt 2011, 02:00

Arnele, ipak ste strasni, dovodite igrace iz Celzija... :lol: :lol: :lol: Kalou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dje njega pored nakog Obuce? :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 09 okt 2011, 02:12

Neka Obuće dje jeste, da još dugo godina, ako bog da, trese mrežu onih iz plavog dijela grada. ;) :mrgreen:

A i vidiš da smo jaki! Dovest ćemo igrača iz jednog od najbogatijih klubova na svijetu i kluba koji sve živo pokupova. :mrgreen:

Što se samog Kaloua tiče, meni je ok igrač. Nisam previše oduševljen, al' ni "ono drugo". :oops: :mrgreen: Jedan je od boljih u EPL (normalno kad imaš 20 klubova x 30 igrača :lol: ), to se mora priznati, al' da je jedan od najboljih, to opet nije. :mrgreen:

Što se nekog u sredini tiče, preksinoć sam čit'o negdje da je navodno Hazard već u januaru na Emiratima, jer navodno ( :mrgreen: ) Lille ga nije pustio samo jer nisu imali vremena naći zamjenu za njega. :)

Ps. Vidjećemo koliko istine ima.

Johnyx95
Kontakt:

Post Postao/la Johnyx95 » 09 okt 2011, 12:23

Arnelinho je napisao/la:Izgleda da bi uskoro mogao doći Salomon Kalou na Emirate. :)
Prilično ozbiljna špekulacija, bar meni. Pogotovo kad znaš da je Wenger pokuš'o Kaloua dovesti iz Holandije (bar po pričama) i to da je sam Kalou izjavio da bi "volio igrati pod Wengerom". Šlag na tortu je to da mu ugovor ističe kroz godinu, dakle sl. godine i navodno je cijena 6 miliona funti. :)

Ako je to istina:
Arsene, volim te ! 8-)
Zola in, Zola passes, Zola scores !

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 09 okt 2011, 14:19

@Zabac je li to opet nisi uzeo tablete pa buncas??? Primi i Casillas 5 od Barce pa mu niko ne moze reci da nije jedan od najboljih, nije bitno koliko ih primi vec koliko izvuce, a da pratis Arsenal vidio bi koliko ovaj momak izvlaci, ali ne moze se jednom psihijatrijskom slucaju nesto objasniti..
Ako ce doci Hazard nek dodje onda i Kalou, sta fali uvijek na klupi imati nekog, samo neka Hazard dodje :lol: :lol:
Celik!3,2,2.

Per Ciljan Skjelbred
Kontakt:

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 09 okt 2011, 14:42

Pojačanvanje napada dok je u obrani propuh na sve strane, nije baš najbolje rješenje...

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 09 okt 2011, 14:55

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:Pojačanvanje napada dok je u obrani propuh na sve strane, nije baš najbolje rješenje...

Odbrana sa TV i sa bilo kojim stoperom Kos/Merte bila bi u najmanju ruku dobra. Sad smo u deficitu na desnoj strani ozljedom Sagne, jer je svakom jasno da Jenkinson nije sposoban da igra u EPL(mozda u kupovima), a na ljevoj Gibbs i Santos mogu odraditi svoj poso. Naravno na golu nam je odlican mladic koji je medju boljim golmanima u EPL.
Tako da ce odbrana puno bolje izgledati kad se vrati Verminator, dok mislim (barem se nadam) da ce Arsene naci drugo rjesenje na desnom beku (Santos?).

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 09 okt 2011, 15:36

@AGB: Ma puti ga, vidiš da lupa k'o maksim po diviziji. :) Nigdje veze u komentaru, ne umije biti dosljedan, već u jednoj rečenici postavlja i pobija svoju tezu, u 3 reda je uspio napisati toliko gluposti, da ostalih 5-6 nisam ni čit'o. :lol:

Što se tiče Hazarda, stvarno ne mogu da se sjetim gdje sam tačno čit'o, preko twittera sam doš'o do tog site-a, a sva priča se svodila na to, a bilo mi kasno da se logujem i postam ovde, tako da nisam...

Što se odbrane tiče, mislim da je tu širok izbor dostupnih igrača. Sakho kao najskuplji, onda Samba, Cahill, onaj iz Ajaxa ,Vertonghen, onda i Albiol se ponekad spominje,tu je i Jagielka, tako da će vjerovatno neko doći, ako ne na zimu, onda na ljeto.

Ja bih bio prezadovoljan da Wenger učini ovako: Squillacija nadomjesti Bartley (koji je na posudbi u Glasgowu),a Djouroua proda i dovede nekog od gore navedenih igrača.

Što se tiče desnog beka, tu se baš i nema puno izbora. Jenkinson će postati solidan igrač, al' on treba iskustva, na njega se može računati tek kroz 3-4 sezone,pa i više, za sada je premlad i prezelen da igra kvalitetno.

Gadni su problemi što se desnog beka tiče. Dugo je još do prelaznog roka, a jedini koji tu može igrati je taj Jenkinson, koji sada nije level za iole veći klub. Ja da se pitam na zimu bih ga dao nekom slabijem klubu, pa nek' skuplja iskustvo, na posudbu naravno.

U vezi Arsenala spominje se i Maxwell, svi ga znamo i ko je i odakle je. :) Možda on dodje i onda bi Santos mogao i na krilo.

Što se desnog beka tiče, ja bih radije sada dao priliku Hoytu (mladjem od braće ,Gavinu). I on je koliko toliko zreo, ima 20 godina, a sličan je Sagni, a i mali Boateng mi se čini boljim riješenjem nego Jenkinson. Makar je talentovaniji, bar trenutno više pokazuje nego Carl, a kupovati ne možemo. :roll:

Što se napadača tiče,odnosno ofanzivnih igrača, sigurno će doći jedan na zimu (za ove ostale ne garantujem). Možda Hazard, možda Kalou, a možda i neko drugi, nije isključeno ni da dodju dva do tri igrača.

Ja bih pojačao sredinu i napad. Doveo jednog dobrog napadača, da je malo slabiji od Robina, al' ipak dobrog.Možda Rondon iz Malage, Remy iz Marseja ili Lopez iz Lyona. Bar tu imaš na volju ogromno dobrih a jeftinijih igrača. Pored njih, odličan je i Cardoso, Doumbia, meni se svidja Abel Hernandez iz Palerma ,ima ih kamara ( :mrgreen: ), takodje se spominje i Jovetić kao da se za njega otimaju Chelsea i Arsenal. Ako dodje ne bi bilo loše. :)

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 09 okt 2011, 15:44

Šta je ovo, Guardiola u Arsenal a Wenger na klupu Engleske :D :lol:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.