Arsenal

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

Arnelinho
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 15 apr 2012, 01:00

Zato što arsenalova snaga temelji na kolektivu, a ne na zvjezdama i pojedincima. Wenger uvijek jako pametno barata sa parama i stvarno je nevjerovatno šta je on napravio, ako se zna da je od osnivanja Premiershipa npr. jedna Aston Villa potrošila duplo više nego Arsenal, a da ne pričamo o velikim ekipama.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

chily-rz
Kontakt:

Post Postao/la chily-rz » 15 apr 2012, 01:03

Sve je super sve je za pet,samo momci,gdje su titule :lol:

cala
Kontakt:

Post Postao/la cala » 15 apr 2012, 01:07

chily-rz je napisao/la:Sve je super sve je za pet,samo momci,gdje su titule :lol:

valjda ce i one doci, trofej lige bi bio extra slag na jos bolju tortu
opet naglasavam valjda

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 15 apr 2012, 01:19

Svaki klub nakon što smijeni generaciju prolazi kroz malu krizu, a ako je ovo bila ta kriza, ja bih želio da iza svake dodje jedna ovakva. :mrgreen:

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

nedim1993
Kontakt:

Post Postao/la nedim1993 » 15 apr 2012, 01:49

kolki god da je on genije, ove sezone je griješio i to dosta ;)
Vođa zna.

Bosco
Kontakt:

Post Postao/la Bosco » 15 apr 2012, 10:35

nedim1993 je napisao/la:kolki god da je on genije, ove sezone je griješio i to dosta ;)

Tako je. :)

Ali ipak realno gledajući odradio je i dobar posao ove sezone, nikad lošiji tim po imenima nismo imali a na kraju ispade da ćemo prelagano osigurat LP. Svaka čast za to, ipak sve to pada u vodu ako iove godine nastaje s prodavanjima najboljih igrača, mada mislim da neće...

A neki dan mi je popravio dan samo tako :mrgreen: , kao Sol Campbell govorio da Arsene mora potrošiti puno novca da RvP ostane i iduce godine i pita ga nas novinar šta misli o ome a ovaj odgovara: Sol Campbell ima puno novca, ako mi dadne onda cu da ga i potrošim. :lol: :lol: :lol:

goonertz
Kontakt:

Post Postao/la goonertz » 15 apr 2012, 10:50

Bosco je napisao/la:
nedim1993 je napisao/la:kolki god da je on genije, ove sezone je griješio i to dosta ;)

Tako je. :)

Ali ipak realno gledajući odradio je i dobar posao ove sezone, nikad lošiji tim po imenima nismo imali a na kraju ispade da ćemo prelagano osigurat LP. Svaka čast za to, ipak sve to pada u vodu ako iove godine nastaje s prodavanjima najboljih igrača, mada mislim da neće...

A neki dan mi je popravio dan samo tako :mrgreen: , kao Sol Campbell govorio da Arsene mora potrošiti puno novca da RvP ostane i iduce godine i pita ga nas novinar šta misli o ome a ovaj odgovara: Sol Campbell ima puno novca, ako mi dadne onda cu da ga i potrošim. :lol: :lol: :lol:

"Mi primamo poklone, pa neka nam on malo posudi" :lol: :lol:

Umro sam od smijeha..

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 15 apr 2012, 12:54

Nek on potpiše novi ugovor i ja zadovoljan ;)

Ni danas utakmice :/
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 15 apr 2012, 14:50

Ma potpisace Wenger, milion %. Sada kad je napravio odličnu ekipu(poslije prodaje Titija, i ostalih iz te generacije) zasto bi otisao, samo da Vantastic ostane, i uz adekvantna pojačanja u vidu Podolskog - 99,9 %, Vertonghena 80 %, i Dempseya 60 %, mozemo se boriti za titule ;)

Edit : Evo Walcott je rekao da mu je veoma drago sto ima 12-13 asistencija ove sezone, i kaze da su mu i drugi iz tima na tome čestitali, s tim sto on navodi da mora da unaprijedi svoju konstantnost jer je sve te asistencije skupio u pojedinacnim fazama sezone. Ako ništa, skontao je šta mora uraditi, i realno je da je odličan zadnjih 10 tekmi :mrgreen:
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 15 apr 2012, 22:27

"I stand in front of a mirror and say to myself: ‘Damn, I’m interested in winning trophies only with Arsenal.’” Naš dragi Wojciech Szczesny. :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tJDyUjhBNaQ[/youtube]

Inače, sve nam se poklopilo pred kraj sezone. :mrgreen:

Chelsea nabi Tottenham i moRe bit' biDne da su oni sada malo u depresiji. :lol: Pogotovo ako se sjetimo šta je Balavac prič'o "nadam se da će pobjeda protiv Boltona biti početak dobrog niza" ,nešto u tom fazonu. :lol: Još i onaj gol Mate. :lol: Nek' su ih ybali u mozak malo, i treba. :D

Sledeće kolo oni idu QPR-u i vjerujem da će usljed ovakve atmosfere popušit il' makar osvojiti bod. :mrgreen: A mi, nama dolazi Chelsea, a sada u utorak/srijedu igraju kontra Barce, danas je di Mateo izveo skoro najboljih 11 koje ima (i Luiz se ozlijedi) tako da moRemo očekivati kako će biti umorni, jer će odmah iza toga, već u subotu, put Emirata, nama na megdan. :mrgreen:

Sem toga, ako smo trebali birati izmedju dva zla, nama je dobro da je pobjedilo ono manje. Dobro j' i radi rasporeda i finiša sezone, a i radi samog sjevernog Londona, da je Chelsea otiš'o u finale. Dakle, još jedna sezona Kokoši za čim prije zaboravit. :D

Ono što bih ja lično volio, onako gledajući kao fan Arsenala, je da Chelsea završi peti, a Tottenham četvrti. Mi smo treći dabome. A zašto? Sledeće sezone Tottenhamu najvjerovatnije ide Hari, možda i pokoji igrač (Adebayor najvjerovatnije) ,a oni nemaju kvalitet da se takmiče na dva fronta, pored toga, novi trener neće izvoditi Žnj ekipu u Ligi prvaka. :mrgreen:

Zašto ne Newcastle? Ne bih da mi Premiership brukaju po Europi. :lol: Šalim se, al' dabome oni trebaju još malo očvrsnut, pa neka ih...Ne smetaju. :D

Sem toga, Tottenham nema toliko para, nit je toliko atraktivan da privuče zvučnija imena iz svijeta fußballa, a Chelsea sa Ligom Europa hm....Sumnjam. MoRe bit' bidne, al' smanjiće im šanse, to definitivno.

Onda...Ne vjerujem da United može dovesti 2-3 WC igrača, oke jednog, al' smatram da ih treba više, puno više. Scholes im je bog na sredini terena i nisam siguran gdje bi završili, da nije njega. Danas još jedna sjajna partija majstora. Naklon do poda majstoru!

City, eh City! Jeb.eš City ,kad su oni bili ljudi. :lol:

By the way, čitah u nekom magazinu, nekim novinama, a ubijte me ,ne mogu da se sjetim gdje, najboljih 10 štopera Premiershipa. Hangeland deseti, Koscielny šesti, a Vermaelen drugi. Kompany je vodeći, dok je Evans treći. Vidić se ne broji, jer Vide nema.

I sami su subjektivno zaključivali, al' drago mi je da ima još ljudi, koji misle kako je Vermaelen najbliži Vidiću i Kompanyu. Po meni zaista jeste. I dabome, kako je Koscielny iza tog trojca, što je svakako tačno. :mrgreen:

Za mnoge nije, al' ybite se sad. Ja imam nekog novinarčića na svojoj strani. I dok tipkam pade mi na pamet da nije možda caughtoffside.com, valjda jeste, provjeriću. :?

No, do jutra i nove pobjede kontra Uniteda. Nismo ih ove sezone nikako pobjedjivali, od velikana su nam samo oni ostali, pa de da i to uradimo. 8-)

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 15 apr 2012, 22:48

nedim1993
Kontakt:

Post Postao/la nedim1993 » 15 apr 2012, 23:06

They’ve got to get a goal, of course, but if they do they’ll beat Arsenal,” Ferguson said.

“They are playing really well. They should easily be in the middle of the table, rather than down at the bottom, but at times they can’t get a goal.

“If we had been playing any other team but Wigan the other night, we would have been all right because it is unusual for a team to keep possession against us the way they did.

“They’ve got some good players there with great energy. Victor Moses is more than dangerous and they’ve found a role for Shaun Maloney.

“Roberto Martinez’s teams play really good football. He did it at Swansea and he’s doing it at Wigan.”

:lol: :lol: :lol:
Vođa zna.

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 15 apr 2012, 23:43

Izgleda da su naši opasno zagrizli za Dempsey-a, moglo bi biti od ovoga nesto :)
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Invincibles
Kontakt:

Post Postao/la Invincibles » 16 apr 2012, 00:35

vedofeelgood je napisao/la:Izgleda da su naši opasno zagrizli za Dempsey-a, moglo bi biti od ovoga nesto :)

Ja sve kontam raja se ovdje zajebava...Koji ce nam moj on?To je igrac sa kojim ubjedjujemo RvP-a da ostane,a samim tim najavljujemo i napad na neki od trofeja?Plus covjek je vec u 30-u usao,a svi znamo kakav je Wenger po tom pitanju(mada u posljednje vrijeme i popusta)!
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 16 apr 2012, 00:42

Koju poziciju on igra ?! Napad ?!

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 apr 2012, 00:45

Ne krilo. I ima 16 golova u 33 utakmice, tako da to uopste nije lose pojacanje. Bolje za njega dati 10 miliona, nego za Hazarda dati 30-40, a vec imas Oxa i Rya koji ce biti dobra krila. Sta fali malo iskustva, i Arteta se odlicno pokazao. I da to je covjek sa kojim se ide na titule, zasto? Zato sto donosi sirinu potrebnu ekipi koja zeli titule, jer prvi tim Arsenala nije uopste los, ono sto brine jest slabija klupa.
Celik!3,2,2.

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 16 apr 2012, 00:48

Da se razumijemo, ja bi prije Hazarda nego 200 Dempsey-a. ;) Al da ga treba dovest da pojača klub to sigurno. A još nešto, sigurno je puno bolji u dodavanju lopti nego Theo :)

Uostalom, sigurno valja ako ga Wenger gleda.

Al' opet, ja bi Hazarda i Gotze rado u Arsenalu, vrlo rado ;)

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 apr 2012, 00:52

A sto ce nam Hazard?? Da za koju godinu place za Realom??? Mislim da se pokazao sad, jer se nudi svi mogucim klubovima, samo da ode iz Lila, sto mi je jadno. Gotze je potpisao novi ugovor i jos je skuplji nego ranije.
Celik!3,2,2.

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 16 apr 2012, 01:25

Ja samo vjerujem video-u. Kad ja budem vidio da on licno govori da zeli samo u Real onda ga i necu zelit u Araenalu a do tada novine mogu pisati sta god zele. A iskreno, on je Lille davno premasio. I ja njega kao svjetsku klasu fudbalera zelim u Arsenalu. Gotze, moja zelja pored Hazarda. Al, daj Boze da jednog od njih dvojice dovedemo.

Bosco
Kontakt:

Post Postao/la Bosco » 16 apr 2012, 08:41

Ma ima video, postavljali smo ovdje... On gostuje u nekoj emisiji i kao bira sebi klub gdje će igrat. :roll:

Tipična fudbalska qurva ko i Nasri, samo što je ovaj makar lagao da mu je stalo, ovaj ne zna ni lagat. I ja bih Gecea, ali male su šanse da ga dovedemo, nikakve rekao bih. Dempsey je igračina, može igrat u bilo kojem klubu u Engleskoj što dovoljno govori o njemu...nekad pogledajte cijelih par utakmica i sudite igrače, a ne po FM-u i jutub klipovima.... Ja bih prije izabrao Dempseya nego Hazarda iskreno.

P.S.
Za avatar me ništa nepitajte da vas ne bih nalomio, samo odrađujem opkladu s Profesorom.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.