Arsenal

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

vedofeelgood
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la vedofeelgood » 13 maj 2012, 23:07

Bega nisi valjda ozbiljno mislio da smo se prevarili sa tim imenima :roll:

Ako jesi, moze samo ovo biti slika
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 13 maj 2012, 23:08

bas sam gledao kraj utakmice... kakva asistencijaa 8-) 8-) Vuce ko usisivac :lol: dobro si to rekao!!!
Svakako bi ga volio vidjeti u Arsenalu. Dominantan u zraku, fizicki jak, ma zvijerr!

edit**
jooj Bega idol majke mi! :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Profesor, dana/u 13 maj 2012, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.

Bosco
Kontakt:

Post Postao/la Bosco » 13 maj 2012, 23:09

Ko Beko usisivač. :lol: E zlovenac :mrgreen: , strašna mu je tetovaža. Ufff da je i meni nešto onakvo.

Márton Fülöp was at Tottenham Hotspurs from 2004-2007 and didn't play a single game. Only made the bench 16 times in three years. Payback?

:lol:

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2012, 23:10

Zasto se ovdje insistira na dovodjenju napadaca kad imas RVP i Podoslkog i za klupe sasvim solidnog Chamakha? Problem je desni bek zbog novog loma Sagne, problem je krilna pozicija jer su Gervinho i Walcott limitirani igraci, pa problem moze biti i sredina ako Diaby i Wilshare budu imali problema. Rosicki se popravio ali on nije kalibar igraca koji ti treba u borbi za titulu, u Ramseya sam polagao nade ali ona ozlijeda je ucinila svoje ali eto ko zna mlad je jos mada ne vjerujem da ce se dici iznad prosjeka. Odbrana ne znam mislim da trio Koscielni, Mertesaker i Vermalen mogu izgurati sezonu imas tu i Djoroua i Miquela za klupe. Sczecny je prvi golman treba se nadati da ce biti fit i slijedecu sezonu neka rezerva bude Martinez hebat ga ne moze biti gori od Almunije i Fabianskog da ga hebes.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Henry
Kontakt:

Post Postao/la Henry » 13 maj 2012, 23:11

Treba iskoristiti ispadanje zute podmornice i dovesti Giuseppea Rossija.
Strasan igrac. 8-)
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!

Bosco
Kontakt:

Post Postao/la Bosco » 13 maj 2012, 23:15

Treba Paja napadač jer Podolski će igrat krilo, a Chamakh je beskoristan i odlazi 100%.

nedim1993
Kontakt:

Post Postao/la nedim1993 » 13 maj 2012, 23:17

slika
7 titula osvojismo xD 8-)
Vođa zna.

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2012, 23:18

Bosco je napisao/la:Treba Paja napadač jer Podolski će igrat krilo, a Chamakh je beskoristan i odlazi 100%.

Znas ti Bosco kako krilni napadaci kod Wengera zavrse, puno je primjera od Henrya do friskog Van Persija.

Bosco
Kontakt:

Post Postao/la Bosco » 13 maj 2012, 23:20

BigBigBang je napisao/la:
Bosco je napisao/la:Treba Paja napadač jer Podolski će igrat krilo, a Chamakh je beskoristan i odlazi 100%.

Znas ti Bosco kako krilni napadaci kod Wengera zavrse, puno je primjera od Henrya do friskog Van Persija.

I know. :) Ali taktika se neće mijenjat, igrat ćemo sa jednim špicem i dalje. A Podolski nije došao da sjedi i gleda van Persieja nego da igra. Ja sam uvjeren da će on igrat po lijevoj strani. Ali ako je doveden kao špica, onda nam treba krilo. Kako god, treba nam neko. :D

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2012, 23:26

Te napadace koje spominjete ja vidim u Arsenalu jedino u slucaju da Van Persie ode, sto po meni i nije tako strasno ali eto volio bi malo vise da ostane. Podolski bi mogao biti kapitalac, sjajne statistike u reprezentaciji Bayern ga je malo sjebao ali vratio se jos jaci uvjeren sam da bi mogao biti pun pogodak.

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 13 maj 2012, 23:33

Ja bih volio da se Arsenal vrati na 4-4-2. Wenger je govorio kako je to najbolja formacija, a ja vjerujem da su njega pare mučile (i donekle povrede) zato i nije kupovao neke zvijeri u napadu (jer su napadači poskupi).

Zato bih volio da mi se snovi ostvare i uparimo Girouda i RVP-a. Joj, kakav bi to tandem bio. 8-)

A Giroud k'o Giroud, brz, okretan,a kad povuče loptu, pusti ga, jer ga nećeš zaustaviti, baš kao i naš Edin. Takodje sjajna igra glavom, čvrst, snažan. Kompletan napadač. 8-)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 13 maj 2012, 23:36

Arnelinho je napisao/la:A Giroud k'o Giroud, brz, okretan, baš kao i naš Edin

ako je bas tako brz i okretan, onda nam ne treba :mrgreen:

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2012, 23:46

Sto se tice takvog tipa igraca tu je danski bombarder Bendtner tako da nema potrebe trositi pare, ali ne vjerujem da ce takav tip napadaca igrati u Arsenalu narednu sezonu.

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 13 maj 2012, 23:47

Treba puno nove i jake snage u Arsenalu :roll:
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 13 maj 2012, 23:49

Profesor je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:A Giroud k'o Giroud, brz, okretan, baš kao i naš Edin

ako je bas tako brz i okretan, onda nam ne treba :mrgreen:

Nekako mi ode ova crtica na to mjesto dok sam tipk'o, htjedoh reći, da ga nećeš zaustaviti kad krene. :mrgreen:

Ispravio sam odmah. :P

BigBigBang je napisao/la:Sto se tice takvog tipa igraca tu je danski bombarder Bendtner tako da nema potrebe trositi pare, ali ne vjerujem da ce takav tip napadaca igrati u Arsenalu narednu sezonu.

Taj ide.

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 13 maj 2012, 23:51

Steta, rijetki su napadaci sa takvim killer instinktom kao nas Bendy, ali dobro Van Persie i Podolski su jednako ubojiti.

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 13 maj 2012, 23:56

Samo što niko živ ne može znati kako će se Podolski prilagoditi, eh to mene brine. Bio je u Bayernu, znamo šta se desilo. Da neće opet biti isto i u Arsenalu? Možda ima problema kad se nadje u velikom klubu, nije jedini takav. :?

A šta ako smo umjesto pojačanja doveli novog Chamakha? Onda nit' Chamakha I nit' Chamakha II ne možemo ubaciti namjesto Robina i eto kopije ove sezone. A ako bi kupili još jednog napadača, onda Podolski može katkad i na krilo. :)

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 14 maj 2012, 00:01

Podolski je mlad došao u Bayern, nadam se da je dobio određenog iskustva da nastupa u većim klubovima. Tako je i sam izjavio ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

hule_barca
x 3
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 maj 2012, 00:02

Jest onaj Fulop danas kritičan :lol:
FK "Mladost" Kikači

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 14 maj 2012, 00:11

Ne znam @GunnerS druže. Ja bih radije još jednog napadača, nego pojačanje na bilo kojoj drugoj poziciji. Makar bi imali veće šanse da ćemo imati 2 igrača sa po 20-tak golova u sezoni (premiershipa).Pa ajde ovaj kad bi dao i 15, RVP će dati najmanje 20, što povećava izglede za osvajanje EPL-a.

Od danas:
"I do not know yet what I'll do next season, if I leave or stay in Montpellier," he told Telefoot. "But English clubs make me dream, this championship makes me dream.

"But I am not obsessed with England! And money is not a motivation in my career. I make strategic choices of a sporting point of view.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.