Arsenal

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

gunnerfan
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la gunnerfan » 17 maj 2012, 11:27

buraz nije taj malo star xD
a ovaj Salih , ne znam ako ima 20-23 god , nije skup , onda samo molit Boga da Wenger ne cuje za njeg' :D
** ARSENAL **
.. limVo likČe !!

Henry
Kontakt:

Post Postao/la Henry » 17 maj 2012, 11:39

gunnerfan je napisao/la:Koga bi voljeli vidjeti kao zamjenu za Vojčeha ? (nemojte sad pretjerivat , neko realno rijesenje :D )
i nemojte svi na Bosca , co'ek ima pravo da kaze svoje misljenje .

Samir Handanovic.
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!

gunnerfan
Kontakt:

Post Postao/la gunnerfan » 17 maj 2012, 12:06

Paul Robinson ,Wayne Hennessey ,Adam Bogdan golmani 3 kluba koja su ispala iz prve lige , koja su sad jako jeftina , a sigurno imaju i zelju za nastavak igranja u premiershipu . Kvalitet ni kod jednog ne zaostaje , al' pored Vojčeha ne mogu :D
** ARSENAL **
.. limVo likČe !!

igman
Kontakt:

Post Postao/la igman » 17 maj 2012, 13:01

Holandski reprezentativac Robin van Perise zatražio od uprave Arsenala određene garancije da će se ta ekipa dovoljno pojačati, kako bi bila konkurentna za osvajanje trofeja, ali kako te garancije nisu bile moguće, došlo je do prekida pregovora.

Lennon
Kontakt:

Post Postao/la Lennon » 17 maj 2012, 14:57

Samir Handanovic.

Ako ćemo biti realni onda moramo priznati kako Samir spada u Top-10 vratara u Europi, a ti ga želiš kao zamjenu za Szczęsnya. Da nije smiješno bilo bi žalosno, zar ne?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

siromah
Kontakt:

Post Postao/la siromah » 17 maj 2012, 16:12

Početni pregovori između Robina van Persiea u Arsenala oko produženja ugovora su prekinuti, a kapiten Topnika je napustio London.
http://sportsport.ba/ino_fudbal/van-persie-prekinuo-pregovore-sa-arsenalom/80619

Van Persie je napustio London i prekinuo pregovore sa Arsenalom oko produženja ugovora, te je otputovao na pripreme reprezentacije Holandije za predstojeći Euro.

Holandski je reprezentativac zatražio od uprave Arsenala određene garancije da će se ta ekipa dovoljno pojačati, kako bi bila konkurentna za osvajanje trofeja, ali kako te garancije nisu bile moguće, došlo je do prekida pregovora.

Kako tvrde engleski mediji, Arsenal je čak zaprijetio Van Persieu da će ga držati u ekipi dok mu ne istekne ugovor na ljeto naredne godine.

Za sada ništa nije riješeno, a Van Persie, slično kao i Cesc Fabregas i Samir Nasri prošle godine, želi da se ekipa pojača kako bi mogla konkurisati za naslov.

Međutim, menadžer Arsenala je do sada doveo samo Lukasa Podolskog iz Koelna.

Van Persie ima ponude dva kluba, Manchester Citya i Juventusa. Prema pravilima, igrač kojem je ostalo 12 mjeseci do isteka ugovora može koštati najviše 25 miliona eura, a oba ova kluba su to spremna platiti.

Međutim, City nudi više Van Persieu, čak 10 miliona eura po sezoni, dok Juve nudi osam. Ipak, ukoliko ne dođe do dogovora sa Arsenalom, male su šanse da će se Van Persie odlučiti za prelazak u neki drugi engleski klub, zbog poštovanja prema Arsenalu.

Haman bas da cemo ga izgubiti

frankqqqqq
Kontakt:

Post Postao/la frankqqqqq » 17 maj 2012, 17:51

Evo Bandera se povezuje sa Dortmundom, uvalit im ga i još malo para i eto Kagawe u Arsenal :twisted:

RedDevilS
Kontakt:

Post Postao/la RedDevilS » 17 maj 2012, 17:56

frankqqqqq je napisao/la:Evo Bandera se povezuje sa Dortmundom, uvalit im ga i još malo para i eto Kagawe u Arsenal :twisted:
Kagawa ce kod nas prije siguran sam, ali ako kojim slucajem dodje kod vas onda ima Hazard(naravno ako City prije neuzme) :evil: :lol:
"I never wanted Man.Utd to be second to anybody.Only the best would be good enough".-(SMB)! -19-
-Horde Zla-1987-!!-Zaboraviti necemo-Oprostiti ne mozemo-Srebrenica-11.07.1995-!!!

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 17 maj 2012, 18:02

Saurman je napisao/la:
mandraX je napisao/la:
Bosco je napisao/la:Ja ne znam kako ovi insideri ne rade za Skysport ili BBC Sport jer oni sve znaju, i ko je odgodio pregovore i ko nije i ko šta jede? De mi Surlamane reci koliko puta sam pomislio u zadnjih 5 minuta da si debil jer čini mi se da ti apsolutno sve znaš.

Neznam baš ko je prošlih sezona ovdje plačući ubjeđivao raju kako Fabregas odnosno Nasri ostaju u Arsenalu, 200%.

Kleli se u Nasrija i Fabregasa kao sad u RvP, kad su prva dvojica napustila klub odmah su automatski proglašeni izdajnicima.Koliko su daleko otišli pokazuje i to da su Artetu proglaslili dostojnom zamjenom za Cesca.

Bas cudno sto su proglaseni ciganima i izdajnicima umjesto da svi kolektivno odemo za njima i pocnemo navijati za city i smradalonu mi debili proglasismo njih za izdajnike, fala ti sto si nam oci otvorio.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 17 maj 2012, 18:03

RedDevilS je napisao/la:
frankqqqqq je napisao/la:Evo Bandera se povezuje sa Dortmundom, uvalit im ga i još malo para i eto Kagawe u Arsenal :twisted:
Kagawa ce kod nas prije siguran sam, ali ako kojim slucajem dodje kod vas onda ima Hazard(naravno ako City prije neuzme) :evil: :lol:

Kagawa je vaš 99% :(
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

RedDevilS
Kontakt:

Post Postao/la RedDevilS » 17 maj 2012, 18:08

@GunnerS sta ces meni je zao sto nece kod vas, ali sta je tu je ma dovesce AW nekog dobrog sigurno. ;)
"I never wanted Man.Utd to be second to anybody.Only the best would be good enough".-(SMB)! -19-
-Horde Zla-1987-!!-Zaboraviti necemo-Oprostiti ne mozemo-Srebrenica-11.07.1995-!!!

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 17 maj 2012, 18:09

I ja bih volio da dođe al neće.

RedDevilS
Kontakt:

Post Postao/la RedDevilS » 17 maj 2012, 18:10

GunnerS je napisao/la:I ja bih volio da dođe al neće.
E ne znam stvarno sta sad da radim hoces da ga ja mozda sad nazovem imam ja br. njegov sad cu ja pa ti javim. :D malo sale :lol:
Sta ce covjek hoce na OT i to je poenta.. ;) :P

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 17 maj 2012, 18:13

Ma ne treba nama neko ko neće bit s Arsenalo vezan u srcu ;) :D

Evo Wilshere ide na pregled detaljni da se vidi dokle je povreda se izlječila ;)

rio_Ferdy88
Moderator
x 4
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 maj 2012, 18:28

slika :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 17 maj 2012, 20:06

Matias Suarez dogovorio. Čeka se radna dozvola. M'Vila će biti za vikend, nakon što odigra utakmicu protiv Dijona. ;)
Wilshere pred novom operacijom, sada na koljenu

Cijelu je prošlu sezonu premierligaškog nogometa promašio 20-godišnji Arsenalov veznjak Jack Wilshere zbog ozljede i operacije desnog gležnja...

U procesu oporavka mladi je Englez ozlijedio tetivu patele u lijevom koljenu, zbog čega će ponovno morati pod nož. Prema mršavim informacijama iz londonskog kluba, ovaj se put radi o rutinskom zahvatu koji Wilshereu neće oduzeti početak priprema za novu klupsku sezonu.

Sljedećih će dana engleski reprezentativac otputovati u Švedsku gdje će se podvrgnuti zahvatu.

Tijekom pretprošle sezone Wilshere se afirmirao kao ponajbolji nogometaš Arsenala. Njegov neplanirano dugi oporavak odnio mu je nastup na Europskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini, kao i na Olimpijskim igrama u Londonu.

:lol: :lol: :lol: :evil: Mater im. :evil: Nisu normalni majke mi. Isjekoše jadno dijete.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 17 maj 2012, 21:57

slika

8-) 8-) 8-)
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 17 maj 2012, 22:25

Manchester City are expected to step up interest in Yann M'vila, with Patrick Vieira making concrete progress on the deal [via Le 10 Sport]
:roll:

slika

Arnelinho
Kontakt:

Post Postao/la Arnelinho » 17 maj 2012, 22:51

Da vas utješim. ;)

I was in Paris on Tuesday to promote Bernard Diomede's football academy with other players from the French '98 team http://www.academie-diomede.fr/
Vieira.
Patrick Vieira ‏@OfficialVieira

Here's a pic from the event, Bernard is doing great work http://pic.twitter.com/BqusFKNV

slika

I evo i ovo btw:
Fabianski: "I hope this is the end of my career at Arsenal. I told the boss about my aims, he also had few things to say."

Papa Lukas.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 17 maj 2012, 23:04

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KHmnfkwekg4&feature=related[/youtube]

:lol: najjači
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.