Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

igman
Postovi: 305
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:42
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la igman » 05 jul 2012, 00:53

Arnelinho je napisao/la:Hoću reći da bi ripper Fergusona otpustio još davno. Eto šta hoću reći...
Ferguson ima rezultate, a Wenger nema vec 7 godina, a klub kao sto je Arsenal treba da osvaja trofeje, ako ne svake godine onda svake druge godine!
Osim sto ne uspijeva da osvoji trofej, na kraju svake godine ostaje bez svojih kljucnih igraca.
Arsenal je na dobrom putu da postane ono sto je Liverpool trenutno, a sve zahvaljujuci Wengeru i ljudima koji vode klub!

ripper
Postovi: 1671
Pridružen/a: 25 jun 2012, 12:16
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la ripper » 05 jul 2012, 00:56

Arnelinho je napisao/la:Hoću reći da bi ripper Fergusona otpustio još davno. Eto šta hoću reći...
Predugo onaj kabinet za trofeje skuplja prašinu i zjapi prazan, predugo za Arsenal. To je bila moja poenta.
Ali ako vama to odgovara i paše, onda OK- neka Wengera još 20 godina , što se mene tice :mrgreen: :D meni ni iz džepa, ni u džep.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 05 jul 2012, 01:10

@igman: Očito i dalje ne kontaš poentu. Ferguson je u početku, 6-7 sezona (koliko?) bio bez rezultata, pa su ga ostavili, da bi danas svake sezone uzimao bar jedan trofej.

Ja se za ovaj klub ne brinem dok je Wengera, kad on ode, jadna li nam majka. Pa ko će nam onda praviti Fabregasa Fabregasom ili Robina Robinom :? Opet će se kupovati jeftiniji igrači, al' neće biti nekog, ko će od njih napraviti ime.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

igman
Postovi: 305
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:42
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la igman » 05 jul 2012, 01:20

Arnelinho je napisao/la:@igman: Očito i dalje ne kontaš poentu. Ferguson je u početku, 6-7 sezona (koliko?) bio bez rezultata, pa su ga ostavili, da bi danas svake sezone uzimao bar jedan trofej.

Ja se za ovaj klub ne brinem dok je Wengera, kad on ode, jadna li nam majka. Pa ko će nam onda praviti Fabregasa Fabregasom ili Robina Robinom :? Opet će se kupovati jeftiniji igrači, al' neće biti nekog, ko će od njih napraviti ime.
Nakon 3 godine uzeo FA cup!
Kad ode Wenger jedino ce se zabrinuti klubovi koji su redovno, a za male pare, kupovali igrace extra klase!

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 05 jul 2012, 01:23

Koji igrač je prodat za male pare?

I Arsenal svake druge uzima Emirates kup. :mrgreen: Kupovima se uopšte ne opterećujem, pričam o dva najvažnija trofeja.

slika
:lol: :lol: :lol:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Orion87 » 05 jul 2012, 01:31

Mišljenja sam da ce se novi napadac kupiti samo u slučaju da Chamack napusti klub,sad mi je u to tesko povjerovati mada odlaskom Robina mozda dobije vecu minutazu pa i pronadje neku formu 15 golova u svim takmicenjima ako ostane meni od njega dosta,Odlazak Robina necu komentarisati samo sam misljenja da Wenger zna sta radi,po meni da se dovode jos Hugo i Yann evenutalnim odlaskom Walcotta koji prizeljkujem dovest Hatema ili otvorit mjesto Ryu i Ox-u mislim da jos nisu sve ladje potonule :P :evil:
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la LBJ MVP » 05 jul 2012, 01:34

Ma opet ćete biti među 4 zašto tolika drama oko Persieja.On može otići u City i sjediti na klupi jer oni imaju bolje od njega tako da vam neće biti prijetnja.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la nedim1993 » 05 jul 2012, 01:39

LBJ MVP je napisao/la:Ma opet ćete biti među 4 zašto tolika drama oko Persieja.On može otići u City i sjediti na klupi jer oni imaju bolje od njega tako da vam neće biti prijetnja.
Arsenalu je izgleda ionako suđeno da bude među 4 prva i to je tako uvijek :lol: .
Iskreno da ti kažem volio bi da ode u City i da sjedi tamo kraj Nasrija,da grije klupu, seljaci.
Vođa zna.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la artemis77 » 05 jul 2012, 03:30

Mislio sam da ce te se borit za titulu, kad ono vidim vijest o RVP-u. Ne vidim ko bi mog'o zamijeniti Robina :(
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
MrMuscolo
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 jul 2012, 11:36
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la MrMuscolo » 05 jul 2012, 08:55

artemis77 je napisao/la:Mislio sam da ce te se borit za titulu, kad ono vidim vijest o RVP-u. Ne vidim ko bi mog'o zamijeniti Robina :(
S kojim igracima ce se boriti za titulu.... Da nece mozda sa Podolskim koji je najnafuraniji igrac u Njemackoj ili Giroudom koji je u Francuskoj tek ove sezone eksplodirao...
Nisu oni ni blizu RvP-u i nema teorije da mogu nadomjestiti njegov odlazak a i da je ostao Arsenalu da se bori za titulu falila bi im barem jos 4 igraca i to vrhunska jer ih City i na klupi ima vise od Arsenala msm vrhunskih igraca...
Nego RvP ajd ti u Juventus gdje ces se naosvajat trofeja i gdje bi prije osvojio LP nego sa Arsenalom PL....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 05 jul 2012, 09:20

Mnogi ovdje pametuju, a da nisu ni sekunde upućeni u Arsenal.

Arsenal mora prodavati igrače da bi opstao, jednostavno to je tako i iz ove kože se ne može. Emirates ih je doveo do ovoga, za neupućene sam Wenger je na Arsenal.com izjavio da Arsenal godisnje mora zaraditi najmanje makar 20 miliona eura na transferima i da nikad ne smiju vise potrosit nego prodati, dakle da uvijek moraju bit u plusu i takva situacija će se odvijati još nekoliko godina dok se svi dugovi ne isplate. Mišljenja sam da će Arsenal tek za četiri godine postat stabilan klub koji će moći zadržati svoje najbolje igrače i koji će biti ozbiljan konkurent, dotad je cilj igrati LP i zaradjivati novce koliko god se može. Ako usput nešto osvoje to je samo bonus.

Sad druga je stvar što klub u upravi ima nenormalnu količinu šupaka i morona, izdvojicu trojicu, većinskog vlasnika Stan Kroenkea (Jenki) , predsjednika Peter Hill-Wooda i izvršnog direktora Ivana Gazidisa. Njih trojica su najveći krivci za ovo stanje jer ne želi prihvatiti pomoć od Usmanova (suvlasnik Arsenala koji ima 29.9% dionica). Dakle Usmanov je davao 100 miliona funti za pojačanja i to nepovratno kao što ih Abramovich dadne, ali ovi su to odbili tvrdeći da im ne treba njegov novac. :roll:

Ne samo da su to uradili nego su ostalim dioničarima isprali mozak da je Usmanov nešto loše i niko mu ne želi prodat svoje dionice, a njemu treba još samo 0.1% pa da se i on pita nešto ali niko mu to ne želi prodat... Prema zakonu morate imati 30% dionica u svojoj vlasti da biste ušli u taj Odbor kluba.

Dok prodju 4 godine ova trojica nesposobnjakovica ce srozati klub da mu kasnije ni 5 Abramovicha neće pomoć. I iduće godine će se prodat najbolji igrač, budite u to sigurni. Pitanje je samo koji će to biti jer hvala Bogu još ima kandidata i dobrih igrača u Arsenalu. Da li će to biti Walcott, Song, Vermaelen, Koscielny, Wilshere ne znam ali na na nekog je red i iduće godine.

Dotad će Arsenal dovodit pojačanja prema finansijskoj moći a ne kvaliteti nadajući se da će ih igrači poput Girouda i Poldija držat i dalje u mjestima koja vode za LP. To je najvažnije. Završiti na mjestu koje vodi u LP i sve dok za 4-5 godina ne postanu finansijski nezavisni i stabilni Arsenal će dovoditi ovakva pojačanja ili davati šansu mladim talentima.

Što se samog Robina tiče, posro je se sam sebi u usta. Dao je milijardu izjava kako mu je san igrati ovdje, kako nikada neće otici i onda uradi ovo. On je svoju najbolju sezonu već odigrao, gdje god ode neće je ponovit, nebi je ponovio ni u Arsenalu ali eto. Nek momak ide i nek drugi osvajaju trofeje za njega, to nije problem, tako je i John O'Shea ili Wes Brown osvojio...

Nadam se da sam ovima neupucenima malo objasnio situaciju oko Arsenala. Pozdrav!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 05 jul 2012, 09:41

MrMuscolo je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Mislio sam da ce te se borit za titulu, kad ono vidim vijest o RVP-u. Ne vidim ko bi mog'o zamijeniti Robina :(
S kojim igracima ce se boriti za titulu.... Da nece mozda sa Podolskim koji je najnafuraniji igrac u Njemackoj ili Giroudom koji je u Francuskoj tek ove sezone eksplodirao...
Nisu oni ni blizu RvP-u i nema teorije da mogu nadomjestiti njegov odlazak a i da je ostao Arsenalu da se bori za titulu falila bi im barem jos 4 igraca i to vrhunska jer ih City i na klupi ima vise od Arsenala msm vrhunskih igraca...
Nego RvP ajd ti u Juventus gdje ces se naosvajat trofeja i gdje bi prije osvojio LP nego sa Arsenalom PL....

Eto neka je RVP svake sezone davo 30 golova..ne seri i šuti


https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 9296_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; igračina Sav Respekt !

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2012, 10:02

Kao sto se i ocekivalo kmica je odlucio da nas shebe i odlazi, hinjski kao sto su to uradili dva cigana Nasri i Fabregas ali Wenger je na vrijeme osjetio opasnost i doveo Girouda jer budimo realni znalo se nakon onog zavlacenja odlucicu nakon Eura kakav ce biti ishod. Ono sto je bitno je to da necemo biti nista slabiji bez njega i da ce on kao i svi koji su otisli potonuti u prosjek a on jos ima i godina dakle bench warmer uskoro. Ono sto smo naucili je da nakon svih tih zvijezda kapitena uvijek uskoci neko novi ko eksplodira tako to ide kod velikog vodje tako da naredne sezone cemo imati nekog drugog igraca u top formi tako da ne treba dramatizirati, sto manje ozlijeda i trofeji ce doci.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Stivi_Dzi » 05 jul 2012, 10:11

Nemojte se iznenaditi ako pređe u City, i Torres je s.rao isto tako da nikad nece igrati za neki drugi engleski klub pa opet ošo u cska.
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 05 jul 2012, 10:16

Stivi_Dzi je napisao/la:Nemojte se iznenaditi ako pređe u City, i Torres je s.rao isto tako da nikad nece igrati za neki drugi engleski klub pa opet ošo u cska.

Da mi možemo dobit tolike pare za njega potpiso bi odma da ide u City

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Johny » 05 jul 2012, 11:28

Stivi_Dzi je napisao/la:Nemojte se iznenaditi ako pređe u City, i Torres je s.rao isto tako da nikad nece igrati za neki drugi engleski klub pa opet ošo u cska.
Pa Torres je otisao u Ruski klub :mrgreen:

Ako Persie predje u City , onda stvarno ne znam.Ne vidim nacin i mogucnst da kroci na teren Emirata u jednoj ligaskoj utakmici.Obicni šugavac.Nista klubu nije dao.U 8 godina odigra jednu dobru sezonu , ostalo prelezi ili presjedi i sad se nadje dizati.Dobro mu je Ebou-e rekao :)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Henderson » 05 jul 2012, 11:33

Što ti je život:

Podolski: "I'm signing for Arsenal because I want to win trophies."

RVP: "I want to leave Arsenal because I want to win trophies."
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4970
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 05 jul 2012, 11:37

“I really like Arsenal.But you, do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”
— Dennis Bergkamp
Rođen s tobom da budem

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 jul 2012, 11:37

Stivi_Dzi je napisao/la:Nemojte se iznenaditi ako pređe u City, i Torres je s.rao isto tako da nikad nece igrati za neki drugi engleski klub pa opet ošo u cska.
To onaj CSKA ? sto je aktuelni prvak Europe ?

Dabogda Arsenal osvojio nesto u narednih 15 godina 8-)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2012, 11:49

Ma valjda osvoji, necemo valjda ko Chelsea cekati po 60 godina.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gunner4 i 7 gostiju.