Arsenal

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

Arnelinho
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 20 dec 2012, 16:14

S-Y-L-A-R je napisao/la:Giroud nije Gomezova klasa
Poldi je korisniji igrač od Mandže
Wilshere=Kroos (tu su negdje i po godinama, mada je Toni do sad više uradio)
Gibbs<Alaba
peti "par" nema veze sa ovim dvomečom jer ovaj drugi neće nastupiti
Zadovoljniji? :twisted:

Ok je sve to. A sad saberi kvalitet svih ovih igraca skupa i pomnozi sa dva, dobices kvalitet Wilshera. Ako cemo biti do kraja posteni, Kroos nije nivo Wilshera. ;)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Chuckie
Kontakt:

Post Postao/la Chuckie » 20 dec 2012, 16:15

vedofeelgood je napisao/la:
Gomez=Giroud, Poldi=Mandza, Wilshere=Kroos, Gibbs=Alaba, Koscielny=Badstuber.

slika slika

Ko je ovo napisao bgt :? ?

Pa Bayern ce da nas razbije ko beba zvecku

Giroud = Gomez = Mandzo = Dzeko i slični balvani, sve je to u pet deka, ako mu serviraš loptu na peterac utrpat će je i to je to. Nije naučna fantastika. Za takve su igrači poput Cavanija, Falcaa, Ex Ronalda izmislili pojam napadača, a davali/daju su u pet deka isti broj golova (ne biti bukvalac).

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 20 dec 2012, 16:17

Sta je to Toni Kroos uradio a da Wilshare nije? Dok je Kros igrao u Leverkuzenu prije dvije godine Wilshare je bio najbolji mladi igrac premiershipa, Wilshare bolji, Alaba nije bolji od Gibbsa oba su dva fantasticna mlada lijeva beka, Gomez je vece ime od Girouda hebiga kad je ovaj drugi relativno kasno sazrio kao igrac a Gomez vec ima nekoliko sjajnih sezona iza sebe dok Giroud samo jednu, Ribery je meni uvijek ispred Cazorle, al zato ako Diaby bude spreman bice guravo on ce u sredini da napravi razliku. Vermalen je bolji od Dantea, Badstuber od Mertesakera.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

TheVerminator
Kontakt:

Post Postao/la TheVerminator » 20 dec 2012, 16:18

Kakav to igrač moraš bit' da bi bio Gomezova klasa? I Giroud bi davao isti broj golova kao i Gomez da igra u Bayernu.

Trenutno Bayern jest jači od Arsenala, ali sve zavisi od januara. ;)
Victoria Concordia Crescit

“Play for the name on the front of the shirt and they’ll remember the name on the back”
— Tony Adams.

Chuckie
Kontakt:

Post Postao/la Chuckie » 20 dec 2012, 16:20

TheVerminator je napisao/la:Kakav to igrač moraš bit' da bi bio Gomezova klasa? I Giroud bi davao isti broj golova kao i Gomez da igra u Bayernu.

To cijelo vrijeme pričam.

Bandera da se stavi na peterac, kad ribery/roben uputi brzi centaršut sa strane paralelan sa gol linijom, davala bi golove.

Edit: Samo da se izvinem ozbiljnim navijačima/simpatizerima Bayerna, ovo u par mojih prošlih postova je bila samo lažiona i pecanje za ovu dječicu. Naravno da će biti neizvjesno i neka pobjedi bolji.
Zadnja izmjena: Chuckie, dana/u 20 dec 2012, 16:45, ukupno mijenjano 3 puta.

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 16:21

Zadnje 2 stranice ove teme treba izbrisat.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Hypnose
Kontakt:

Post Postao/la Hypnose » 20 dec 2012, 16:23

Gomez=Giroud..... Obojica teske krampe i cisti destruktivci igre...... Takav je i Adilovic iz nase lige i recimo Luiz Adriano u Shaktaru..... Samo igrac manje.....
Arsenal moze proci Bayerna..... i to ce se desiti sigurno....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 20 dec 2012, 16:28

Mi prodjemo Bayerna ja se nag.u.zim Bacaryiju Sagni i popusim svim igracima Arsenala

slika
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Chuckie
Kontakt:

Post Postao/la Chuckie » 20 dec 2012, 16:28

Radi kondicione pripreme, zajebano je to, naročito kad je Sagna u pozadini.

:mrgreen:

don_burza
Kontakt:

Post Postao/la don_burza » 20 dec 2012, 16:30

Hypnose je napisao/la:Gomez=Giroud..... Obojica teske krampe i cisti destruktivci igre...... Takav je i Adilovic iz nase lige i recimo Luiz Adriano u Shaktaru..... Samo igrac manje.....
Arsenal moze proci Bayerna..... i to ce se desiti sigurno....

Jel tako da je tebe cura ostavila zbog nekog dijasporca iz Svabije?

Bolesno ih mrzis
Thomas Müller - Fußballgott

AvantiSignora
Kontakt:

Post Postao/la AvantiSignora » 20 dec 2012, 16:31

Ma ne znam sto neki od vas vec odpisuje prolaz.. Pa svasta se moze desiti do feb, forma, povrede ovo ono... Ja nebi tako lako odpiso Arsenala.. Wenger je stari lisac , namucio je Barcelonu par puta sto nebi i Bayerna??? Ako je Chelsea mogo imati onoliko srece ove god i osvojiti CL na kraju onda je sve moguce ;)

Sretno vam..
32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Fino Alla Fine Forza Juventus ooooooo oooooo

chi3llo
Kontakt:

Post Postao/la chi3llo » 20 dec 2012, 16:39

Da nadodam na svoj post na koji su se mnogi digli, vidim.

Ona poredjenja sam napisao u smislu da igraci Arsenala koje sam napisao igraju u top formi, ne onakvoj u kakvoj su sad.

Cete mi rec da je Gomez bolji od Girouda? Pogledajte kakve golove je momak davao u Montpellieu i ubjedjen sam da je samo pitanje vremena kad ce da proradi. Za klasu je bolji od Gomeza kad je u punoj formi, to je moje licno misljenje, dok bi realni objektivac rekao da su isti.

Wilshere je sa 19 godina nadigrao vezni red Barcelone, ako nije bio i mladji (u onoj utakmici kad je Persie dobio crveni i u utakmici prije te), dok je Kroos meni drag igrac, ali se nije dokazao ni u jednoj velikoj utakmici Njemacke, ili Bayerna koju sam ja gledao. Gibbsa sam poredio sa Alabom jer sam pretpostavio da ce Alaba igrati lijevog beka, jer fkt ne pratim Bayern toliko pa sam i zaboravio da tu moze igrati Lahm, koji nije isti igrac od prije par godina, da se ne lazemo. A Poldija sam poredio sa Mandzom jer mu je najblizi po nacinu igre, i jer Bayern nema igraca tipa Poldija.

Procitat citav moj prosli post prije neg se obazirete na poredjenja koja sam pravio.

Poenta citavog posta je da se ovaj Arsenal u top formi moze nosit sa Bayernom.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

VahaCFC
Kontakt:

Post Postao/la VahaCFC » 20 dec 2012, 16:42

Ej,jbg odma najtezeg protivnika.Bayern je trenutno jaci od Arsenala ali valjda Arsen u januaru dovede par pravih igraca jer sa trenutnim igracima ne mozete im parirati.Iskreno bi volio da prodjete ali tesko,veoma tesko. :D
Keep the Blue Flag Flying High !

vedofeelgood
Kontakt:

Post Postao/la vedofeelgood » 20 dec 2012, 16:43

Pesimistican sam sto se tice pojacanja, mislim da nece niko doci.

Ako bude dolazio neko, ja mislim da ce to biti Pato iz Milana.
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

AvantiSignora
Kontakt:

Post Postao/la AvantiSignora » 20 dec 2012, 16:46

vedofeelgood je napisao/la:Pesimistican sam sto se tice pojacanja, mislim da nece niko doci.

Ako bude dolazio neko, ja mislim da ce to biti Pato iz Milana.

Sto ce vam neko ko odigro 3-5 tekmi godisnji...
32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Fino Alla Fine Forza Juventus ooooooo oooooo

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 16:47

Ako ništa mi navijači Arsenala ćemo iduća 2 mjeseca imati podršku od talijana sa foruma :)

Evo da se citiram opet kad su se stišale provokacije i dječija prcanja na temi, šta ja mislim o utakmici. :)

Marsal je napisao/la:Joj, joj, joj. :D Danas bio u gym malo kad mi neko saopšti rezultate žrijeba. Iskreno, bilo mi je jako drago što smo dobili Bayern. Ne drago zato što ih smatram najlakšim protivnikom nego naprotiv, smatram da su oni iza Barcelone po jačini timova koje smo mogli dobiti i u ovome trenutku su daleko organiziranija, kompletnije i uigranija ekipa od nas. Ekipa koja u svakom trenutku zna šta želi, koja ima glavu i rep, veliki motiv i želju te boljeg taktičara od Arsenea Wengera na klupi. Realno favoriti su i to veliki.

Nego nisam rekao zašto sam baš njih priželjkivao, e pa ima više razloga:
- Švabe su to aman, nema kod njih odustajanja, u duelu s njima tačno možemo vidjet koliko je naš Arsenal snažna ekipa
- Igraju fudbal sličan našem, napadački i nisu baš najbolji protiv bunkeraških ekipa. Dakle oni odgovaraju Arsenalu, a mi njima. To obećava dvije antologijske utakmice.
- njihovi forumaši su najbolji i najrealniji forumaši, mada eto ima izuzetaka koji tvrde da je Schalke svemirski bord za Arsenal. :D

Da se utakmice igraju za 7 dana Bayernu bih dao 85% šansi, realno. Trenutno su odlična ekipa sa sjajnom vezom i fantastičnom odbranom. Samo 7 golova u 17 utakmica ako se ne varam. :o Nevjerovatno. To bi bio veliki uspjeh sve da igraju i u Cvajti a ne u Bundesligi. ;)

Medjutim dugo do februara, uz 2-3 konkretna pojačanja i veliku želju Arsenal ipak ima šanse i tada se Bayernove smanjuju po meni na nekih 65% što je i dalje više nego velika prednost ali znao je Arsenal itekako iznenadit i jače ekipe od Bayerna. Sjetimo se samo one sezone kada smo hladno pošamarali 2 velika giganta, Reala i Juventusa.

Aman da ne dužim jedva čekam utakmice, stvarno, a dotada se nadam da cu uzivati u realnim i objektivnim postovima a ne smijurijama od Dzonija i ostalih. :)

Pozdrav za mog sugrađana Bavarca

Također sjećam se zadnjih utakmica ova dva tima kad su nas u Minhenu pukli 3:1 po ušima a mi njih 1:0 u Londonu. Sjećam se da je tad Bergkamp sa nekih 20-25 metara pred kraj utakmice ošutao loptu po zemlji koja je otišla kraj stative tek za koji centimetar. Oli već bio savladan ali nafaka ga spasila. :)

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 20 dec 2012, 16:49

Sta se to desava na italijansko-njemackom podforumu, tacnije na relaciji Juve-Bayern jer vidim ovde malu armiju fanova Juventusa koji otvoreno podrzavaju Wengerove trupe?
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 20 dec 2012, 16:53

BigBigBang je napisao/la:Sta se to desava na italijansko-njemackom podforumu, tacnije na relaciji Juve-Bayern jer vidim ovde malu armiju fanova Juventusa koji otvoreno podrzavaju Wengerove trupe?

Malo je reć' da se mrze. :mrgreen:

Alisher Usmanov - Arsene Wenger Lacks Board Support From Arsenal
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... gk3dhONiTs

Postoje fine šanse da se dovede Villa u januaru. Pajo, šta ti misliš o njemu?

Lično meni je on klasa, je da ima 31. godinu ali nekada smo bili tim koji je dovodio igrače starije i od 31 i koji su se pokazivali veoma bitnima. Definitivno sam za njegov dolazak ako je cijena prava.

Johny
Kontakt:

Post Postao/la Johny » 20 dec 2012, 16:53

Cete mi rec da je Gomez bolji od Girouda? Pogledajte kakve golove je momak davao u Montpellieu i ubjedjen sam da je samo pitanje vremena kad ce da proradi. Za klasu je bolji od Gomeza kad je u punoj formi, to je moje licno misljenje, dok bi realni objektivac rekao da su isti.

:lol: :lol: :lol:

Gomez je prvi napadac bio Leverkuzena.Sada je Bayerna i Elfa.Mislim da taj podatak ipak nesto govori sem da je krampa kakvom ga smatrate.

On je jedan od najboljih target man-a u Svijetu koliko god neki to pokusali osporiti.Covjek koji zabije vec dugi niz godina 25+ golova je sve samo ne krampa.
On je fudbalski genije za Girouda koji za citavu karijeru nije dao golova koliko je Gomez za prosle 2 sezone.

Kao slag na tortu ti izjavljujes da je Giroud u top formi bolji za klasu od Gomeza :lol: Objektivno nema sta.

Hejt prema Bayernu i Njemackoj je ucinio svoje.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Edin.-
Kontakt:

Post Postao/la Edin.- » 20 dec 2012, 16:56

Jos recite da je Jenkinson bolji od Sagne, i sve smo vidjeli na ovoj temi.

Hajde gledajte realno yebo ga, kako rec da je Giru bolji od Gomeza?
Meni je i Gomez neka vrsta krampe, ali je dzeko za ovog francuza.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.