Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 21 feb 2018, 16:30

al dobro ba skontali smo svi da ti nista u vezi ovog kluba ne valja da ti je sve crno nema sredine nikakve, opra frajer s pricom
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 21 feb 2018, 17:33

Pa haj dokazi da je drugacije? Nadji neki svijetli primjer u vezi kluba?


Klub iz godine u godinu tone sve dublje i dublje i kae lik ti vidis sve crno, pa kakvo ce biti kad iz sezone u sezonu iz prelaznog roka u rok Arsenal sve slabiji i sve losiji sta tu ima svijetlo?

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 21 feb 2018, 18:29

Novi trofej na pomolu, zaista klub u posljednje vrijeme itekako raste
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 feb 2018, 13:59

Izgleda da propuštam ovu.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 22 feb 2018, 15:23

anell je napisao/la:Izgleda da propuštam ovu.
Bitnije ti je ovo veceras gledat nego u nedjelju,

ja odbio da idem guzit samo da gledam utakmicu veceras :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 23 feb 2018, 12:42

Bilo bi lijepo da kao neku utjehu navijačima Wenger i njegovi podrepaši dovedu Alderweirelda iz Tottenhama idućeg ljeta. Najbolji defanzivac Tottenhama, možda bi donio neki pomak u ono šlagirano smeće od naše odbrane.

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 23 feb 2018, 12:51

Artetitis je napisao/la:Bilo bi lijepo da kao neku utjehu navijačima Wenger i njegovi podrepaši dovedu Alderweirelda iz Tottenhama idućeg ljeta. Najbolji defanzivac Tottenhama, možda bi donio neki pomak u ono šlagirano smeće od naše odbrane.
Da nam u odbrani igraju Cafu, Nesta, Maldini i Javier Zanetti sa Wengerom na elu to će biti tagikomična odbrana koja će primati jednako smiješne golove kao i ovi trenutni ublehaši.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 23 feb 2018, 12:58

Sinoć Šveđani napadaju, a kod nas u 1 ili 2 igrača samo na našoj polovici, bukvalno. Ono je bilo jezivo gledati. Nema tog štopera koji će bit dobar u onom sistemu. Niko nije u stanju pokrivati 40 kvadratnih metara.

Što je meni najžalosnije od svega, ovaj Arsenal je jedno vrijeme počeo igrati odbranu, i mislio sam da je to taj zaokret u filozofiji i da konačno postajemo ozbiljna ekipa. Tamo 2015/16, Cazorla i Coquelin držali sredinu, znao se neki red, igralo se disciplinovano. No, izgleda ništa od toga.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 23 feb 2018, 16:34

Manchester United legend Keane, now an ITV pundit, branded Wilshere “probably the most overrated player on the planet” after Arsenal’s Europa League defeat to Ostersunds.

But Wenger said: “It’s very difficult. Personally I rate Jack very highly. After that, you can have opinions. Jack was in a team last night who didn’t perform well so it was not easy for him as well.

“Was it one of his best performances last night? Certainly not. Roy Keane knows that can happen to everybody.
Mislim, odron je od taktičara i svega ostalog, ali umije spustiti što jes jes :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 23 feb 2018, 17:28

Dolazi nam Milan, ima nerijesenih racuna sa Atomom. Pokvario se Atom u garanciji.
slika
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 23 feb 2018, 22:13

Seaman je napisao/la:Benteke se nudi na pladnju,ali pametni Wenger čeka da ga neko drugi kupi ili da dovede još 1 krampa u napad ala park
Seaman je napisao/la:Felaini hoće doći u Arsenal,sad je na ovim debilima da plate odštetu i dogovore mu plaću,a tu je zadnjih godina arsenal ostao bez igrača.makar nebi se začudio da udovlačenjem,Felaini za koji dan bude u nekom drugom klubom
Seaman je napisao/la:Benteke je navijač Arsenala :mrgreen: i bolje je po meni dati za njega do 25 milja,nego za Higuiana preko 30 kolko bi real htio,samo što će benteke izgleda završiti u chelsea
Seaman je napisao/la:ako se proda Cazorla a ne dovede Suarez ili neko jače ime onda je stvarno arsenal otišo skroz u ****,a bojim se da se to dogoditi.I to se ponavlja iz godine u godinu.Mrtve laži.Sljedeće sezone već vidim kako Koščelni odlazi a možda čak i Jack jer s ovim kadrom neće ništa osvojiti.
Gotivio Kossa i Jacka :rol: :rol:

I vrhunac
Seaman je napisao/la:Zelalem je doktor za svu ostalu dječurliju koja se napuhuje do neba,a realno nisu ništa posebno.
:rol: :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 23 feb 2018, 22:18

:rol: :rol: :rol:

slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 23 feb 2018, 22:53

anell je napisao/la:Hoćemo li kopati komentare Paje za Wengera ili ćemo pusiti begu da to uradi ?
Uzivajte gospodo, nema na cemu. :rol:

Wheelchair... :rol:
BigBigBang je napisao/la:Ma dobro generalno gledajuci Ozil je nas najbolji igrac on je igrac koji cini druge boljim, Ramsey je u najboljoj formi i trenutno je najvise pokazao i vidjecemo koliko ce on napredovati ali mislim ipak da je Ozil klasa za sebe, i imati njih dvojicu je nevjerovatna sreca i jos kad skontas da Wilshere tek treba da eksplodira iako je i sada odlican nema zime za nas bar sto se tice veznog reda.
Je.bem ti zeno majku, zlatna lopta... :rol:
BigBigBang je napisao/la:I kad kazu zlatna lopta neko mjerilo a medju osvajacima iste nema Aarona Ramseya?
Felaini klasa. Za ovo se ide u dzehenem... :rol:
BigBigBang je napisao/la: A naravno da smo htjeli skupog igraca iz Evertona jer Felaini je klasa i sigurno bi bio bolji i od Flaminija a o spanskom traktoru da ne pricam.
Poljska ubleha rekose. Necete razbojici... :rol:
BigBigBang je napisao/la:Mogu se pohvaliti da sam oduvijek vjerovao u Woju.
Murinjov blam, kloc Salah... :rol:
BigBigBang je napisao/la:Ja uvijek branim Mourinha ali fakat protiv svicarskih pacijenata ne osutati na gol je blam. Nekakav kloc Salah ih dva puta izdominira.
Koss the boss... :salut:
BigBigBang je napisao/la:Koscielni je jedan od najboljih Arsenalvoih igraca u dosadasnjem dijelu sezone, necemo mu sudizi zbog lose utakmice u onom raspalom timu od Francuza, tamo ni Ribery ne izgleda dobro. Nek on igra sa Arsenal ko i vecinu sto je utakmica odigrao i ja zadovoljan.
Oduvijek je znao da Ziru ima dovoljno veliku tuki da zapusi usta kriticarima... :bow:
BigBigBang je napisao/la:Zirokopter ce slijedece sezone da zapusi usta kriticarima.
Ni Nejmara nije stedio. Lukas Mura top... :rol: Kakadu, hahahahahhahahahha....
BigBigBang je napisao/la:Neymar ce biti veliki flop i promasaj, on se nije naigrao ni protiv nase reprezentacije a na ovom klipu iznad osim klasicnih dajverskih sposobnosti nista posebno nisam vidio. Mislim ok Brazilci su najfudbalskija nacija svijeta ali znaju i ublehe uvaljat, Lucas Moura je za ovog Neymara izmislio fudbal kao i Oscar. Da ne pricam sad o igracima poput Gecea i Hazarda koji su druga planeta za kakadua.
Objasnio. :bow:

BigBigBang je napisao/la:Nikad ti pacijente zadovoljit neces u svemu ce naci manu, npr. da je Arsenal umjesto sto je digao kredit od 500 miliona funti za stadion, pokupovao sve sto valja i uzeo za ovih 7 godina 15-ak trofeja, isti ovi sto sad negoduju zbog nase stedljivosti bi sipali drvlje i kamenje o negativnoj politici kluba koji se zaduzio svima kako bi kupio uspjeh i predvidjali bi nam propast nastankom FFP.
A evo i bonus... :urnebes: :rol:
Seaman je napisao/la:za mene je broj 1 švabo pa koščelni
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 23 feb 2018, 22:56



Što si Simene moro kopati po postovima, vidi kako se okrenu sve :urnebes: :urnebes:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 23 feb 2018, 22:57

Jedino sam ja uvijek imao pravo mišljenje, vidi se :kafa:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 23 feb 2018, 23:05

:rol:

slika
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 23 feb 2018, 23:06

Bega jos jednom pokazuje zasto je voajeroljubac br.1, inteligencija mu nije jaca strana :rol:



Ne vjerujem jos ga nije stid citirati :lol: :lol:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 23 feb 2018, 23:15

Oj, pa da, kako me samo nije stid. Zaboravio sam Atoma nahraniti.
slika
:rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 23 feb 2018, 23:35

Kakve frustracije voajeroljubaca :lol:


Pozivam sve voajeroljupce da daju begi umjetno disanje, na aparatima je a kisika je sve manje :pray:



slika

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 23 feb 2018, 23:42

Spojite me. :urnebes:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.