Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 22 maj 2018, 19:28

Pa dobro, polufinale EL smo imali i ove sezone + borbu za povratak u Top 4. :D

Jedino čemu se nadam je da će naći kakvu mrcinu za BWM poziciju. To će biti apgrejd.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 22 maj 2018, 21:00

Hljebe, i dresovi su nam u stilu Emerika, tako gej. :facepalm:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 22 maj 2018, 21:06

Dje su ti dresovi moze slika,gdje je taj Emerik hehehh
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 22 maj 2018, 21:16

topnik1 je napisao/la:Dje su ti dresovi moze slika,gdje je taj Emerik hehehh
Ti malo bolje pucis usne, nije ti ni do koljena taj Emerik. :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 22 maj 2018, 21:43

Unai Emery intends to make Aaron Ramsey central to his plans at Arsenal, according to Sky ****.
:wtf:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 22 maj 2018, 21:52

bega_afc je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Dje su ti dresovi moze slika,gdje je taj Emerik hehehh
Ti malo bolje pucis usne, nije ti ni do koljena taj Emerik. :mrgreen:
Sta cu kada danasnje Picqe to vole,moram ugoditi ,nije zbog mene nego zbog mog malog :mrgreen: :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 22 maj 2018, 21:55

topnik1 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Dje su ti dresovi moze slika,gdje je taj Emerik hehehh
Ti malo bolje pucis usne, nije ti ni do koljena taj Emerik. :mrgreen:
Sta cu kada danasnje Picqe to vole,moram ugoditi ,nije zbog mene nego zbog mog malog :mrgreen: :mrgreen:
Sta Marsal kaze na pucenje, voli li i on isto? :mrgreen:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 22 maj 2018, 23:01

Jack je napisao/la:
Unai Emery intends to make Aaron Ramsey central to his plans at Arsenal, according to Sky ****.
:wtf:
Logično. Koga će drugog vidjeti kao lidera šampionskog Arsenala?

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 22 maj 2018, 23:02

Sky prenio tu informaciju od Suna yebote.

Ko bi normalan Ramseya gurao da mu bude ključni igrač, ako bude ovaj to radio treba ga nogirati na polusezoni.

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 22 maj 2018, 23:05

Pa Ramsey ako mu neko konacno opali koju vaspitnu i kazni ga ako ne igra poziciju koja mu je odredjena moze biti jako dobar. Disciplina i on ce biti 50% bolji igrac a ne bi me ni zacudilo da je Wengerova ideja bila da ovaj visi u 16 metara sve vrijeme.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 22 maj 2018, 23:09

VGS je napisao/la:Pa Ramsey ako mu neko konacno opali koju vaspitnu i kazni ga ako ne igra poziciju koja mu je odredjena moze biti jako dobar. Disciplina i on ce biti 50% bolji igrac a ne bi me ni zacudilo da je Wengerova ideja bila da ovaj visi u 16 metara sve vrijeme.

Negdje sam pisao statistiku Ramseya one blic sezone kad je bio naš ubjedljivo najbolji igrač.

Imao je najviše procentualno osvojenih duela na svojoj poziciji, 70% ako se sjećam dobro, bukvalno je jeo na sredini terena i imao nevjerovatne defanzivne vještine tada, imao je prosjek osvojenih duela i startova kao Nemanja Matić, zato smo i kidali u tom periodu i bili prvi na tabeli do njegove i Ozilove povrede, a i Liverpool je okidao tu sezonu svakako a mi smo završili četvrti.

Nakon te sezone Ramsey se vratio staroj navici preseravanja i bukvalno je postao igrač koji ne postoji na poziciji koju igra, već on je višak u napadu i ako zabije gol, zabije, ako ne zabije onda ćemo yebati mater našim štoperima što moraju pokrivati Ramseyeve rupetine na terenu.

Avatar
anell
Postovi: 21084
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 maj 2018, 23:12

Artetitis je napisao/la:
Jack je napisao/la:
Unai Emery intends to make Aaron Ramsey central to his plans at Arsenal, according to Sky ****.
:wtf:
Logično. Koga će drugog vidjeti kao lidera šampionskog Arsenala?
Ajvobija.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 22 maj 2018, 23:13

Carcedo was given a two-match touchline suspension in January, while working as assistant to Emery at Paris Saint-Germain, after being sent to the stands in a game against Nantes. He was also sent from the touchline while the pair were at Sevilla and served a ban.

French **** have claimed that Carcedo was disliked by a number of PSG players and accused him of ‘lacking warmth’, which may be a shock to the Arsenal squad.

Već mi se sviđa ovaj čovjek :kafa:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 22 maj 2018, 23:13

AA23 je napisao/la:
VGS je napisao/la:Pa Ramsey ako mu neko konacno opali koju vaspitnu i kazni ga ako ne igra poziciju koja mu je odredjena moze biti jako dobar. Disciplina i on ce biti 50% bolji igrac a ne bi me ni zacudilo da je Wengerova ideja bila da ovaj visi u 16 metara sve vrijeme.

Negdje sam pisao statistiku Ramseya one blic sezone kad je bio naš ubjedljivo najbolji igrač.

Imao je najviše procentualno osvojenih duela na svojoj poziciji, 70% ako se sjećam dobro, bukvalno je jeo na sredini terena i imao nevjerovatne defanzivne vještine tada, imao je prosjek osvojenih duela i startova kao Nemanja Matić, zato smo i kidali u tom periodu i bili prvi na tabeli do njegove i Ozilove povrede, a i Liverpool je okidao tu sezonu svakako a mi smo završili četvrti.

Nakon te sezone Ramsey se vratio staroj navici preseravanja i bukvalno je postao igrač koji ne postoji na poziciji koju igra, već on je višak u napadu i ako zabije gol, zabije, ako ne zabije onda ćemo yebati mater našim štoperima što moraju pokrivati Ramseyeve rupetine na terenu.
Pa to ti kazem, ne moze on ni imati defanzivne ucinke kad ne igra defanzivu, taj covjek je vise pred golom protivnika nego na sredini. Sad je pitanje da li je Wengerova zamisao da ovaj visi u protivnickom sesnaestercu ili je bio tolika kita od autoriteta da nije mogao reci igracu da se drzi zaduzenja ili nece igrati. Remzija ako neko disciplinuje po mom misljenju moze igrati barem na 70-80% onog nivoa iz najbolje sezone.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 22 maj 2018, 23:16

Meni se sviđa što će dovesti svoj štab, što onog ćelu Boulda nećemo više gledati, isto gomila **** na klupi, kad gubimo nikakve reakcije znači, a ovoj ekipi treba neki luđak da im popizdi kad primimo gol nakon zajebavanja i letargičnosti u odbrani.

Da ih još hoće qarati redovno na treninzima, pa da vidimo da li od ove ekipe ima ikakvog meda.

Evo spominje se navodno N'Zonzi i Pereira iz Porta kao moguća nova pojačanja, ušutila se priča oko Sokratisa, ali ako ga možemo dobiti jeftino neka ga uzmu jer je bolji od Mustafija 90%, naravno uz njega bi trebao doći iole normalan štoper, međutim znamo kakav smo klub i zato ne želim da pišem ono što je bukvalno nemoguće sad.

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 22 maj 2018, 23:22

Ma samo nek se nesto mijenja, sto vise to bolje jer tesko moze ici gore. Nemamo sta izgubiti tako da tjeraj sve sto mozes a imalo je sumnjive kvalitete.

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 22 maj 2018, 23:23

Pereira je potpisao za Leicester, N'Zonzi je prežvakana priča.

Emery ima pravo dovesti četiri svoja čovjeka i to će biti njegov pomoćnik Juan Carlos Carcedo koji ga je pratio na svakom poslu koji je imao, dovesti će novog trenera golmana, stručnjaka za video analizu i fizioterapeuta.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21084
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 maj 2018, 23:47

slika
Izgleda da je potvrdio na svojoj stranici.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 23 maj 2018, 05:06

Citam negdje danas (zaboravio gdje), kako su Gazidis, Sven I Co bili zadivljeni analizom Arsenalovih igraca od strane Emery-a. Znao sve karakteristike igraca, cak I njihove povrede itd.

Bio sam malo razocaran, ali kako vrijeme prolazi, kontam mozda moze I biti dobar izbor. Drago mi je sto se stvari I unutar kluba mjenjaju, mozda to bude dobar pozitivan sok I za klub I za igrace. Jedino ne znam kako ce to biti sa engleskim posto ne prica (dovoljno). Valjda nece odugovlaciti to sve, neka se odmah krene sa poslom.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 23 maj 2018, 07:42

Mali milion puta bolji izbor od Artete, ali i i profil trenera koji ce sa ovim igrackim kadrom pokusati nesto, sto odgovara vlasnicima. Sto se mene tice veoma zanimljiv i dobar izbor, mislim da moze uraditi ekstra posao.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.