Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13478
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 nov 2018, 14:02

miki_92 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:Kakva utakmica, koliki napredak u odnosu na Wengin period, bitno je da se vidi zelja i borba na terenu kakav god rezultat da je, to je uvijek najbitnije!!

Treba pohvaliti Xhaku Mustafija Holdinga i Torreiru koji su bili odlicni citavu utakmicu..

Kolasinac nakon toliko vremena zaigra i odigra vrlo dobro, to je ohrabrujuce vidjeti, nadam se samo da ce ga povrede sada napokon zaobici..

COYG!
Torreira :bow:

ma napredak je ocigledan, konacno izgledate kao ekipa kojoj je ustvari stalo do utakmice a ne obicni posmatrac

ko nije zadovoljan s ovim treba ozbiljan reality check
:thumbup:
bas tako, ne pamtim kad smo ovako konkurentni bili i kad smo vise izgledali kao ekipa nego sad..

14 utakmica 12 pobjeda 2 remija, emery radi odlican posao :D
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 14:06

Emery je nadmašio sva očekivanja.

Leno je bolji golman od Čeha, obojica maestralni 1 na 1, Leno igra bolje nogama, i bolje distribuira. Obojica nisu dobri kod prekida. Mislim da je neupitno ko bi trebao biti prvi golman
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 04 nov 2018, 14:19

Malo je i Xhaka došao tobe, smanjio je broj pogrešnih pasova i rijetke su situacije da protivncima otvara kontre, dosta mu je tu pomogao Urugvajaski Kante, čovjeka svugdje ima, sjajno pojačanja za male pare.

Ozil je upalio motore, opet je aktivan i pasovima pravi razliku na terenu, uspio je i zabiti koji gol al treba nam ovakav cijelu sezonu ako želimo povratak u TOP 4,.

Raduje i povratak Kolašinca, nadat je se da će ostati zdrav i odigrati dobar broj utakmica ove sezone, naprijed uvijek radi kvalitetno, malo ga pozicioniranje handri ali jucer je bio solidan i nazad,.

Emery je ok,Arsenal taktički djeluje zrelije u odnosu na prošlu sezonu, smanjen je broj grešaka, pogotovo na sredini terena i opcenito se dobija dojam da je ekipa mentalno stabilnija.

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 16:37

Jel ko obraćao pažnju na ovaj raspored?

Po ovom što ja gledam 29. igramo EL u gostima, onda 2.12 igramo protiv Tottenhama, a 5.12 protiv Utda u gostima?

Četvrtak, nedjelja, srijeda. Od toga 2 derbija, wtf?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15117
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 04 nov 2018, 16:46

Brokula je napisao/la:Jel ko obraćao pažnju na ovaj raspored?

Po ovom što ja gledam 29. igramo EL u gostima, onda 2.12 igramo protiv Tottenhama, a 5.12 protiv Utda u gostima?

Četvrtak, nedjelja, srijeda. Od toga 2 derbija, wtf?
Ma nesto ce se morati promijeniti,nemoguce :facepalm:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 17:01



Gol Nelsona jučer :shock:

Reiss Nelson is averaging a goal every 63 minutes in the Bundesliga this season
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Lillard » 04 nov 2018, 17:03

topnik1 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Jel ko obraćao pažnju na ovaj raspored?

Po ovom što ja gledam 29. igramo EL u gostima, onda 2.12 igramo protiv Tottenhama, a 5.12 protiv Utda u gostima?

Četvrtak, nedjelja, srijeda. Od toga 2 derbija, wtf?
Ma nesto ce se morati promijeniti,nemoguce :facepalm:
Pa Tottenham je igrao ponedjeljak-srijeda-subota ovaj tjedan :crazy:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 17:05

Lillard je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Jel ko obraćao pažnju na ovaj raspored?

Po ovom što ja gledam 29. igramo EL u gostima, onda 2.12 igramo protiv Tottenhama, a 5.12 protiv Utda u gostima?

Četvrtak, nedjelja, srijeda. Od toga 2 derbija, wtf?
Ma nesto ce se morati promijeniti,nemoguce :facepalm:
Pa Tottenham je igrao ponedjeljak-srijeda-subota ovaj tjedan :crazy:
I Arsenal je već jednom tako odradio, ponedjeljak četvrtak, nedjelja. Koji qurci od rasporeda. Valja pola Evrope proputovati u četvrtak, i za 3 dana derbi :facepalm:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15117
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 04 nov 2018, 17:08

Lillard je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Jel ko obraćao pažnju na ovaj raspored?

Po ovom što ja gledam 29. igramo EL u gostima, onda 2.12 igramo protiv Tottenhama, a 5.12 protiv Utda u gostima?

Četvrtak, nedjelja, srijeda. Od toga 2 derbija, wtf?
Ma nesto ce se morati promijeniti,nemoguce :facepalm:
Pa Tottenham je igrao ponedjeljak-srijeda-subota ovaj tjedan :crazy:
Koga boli qurac za te pernate zivotinje.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 04 nov 2018, 17:36

Reci da je Leno bolji od Cecha moze samo fudbalska neznalica ala gosn povrce...Leno je dokazao da je obicno polovno smece...

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 04 nov 2018, 17:40

japa je napisao/la:Leno je dokazao da je obicno polovno smece...
Sve i da jest obicno polovno smece, a nije, opet je klasa ispred ceske olupine.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 04 nov 2018, 17:48

Jeste ako si neznalica fudbalska koja vidi potencijal svjetske kalse u Zelalemu i Gundouziju...to je otprilike taj nivo razmisljanja. Leno ne moze vodu donositi Cechu. Cuj nije frajer krampa priimili bruku golova zbog njega, gori je i od Ospine...


Reci za Cecha da je olupina je isto ko onomad reci za Bergkampa da je nepokretna krampa, to je taj nivo gledanja na fudbal, nivo zvani voajeroljubac.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13478
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 nov 2018, 17:54

ja ljepote kad ne vidis gluposti koje panja i sjemenas pisu :ljepota:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 18:14

QUARTERBACK je napisao/la:ja ljepote kad ne vidis gluposti koje panja i sjemenas pisu :ljepota:
Joj šta lik piše :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 04 nov 2018, 18:30

Najvise volim ove sto na jednoj temi se 50 put hvale da su me blokirali dok na drugoj nekim cudom citaju moje postove i odgovaraju :rol:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Osim13 » 04 nov 2018, 18:31

QUARTERBACK je napisao/la:ja ljepote kad ne vidis gluposti koje panja i sjemenas pisu :ljepota:
Baš :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 04 nov 2018, 19:35

Okanite se uvredljivih izraza jedni za druge, vratite se na temu i raspravljajte kulturno. Da parafraziram (lažnu) izjavu patrijarha Pavla, budimo ljudi iako smo Topnici.



Što se rasporeda tiče, Tottenham je ove sedmice igrao ponedjeljak-srijeda-subota. Mi smo već imali sličnu turneju prošle sedmice (Leicester u ponedjeljak, Sporting u Portugalu u četvrtak, Palace u ranom nedjeljnom terminu). Ako ništa, ovaj nabijeni raspored stavlja poseban značaj na domaću utakmicu sa Sportingom. Tu ako dobijemo, osiguravamo prolazak i prvo mjesto sa dvije utakmice fore i onda u Ukrajinu možemo poslati i U9 ekipu, a prvi tim čuvati za NLD. Tottenham uoči NLD-a ima potencijalno bitnu utakmicu sa Interom.

Samir1993
Postovi: 141
Pridružen/a: 24 sep 2018, 18:15
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Samir1993 » 04 nov 2018, 19:41

upravu je Japa ovaj za ovo oko lena iako i on dosta grijesi. Leno je veca kiksara od Cecha koji je takodjer kiksara u zadnje 2 godine. O guenduziu necu trositi puno rijeci, cim ti vidis da smo jucer odigrali utakmicu sezone bez njega u prvoj postavi to dovoljno govori.

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 04 nov 2018, 19:57

Samir1993 je napisao/la:upravu je Japa ovaj za ovo oko lena iako i on dosta grijesi. Leno je veca kiksara od Cecha koji je takodjer kiksara u zadnje 2 godine. O guenduziu necu trositi puno rijeci, cim ti vidis da smo jucer odigrali utakmicu sezone bez njega u prvoj postavi to dovoljno govori.
Možeš li molim te argumentovano prikazati kako je Leno veća kiksara od Čeha?

Jel to ozbiljno spominješ kako momak od 19 godina nije za prve postave, i da je to dokaz da je polovnjak?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Samir1993
Postovi: 141
Pridružen/a: 24 sep 2018, 18:15
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Samir1993 » 04 nov 2018, 20:04

Zar sam napisao da je polovnjak ?

Zar ti stvarno moram argumentovati, zar nije bilo dovoljno jucer za vidjeti, mogli smo primiti par golova zbog njeg, a i ta igra nogom koju spominjete kao da je Ederson, nista posebno ja tu nisam vidio...

Takodjer veliki problem je Aubameyang, od sad kad igramo derbije, treba mu zabraniti pristup na stadion obzirom da je ta kokoš neupotrebljiva...

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.