Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 09 mar 2018, 15:45

Nema mi nista draze nego kad Arsenal izgubi. :mrgreen:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 09 mar 2018, 19:33

Arsene Wenger has revealed that sir Alex Ferguson and many other managers have phoned him and offered support during this period....
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 10 mar 2018, 17:17

Valencia će izgleda otkupiti Kondogbiju i prodati ga nama radi zarade. :D Ne vjerujem da ćemo imati para, ali eto, neka se raja nečim zanima. Sve ove transfer-priče će biti k'o predizborna sa otcjepljenjem/ukidanjem RS-a.

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la frankqqqqq » 10 mar 2018, 17:57

Ne znam kad smo kod te Valencije kad se budemo rjesavali senilnog starca, umjesto tog Kondogbie mogli bi im mahnut trenera Marcelina, sto bi puno isplatnija investicija bila, jer, yebes Lowa.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 11 mar 2018, 12:07

Joj sad gledam ovaj clanak od MErtesackeru, yebem ti dan kakvo smo mi sakupljaliste luzera i mentalnih patuljaka cuj lik prije velikih utakmcia od nervoze povracao, bolio ga stomak od velikog pritiska rezultata :lol: :lol: I jos na kraju pi*ketina slavila poraz od Italijana jer je pritisak nestao :rol: :rol: Ovakvi su se luzeri i mentalni patuljci godinama sakupljali u Arsenali i jos ko nagradu dobijali kapitenske trake i bili kao neke vodje, i onda se neko cudi zasto je u sezoni kad su svi veliki klubovi bili u banani Lester bio prvak a Totenhem glavni konkurent a Arsenal ostao na istom ko kad su United i Chelsea npr. bili na vrhuncu. Kako prolazi vrijeme sve vise isplivavaju sve nakaradne i naopake stvari vezane za ovaj klub


Ej zamisli molim te koji luzer povracao od pritiska i nervoze, slavio poraze da pritisak nestane :crazy: :crazy: yebem ti mat?r luzersku koji si ku?ac ulazio u vrhunski sport ako ces da slavis poraze jer si mis koji se slomi pod jacim pritiskom i ocekivanjima? E ovo su kapiteni i lideri Arsenala ovakve spodobe, nije on jedini vjerujem...

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 11 mar 2018, 12:13

A sta bi sa Jackom i onom pricom kako mu ne treba menadzer jer ce uvijek prihvatiti bilo kakav ugovor u Arsenalu? Sad se nesto premislja jer mu nude manju platu, pa realno covjek je zlatni student arsenalove medicinske akademije. :lol:

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 11 mar 2018, 12:29

Ukoliko pobijede danas, Watford bi prisao na samo 6 bodova zaostatka. :lol:

Avatar
Marsal
Postovi: 22614
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 11 mar 2018, 12:32

Burnley nam je već prišao na dva boda :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 11 mar 2018, 13:03

:lol:
"Everyone says I should enjoy the last year, to play as much as possible and take everything in, [but] I would rather sit on the bench or even better in the stands, and then, for the first time in my life, aged more than 30, I will feel free,"

- Per Mertesacker

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 11 mar 2018, 13:31

I to je nama godinama bilo kapiten i jedan od kapitena :rol: :rol: :rol: Ja onomad razbijao glavu i ponavljao kako je yebeno moguce da je najveca luzercina od trenera Ranieri osvojio titulu i to jos sa ekipom koja se trebala boriti za opstanak a Arsenal koji je po svim mogucim mjerilima u situaciji kada su timovi koji su bili godinama ispred nas u zestokom kanalu trebao rutinski da bude prvak to na kraju nije bio? :lol: :lol: e dovoljno je procitati ovih par recenica Mertesackera da dobijem logicno objasnjenje za tu situaciju.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 11 mar 2018, 23:17

slika

Pozdravlja vas Anel. Jutros ga slikao prije polaska. Ima najbolji sljem u Banovicima. :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 12 mar 2018, 23:25

VGS je napisao/la:A sta bi sa Jackom i onom pricom kako mu ne treba menadzer jer ce uvijek prihvatiti bilo kakav ugovor u Arsenalu? Sad se nesto premislja jer mu nude manju platu, pa realno covjek je zlatni student arsenalove medicinske akademije. :lol:
I kako takav zlatni student je ove sezone najbolji veznjak ekipe. Pa nije lud da prihvati manje pare od Xhake :crazy:
Mislim da za njega nema zime i da će sigurno dobiti više pare u nekom drugom klubu. A mi ćemo plaćati Xhaku i Mustafia, dobri su momci :lol:


Real, Barca i PSG su zainteresirani za Nelsona. Navodno je napravio neku pizdariju protiv Watforda.
Poslao ga trenerski mag na zagrijavanje i nije ga ubacio, ovaj balonja navodno bacio trenerku ili dres ili šta već, kakav klub :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 12 mar 2018, 23:36

Ma nema od nelsona nista yebat ga bolje ga se odmah rijesiti
Miljenik admina i ostale moderacije

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 13 mar 2018, 09:31

Jack je napisao/la:I kako takav zlatni student je ove sezone najbolji veznjak ekipe. Pa nije lud da prihvati manje pare od Xhake :crazy:
Mislim da za njega nema zime i da će sigurno dobiti više pare u nekom drugom klubu. A mi ćemo plaćati Xhaku i Mustafia, dobri su momci :lol:
Kakva sezona takav joj i najbolji veznjak. :P :P

Osim što ni u ovom timu nije najbolji veznjak. Ramsey u 19 utakmica ima 6 golova i 8 asistencija u ligi plus gol Milanu u EL. Nakon svih ozljeda i zbog činjenice da je prirodno glup, Wilshere je sad realno level Burnleya ili Leicestera gdje bi mogao naslijediti klupsku legendu Dannyja Drinkwatera.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 13 mar 2018, 09:48

Jasta, Ramsey ja najbolji,
zaboravit cemo cinjenicu da je zbog njegovog spavanja u protivnickih16 metara, nasa sredina uglavnom na vjetrometini, no dobro ima 6 golova :salut:

Jack je za Burnleya a mi cemo ostavit Xhaku, Ramseya, Iwobia, ElNenya i dati im povisicu. Jer oni su svojim igrama zasluzili vise para od Jacka bez ikakve dileme
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 13 mar 2018, 10:15

Jack je napisao/la:Jack je za Burnleya a mi cemo ostavit Xhaku, Ramseya, Iwobia, ElNenya i dati im povisicu. Jer oni su svojim igrama zasluzili vise para od Jacka bez ikakve dileme
Ramsey jest.

Vidi, Jack je nekad obećavao da će biti pravi igrač, imao je tu dinamičnost, srčanost i priču o novom Mr Arsenalu. O ozljedama sve znamo, ali je problem i u tome što je ta njegova priča šuplja (mislim, prošle sezone čak ni osvajanje kupa nije čestitao suigračima), a ovo njegovo ciganisanje oko novog ugovora je dodatna potvrda. Arsenal je dobro isflautao na ugovorima za Diabyja koji je veći dio karijere bio u bolnici nego na terenu, slično se sad dešava sa Welbeckom i pametna je odluka da se što više ušpara na takvim pacijentima. Ionako imamo problema sa uklapanjem u onaj short-term control fair-play Premiershipa vezan za plaće igrača zbog neigranja u Ligi prvaka. Da je Jack Mr Arsenal kako priča, onda bi lijepo pristao na taj rizik i potpisao novi ugovor - 70k funti sedmično, recimo, a ostalih 30k zavisno od broja nastupa. Čak ni u najgorem veznom redu Arsenala u Wengerovoj eri on ne predstavlja posebnu klasu.

Ako ga pokupi ijedan veći klub u Engleskoj, to će biti samo zato što je HG-igrač, ne zato što je kvalitetom to zaslužio.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 13 mar 2018, 10:29

Pa Ramsey je dosad 15x vise dao Arsenalu nego sto je Jack
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la zanatlija57 » 13 mar 2018, 10:38

Ne bih bio razočaran da Jack i Aaron odu već na ljeto. Godinama je Aaron bio miljenik Wengera a svi drugi su ga smatrali solidnim igračem,nikako WC. Proigrao je nakon dugo vremena ali ga je to koštalo da je poletio u visine te usput pokupio par povreda i opet je na nivou prosjeka, a onda postao je nedisciplinovan. Njegovi igrači ostaju ne pokriveni a on korzira terenom. Neki golovi ga ne mogu pokriti. Gdje god da ode, u klub ispod 6.mjeta u PL, biće više nego dobar ali kod nas - nemože igrati.
Slično mi je i sa Jackom. Momak je obećavao ali sad nam je u veznom redu usporavajući faktor. Pogledaj te naš, nazovi, kontra napad. Mi nemamo koncepciju šta napraviti u tim situacijama. Ako je još Wilshere u posjedu lopte, do protivničkog gola možemo stići u avgustu. Stalno carinjenje lopte mu je omiljeni detalj na terenu, mada takvih u timu ima još.
Da završim. Aaron,Jack,Granit su naša kočnica u bržoj i tečnijoj igri. Treba nam golman (Oblak ili Alison), štoper, i zamjena za ovu trojku iz veznog reda da možemo u narednu sezonu krenuti ka tituli.
Wenger....taj je čovjek napravio izuzetno mnogo za Arsenal ali...pregazilo ga je vrijeme i meni se čini da on to konačno shvata i mislim da treba otići. Treba ga pustiti do kraja sezone i dati mu podršku do kraja EL a onda...prirediti mu oproštaj dostojan vremenu provedenom u klubu.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 13 mar 2018, 13:29

Naravno da je Ramsey bolji. Ramsey je za razliku od Wilshera u svojoj karijeri napredovao dok je Wilshereu i dalje najbolja sezona ona akd je imao 18-19 godina. Wilshera jesu ozlijede syebale i ja mislim da je moglo nesto biti od njega ali ne mogu one biti samo izgovor, i RVP je imao godinama probleme pa se prvu sezonu bez povrede vratio u velikom stilu, dakle klasa je ostala samo je trebalo biti zdrav. Kod Wilshera klasa ocigledno nije ostala jer on danas nista posebno ne igra iako je prilicno zdrav, to da je najbolji igrac u veznom redu u kojem Ramsey svako malo ne igra a ostali konkurenti su Xhaka i Elneny nista ne govori, to je smece od konkurencije.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 13 mar 2018, 23:21

Ono sto sam pricao o Alexisu i njegovom odnosu prema klubu i saigracima ma kakvi oni bili, juce je potvrdila jedna pouzdana persona. Hvala Bogu pa smo se rijesili tog kancera. Ostala su jos dva....
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.