Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 04 jun 2018, 12:02

Jack je napisao/la:Ostali su inace okrenuli vodu na nas mlin ove sezone :rol:
Za 100k sedmično (što, kad pogledaš da propušta po pola sezone u prosjeku unazad šest-sedam sezona, izađe praktično 200k) i apetite koje su imali on i ljudi oko njega, morao je pokazati bar jednom da je igrač koji pravi razliku u našu korist kad je gadno. Lik razliku nije pravio ni u Bournemouthu pa da kažeš: "Wow, ovo je igrač za Top 6!"

Ponuđen mu je ugovor koji je više nego korektan - plata mu zavisi od nastupa, a ne da ima 100k i u banjama i na terenu, ali gospodin nije htio.

Super, ima klubova tipa Palace i West Ham gdje će se uklopiti.

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la zanatlija57 » 04 jun 2018, 12:08

Marsal je napisao/la:Volio bih da Jack dobije jos jednu pravu priliku pod pravim trenerom, a onda opet kontam da ga Emery zaista želi i vidi kao bitan kotačić dogovorili bi se nekako već.

Zao mi je, momak je jedini koji je uvijek maksimalno zalagao se.

Sta god da bude, nek mu je sa srećom.

:salut:
Blizu sam ovog razmišljanja ali momak jednostavno nema sreće sa zdravljem i to je. Kad je bio najbolji - povreda, oporavi se, opet,itd...Imali smo mi u timu sličnih situacija. Diaby-u je Wenger gledao kroz prste i na kraju ga otpustio jer se pokazalo da se neće moći do kraja oporaviti i igrački razviti. Slično je i sa Cazorlom ali još drastičnije. Zato, žao mi je momka ali profesionalizam je nemilosredan. Sretno mu..../da je Bog dao pa da i Ramsey ode/. Treba nam čovjek koji trči u oba pravca, brzo razmišlja i čita igru. Ovi nacisi nam netrebaju. Samo se nadam!

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 04 jun 2018, 12:16

Da se ja pitam, sav ovaj Otočki Core bi nabio nogom iz kluba.

Izmijenio cijelu sredinu terena, pogotovo centralnog veznog i zadnjeg veznog (Xhaka i Ramsey), jednostavno ne možemo biti konstantni sa njima na terenu 90 minuta jer obojica prave nenormalan broj grešaka i ostavljaju mnogo prostora za protivnike (čitaj Ramsey).

Ozil nije konstantan također, ali ne griješi poput Ramseya i Xhake i igrač je svjetske klase od koga Arsenal zavisi mnogo, da kažem da je sva kreacija na terenu u vidu Ozila (pod time podrazumijevam i ostatak ekipe naravno, ali ovaj je glavni po tom pitanju).

Nzonzi se spominje, Doucoure, obojica bi popravila stanje u sredini terena, jednostavno smatram da imamo najgoru sredinu ikada (otkako pratim Arsenal), i čak je ona sa Denilsonom djelovala bolje u onim danima 2008/09. Ne može ostati ista, to je definitivno i ako ne promijenimo sredinu, nema ni rezultata naredne sredine ma koliko god odbrana djelovala kao najveći problem.

Mi inače igramo high line defending, štoperi izađu dosta naprijed (kao i Emeryevi igrači), međutim ovo nam se nikada nije isplatilo kod Wengera jer naša sredina ustvari nije postojala, a kako nije postojala? Ramsey bi lutao pokušavajući da bude ala Frank Lampard, a Xhaka bi se pojavio na sredini samo ako bi nekome uklizao i popio crveni karton, što bi značilo da su Koscielny i Mustafi totalno otvoreni kontra napadima, a znamo svi kako oni reaguju u tim situacijama, o Cechu i Ospini da ne pričam.




Jedina pozitivna stvar u ovoj ekipi su naši napadači i taj segment igre, stvaramo dosta prilika i postižemo veliki broj golova. Lacazette, Aubameyang, Ozil, Mkhitariyan, Ramsey (nije mi favorit već sam naveo zašto ali moram da ga spomenem ovdje), pa i Monreal su igrači koji nam donose tu napadačku dimenziju u ekipi, ako Emery uspije uklopiti Aubu i Lacazettea zajedno (jedan na krilo, drugi špic), jer smo vidjeli da djeluju vrlo, vrlo dobro zajedno na terenu, uz efektivan presing, biće fina ekipica pod Emeryem.


Samo dovedi novog centralnog veznog, da je jak i visok (i crn :rol:).

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 04 jun 2018, 12:43

AA23 je napisao/la:
Ozil nije konstantan također, ali ne griješi poput Ramseya i Xhake.
Ne griješi jer u 90% utakmica ni ne pokušava išta, nestane.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 04 jun 2018, 14:54

Artetitis je napisao/la:
Jack je napisao/la:Ostali su inace okrenuli vodu na nas mlin ove sezone :rol:
Za 100k sedmično (što, kad pogledaš da propušta po pola sezone u prosjeku unazad šest-sedam sezona, izađe praktično 200k) i apetite koje su imali on i ljudi oko njega, morao je pokazati bar jednom da je igrač koji pravi razliku u našu korist kad je gadno. Lik razliku nije pravio ni u Bournemouthu pa da kažeš: "Wow, ovo je igrač za Top 6!"

Ponuđen mu je ugovor koji je više nego korektan - plata mu zavisi od nastupa, a ne da ima 100k i u banjama i na terenu, ali gospodin nije htio.

Super, ima klubova tipa Palace i West Ham gdje će se uklopiti.
Pa imas igrace koji zaradjuju po tri puta vise i ne prave ti razliku :lol:
Kakvu razliku kad je odigrana najgora sezona u zadnjih 20 godina?! Okej nije pravio razliku ali je u puno utakmica bio bolji od 90% ostalih na terenu. Yebeni Xhaka ima skoro 100k. Lik koji je direktno ili indirektno kriv za pola primljenih golova svojim katastrofalnim i sporim kretnjama i pozicioniranjima.

Vidjecemo eto otici ce Wilshere ostat ce ovi klasni veznjaci Xhaka, ElNeny, Ramsey pa nek' prave razliku
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 04 jun 2018, 15:31

Poceo si braniti Wilshera ko Seamaen i paja Ceha. :mrgreen:
Cim im spomenes kako je Ceh lose branio oni krenu srati po Ospini. Cinjenica je da nijedan od njih nisu za Arsenala po ovom sto pokazuju zandjih godina.
Zadnja izmjena: anell, dana/u 04 jun 2018, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 04 jun 2018, 15:45

Ma vala nek mi se napuse qrca kolektivno svi u klubu pocevsi od Wilshera pa do Ospine :mrgreen: ,

ali ova neka logika po kojoj toboze Wilshere ne zasluzuje vise para od Xhake jer navodno ne pravi razliku, a sa druge strane imas likove teske 300k koji takodje ne prave razliku, je malo apsurdna no dobro sta je tu je, we will se
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 04 jun 2018, 16:12

Wilshere, Xhaka itd. Ne prave ni jedan razliku, ali se svodi na koga moze klub racunat. Izdvajas plate a nemas igraca. Xhaka nije nista sad posebno uradio u Arsenalu, ali lik nije povrijedjen. To se vjerovatno gleda, a medju prvima sam ovde napisao da je Wishere ponudjen korektan ugovor. Niko ti nece uzeti tvoje pare, ali shvati da trebas biti tu da igras kad treba da bi zaradio tu platu.

Sto se tice kekab majstora, on je pravio razliku I najbolji je bio kad je imao Cazorlu I Artetu na terenu.

Meni samo ne ide u glavu da s vremenom kad se pocelo trositi vise, da je tim ustvari gori postajao.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Rosicky
Postovi: 8264
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 04 jun 2018, 21:06

Wilshere u uzorku od 5 tekmi možda je 1 odigrao bolje od Ramseya,Xhake,Artete,Cazorle,ElNenya,Ozila,MIkija,Rosickog,Coquelina i on očekuje da ima 100k ?
Za šta ? za to što si bolji od Flaminija i Iwobija ?

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Centre forward » 05 jun 2018, 14:55

Ian Wright potvrdio da vam je Adidas novi sponzor od iduće sezone. :)
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 05 jun 2018, 15:02

Eto Lihštajner zvanično
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 05 jun 2018, 15:03

Jack je napisao/la:Eto Lihštajner zvanično
https://www.arsenal.com/news/stephan-li ... -join-club
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 05 jun 2018, 15:05

Zar nije danas trebo biti onaj Sokratis zvanično ?
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 05 jun 2018, 15:06

Kad nam u tekmu krene odbrana Čeh- Lihštajner-Koss-Sokratis-Monreal...prosjek godina 75
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30535
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 05 jun 2018, 15:08

Znaci Lithenštajn zvanicno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la gigglessmoke » 05 jun 2018, 17:11

Centre forward je napisao/la:Ian Wright potvrdio da vam je Adidas novi sponzor od iduće sezone. :)
Zato nam je Puma uvalila ovaj LGBT šrot ove godine. :mrgreen:

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 05 jun 2018, 17:51

slika
:tokralju: :lol:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 05 jun 2018, 17:57

Brao sam grozdje u takvim majicama
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Chapman1886 » 06 jun 2018, 19:16

anell je napisao/la:Zar nije danas trebo biti onaj Sokratis zvanično ?
Nadam se da taj dan neće svanuti, pa pizdun od kapitena i lažni world class Koss je za njega reinkarnacija Bekenbauera :kafa:

Još kada vidim da mu spremaju 115k p/w :facepalm: za takvu platu sigurno očekuješ da dobiješ najboljeg stopera svijeta, koji će da grize a ne da skida gaće i da mu skdiaju gaće (op.a. Džeko Edin) :lol: kada malo bolje skontam, čudimo se da tog skidača gaća nisu prije doveli dok im se uklapao u mentalitet :think: nadam se da će patuljak Emeri prevazići samog sebe i riješiti i taj problem, no kada vidim kako mu je drmala svlačionica u Parizu neću se puno začuditi ako wannabe swagger Bellerin i parmak Xhaka budu kolo vodili u svlačionici :kafa: to ako mu se desi neka sam ode iz ove igre :kafa:
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Brokula
Postovi: 30535
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 06 jun 2018, 20:19

Ko je sad ovo
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.