Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 07 mar 2018, 15:35

Dovoljno je da izvedeš 11 igrača na teren da bi bio bolji od Arsenala, tako da ne sumnjam u rutinsku pobjedu Milana sutra
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 07 mar 2018, 15:56

japa je napisao/la:Znam, ali Italija je opet kako tako konkurentnija iakos u u kanalu i nisu blizu oonoga sto su bili opet su space shuttle za Francuze koji su do prosle godine po koeficijentu bili i iza Portugala...Francuska liga mi je uvijek bila smijurija u poredjenju sa ovim jacim ne znam uopste otkud taj pojam liga petice valjda da se nazor oni kao bitna evropska drzava proguraju, postoje lige cetvorke, lige petice ne...jugoslovenska liga je bila bolja od francuske...
Ja bih prije rekao da je problem francuske lige bio upravo u tome što su vrlo rijetko imali nekakav megadominantan tim. Jugoslavija je u odnosu na Francusku imala veće najjače klubove, dijelom i zbog ograničenja odlaska u inostranstvo za igrače do 28.godine (Zvezda je osvojila KEŠ 1991, igrala ono nenormalno polufinale protiv Puskasovog Panathinaikosa 1972. koje je sudio Puskasov zet :urnebes: , igrala finale Kupa UEFA; Hajduk je pod Ivićem bio uvijek na rubu nekog velikog evropskog rezultata, Partizan je igrao finale KEŠ-a 1966, Dinamo je osvojio KVG 1967. i igrao još jedno finale; čak je i Željo imao jedno polufinale Kupa UEFA) dok su Francuzi do pojave superbogatog Tapiejevog Marseillea devedesetih i u novije vrijeme Lyona i PSG-a bili bez dominantne ekipe u svojoj ligi koja bi, recimo, pet puta zaredom osvajala titulu. Ne postoji liga koja je više prvaka unazad 20 godina ispratila u drugu ligu (Auxerre, Monaco, Nantes, Lens...svi bili prvaci i ispadali poslije toga). PSG je prvi klub koji je rame uz rame sa najvećim evropskim potrošačima, ali za razliku od, recimo, Lyona iz onih šampionskih godina, kod njih nema prepoznatljive igre, nema uigrane odbrane, nema izbalansiranog tima.

Dok je bila rahmetli Petica na HRT-u onomad, francuska liga je jedina bila bez sponzora (mislim da je Serie A imala Daewoo, španska Coca-Colu ili tako nešto) pa je čak i voditelj emisije u toku jedne emisije molio sponzore da se jave da im sponzorišu pregled Ligue 1.

Talijanski klubovi su u Evropi od Mourinhovog Intera 2010. uglavnom smeće. Juventus je tu jedini ličio na nešto, mrtva Roma, mekani Napoli i slične Fiorentine - jok. Sve ću nekako skontati, ali to kako je Cholo ispao od onog Rominog dabra u grupi - nikad. :facepalm:

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 07 mar 2018, 16:05

Paris Saint-Germain are said to be stepping up their interest in Arsene Wenger - and are keen on him taking over Unai Emery at the end of the season [Various]

Hector Bellerin is set to miss our Europa League clash with AC Milan due to knee problem [Mirror]

Arsenal are having to deal with unrest in the dressing room over the growing pay divide among players. [Times]

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 07 mar 2018, 16:09

Ni meni to nije jasno za Cholu, da su prosli sada bi mi bili glavni kandidat za finale opet. Syebase ih dva remija sa onim Kazakhstancima, gledao sam pregled od slagiranog Sehica su napravili Cecha i Buffona iz najboljih dana, bukvalno ga pogadjali i raspali Chelsea i jos raspalija Roma prodjose ispred njih...

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 07 mar 2018, 19:16

Pellegrini kandidat za klupu Arsenala.

:tokralju: :rol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 07 mar 2018, 19:27

Moj kolega inženjer moze u svako doba dana i noci, inshallah,

Anele, sto ne pises nista? Da nisi bolestan gluho bilo?
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 08 mar 2018, 03:54

Mozda sutra ne budemo bas najbolji, al zato uzvratna kod kuce, ima da budemo jos gori.

Realno, da je ovo ekipa od prije dvije ili tri godine, prosli bi bez problema, ovako vise ni ja ne racunam na prolaz.

Jedino da Wenga I ekipa namjerno ne izgledaju ko luzeri u svim ovim utakmicama, da navuku ove iz EL I onda ih oderu :hmmmmm:
To je previse genijalan plan da bi bila istina.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 08 mar 2018, 14:27

7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 08 mar 2018, 16:55

Kontam.... ne mogu svaku utakmicu odigrati kancerogeno, moraju jednu i procepiti. Ne bih se previse iznenadio pozitivnom rezultatu veceras iako je Milan u jako dobroj formi i favorit sigurno. Barem imaju trenera koji lupa kitom po glavi ako ne slusas. :mrgreen:

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la milanist » 08 mar 2018, 17:00

Momci kakvo je stanje heh.
Ne bi rekao da je Milan veliki favorit. Mozda za nijansu rasi domaceg terena i sto smo u jako dobroj formi u zadnke vrijeme. A vi u nekom bedu. Mada to veceras ne mora nista da znaci sve je moguce. Steta je sto ce jedan od ova dva tima zavrsiti takmicenje. Nadam se da to nece biti Milan.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 08 mar 2018, 17:20

Lijepa vremena :mrgreen:
slika

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 08 mar 2018, 17:27

Fabianski>Čeh
Djuru>Bellerin
Koscielny>Koscielny
Frimpong>Xhaka
Benajun>ko god je igrao desno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 08 mar 2018, 17:59

A Squilaci>Mustafi? Chamakh>Lacazette? Park>Aubameyang?

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 08 mar 2018, 18:00

Tu su oni, više je =
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la tajger » 08 mar 2018, 18:10

Arsenovci hocemo pocjepat vcr ovi italijansku nejac il ce se ovi englezi nastavit prosipat po evropskim livadama a tvrdit da im je liga najjaca i najkvalitetnija

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 08 mar 2018, 18:13

Za Arsenal večeras navijaju isključivo samo Wenger i Kroenke, i onaj seronja stari geoff. Možda i Arnel
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 09 mar 2018, 02:56

S obzirom da Wenger nece nigdje, nemamo nista od toga da se sramote jos godinu I sto je ostalo od ove sezone. Radije cu ih gledati da pobijede u evropi, pa neka se osvoji trofej, nego da gledam svo vrijeme kako nista ne postizu.
Na kraju, I kad ode, prije ce Arsenal privuci Jardima ili Allegrija mozda, nego da su sranje, pa da moram nekog drugog talenta godinama gledati na klupi.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 09 mar 2018, 14:04

Murga je napisao/la:S obzirom da Wenger nece nigdje, nemamo nista od toga da se sramote jos godinu I sto je ostalo od ove sezone. Radije cu ih gledati da pobijede u evropi, pa neka se osvoji trofej, nego da gledam svo vrijeme kako nista ne postizu.
Na kraju, I kad ode, prije ce Arsenal privuci Jardima ili Allegrija mozda, nego da su sranje, pa da moram nekog drugog talenta godinama gledati na klupi.

:thumbup:

Potpisujem, nije uredu za Arsenal da bude predmet ismijavanja, svi znamo koliko je ovaj klub velik i mislim da ne mogu sebi pregoriti da navijam da izgube i slično

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 09 mar 2018, 14:56

Brokula je napisao/la:Za Arsenal večeras navijaju isključivo samo Wenger i Kroenke, i onaj seronja stari geoff. Možda i Arnel
Ja uvijek navijam za Arsenal, taman da ga vode Osama Bin Laden i Vojislav Šešelj.

S druge strane, tješim se da, ako izgubimo, to znači da smo bliži odlasku Wengera. Win-win. :mrgreen:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 09 mar 2018, 15:03

Daboga ispali vec u cetvrtak sa jos jednim brukanjem :thumbup:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.