Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 avg 2018, 01:42

Uprati l' ko Čeha na twitteru :lol: :lol:

Bayer Roma Ayax :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Asimetric » 14 avg 2018, 03:57

Ja kao navijač Arsenala uvijek ću razmišljati o tituli pa makar igrali i sa u18 ekipom, ja ne navijam za ovaj klub da bi se zadovoljio nerjesenim protiv Citya ma koliko oni bili mocni, ja zelim borbu, kada vidim natopljen dres, uklizavanja, tucu na terenu onda cu im sve oprostiti.
Ali sta necu oprostiti necu oprostiti Emeriju nikad ovu prvu postavu, 60.000 ljudi na stadionu zna da treba Lacca igrati 12.000.000 navijaca Arsenala u svijetu zna da treba Toreira igrati, ali Unai to ne zna i ovo je njegov poraz moze svak pricati sta hoce on je kriv i niko vise.

Kazete Guenduzi dobar, dobar kriv za prvi gol, umalo zbog njegovog dodavanja da primimo treci on vam dobar. E dok se u Arsenalu budu praksali ovakvi igraci i dok budemo ovako razmisljali crno nam se pise.

Ramseya, Ozila, Aubu, Xhaku, necu komentarisati tim picketinama nema pomoci, ova sezona ce biti gora od prosle zapamtite to meni je dovoljna jedna tekma da sve vidim.
**** te zivote !

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 14 avg 2018, 12:49

Ali pazi ti molim te, jedan ozbiljan tim Bundeslige (inace jedan od najluzerskijih) se spusta na taj nivo da preko twittera ko neki internet trol proziva golmana tima koji igra u ligi druge drzave sa nekakvim glupim klipom u kojem eto taj Leno napravi jedno obicno dodavanje neometan i tim Bayera na kraju te akcije zabije gol. Sta valjda aludiraju na to da je bio Leno na golu Arsenala onako bi i Arsenal Cityu zabio? :lol: :lol: how yes no, vidjeli bi kako bi i to dodavanje napravio da se Aguero zaletio na njega, ovako lik neomatan dodaje pas kakav svaki kloc u BH ligi napravi po 10 puta na tekmi i nije ih stid to postavljati i prozivati.

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 avg 2018, 13:05

Ljudi se zayebavaju, opušteno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 14 avg 2018, 13:06

japa je napisao/la:Ali pazi ti molim te, jedan ozbiljan tim Bundeslige (inace jedan od najluzerskijih) se spusta na taj nivo da preko twittera ko neki internet trol proziva golmana tima koji igra u ligi druge drzave sa nekakvim glupim klipom u kojem eto taj Leno napravi jedno obicno dodavanje neometan i tim Bayera na kraju te akcije zabije gol. Sta valjda aludiraju na to da je bio Leno na golu Arsenala onako bi i Arsenal Cityu zabio? :lol: :lol: how yes no, vidjeli bi kako bi i to dodavanje napravio da se Aguero zaletio na njega, ovako lik neomatan dodaje pas kakav svaki kloc u BH ligi napravi po 10 puta na tekmi i nije ih stid to postavljati i prozivati.
Gospodin covjek.

slika

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 14 avg 2018, 13:15

japa je napisao/la:Ali pazi ti molim te, jedan ozbiljan tim Bundeslige (inace jedan od najluzerskijih) se spusta na taj nivo da preko twittera ko neki internet trol proziva golmana tima koji igra u ligi druge drzave sa nekakvim glupim klipom u kojem eto taj Leno napravi jedno obicno dodavanje neometan i tim Bayera na kraju te akcije zabije gol. Sta valjda aludiraju na to da je bio Leno na golu Arsenala onako bi i Arsenal Cityu zabio? :lol: :lol: how yes no, vidjeli bi kako bi i to dodavanje napravio da se Aguero zaletio na njega, ovako lik neomatan dodaje pas kakav svaki kloc u BH ligi napravi po 10 puta na tekmi i nije ih stid to postavljati i prozivati.
Ovo je njihova ispostava na engleskom, nije baš službeni akaunt matice.

Koliko sad vidjeh, to je gol protiv nekog Werdera ili Wolsfburga, inače klubova iste snage i presing-igre kao i City.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 avg 2018, 13:23

Ne smiju se ljudi ni našaliti jbte k'o da je Čeh pejgamber a ne obična kurchina i olupina, hajmo sad svi braniti Čeha kurchinu :facepalm:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 avg 2018, 13:28

Čeh butthurt jer zna da je istina :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 14 avg 2018, 14:54

Nije meni do Cecha vec mi smijesno da se sluzbene stranice klubova bave ovakvim glupostima karakteristicnim za navijacke forume. To je isto ko da ovome Jacku das pass od sluzbenog twittera Arsenala pa ovaj pocne tamo jeftinim foricama da proziva Totenhem, Pochetina, Mourinha itd...

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 avg 2018, 15:37

Ne kontam sto se ovi ljudi ne okane mene?!
Okej jest mi velik kuratz ali nema mjesta za sve pa bi red bio da neki sjaše
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Marley
Postovi: 437
Pridružen/a: 13 avg 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marley » 14 avg 2018, 17:52

https://sportsport.ba/fudbal/emery-prek ... yja/286564

Ne znam odakle su ovo iskopali i da li je tacno jer nisam na stranim portalima procitao nista slicno, ali ako jeste svaka cast novom treneru, ovako se igracima daje do znanja da se lose igre nece tolerisati i da uvjek ima neko da ga zamjeni. Ako je istina, ovakav trener sa stavom i petljom je bas ono sto nam je potrebno da se uvede disciplina koja nam toliko fali.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 14 avg 2018, 19:54

slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 14 avg 2018, 19:56

Jos kad budu pametno trcali bice to dobro
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 14 avg 2018, 19:57

Ne može sve preko noći.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 avg 2018, 20:04

Ramzaga puno trči u prazno, to je jedan od problema. Xhaka ne trči nikako, i jako je lijen. To Emery kad vidi, a nadam se da je vidio, procvaćemo u veznom redu
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 14 avg 2018, 21:04

slika


:kafa:



prevarant od autohtonog španjolca postavio igru gore od voajera i još ima budala koje ga brane,u sredini je postavio igru 5x gore od najgoreg voajera,izvesti ramseya,okaća i armenca u ovakvoj tekmi i dati im totalnu slobodu,može totalni debilkos bez mozga,likovi koji imaju totalnu kurcobolju za obranu bi trebali biti disciplirani i pomagati obrani i još nekoliko takvih u sredini,malo morgen,na razgovoru za posao je navodno bio dobro informiran o svim igračima,vjerojatno su mu podatke podvalili vojaeroljupci :rol: , još vidim vojaeroljupci uzdižu čupavca,mali je defanzivno šupalj kao švicarski sir,a u prema naprijed ne nudi tolko da bi ga se trpilo,emery ništa nije donio ništa novoga,to je mogao viditi svako tko je pratio pripreme i ima gram mozga u glavi,**** ti veznjake gdje mali terijer uzđe u igru i dadne bolju loptu nego svi ovi čitavu tekmu ali jbg bilo zaleđe :kafa: očekivao bi bar mrvicu ratnički pristup,kad ono veća kurcobolja nego kod vojaera,i slažem se s Artetitisom da je ovo arsenalov juande ramos,vjerojatno neće do listopada popušiti karu,ali mogao bi puno brže nego se svi nadaju,lik je dobio pravi jackpot kad su mu budale iz uprave dale posao jer realno i ovo je iznad granica njegovih kvaliteta koje su preograničene i za ovaj raspali arsenal,nije niti čudo šta je izjavio kako je pozitivno da brko preuzme usmanove dionice,ako su ti klauni iz uprave su dali osnovni budžet od 70 milki plus da prodaš igrače kako bi dobio više love za još transfera, a ti se zadržiš u ekipi obojicu pekara,nemamo šta više pričati o tvome znanju :lol: ,možemo pričati samo o ogromnom neznanju koje i pokazano u prvoj tekmi,veći taktičar nego voajer,zemljo otvori se :tokralju:




Cech više trofeja nego sprdačina koju klauni s twitera podupiru :rol: kmekač budaletine,leno klupica :kafa:

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la zanatlija57 » 14 avg 2018, 21:24

MOgao bih s dosta napisanog da se složim sa SEAMAN-om ali nemogu progutati način na koji to eleborira. Daj momak popravi malo rječnik i izbaci iz njega vulgarnosti...bićeš vjerodostojniji. Samo jedno kolo je odigrano...Trener je pogriješio i to će se vidjeti ubrzo...Pa Klop kad je preuzeo Liverpool je lutao i sada ima ekipu koja igra kako valja. Samo da dodam...Toreira mora biti ispred Džake,Lihštajner prije Beljerina a Lakazet mora igrati u tandemu sa Obamejangom. Najveći dobitak je Mattéo Guendouzi...Smijem reći da mamo novog Patric-ak Vieira-u. Sa Lenom treba malo pričekati.Tek da zna da neće lako do jedinice....

Avatar
topnik1
Postovi: 15126
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 14 avg 2018, 22:06

Roma klepila N‘zonzia,kakav kiks nase uprave,trebali spakovati i Xakhu i Elneniya i dati im jos para,dovesti ovog covjeka,eh uz njega i Toreiru bih mogao istrpiti i Ramseya,Toreira malen,brz okretan napada kao osa,N‘zonzi bi kupio zracne duele,ima dobar prvi korak ,i dosta su dobri obojica u defanzivi time bih odmah ojacali i odbranu,Ramseyu dati nesto slobodniju rolu u vezi(koju svakako ima i previse :) ).
Ali bi nam zaista veza izgledala odlicno,ali eto bolje ostaviti ove hadalje nego dovesti nekoga ko bi nam unaprijedio igru.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 14 avg 2018, 23:02

Juha je posluzena. :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Asimetric » 15 avg 2018, 02:48

zanatlija57 je napisao/la:MOgao bih s dosta napisanog da se složim sa SEAMAN-om ali nemogu progutati način na koji to eleborira. Daj momak popravi malo rječnik i izbaci iz njega vulgarnosti...bićeš vjerodostojniji. Samo jedno kolo je odigrano...Trener je pogriješio i to će se vidjeti ubrzo...Pa Klop kad je preuzeo Liverpool je lutao i sada ima ekipu koja igra kako valja. Samo da dodam...Toreira mora biti ispred Džake,Lihštajner prije Beljerina a Lakazet mora igrati u tandemu sa Obamejangom. Najveći dobitak je Mattéo Guendouzi...Smijem reći da mamo novog Patric-ak Vieira-u. Sa Lenom treba malo pričekati.Tek da zna da neće lako do jedinice....

Sve se mogu sloziti sa tobom osim ovo za Guenduzija, mada donekle te i razumijem zasto smatras da bi mogao biti novi Viera. Toliko je igraca proslo kroz Arsenalovu veznu liniju i za svakog smo mislili da ce biti veliki talenat. Mene ne zanima utakmica protiv Celzija necu je ni gkedati mene je zanimala utakmica protiv Citya mene je zanimo Emeri mene je zanimala prva postava. Emeri me je razocarao iznevjerio u jednoj utakmici vise nego Wenger u 20 godina zasto je to tako zato sto sam od Spanca ocekivao da ce upotrijebiti ozbiljan skauting ekipe Citiya i da ce kroz video analize vidjeti da nam treba pit bull na sredini terena a ne neuhranjeni golobradi francuz za cudnom frizurom, da nam treba Ramsey na klupi, da nam treba Xhaka na klupi itd. Sve u svemu mene jos drzi ovaj poraz valjda jer sam mnogo ocekivao i dobio kurchinu i ne znam dokle ce me drzati jer sam uvjeren da smo mogli bolje odigrati protiv mocnog Citya bez dva najbolja igrača Sanea i Žutog

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.