Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelv52 » 18 maj 2018, 11:18

Treba bit iskren i priznat da je Giroud otišao najvjerovatnije jer je Deschamps ocijenio da mu treba i jedan drugačiji tip napadača. Nije otišao ni Martial pa to ne znači da je Giroud kvalitetniji od njega.

Meni se Lacazette pokazao kao dobro pojačanje; kreativan, miran i pametan igrač.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 18 maj 2018, 11:46

Normalno da ce na prvenstvo ici peti najbolji strijelac u historiji reprezentacije koji ce sigurno uci i u top 3 fale mu samo 4 gola.

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 18 maj 2018, 15:13

Ako je Lacazette prevara, šta je Lukaku onda Pajo?

I ja sam retardiran sa kime ulazim u raspravu

Avatar
Gunners90
Postovi: 15
Pridružen/a: 10 jan 2018, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunners90 » 18 maj 2018, 15:24

Ma Laccazette je masina, o njemu mogu pljuvati samo oni sto nemaju pojma sta je fudbal. Tol'ko.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 18 maj 2018, 15:31

Daj uklonite ovog lika sa pdfa Arsenala u pizdu materinu!

Dok je Žiru bio tu, i Nikola Žigić je bio bolji od njega
Sad odjednom Žiru bolji od Lakazeta....
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 18 maj 2018, 16:48

Ja i? To sto sam kritikovao Girouda i rekao da nam treba bolji napadac mora automatski da znaci da igrac koji je veci prosjek od njega mora biti bolji?

AA23
Kakve veze iam Lukaku? I da ni on nije WC napadac vec samo solidan, a naravno svejedno bolji je od Lacazetta prevare.

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 18 maj 2018, 18:49

Paja zmaj hahah
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 18 maj 2018, 18:53

Jedini Aguero i Kane su neke klase sto se tice napadaca u EPL, ovo ostalo sve prosjecna sirotinja. Lukaku, Morata, Lakazet, Firmino, Gabriel Jesus svi u par deka.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 18 maj 2018, 19:25

Daj pametnjakoviću reci po kojim kategorijama je Žiru bolji od Lakazeta?
Kad lupetaš, potkrijepi to nečim. Statistikom, brojem golova, bilo čime?!

Kaže Lukaku bolji napadač, okej...Na osnovu čega?
Odigrao je 2869 minuta u ligi i zabio 16 golova. Dakle, svakih 180 minuta po jedan. Imao je katastofalnih perioda a cijeli život je u Premiershipu.
Sa druge strane, Lakazet je zabio 14 u 2211 minuta dakle svakih 150 minuta i ovo mu je prva sezona tu. Kako je jedan prevara a drugi nije? :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 18 maj 2018, 19:35

Ma izgleda da se Paja ne sjeća šta je pričao za Žirua, ili je udaren u glavu ili uopšte nije Paja

Gori smo mi što se raspravljamo sa idiotom

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 18 maj 2018, 20:04

hahaha kakvi pacijeti dan te yebo, pa sta sam zaboravio da sam pricao za Girouda? Sve sto sam pricao stojim iza toga sta je problem?


Ono ili si skroz glup ili pokusavas nazor da potenciras neku kontradiktornost da ispade da sad ja velicam Girouda, pa nije velicanje Girouda ako kazes da nije nista losiji od macka u vreci Lacazeta.

Sta kaze onaj po kojem je parametru bolji Giroud ili Lukaku? Pa eto Giroud je u prvoj sezoni zabio za slicnu minutazu 12 golova a Lacazete 14 stim da je macak u vrecina jos i napucao statistiku pred kraj u nebitnim tekmama jer je tamo desetak kola do kraja bio na 9 golova. To je ako gledamo samo minute, a ako gledamo neke druge stvari vidjecemo da su i Giroud i Lukaku napadaci koji mogu biti korisni i za druge stvari koje su bitne a koje ne ulaze u statistiku. Lacazete je sa druge strane beskoristan cije je dovodjenje bilo promasaj i zalud bacanje dobrog novca koji se mogao pametnije potrositi.

Naravno vi to necete da priznate ali isti ste vi bili i kad su Xhaka i Mustafi dosli pa ste kasnije okrenuli plocu kad ste vidjeli da je uzalud hvaliti panjeve i promasaje. Uostalom frajer ne ide na svjetsko prvenstvo jer su ispre dnjega Panjoud, paraplegicar Dembele i onaj Newcastlov propalitet Thauvin.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 18 maj 2018, 20:14

Koje druge stvari ako gledamo? Po kojim su to drugim stvarima Žiru i Lukaku bolji?
Lupaš k'o Maxim po diviziji bez da potrkijepiš to bilo čime.

Ne ide ni Martial na svjetsko a ide Thauvin. Jel to znači da mu je Thauvin ukrao mjesto jer je bolji? :lol:
Dešamp je inače veliki stručnjak i trenerski mag i sve je osvojio sa Francuskom pa ako nije poveo Lakazeta to sigurno znači da su Dembele i Žiru bolji :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 18 maj 2018, 20:30

Žiru igrao sa jednom pa ovako da kažem " 2x boljom ekipom Arsenala ", uigranom i TOP 4 ekipom.

Lacazette je vukao povredu ove sezone, a došao je u najgori Arsenal zadnjih 20 godina.

Opet je naš najbolji napadač bio, i sljedeće sezone ide na +20

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 18 maj 2018, 21:16

C L L


Raspravljate se sa likom koji je reko da Salah ne zasluzuje biti u timu sezone i da daje samo sretne golove. HALOOO :rol:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 18 maj 2018, 22:01

Brokula je napisao/la:Paja zmaj hahah
Od Sipuga. :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 19 maj 2018, 00:03

Jack je napisao/la:Koje druge stvari ako gledamo? Po kojim su to drugim stvarima Žiru i Lukaku bolji?
Lupaš k'o Maxim po diviziji bez da potrkijepiš to bilo čime.

Ne ide ni Martial na svjetsko a ide Thauvin. Jel to znači da mu je Thauvin ukrao mjesto jer je bolji? :lol:
Dešamp je inače veliki stručnjak i trenerski mag i sve je osvojio sa Francuskom pa ako nije poveo Lakazeta to sigurno znači da su Dembele i Žiru bolji :lol:
Jaci u duelu, bolji u branjenju prekida kao i u napadu. Nisu nista losiji golgeteri, Lukaku je cak cini mi se i brzi i bolji 1 na 1 iako bi to zbog fizicke konstitucije trebao biti Lacazete koji je u tim situacijama ko Giroud samo nosonaj ima izgovor da je visok i tezak a ovaj je susta suprotnost a preslab igrac, ne znam jesam li vidio da je ikoga prosao 1 na 1, lik je Podolski koji je izasao iz solarijuma...otprilike taj kvalitet napadaca a svi znamo da Panjoud sa svim svojim "kvalitetama" bio bolji od Podoslkog pa tako je i od ovog.

Desamp je proljev od strucnjaka ali za igraca koji se predstavljao kao WC je bruka i kad ga proljev strucnjak ne povede, pogotovo jer u napadu francuske izuzev Griezmana i eventualno Mbapea nema haman nikakve kvalitete. Martial je prevara ono sto prikazuje u Unitedu bi mogao i Thauvin, biti na klupi i povremeno uci i zabiti ili asistirati.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 19 maj 2018, 00:06

AA23 je napisao/la:Žiru igrao sa jednom pa ovako da kažem " 2x boljom ekipom Arsenala ", uigranom i TOP 4 ekipom.

Lacazette je vukao povredu ove sezone, a došao je u najgori Arsenal zadnjih 20 godina.

Opet je naš najbolji napadač bio, i sljedeće sezone ide na +20
Joj izgovora vukao ozlijedu oporavio se za par sedmica, pa vise igrac pauzira kad istegne zadnju lozu :lol: Fol vukao ozlijedu yebote da ne znas pomislio bi frajer povrijedjen igrao pa odgadjao pauzu jer mora na operaciju a ono neka sitna ozlijeda nidje veze :lol:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 19 maj 2018, 00:52

Sta je bilo sa onom Cehovom povredom ?

Arteta dogovorio sve sa Arsenalom, uskoro se ocekuje zvanicna potvrda. Vidjet cemo jel sta naucio od velikog Pepa.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 19 maj 2018, 01:13

Oj Allahu dragi Arteta fakat menadžer HAHAHAHAHAHA

Bježi, yebo ovo, Im out :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 19 maj 2018, 01:16

Pa ramazan je, nije ovo ok nikako.. :cry:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.