Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 13 mar 2018, 23:23

Jack je napisao/la:Ono sto sam pricao o Alexisu i njegovom odnosu prema klubu i saigracima ma kakvi oni bili, juce je potvrdila jedna pouzdana persona. Hvala Bogu pa smo se rijesili tog kancera. Ostala su jos dva....
Koja dva
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 13 mar 2018, 23:24

Ramsey8 je napisao/la:
Jack je napisao/la:Ono sto sam pricao o Alexisu i njegovom odnosu prema klubu i saigracima ma kakvi oni bili, juce je potvrdila jedna pouzdana persona. Hvala Bogu pa smo se rijesili tog kancera. Ostala su jos dva....
Koja dva
Wenger i Čeh
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 13 mar 2018, 23:25

Cuj Wenger ccc
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Harika » 13 mar 2018, 23:28

Koliko god Sanchez bio bolji igrač, tolika je ****. Bar smo dobili frajera koji će igrat za tim, a ne mahati rukama, i konstantno bacati flaše na klupi. ****
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 13 mar 2018, 23:35

Harika je napisao/la:Koliko god Sanchez bio bolji igrač, tolika je ****. Bar smo dobili frajera koji će igrat za tim, a ne mahati rukama, i konstantno bacati flaše na klupi. ****
Realno ne bi ni Miki puno vise doprinio na beku veceras
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Harika » 13 mar 2018, 23:40

bar nije debil :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Brokula
Postovi: 30940
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 mar 2018, 01:13

Ma samo ona neznalica Artetitis živi u zabludi da je Alexis gubitak, al doći će i on tobe :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 14 mar 2018, 01:59

Brokula je napisao/la:Ma samo ona neznalica Artetitis živi u zabludi da je Alexis gubitak, al doći će i on tobe :mrgreen:
:razz: Alexisov odlazak je gubitak, naš - jer je otišao najbolji igrač post-Henry ere - i njegov - jer je bježeći od bezmu.daša ishlapjele starine završio u naručju pročitanog portugalskog šibicara.

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelv52 » 14 mar 2018, 09:33

Alexis iz Arsenala :arrow: najbolji igrač lige. Sad nemam pojma kakav je, ne pratim United. Miki i Auba za sada velika pojačanja, a ja ne sumnjam da će to biti i u buduće. Vrhunski igrači.

Avatar
Marsal
Postovi: 22710
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 14 mar 2018, 14:12

Arsènic™
@MrArsenicTM
Aaron wants to stay but Jack will consider offers as he feels ‘insulted’ by the way Arsenal handled his contract situation.
Exclusive by Sami Mokbel. #Arsenal are ready to sacrifice Hector Bellerin to help fund their squad rebuilding plans - will listen to offers ~£50m
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 mar 2018, 14:33

Ne treba nam Jack imamo Xhaku i ElNenya, mashallah :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 14 mar 2018, 14:38

napuhancu je bilo ok uzimati lovu kad nije igrao,a sad kad se klub želi osigurati od njegovih ozljeda sad mu nepaše,široko mu polje bilo pa nek ide :kafa: nek uzme i za ruku ramseya




Keswick said the ‘self-financing’ model will continue & Arsenal has to cope with the challenges it brings. Mokbel reports the club is looking to boost the transfer budget (AST estimated £70m with EL qualification) with couple of sales starting with Bellerin.



glupost na kvadrat bi bila prodaja bellerina :rol: a zamjena za bellerina,bi koštala minimalno 40-50 milki :rol: tu mislim na igrača ala sidibea,jedino ako ne misle za 20 milki naći pravog beka ala finsko drvo :rol: ili još bolje crnog majmuna bez mozga vide kao kao nekog velikog beka :rol:




Head of recruitment Sven Mislintat is keen on the club signing, at the least, a goalkeeper, holding central midfielder & a centre-back this summer, while they are also keen on finding a long-term replacement for Nacho Monreal. [@SamiMokbel81_DM] #afc


Jan Oblak, Kalidou Koulibaly and Max Meyer are on Arsenal’s hit list as Sven Mislintat begins work on a summer overhaul in north London, according to the Mirror.


izgleda da će uskoro krenuti prodaja ulaznica za sljedeću sezonu :rol: oblak će sigurno s konja na magarca,u vojaerovu prćiju ili ovaj crni glavonja za kojeg će onaj iz napolija tražiti minimalno 80-90 milki :rol: bolje nek si pogledaju malo skriniara :kafa: a ovog skauta bi potjerao u pm

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 mar 2018, 14:39

Kako je ne respiratorima? Dišel se? :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 14 mar 2018, 14:44

Prodaja Bellerina bi realno bila glupost iz najmanje tri razloga:

1.lik je HG-igrač, a još niko ne zna šta će Brexit napraviti od registracije igrača, tj. koliko će igrača van Engleske i Velsa moći igrati u ligi; može biti da neće biti ništa od toga jer bi to bilo samoubistvo, ali Englezi su i sa Brexitom pokazali da su sa mozgom otišli pa-pa,

2.lik ima 23 godine, nekih 7 godina igranja na visokoj razini je pred njim, tj. dok ne izgubi svoj glavni adut - brzinu; da je tehničar k'o Dani Alves, trajao bi i duže, ali ništa od toga,

3.i da dobijemo 50 milki, svaka njegova zamjena će skupo koštati, a vjerovatno ćemo morati uzeti nekog stranca čime sebi sužavamo rosterski prostor.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 14 mar 2018, 19:21

Jack je napisao/la:Ono sto sam pricao o Alexisu i njegovom odnosu prema klubu i saigracima ma kakvi oni bili, juce je potvrdila jedna pouzdana persona. Hvala Bogu pa smo se rijesili tog kancera. Ostala su jos dva....
Sta jos znas o Alexisu i njegovom odnosu sa saigracima vidim da si blizak de nas fanove upoznaj sa detaljima iz svlacionice?



Posto vidim United je izgubio moram reci da sam navijao za Sevilju :kafa:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 14 mar 2018, 19:24

Taj Milinstat je klaun, dovodi Dortmundske prevare, ne bi me cudilo i da onog slagiranog Burkija dovode ko golmana. Belerina bi greska bilo prodati, ali ne bi me cudilo da ode i da on sam otkad je vidio da prosle sezone da je raspad sistema igra lose kako bi ga lakse pustili a Barcelona ce ga sigurno kupiti, samo mogu biti komplikacije jer ce smradalonci gledati sto vise da spuste cijenu.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 mar 2018, 19:38

A run of unprecedented success followed. Mislintat was essential in recruiting the likes of Mats Hummels, Jakub Blaszyczkowski, Neven Subotic, Sven Bender and Lewandowski – a crop of players that came to be known as ‘the Golden Generation and won back-to-back Bundesliga titles, as well as reaching the 2013 Champions League final under Jurgen Klopp.
Loše je ovo, trebao je Čeha dovesti :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 14 mar 2018, 20:22

Navijao sam za Sevilju.

Avatar
Brokula
Postovi: 30940
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 14 mar 2018, 22:51

Dame dominiraju engleskim travnjacima
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13498
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 mar 2018, 02:18

Artetitis je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Ma samo ona neznalica Artetitis živi u zabludi da je Alexis gubitak, al doći će i on tobe :mrgreen:
:razz: Alexisov odlazak je gubitak, naš - jer je otišao najbolji igrač post-Henry ere - i njegov - jer je bježeći od bezmu.daša ishlapjele starine završio u naručju pročitanog portugalskog šibicara.
najbolji igrac post henry ere je robin van persie ;)
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.