Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2018, 03:51

Ramsey i zlatna lopta oj dzamijo odo ovo povratit sto sam popio :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Marsal
Postovi: 22698
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 24 feb 2018, 08:10

Jack je napisao/la:Ramsey i zlatna lopta oj dzamijo odo ovo povratit sto sam popio :rol: :rol:
Subhanallah, na lijepi petak piješ. :shock:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 24 feb 2018, 13:27

Hajde, ne jedite go.vna, Fellaini je bio najbolji igrač Premiershipa u prvoj polusezoni 2012-13. Na mojoj tadašnjoj listi transfer-želja on je bio No. 1, kakav Suarez ili kebabdžija. :mrgreen:

Svi imamo takvih isfura, jedino što je bezveze što Seaman onda vadi citate od prije par godina za druge forumaše.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2018, 13:46

Marsal je napisao/la:
Jack je napisao/la:Ramsey i zlatna lopta oj dzamijo odo ovo povratit sto sam popio :rol: :rol:
Subhanallah, na lijepi petak piješ. :shock:
Bruda moj, ne valja uoci petka a u petak se moze.
Artetitis je napisao/la:Hajde, ne jedite go.vna, Fellaini je bio najbolji igrač Premiershipa u prvoj polusezoni 2012-13. Na mojoj tadašnjoj listi transfer-želja on je bio No. 1, kakav Suarez ili kebabdžija. :mrgreen:

Svi imamo takvih isfura, jedino što je bezveze što Seaman onda vadi citate od prije par godina za druge forumaše.
Logicno da svi imaju isfura ali lik trazi postove ljudi koji su pisali nesto za neke akademce dok su oni sa druge strane pisali da ce Lucas Moura biti bolji od Neymara :rol:

Mene iskreno boli kita sta je neko pisao i da ne izvlace ovako postove vjerovatno tih 90% stvari i ne znam ali konstantno nabijanje na nos tipa 'voajeroljupci pisali ovo i ono' a njih dvojica sa druge strane imali 10x gorih provala je bas za pohvalu :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 24 feb 2018, 13:50

Normalno je da ćemo pogriješiti ali ne mora svaki dan po 100 puta vrtiti jednu te istu stvar na forumu. Svake sedmice Seamen čeka loše partije nekog igrača i citira nas šta smo pisali prije 2-3 godine.... Oni su uvijek upravu, oni znaju koga treba dovesti, ko je flop a da nije odigrao ni 90 min za Arsenal. Brate dragi skontali smo da ti se ne sviđa šta Arsenal trenutno radi, ne sviđa se ni meni ali ne smaram ljude ovdje svaki yebeni dan.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 24 feb 2018, 14:22

Hahahahah
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 feb 2018, 14:28

japa je napisao/la:Kakve frustracije voajeroljubaca :lol:


Pozivam sve voajeroljupce da daju begi umjetno disanje, na aparatima je a kisika je sve manje :pray:



slika



mislio sam da će izvaditi bar 100 postova kad ono jedva 5,6 za svakoga :rol: koji klauni,a sad da vidimo rambo16 aka jack :rol: od najvećeg vojaerovog fana,debilizma s vojaer out do bilića kao trenera prćije :rol: ili ovo da nekupujemo tuđe otpadke :rol: ozil mu bio wc :rol: :rol: :rol:








rambo16 WroteColonpa jbte nismo mi klub koji će kupovat otpatke koje bilo koji klub baci...zajebi to jarane više....možda je vrijeme da se više ne "rizikuje" ....decenija bez trofeja se bliži a vi bi da se "rizikuje" ....


rambo16 WroteColonu januaru nećemo dovodit napadača.....u to sam ubijeđen......šta ste se prepali liverpoola? jer vidim već neke priče da nam treba "3-4 igrača"....treba nam samo napadač i ništa više...pa do prije par dana ste to govorili..otkud sad odjednom da nam trebaju 3-4 nova?


ambo16 WroteColonhttp://www.****/sport/fudbal/kolaps-arsena ... r-nemocan/ joj j***m li ih u usta ona prljava....pazite naslova "kolaps arsenala"....da ne povjeruješ šta ljudi pišu.....fujjjj


rambo16 WroteColonizgleda da je Viviano otišao nazad u Palermo,a da se OX I Lord vraćaju protiv Fulhama 18-og.....Diaby se haman povrijedio prilikom rehabilitacije....nepoznata težina povrede
mada sam vjerov'o da ima šanse za njega...al' ako je ovo istina...Bgmi teško....znači tek bi mogao biti u timu nekad za godinu dana


rambo16 WroteColonkako bi se ja "isprsio" sa nekih 15-ak miliona za Remy-a.... ako i bude flop,bit ćeš donji "samo" 15 a to je u današnjem fudbalu sitnica...



rambo16 WroteColonmislim da Wenger nema izbora nego da dovede nekog napadača jer nemamo zdravog nijednog,a Podolski ne može igrat kao CF....pošto je januarski rok,treba tražit nešo za posudbe i onda na ljeto tražit WC napadača...ne znam kako stvari stoje što se tiče Carlosa Vele,al bilo bi ga dobro imat sad kad je zagustilo
rambo16 WroteColonJackie majstor....odmah mirnije spavam kad vidim one njegove ČISTE klizeće startove al vraća se Arteta maestro protiv Fulhama.....bit će to jedna ziheraška tekma u kojoj Arteta ima kao i uvijek 2 zadatka

rambo16 WroteColon
Seamane....jesi ti siguran da navijaš za Arsenal? od kako sam se prijavio na ovaj forum ,od tebe nisam pročito nijedan pozitivan post što se tiče Svetinje....

Seaman
09 jan 2014, 20:06
najbolje je biti navijač i perom po guzici gladiti taktičara wengera koji u desetljeće osvojio sve moguće,možda za dječicu koje ovdje ima nabacanje,takvi bi dobri bili u vojsci.


rambo16 WroteColonkoji Arsenalovi igrači na vrhuncu karijere su otišli i propali? tebi Owen WC igrač?
al Cesc nije "propao" ...igra extra ove sezone jer ima prostora....pa Bergkamp je slavu stekao u Arsenalu gdje je i postao WC igrač...ne ne...nisam reko da je Costa WC igrač....kako će Bog te bit WC igrač ako 6 mjeseci igra extra....jel iko ikad od nas čuo ime Diego Costa prije ove sezone....ja sam ga znao samo po tome što je pljuvao igrače Reala i ništa više....prelako se daju te ocjene WC igrača...to se stiče godinama a ne odjednom neko lupi "evo ga WORLD CLASS"

rambo16 WroteColonWC igrač nikad ne može bit rizik..tipa Ozil,Falkao,Kavani,Suarez etc. etc 99,9% će igrat onako kako uvijek igra.....tako da ne vjerujem da je svaki igrač rizik



rambo16 WroteColonLiverpool bez Sakha,Glena i Aggera..iskreno njihov vezni red i odbrana su šuplji ko sir....pobjeda nebi trebala doći u pitanje jer smo daleko kvalitetnija ekipa



rambo16 WroteColon
Sagna je POTREBNIJI ekipi od Rozze pa će 99% napustit Arsenal....po kojoj logici stvarno ne znam


rambo16 WroteColon"Santi Cazorla is set to sign a new deal at Arsenal." o ovom ja pričam...održat kostur ekipe i dovest jednog,dva igrača na ljeto...dominacija neće izostat samo je pitanje vremena



rambo16 WroteColonovaj Campbell je bolji CF od Žirua


rambo16 WroteColonvidim priprema se transparent sa natpisom "Wenger out" i slični debilizimi....da hoće više i otić pa da i mi osjetimo čari sredine tabele jer poznavajući ovaj skup igrača, poslije Wengera će nam trebat 10-ak godina da opet vidimo Evropu... :rol: :rol: :rol: :rol:



rambo16 WroteColoniako sam najveći Wengerov fan,mislim da ako ne uzme FA CUP ,da mu se treba zhvalit na svemu i krenut dalje bez njega....

rambo16 WroteColonjoš sam primjetio nešto..već danima...na ovoj temi se uopšte ne čeka neki dobar rezultat Arsenala...traže se konstatno crnjaci,loše taktike,loši pojedinci....i kad se pobijedi,priča se o nečemu drugom skroz desetom....bravo Seamene,"Navuko" si većinu na tvoju filozofiju


Seaman
12 apr 2014, 23:51

nije to nikakva filozofija nego **** realnost,neznam jel si ti ćorav pa da ne vidiš šta se događa? i da osvoji fa cup treba dati ostavku bez obzira hoće biti među 4 ili ne,previše se sranja nakupilo da bi se to tolerilo još sezonu-dvije,od taktičkog plana,ozljeda do transfera



rambo16 WroteColon
hajd da budemo realni....Wilshere je daleko od kreativca :rol: :rol: :rol: ...Cazorla od 10 dodavanja za gol ima 2 tačna ...Ramiz nije kreativac...Ramiz je zvijer u svim drugim segmentima ali u kreativnosti nije...uostalom...ako se otvori prilika za vraćanje Fabregasa onda ne vidim razlgo zašto to Wenger nebi uradio



rambo16 WroteColonnije da branim seamena..daleko od tog...ali lik je strašno objektivan u svojim postovima...istina to nekad zna bit iritirajuće jer se ponavlja iz dana u dan skoro sve isto,ali on je od kako ja znam govorio da Wenger treba da ide,da Žiru nije WC,da nam treba DM,RB etc.etc....ne može niko pričat da je on nekog "otjer'o sa foruma" jer nikom ništa lično ne piše...to što nekom smeta 80% istine koje ima u njegovim postovima to je drugi par cipela


ČAK ME BRANIO OD PODIVLJALIH VOJAEROLJUBACA 13 maj 2014 :rol: :rol: :rol: :rol:


rambo16 WroteColonBega je klasa iznad Woje i svih naših golmana u zadnjih 15-ak godina :rol: :rol: :rol:

rambo16 WroteColonne vrijedi 40,al' pošto se u fudbalu danas sve preplaćuje,jeftinije ne možemo proći

Alexis ne vrijedi 40


rambo16 WroteColonIskeširat sve za Carvalha i vozdra!! Davno sam pisao da bez pravog DM-a nemamo šta tražit u borbi za titulu!


rambo16 WroteColonJel Wenger kriv što su nas igrači napuštali zbog malih plata u Arsenalu?



rambo16
Moje želje: Vertonghen,W.Reid ili Vlaar.

rambo16 WroteColonChubica je produžio ugovor,javlja BBC. Već sada je bolji igrač od Welbecka!

rambo16 WroteColon
@seamene,kako nisi vidio napredak kad su prekidi u pitanju?

Seaman
to je **** dim a ne napredak,u odnosu na druge klubove to je kita od ovce





rambo16 WroteColon
Cuj van Gaal miljama ispred Wengera,a covjek igra najjadniji fudbal u Premiershipu. I to sa onakvim igracinama...
Jedina 2 lika koja bi razmatrao poslije Wengera su Simeone i Bilic






rambo16 » 21 jan 2016, 22:09
rambo16 je napisao/la:Hoces se kladit u trajni nestanak sa foruma?
Ako Arsenal uzme titulu naredne sezone,nestani. Ako ne uzme ja cu nestat. OK?
Bez obzira na transfere. . .


Schneiderlin je napisao/la:prihvaćam, to je sigurna oklada u moju korist,ali titula,nemoj mi pisati trofej samo mi nemoj onda s drugim profilom uletiti voajer je nekad osvajao a sad je smežurani **** koji čeka da ga se pospremi u staklenku jer mu je rok trajanja davno istekao



BigBigBang je napisao/la:Ako Arsenal osvoji titulu sa Giroudom prvim spicem i Coqelinom DMFom spreman sam da se obrisem jer znam da je to nemoguce da se desi...

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2018, 14:32

Bruda moj, pa ako si mi vec kopao postove mogao si naci nesto da me zakopas a ne da me pohvalis, vidis da je vecina recenog istina :tokralju: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 feb 2018, 14:35

Jack je napisao/la:Bruda moj, pa ako si mi vec kopao postove mogao si naci nesto da me zakopas a ne da me pohvalis, vidis da je vecina recenog istina :tokralju: :rol:

rambo16 » 12 lip 2015, 23:38

Arsenal will reportedly push to complete an £11m deal for Petr Cech by the end of next week.


:shhh:



07 vel 2016, 20:00

Po meni imaju još 2 potencijalna kanidata:Alexis zbog srčanosti i Cech zbog iskustva. Sve ostalo je da te Bog sačuva


:rol: :rol: čak si predlagao Cecha za kapetana :rol: :rol:



07 vel 2016, 17:03



Ramiz MOTM,Cech 12CSa



drkanje na Cechove CS :rol: :rol: :rol:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 24 feb 2018, 14:36

Sutra finale kupa a pogledaj rasprave :urnebes:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2018, 14:39

Pa okej, drkanje na Cecha, lik je klasa-BIO. Opet
me hvalis, pa doklee? :rol:

Sutra finale kupa, lagano se uzima trofej
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 24 feb 2018, 14:39

Pa prije dvije godine Cech bio klasa, vise nije na tom nivou ybt i sta sad? Godine cine svoje...

A o Carabao kupu razmisljaju samo ovi voajeroljupci kao anell, skroz nebitno takmicenje. Ne treba ni igrati sutra.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 24 feb 2018, 14:42

VGS je napisao/la:Pa prije dvije godine Cech bio klasa, vise nije na tom nivou ybt i sta sad? Godine cine svoje...

A o Carabao kupu razmisljaju samo ovi voajeroljupci kao anell, skroz nebitno takmicenje. Ne treba ni igrati sutra.
Sutra je utakmica sezone :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 feb 2018, 14:45

Jack je napisao/la:Pa okej, drkanje na Cecha, lik je klasa-BIO. Opet
me hvalis, pa doklee? :rol:

Sutra finale kupa, lagano se uzima trofej

najveći voajeroljubac i drkač na Cecha te čak predlagao dovođenje kmice koju si kasnije pljuvao :rol: :rol: najveći bilićoljubac i begovićoljubac :rol: :lol:



ali ovo je jedan od vrhova u pm




rambo16 WroteColon
vidim priprema se transparent sa natpisom "Wenger out" i slični debilizimi....da hoće više i otić pa da i mi osjetimo čari sredine tabele jer poznavajući ovaj skup igrača, poslije Wengera će nam trebat 10-ak godina da opet vidimo Evropu... :rol: :rol: :rol: :rol:



rambo16 WroteColonIskeširat sve za Carvalha i vozdra!!



ambo16 WroteColon
Cuj van Gaal miljama ispred Wengera,a covjek igra najjadniji fudbal u Premiershipu. I to sa onakvim igracinama...
Jedina 2 lika koja bi razmatrao poslije Wengera su Simeone i Bilic


rambo16 WroteColon Bega je klasa iznad Woje i svih naših golmana u zadnjih 15-ak godina :rol: :rol: :rol:


:rol: :rol: :rol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 feb 2018, 14:49

Necu te vise citirat jer me previse hvalis a nikoga na temi ne boli qrac za to budimo realni :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30908
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 24 feb 2018, 14:55

Jbt jedino ja protiv Čeha bio kad se dovodio, izgleda. Kakav sam ja prorok nevjerovatno. Bez greške na forumu :tokralju: :tokralju:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 feb 2018, 16:04

i onda dođe Rosicky i počne bajke o butlandu :rol: a spodoba gora od Cecha :rol: neznam kolko moraš biti lud da dovedeš ovu englesku panjinu i još za taj fini osjećaj iskeširaš 40-45 milki :rol: :rol: treba Atleticu ponuditi crnog mačka u vreći + 40-50 milki za Oblaka :kafa:







Jack je napisao/la:Necu te vise citirat jer me previse hvalis a nikoga na temi ne boli qrac za to budimo realni :rol:

kažeš da nemožeš iz kućice van od srama :rol:






Brokula je napisao/la:Jbt jedino ja protiv Čeha bio kad se dovodio, izgleda. Kakav sam ja prorok nevjerovatno. Bez greške na forumu :tokralju: :tokralju:

drkaroš na iwobija i pekara :rol: baš me zanima koji je ti je bio nick prije ovoga jer se dam kladiti da si drkao na Cecha a sad se praviš pametan :rol:




Brokula
18 sep 2016, 13:57

ta mi je juče zapalo za oko kod Iwobija u više situacija je njegova fizička dominantnost i to sa samo 20 godina. Onako tehnički potkovan, i plus jak ko bik na nogama je savršenstvo za igrača.

Momak zagradi loptu, a igrači se od njega odbijaju ko djeca




Brokula » 29 okt 2016, 23:55
Ospina bi ono izbio iz nogu bez problema, al eto osuđeni smo na Čeha. Sreća naša pa smo prejaki inače bi nas ova krtica ukopala po ko zna koji put.


Seaman WroteColon
Brokula WroteColon
I još da kažem će mene srce strefit gledajući kako Čeh brani prekide? Pa jel ga stid? Preko 2 metra, i svaki prekid gužva u 16 jer on ne smije pomaknut guzicu sa linije




hahha Cech je kriv šta ona 2 mini patuljka nemogu meda u skoku i prošlu tekmu protiv ludogoreca je kaciga branila




Brokula » 03 dec 2016, 21:51
Xhaka je odličan igrač. Kad god uveže par utakmica pokazuje zašto je doveden. Primijetio sam da mu je veliki problem kad ulazi sa klupe, jer je tad faktički beskorisan igrač, ali kad starta jako je dobar.

Fali mu brzine, ali nadoknađuje je pozicioniranjem i inteligencijom. Čovjek koji zna kad napravit faul, pa čak i napravit faul kao onomad i za crveni karton, što je Arsenalu falilo od pamtivijeka.

Inače bi bilo dobro da nabije mase, jer ima fine visine za to.




pekar i pamet u jednoj rečenici :rol: :rol:

Avatar
Brokula
Postovi: 30908
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 24 feb 2018, 16:18

Pa vidi ja kritikovao Čeha još tad u pm :rol:

Nisam ti rekao da me hvališ koji ti je qurac
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 24 feb 2018, 16:52

KAd su voajeroljupci vadili citate od prije koliko godina nije im smetalo a sad kad je Seaman izvukao njihove friske nebuloze smeta im. Brokula prekucao nebulozama o Xhaki i iwobiju :lol: :lol: Ali ipak najjaci mi je njegov komentar o Cechu, ono los je al sreca da smo prejaki pa se ne osjeti :rol: :rol: :lol: :lol: :lol: :tokralju:

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 24 feb 2018, 17:06

Šta je ovo sunce ti :rol:

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.