Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 14:29

Pa sta moram fotografski da se sjetim imena protivnika ako zaboravis jel nisi navijac hahaha kakav jadan pokusaj diskreditacije :lol: ja znam da je bila gostujuca utakmica sa nekim timom sa crno bijelim dresovima na pruge dakle Sunderland ili Stoke uglavnom jablan je u for doda loptu napadacu izbacio ga jedan na jedan a pri toj bravuri se jos ozlijedio na nekoliko sedmica.


Problem sa drugim stoperom je evidentan, ako se Paulista i Chambers pokazu kao prosjecni ko Mertesacker nayebali smo. Odbrana jeste jaca za Cecha ali veoma smo slabi na svim ostalim mjestima liejvi bek je najkriticniji dio jer Gibbs izgleda vise ne stagnira vec nazaduje a Monreal je uvijek bio jedan od gorih bekova u ligi proslo pola godine je vjerovatno igrao najbolje u karijeri i opet nije bio nista specijalno on ako se vrati u svoju normalnu formu odbrana ce biti na aparatima jer Gibbs ne izgleda nista bolje.Desna strana mozda moze proci nijedan od njih nisu igraci svjetske klase, Bellerin je veliki potencijal ali daleko od vrhunskog desnog beka mada mogao bi biti a Debuchy je iskusan i dobar bek pa njihov spoj u rotaciji i niej toliko lose, Koscielny je dobar stoper i medju svim njima on je najjaca karika u odbrani naravno poslije Cecha.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 27 jul 2015, 14:40

BigBigBang je napisao/la:Mertesacker je drvo ono po cemu cu zapamtiti njegovu karijeru ARsenalu je cuveno okretanje na utakmici protiv Sunderlanda ili SToke nisam siguran i vracenje lopte golmanu a ustvari je dao u for napadacu protvnicke ekipe koji nam zabija gol a plus pri tom vracanju lopte je uspio sebe da ozlijedi :lol: :lol:
Koliko je takvih vraćanja imao Terry pa nikom ništa.

A malo je žalosno da ga nećeš zapamtiti po tome što je dao gol u finalu FA cupa recimo i to rekordnog dvanaestog i šta ti ja znam, bukvalno jedan od najkonstantnijih igrača Arsenala kojima baš niko nema ništa zamjerit osim tebe i Seamena. Da su nam barem svi problem ko Mertesacker, gdje bi nam kraj bio.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 14:50

Ne sjecam se mnogo Terryevih takvih kikseva ali zato znam more Mertesackerovih losih reakcija i blamaza ja ne znam po cemu je to on bio konstantan? Prosjek stoper i nista vise, naravno da nije los kao Djorou, Gallas, Senderos a da ne pricam o Silvestreu i Squilaciju i slicni poluamateri i prevare od stopera na koje smos e godinama navikli pa nam je valjda ovaj Mertesacker pored njih dobitak na lutriji sto i jeste ali generalno gledajuci kao igrac prosjek, ne mogu ga zamisliti kao vazan dio neke sampionske ekipe. Tog igraca ne volim nimalo mozda i sto vuce sa sobom to sto je bio dio vjerovatno najlosijeg prelaznog roka u historiji fudbala od strane jednog kluba kada je stigao u paketu sa Artetom, Santosom i Parkom :rol: :rol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 27 jul 2015, 15:04

To ljeto mislim da smo pogodili samo OXa? Otisli Fabregas, Nasri. Ispalilo nas Mata a dosle velicine kao Gervinho, i zadnji dan Santos, Benayun, Park, Mertecaker, Arteta... Ovaj potonji u 5 do 12 slavio se kao da je dosao Messi! :mrgreen: Ali opet odradio je odlicno tu prvu sezonu. Problem je nastao kada ga je povukao na DM.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jul 2015, 15:04

Terry je svako malo kikso protiv Walcotta.

Per je dobar igrac, samo sto je ovu zadnju sezonu bio malo rezervisan. Mimo toga ima savrseno postavljanje i to ga i izvlaci. Plus navijac Arsenala.


[youtube][/youtube]

Glaj zvjeri.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 15:43

Gunner4 je napisao/la:To ljeto mislim da smo pogodili samo OXa? Otisli Fabregas, Nasri. Ispalilo nas Mata a dosle velicine kao Gervinho, i zadnji dan Santos, Benayun, Park, Mertecaker, Arteta... Ovaj potonji u 5 do 12 slavio se kao da je dosao Messi! :mrgreen: Ali opet odradio je odlicno tu prvu sezonu. Problem je nastao kada ga je povukao na DM.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ipak Park je najjaci od svih jer ga je oteo Lillu koji je bio pred potpisom sa Parkom zato jer nisu htjeli da spuste cijenu Hazarda, bas ih je zayebao :rol: :rol: platis kloca par miliona i drzis ga joss sa godisnjom platom dvije godine a mogao je te pare samo povecati ponudu za Hazarda i dobijes igraca svjetske klase, vaojer transfer genije :lol: :lol: Cuj svako malo Terry kiksao i to proti Walnuta :lol: Ne kontam otkud uopste usporedba jednog Mertesackera sa Terryemdrugo to sto je Walnut zabio 2-3 gola protiv Chelsea u 10 godina i milion meceva protiv njih ne znaci da je za svaki Terry kriv jako glupa rasprava. Opet kazem Mertesacker je onako prosjecan stoper koji moze imati dobru sezonu, ne kontam zasto bi on trebao da bude u prvoj postavi kad logicno stari i sve je slabiji a i na vrhuncu mu motorika i nije bila neka. Naravno i takav Mertesacker vjerovatno nije najslabija karika ove krnje odbrane jer kad pogledamo lijeve bekove to je da se krv zaledi u zilama.


Voajer je autor najjadnijeg prelaznog roka svih vremena pa da namjerno hoces da upropastis jedan klub transferima ne bi moga naci gore od ovih vucibatina. Mertsacker je jos ispao i kapitalac i ulov pored nabrojanih vedeta.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jul 2015, 16:08

Walcott's 50 goals have been scored against 30 different teams, with London rivals Chelsea and Tottenham his most favoured opposition - he has four against each of them. His goals against Chelsea, incidentally, have come at four different venues: Millennium Stadium, Wembley, Emirates Stadium and Stamford Bridge.
Naravno preko 10 godina, u kojima je on vecinom bio povrijedjen.

Odkud Terry? Pa pricas kako se okliznuo i povrijedio te poklonio gol(Per), a Terry skoro isto uradio protiv Arsenala. Dakle, logicki ni Terry ne valja.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 17:12

Kako je skoro isto prestani da manipulises jel to Terry dao u for loptu Walnutu da izleti jedan na jedan? Nema to veze kad se neko oklizne Mertesacker je pogrijesio a to sto se ozlijedio pri gresci je samo bonus.


Wow u deest godina zabio je 4 gola svaka mu cast sta bi trebao Rooney rec na skor protiv Arsenala ako je ovo neki strasan skor. Da da od 10 godina Walnut bar 7 nije igrao :lol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 27 jul 2015, 17:20

@AGB - nešto ti je škrbava ta Walcottova statistika. :mrgreen: Ja pamtim 5 golova koje je dao protiv Chelsea - prvi gol u karijeri (finale Liga kupa), polufinale FA Kupa, u dvije pobjede na Emiratima i Stamford Bridgeu te počasni gol na Bridgeu kad je Rafa vodio Ruse.
BigBigBang je napisao/la:Kako je skoro isto prestani da manipulises jel to Terry dao u for loptu Walnutu da izleti jedan na jedan? Nema to veze kad se neko oklizne Mertesacker je pogrijesio a to sto se ozlijedio pri gresci je samo bonus.
Nije, Terry je samo:

-ostavio loptu na tacni Van Persieju,

-okliznuo se kod penala kojim je mogao donijeti Ligu prvaka svom timu i

-dobio crveni karton protiv Barcelone, ostavio tim na cjedilu, ali su oni ipak uspjeli okrenuti protiv Barce i kasnije bez njega dobiti Bayern.


Ako baš hoćeš naći pogrešku Mertesackera koja baš, baš strši, to je ono okretanje guzice Kondogbiji (mada bi to i ti uradio da ti se pruži prilika) kojim je zayebao Ospinu.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jul 2015, 17:26

Sa arsenal.com statistika.

p.s. procitao sam i odgovorio, pa kad poruka stigne. Nesto mi slabo idu poruke, trebam malo procackat to.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 17:30

Ej jel to nabrajamo pojedinacne greske svakog igraca kroz karijeru koji je traktoritisu tvoj cilj u nabrajanju Terryevih greski da ga izjednacis sa Mertesackerom? Prestani da valjas nebuloze ovako stvari stoje Terry je igrac koji kao i svi ima gresaka i kikseva kroz karijeru a Terry je isto tako igrac koji je osvojio sve sto se moze osvojiti u klupskom fudbalu naglasavam kao glavni igrac i kapiten a ne neki osvajac sa klupe a Mertesacker je igrac koji ima gresaka i kikseva a pri tome neosvojivsi gotovo nista ima prosjecnu karijeru shodno klasi koju posjeduje i ti i dalje ispadaj glup provaljujuci se i izjednacavajuci Terrya i Mertesackera. O tvom poznavanju fudbala dovoljno govori cinjenica da ti je strasna greska to sto je okrenuo ledja na sut sa preko 30 metara a davanje protivniku lopte u for da ide na golmana jedan na jedan nije nesto. To dovoljno o tvom poznavanju fdubalske igre i takav diletant meni ovde prosipa pamet i pametuje, ubaci koji cool izraz jos da ublazis svoje nebuloze.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jul 2015, 17:32

Opet fulas poentu. Kao i svaki put. Niko ne kaze da je Per=Terry, vec da ako se Terryu moze desiti takva greska i opet ga smatras za jednog od najboljih stopera zadnjih 10-15 godina, onda se moze desiti i peru i da bude jedan od solidnih stopera zadnjih nekoliko godina.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 17:48

Pa on i jeste solidan kao sto sam rekao nije on nivo Gallasa, Djoroua i slicnih pacijenata ali problem je sto nama treba vrhunski igrac na toj poziciji, naravno prioritetno to je zadnje mjesto gdje takav igrac nama treba ali samo kazem. Ova odbrana ce biti veoma upitna a sve ce zavisiti od bekova tj. kako ce igrat dva desna beka koji po meni nekako i mogu proci i kako ce igrati dva lijeva beka koji su dokazali da su ispodprosjecni nazalost kazem za Gibbsa ali taj momak stalno stagnira i ne vidim nikakvu razliku izmedju njega danas i prije tri godine i Monreala koji je zadnju polusezonu bio fakat solidan ali koji je u sustini bezvezan igrac koji ako ne bude na vrhuncu svoje bice teska rupetina sto je i bio vecinu svoje karijere u Arsenalu.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 27 jul 2015, 18:01

BigBigBang je napisao/la:O tvom poznavanju fudbala dovoljno govori cinjenica da ti je strasna greska to sto je okrenuo ledja na sut sa preko 30 metara a davanje protivniku lopte u for da ide na golmana jedan na jedan nije nesto. To dovoljno o tvom poznavanju fdubalske igre i takav diletant meni ovde prosipa pamet i pametuje, ubaci koji cool izraz jos da ublazis svoje nebuloze.
Okretanje guzice na šut sa 30 metara je reakcija amatera na terminu na kojem je dogovor da "nema jako pucati".

S druge strane, taj kiks protiv Sunderlanda je bio bukvalno posljednji potez Mertesackera u cijeloj sezoni obzirom da se teško ozlijedio (a utakmica je igrana u februaru, Henry je riješio golom u sudijskoj nadoknadi - posljednja Henryjeva ligaška utakmica sa posljednjim golom za Arsenal).

Evo videa - gdje to Mertesacker daje for?


BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 18:07

Da da sapleo se ko amater mislio sam da je dodao loptu ali nije ni to stigao uraditi niti ga je ko dotako nego se sam ozlijedio kvalitetnim kretanjem i to nije neki kiks ali eto okretanje na sut sa 30 metara jeste :mrgreen:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2015, 18:24

Čovjek se teže povrijedio, a on navalio da ga kritikuje zbog tog. Bože me sačuvaj
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 27 jul 2015, 18:27

@BBB - znači, tvoja najupečatljivija uspomena na Mertesackerovu nekompetentnost je raspršena.

Kad već spominjem amaterluk, kod ovog gore gola mi je od Mertesackerovog samoozljeđivanja gora reakcija Koscielnyja koji gleda šta je sa Mertesackerom, očekuje nekakav prekid utakmice ili šta već dok McClean probija našeg golmana iz zajebanog ugla. (Da, yebote, i tu te Ginkocel izdao, McClean nije išao 1 na 1 sa golmanom, ušao je iskosa u šesnaesterac praćen mlohavim Koscielnyjem.)

Ovo što kažeš za odbranu i lijevi bok je na izvjestan način tačno - naš najvažniji odbrambeni igrač će biti Alexis. Dokle god on bude mučio suparnike na krilu, toliko će naš lijevi bok biti siguran.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 20:19

Cuj on nesto rasprsio pa svojom greskom lik se nakakvim okretanjima sam ozlijedio a naravno ne nije jedan na jedan jer je eto Koscielny stigao sa ove strane da bloira to nije sto posto sanse nema veze sto je ovaj imao pola sata da se namjesta na sut :urnebes:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jul 2015, 20:28

Ako se ne varam tako si isto srao i kad se povrijedio, sve dok se Jones nije protiv Arsenala na ISTI nacin povrijedio. Mada nemas ti obraza sad. Ispade Perova greska sto se povrijedio, cuj okrece se, kako se smije okretat?
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 27 jul 2015, 20:39

Jok moja je greska...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.